bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 12 14:19

Tomas Švedkauskas gins „Hegelmann“ vartus
2023-01-12
https://fchegelmann.com/tomas-svedkausk ... hR9tgWAe0c

Kauno rajono „Hegelmann“ pasirašė sutartį su marijampoliečiu vartininku Tomu Švedkausku. 28 metų futbolininkas užbaigė mėlynai baltų vartininkų grandies komplektaciją.

Per savo karjerą T. Švedkauskas buvo sudaręs sutartį su legendiniu Italijos klubu „Roma“, vėliau buvo nuomojamas kitiems klubams. 2017 metais persikėlė į Rumunijos „UTA Arad“ klubą, bet po po keleto mėnesių sudarė sutartį su tuometiniais „Trakais“.

2019 metais mėlynai baltų naujoko keliai pasuko į Belgiją, kur jis atstovavo „Lommel“ klubui. Su šia ekipa 27 metų futbolininkas atsisveikino 2021-ųjų vasarą, o sezoną užbaigė Alytaus „Dainavoje“.

Pernai metais T. Švedkauskas grįžo į gimtąją Marijampolę ir buvo pagrindinis Marijampolės „Sūduvos“ vartų sargas.

Per keturis sezonus A lygoje vartininkas sužaidė 77 rungtynes ir praleido 79 įvarčius.

Nuo 2018 metų T. Švedkauskas yra kviečiamas į Lietuvos nacionalinę rinktinę.

„Prisijungęs jaučiuosi gerai, tiksliau kovingai. Pasiruošęs gerai padirbėti ir padėti komandai pasiekti išsikeltų tikslų. Asmeniškai visada siekiu tik maksimumo ir pirmiausiai noriu įrodyti pats sau, o tik tada visiems kitiems ką galiu ir kokiu lygiu galiu žaisti.

Ta stengsiuosi daryti kiekviena diena, kiekvienoje treniruotėje ir rungtynėse. Tikiuosi greitai integruotis į komandą, priprasti prie sistemos ir duoti geriausius rezultatus“, – sakė naujasis FC „Hegelmann“ vartininkas.

T. Švedkauskas dėkojo komandos vadovybei už suteiktą šansą ir teigė, jog pasiūlymo ilgai svarstyti nereikėjo.

„Iš tikrųjų pasiūlymas kuri gavau buvo vienintelis, tad daug galvoti ir nereikėjo. Nesinorėjo kažko laukti ir ieškoti laimės, norėjau kuo anksčiau pradėti sportuoti ir ruoštis su komanda, – kalbėjo T. Švedkauskas. Esu dėkingas klubo vadovybei už suteikta pasitikėjimą ir tikiuosi nenuvilsiu jų.

Pažįstamų veidų komandoje yra, todėl integruotis ir adaptuotis nebus sunku. Pernai komandos veidas buvo komandiškumas ir kova kiekvienose rungtynėse, šios savybes man labai imponuoja, todėl tikiuosi pavyks tai išlaikyti šį sezoną ir sieksime dar aukštesniu tikslų.“

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 13 13:56

FC „Hegelmann“ sulaukė dar vieno naujoko. Prie Kauno rajono prisijungė 24 metų krašto saugas turintis Suomijos ir Kongo Demokratinės Respublikos pilietybes – Didis Lutumba-Pitahas.

„Jaučiuosi gerai, girdėjau ir mačiau daug gerų dalykų apie klubą, todėl tai suteikė man pasitikėjimo prisijungti prie mėlynai baltų. Klube radau atsidavusius ir motyvuotus trenerius ir žaidėjus. Visi klube nuo personalo iki žaidėjų yra labai draugiški ir paslaugūs, todėl tai padės man greičiau adaptuotis“, – fchegelmann.com svetainei pasakojo FC „Hegelmann“ naujokas.

1,68 metro ūgio atakuojantis žaidėjas prieš atvykdamas į laikinąja sostinę visą savo karjerą praleido Suomijoje, kur rungtyniavo Espo FC „Honka“, AC „Kajaani“, Rovaniemio „RoPS“ bei Helsinkio „PK-35“ bei „Klubi 04“ klubuose.

„Esu atakuojančio plano žaidėjas, mėgstu žaisti su kamuoliu, kelti problemų varžovų gynėjams, išsiskirti savo greičiu ir pelnyti įvarčius“, – pasakojo D. Lutumba-Pitahas.

Praėjusiame sezone „Hegelmann“ naujokas atstovaudamas Helsinkio IFK klubui aukščiausioje Suomijos lygoje ir taurės varžybose per 28 rungtynes pelnė penkis įvarčius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„Jaučiuosi gerai, girdėjau ir mačiau daug gerų dalykų apie klubą, todėl tai suteikė man pasitikėjimo prisijungti prie mėlynai baltų. Klube radau atsidavusius ir motyvuotus trenerius ir žaidėjus. Visi klube nuo personalo iki žaidėjų yra labai draugiški ir paslaugūs, todėl tai padeda man greičiau adaptuotis.

