jei tyčia spiri kamuolį į žiūrovus yra kortelė, kadangi nemačiau tai negaliu ir teigti, kaip ten buvo.

geltona kortelė.

Pranešimai: 7350

2017 Bir 22 15:43

Nieko čia nematau. Pakrito žaidėjas, garbingo žaidimo principai pas mus nėra norma, tik tada, kai nori patempti laiką tampa garbingi. Žaidė toliau, nors ošė sirgaliai.

Kad kažkur į varžovų sirgalių pusę kamuolį spyrė, tai irgi klausimas, ar specialiai, ar kažkam norėjo nunešti galvą. išnešė kamuolį iš aikštės ir tiek, be kriminalo.

Pirmoj lygoj senais laikais Kuršėnų "Venta" būdavo, tai per pertraukas jų sirgaliai eidavo ant galinės mašinos sėdynės savo padružkių pabirbinti. Nesvarbu, kad vieša vieta prie stadiono. Va, ten laikas. :) O čia tuščios emocijos. Nėra dėl ko ūžti. teisėjas nestabdė žaidimo, nes varžovai nežaidė garbingai, o dar paspyrė kamuolį. Nuobodu. :) Bet kažką pakaitina.

Tadis
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2016 Geg 25 23:09
Palaikoma komanda: Dziugas

2017 Bir 24 12:16

Dziugui labai pasiseke. Atvyksta Grizas ex Palangos vartininkas 21 metu. Turetu ta jusu Pro vartinininka pakeisti. Tikrai blogiau nebus.

2017 Bir 24 18:18

Patikima. Beto, Rakauskas atgal į Atlantą išvažiavo.

Zemaitiss

2017 Bir 24 18:40

na liuks...reikejo stiprint sia pozicija...o Rakauskas senos dienos kaip jo nematyt...tai jau itariau kad su juo bus kaput...:)...

Zemaitiss

2017 Lie 01 19:20

Silute suvalgyta tarsi ant pietu stalo...:)

2017 Lie 02 18:55

na as asmeniskai..nezinau..nieko apie ji negirdejau...

Tadis

2017 Lie 02 20:24

Na kiek zinau, viskas sutarta su Dziugu ir Grizas ten keliasi. Gal nespejo uzregistruoti dar, nes juk pertrauka ant nosies, o po pertraukos turetu debiutuoti. Zinoma, jeigu nesugalvos pats vartininkas kur kitur isvykti.

blinda

2017 Lie 08 14:21

Sunki pergale pries Korala 1-0,puikiai suzaide naujasis vartininkas Grizas,nedare klaidu. Dziugo zaidimas buvo toks vangokas,ne musu diena buvo,bet pergale yra pergale,malaciai vyrai taip toliau.

Zemaitiss

2017 Lie 08 20:37

gal ir vangokai...bet turejo net keleta superiniu progu ivarciuj pasiekt...bet nepadare...patys sau apsunkino gyvenima...na o vartininkas is tiesu...seniai matytas uztikrintumas...:D