...

Re: FC DŽIUGAS --> Telšiai

2014 Rgp 27 11:31

Įtikinama "Džiugo" PERGALĖ Mažeikiuose (išsamesnis aprašymas)

Rugpjūčio 21 d. gražų vakarą Mažeikiuose susitiko turnyrinės lentelės apačioje esanti "Atmosfera" ir į pirmąją vietą norintis pakilti "Džiugas". Į rungtynes kaip ir buvo galima tikėtis susirinko pakankamai gausus „Džiugo“ gerbėjų būrys, be to verta paminėti - mūsų komanda, vis dar neturinti namų aikštės, Mažeikiuose žaidė šeimininkų statuse.

Pirmosiomis minutėmis mažeikiškiai aktyviai užspaudė "Džiugą", tačiau rimtų progų įmušti neturėjo. Kaip visada Mažeikių gretose aktyvus buvo A.Bulošas. Žaidimui kiek nurimus ir „Džiugo“ vyrams pamažu perėmus iniciatyvą, po keleto nesėkmingų atakų pirmasis įvartis vis dėl to krito jau 20-tają minutę – aikštės krašte gavęs perdavimą ir šiek tiek priartėjęs į varžovų baudos aikštelę kaire koja tiksliai į artimąjį vartų kampą smūgiavo Vilius Lapeikis. Jau už 9min. pabėgęs vienas prieš vartininką antrąjį įvartį pridėjo ir E.Stonkus. Pirmasis kėlinys pasibaigė užtikrintu rezultatu 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje mūsų vyrams šiek tiek įsivėlus į chaotišką žaidimą, mažeikiečiai pabandė surengti keletą išpuolių, tačiau pastarieji didesnių problemų mūsų vartams nesukėlė. O galiausiai 58-tają minutę ilgai netylėjęs ir taip praktiškai gesindamas visas mažeikiečių viltis E.Stonkus vėl pridėjo įvartį (viso įmušęs 9, žaidėjas yra rezultatyviausias II lygos Vakarų zonos pirmenybėse). Po šio įvarčio „Džiugo“ gretose prasidėjo keitimai, o „Atmosferos“ futbolininkams sunkiai sekėsi rasti priešnuodžių tiek įveikiant „Džiugo“ gynybą, tiek stabdant mūsų atakas. 68 min. po puikaus T.Vyšniausko perdavimo į dešinį aikštės kraštą, ramiai susitvarkęs su kamuoliu, savo 3-ąjį įvartį sezone įmušė po keitimo į aikštę žengęs jaunasis A.Rudokas. Už 16 minučių varžovų triuškinimą užbaigė taip pat po keitimo pasirodęs D.Augustinavičius, kuris po pakelto kampinio galva tiksliai nukreipė kamuolį į vartus.

Po šios pergalės „Džiugas“ pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę, kur po lygiai taškų (22) dalinasi su Šiaulių „Juventa-99“ komanda. Tikimės šioje lentelės vietoje įsitvirtinsime ilgam. Mums tik reikia Jūsų palaikymo!!!

„Džiugas“ 5:0 „Atmosfera“
Įvarčiai: 20 min. Vilius Lapeikis, 29 min., 58 min. Eimantas Stonkus, 68 min. Artūras Rudokas, 84 min. Deivydas Augustinavičius. Įspėjimų nebuvo.

...

2014 Rgp 27 11:33

Sekančiose rungtynėse bandysime įveikti Kelmės "Kražantę".

Rungtynės numatytos 2014.08.29 (penktadienį), 18:30 val. Mažeikių stadione.
Jeigu varžybų laikas keistųsi – iš anksto informuosime.

Pirmosiose rungtynėse Kelmėje laimėjome 2-0! Laukiame visų palaikymo!!

Kražantė nugalės. 8-)
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

Zemaitiss
Pranešimai: 964
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

2014 Rgp 27 17:42

karksi kaip koks kranklys su savo krazante...del taves galbut ir online pateiksiu reza (zinoma kaip gauna malku) :D...kad tik kranksejimas nutiltu....

2014 Rgp 29 12:45

Dar viena principinė kova su ambicinga Kelmės komanda! Laukiame visų palaikymo!

...

2014 Rgp 29 12:49

Galų gale paaiškėjo, kad žais ne Mažeikiuose.. susitikimas įvyks Kuršėnuose. Jau šiandien.