Norisi būti svarbia komandos detale puolime ir padėti komandai pasiekti pergales bei pelnyti įvarčius. Taip pat nori padėti komandai užimti geresnę vietą lygoje nei pernai bei kuo sėkmingiau pasirodyti UEFA Konferencijų lygos atrankoje“, – fchegelmann.com svetainei pasakojo FC „Hegelmann“ naujokas.

Mėlynai baltų naujokui tai bus pirmoji karjeros stotelė užsienio klube. Žaidėjas tai priima kaip iššūkį, kurį ilgą laiką norėjo išbandyti.

„Tai bus naujas iššūkis, kurį norėjau išbandyti anksčiau ir turiu galimybę tai padaryti dabar. Bus ko išmokti ir aš turėsiu prisitaikyti, bet aš to laukiu“, – trumpai apie savo naują karjeros etapą sakė žaidėjas.

D. Lutumba-Pitahas rungtyniaus 13 numeriu pažymėtais marškinėliais.
https://fchegelmann.com/melynai-baltu-g ... -suomijos/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 14 14:07

+ Patrick Popescu

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 14 14:11

Kauno rajono klubą papildė saugas iš Rumunijos
https://fchegelmann.com/kauno-rajono-kl ... rumunijos/

Vakar mėlynai balti į savo sudėtį įregistravo 26 metų rumuną Patricka Popescu. Naujokas rungtyniauja atakuojančio saugo pozicijoje ir turėtų sustiprinti komandos potencialą aikštės viduryje ir atakuojant.

P. Popescu praėjusiame sezone rungtyniavo antroje pagal pajėgumą Rumunijos lygoje ir atstovavo dviem klubams – Dežo FC „Unirea“ ir Timišoaros SSU „Politechnika“.

Rumunas savo karjerą pradėjo Klužo „Universitatea Cluj“ ekipoje, vėliau trumpai rungtyniavo Slovakijoje ir vėl grįžo į gimtąją šalį bei atstovavo Tirgu Žiu „Pandurii“ ir „CS Aerostar Bacău“ klubams.

„Esu motyvuotas siekti didelių tikslų su komanda. Taip pat viena geriausių savybių kokia turiu, yra ta, kad galiu žaisti įvairiose pozicijose, sugebu prisitaikyti pagal žaidimą ir varžovą“, – save pristatė mėlynai baltų naujokas.

Kaip ir daugelį FC „Hegelmann“ naujokų, Patricką į Lietuvą atviliojo klubo projektas.

„Girdėjau daug gerų dalykų apie mėlynai baltus ir vertinu tai, kaip gerą projektą ir karjeros krypti mano tobulėjimui. Labai džiaugiuosi gavęs šią galimybę“, – aiškino P. Popescu.

Paklaustas apie pirmus įspūdžius prisijungus prie naujos komandos, žaidėjas aiškino: „Man paliko įspūdį atmosfera aplink komandą. Visi su manimi buvo malonūs, paslaugūs ir privertė mane pasijausti, jog čia esu laukiamas. Pamačiau, jog čia yra nemažai aukštos kvalifikacijos personalo ir žaidėjų“.

Anot žaidėjo, su Kauno rajono klubu jis norėtų pasiekti daug gerų dalykų. „Atvirai, labai džiaugiuosi, manau, jog kartu mes galime pasiekti puikių dalykų. Taip pat labai džiaugiuosi galimybe išbandyti save UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose.“

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 14 17:32

Nežinau kaip jums, bet man Transilvanijos talentai iš Antros lygos, atrodo solidžiau už bevardžius anūkus iš Kadžkistano ir Nigerijos. :roll: Pažiūrėsime, ką realiai sugeba Drakulos anūkai. :lol:

Kai alyga.lt visus tris rašinėlius į krūvą sumetė, tai matosi, kad vienu trafaretu rašyti. :roll: kažkaip pigiai atrodo tokia rašliava. :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 17 15:20

Klube neliks Ibrahimo Olaosebikano
https://fchegelmann.com/klube-neliks-ib ... osebikano/

FC „Hegelmann” gretose daugiau nebeišvysime saugo iš Nigerijos Ibrahimo Olaosebikano.

Žaidėjas Kauno rajono klube buvo nuo 2021 metų sezono pradžios. Per du sezonus „Hegelmann” gretose jis sužaidė 43 rungtynes „Optibet A lygoje” ir 9 LFF taurės varžybose. Per jas futbolininkas iš Afrikos pelnė 5 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

22 metų saugas turėjo galimybė žaisti ir klubo B komandoje trečiajame šalies divizione, kur per du sezonus sužaidė 13 rungtynių ir pelnė 8 įvarčius.

Mėlynai balti linki sėkmės žaidėjui tolimesnėje karjeroje.