...

2014 Rgs 01 11:14

FC DŽIUGAS 1 - 1 FK KELMĖS KRAŽANTĖ

Rugpjūčio 29 d., penktadienio vakarą Kuršėnuose („Džiugas“ šeimininkai) į svarbią kovą 12-ajame ture dėl abiem komandoms reikalingų taškų stojo mūsų "Džiugas" ir Kelmės "Kražantė". Telšių futbolininkams taškai buvo reikalingi neleidžiant turnyrinėje lentelėje atitrūkti Šiaulių "Juventai", o Kelmės futbolininkai siekia sugrįžti į kovą dėl prizinių vietų. Vos prasidėjus rungtynėms pirmą ir idealią progą įmušti netikėtai turėjo džiugiečiai - po grubios "Kražantės" gynėjo klaidos vienas prieš vartininką pabėgęs rezultatyviausias turnyro žaidėjas E.Stonkus šiek tiek netiksliai smūgiavo tiesiai į vartininką, kuris išgelbėjo „Kražantę“ nuo greito įvarčio. Vos po kelių min., po puikaus Tomo Vyšniausko perdavimo į baudos aikštelę antrą progą turėjo Vilius Lapeikis, tačiau jo stipriai smūgiuotą kamuolį į tolimąjį vartų kampą vėl atrėmė vartininkas. Atrodytų po dvejų neišnaudotų 100 % progų telšiečiai vis ieškojo savo trečio šanso, tačiau komandų žaidimas pamažu nurimo, o 35-tąją min. po baudos smūgio iš aštraus kampo "Kražantės" smūgiuotas kamuolys vos lietė „Džiugo“ kapitoną T.Vyšniauską ir rikošetu apgavo mūsų vartininką. Po įmušto įvarčio kelmiškiai sutelkė pajėgas į gynybą ir stengėsi atsimušinėti. Prieš pirmojo kėlinio pabaigą puikią progą išlyginti rezultatą turėjo E.Stonkus, tačiau po tikslaus P.Ukrino perdavimo jo galva smūgiuotas kamuolys nuskriejo šalia vartų. Pirmasis kėlinys baigėsi 0:1 svečių iš Kelmės naudai.
Prasidėjųs 2-ąjam kėliniui „Kražantei“ pradėjo neįtikti varžyboms skirtas kamuolys, žiūrovai ėmė stebėtis tokiu Kražantės žaidėjų išpuikimu. Labai nemaloni situacija ištiko 50-tąją min. - po susidūrimo su "Kražantės" vartininku galvos traumą patyrė rezultatyviausias telšiškių žaidėjas E.Stonkus. Kelmiškiai visas rungtynes žaidė kietai ir nevengė pražangų. Džiugiečiai taip pat nebuvo linkę pasiduoti ir antroje varžybų dalyje sužaidė itin kovingai. Galiausiai 82-tąją min. kelmiškiams nepavyko sustabdyti K.Jankausko, prasiveržusio kraštu ir atidavusio perdavimą M.Skiočiui, kuris pasirodęs po keitimo išlygino rezultatą. Po įmušto įvarčio rezultatą persverti mūsų naudai galėjo M.Šluta, tačiau Kelmės vartininkas atrėmė smūgį. Atakoje prieš tai, M.Šlutai pavyko nuginkluoti varitininką, tačiau teisėjas fiksavo nuošalę. Taigi rungtynės baigėsi esant lygiam rezultatui 1:1, kas tikriausiai dėsningai ir atspindi permainingą kovą.

Zemaitiss

2014 Rgs 01 19:56

beja, jeigu kam idomu...yra atidarytas oficialus ju puslapis... http://www.fcdziugas.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

...

2014 Rgs 02 10:05

šakės, tiek ilgai gimdė, pagaliau turim.. smalsu užmesti akį ir įvertinti, nes jau buvau praradęs viltį, kad kažką išgimdys.

...

2014 Rgs 02 10:07

Artimiausios rungtynės
3 Dienų
8 Valandų
23 Minučių

kaip čia yra.. paaiškinkit man diletantui:

sekundmatis užmestas, logo paklijuoti, šeimininkai turėtų būti pagal tokį publikavimą šiauliečiai, bet kiek pamenu, jau buvo JUVĖS namų rungtynės, taigi svečiais bus.