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 18 18:03

Ar jau paskelbė, kad Matulevičius jų narys?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 18 18:31

Ar jau paskelbė, kad Matulevičius jų narys?
laukia gal ko Armanavičius pasiskelbs. bus dublis

Keyboy
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2023 Sau 08 20:38

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 08:49

Hegelman ima dar viena Dziugo lygio 0 transfermarket vertes brazila. Ambicijos taupiai siais metais kovoti del 4 vietos

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 09:18

FC „Hegelmann“ gretose – „Cruzeiro“ ir „Palmeiras“ klubų sistemų auklėtinis
https://fchegelmann.com/fc-hegelmann-gr ... ukletinis/

Kauno rajono FC „Hegelmann“ savo sudėtį papildė dar vienu nauju žaidėju. Juo tapo brazilas César Luiz dos Santos, geriau žinomas kaip Cesinha.

Kaunas taps pirmąją 23-ejų brazilo karjeros stotele Europoje. Pirmuosius futbolo žingsnius brazilas žengė gimtosios šalies legendiniame klube „Cruzeiro“. Šiai organizacijai žaidėjas priklausė devynerius metus. Per šį laikotarpį Cesinha buvo išvykęs į Leipcigo „Red Bull“ klubą, kur praleido penkis mėnesius treniruodamasis su B ir U-17 komandos žaidėjais.

2019 metais jis buvo paskolintas kitam garsiam Brazilijos klubui „Palmeiras“. Jame Cesinha per du sezonus sužaidė 24 rungtynes ir pelnė 3 įvarčius.

Su „Cruzeiro“ ir „Palmeiro“ klubais mėlynai baltų naujokas tris sezonus iš eilės triumfavo šalies U-20 pirmenybėse.

2020 metais futbolininkas prisijungė prie Série B rungtyniaujančio „Avaí FC“, kur žaidė kartu su kitu mėlynai baltų naujoku Luanu Silva. Praėjusį sezoną Cesinha praleido „AD Internacional de Minas“ ir „Demokrata Futebol Clube“ klubuose.

„Džiaugiuosi gavęs galimybę atvykti į Europą ir atstovauti FC „Hegelmann“. Tikiuosi, kad šį sezoną galėsiu daug padėti komandai“, – savo pirmajame interviu kalbėjo atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas.

Mėlynai baltų naujokas į Lietuvą atvyko trečiadienį, o jau ketvirtadienį prisijungė prie naujųjų komandos draugų treniruotėse.

„Prieš atvykdamas čia žinojau, kad klube yra daug gerų futbolininkų ir mano pažįstamas Luanas Silva, su kuriuo kartu teko rungtyniauti Brazilijoje.

Labai tikiuosi, jog galėsiu padėti komandai pasiekti jos tikslus. Tikiuosi, kad mums šis sezonas bus istorinis“, – fchegelmann.com svetainei sakė Cesinha.

FC „Hegelmann“ gretose Cesinha tapo jau aštuntuoju naujoku – prieš tai komandą papildė lietuviai Aleksandras Levšinas ir Tomas Švedkauskas, brazilai Michaelas Thuique ir Luanas Silva, kroatas Filipas Dangubičius, suomis Didis Lutumba-Pitahas ir rumunas Patrickas Popescu.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 09:21

Hegelman ima dar viena Dziugo lygio 0 transfermarket vertes brazila. Ambicijos taupiai siais metais kovoti del 4 vietos
nesutikčiau, ima dar jaunus per gerus klubus praėjusius.
Džiuga atveju arba nelabai jauni arba žemesnio lygio klubų.

ne tas lygis, bet panašiai kaip imti tiesiog 4 ispanijos lygoje prasitrynusį žaidėją, arba dar jauną topiniuose ispanijos klubuose buvūsį žaidėją, kuris neįrodė kad traukia pagrindinės komandos lygį. ir tada leidžiasi žemyn.

Be to kai su Souza įšėjo į pliusą, tai kodėl naparizikavus dar sykį.

Keyboy
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2023 Sau 08 20:38

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 09:36

Viena kita tai taip, galima islost, bet cia jau atrodo kad tiesiog tokio tipo, ar rumunijos 2 lygos lygio legionieriai bus legionieriu pamatas, kas nuvylia ziurint i panevezio, zalgirio ar kito zalgirio pasirinkimus

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 09:56

dėl Rumunijos antros lygos tai tikrai nuvilia, nepamenu nei vieno gero žaidėjo atvažiavusio iš ten.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 09:59

šiaip hegelmanai manau jau apsideliojo sudėtį.
Trūksta dar vieno gynėjo arba dviejų gynėjų.
čia priklauso nuo to kur mato Levšiną ir kur mato Upstą. tai pat ar Fridrikui pasiūlys grįžti.

Na ir gal smegenų aikštės viduryje vietoje Karashimos, nes mes nežinom Luan Silvos ir Popescu žaidimo stiliaus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Hegelmann

2023 Sau 20 10:27

Sunku čia su kažkuo lyginti, kai kiti po vieną iš užsienio žaidėją pasirašė maždaug

Grįžti į