Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

FC Klaipėda - FK Tauras

2010 Rgp 08 15:27

PaveikslėlisŠiandien Lietuvos futbolo federacijos A lygoje buvo sužaistas vienintelis susitikimas Klaipėdoje, kur vietos „Klaipėda“ turėjo pripažinti Tauragės „Tauro“ pranašumą rezultatu 3:2 (1:0).
Susitikime prieš pat pertrauką į priekį pirmieji išsiveržė tauragiškiai, kuomet 43 minutę pasižymėjo komandos naujokas Tomas Ražanauskas.
Vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui svečiai rezultatą pasidvigubino. Legionierius Serghej Irkha tiksliai pasiuntė kamuolį į „Klaipėda“ ekipos vartus. 63 minutę persvarą padidino saugas Andrius Gedgaudas ir rezultatas tapo triuškinantis.
Visgi po dešimties minučių Marius Papšys rezultatą sušvelnino, o jau per pridėtą laiką skirtumą iki minimumo sumažino „Tauro“ legionierius Artiom Kuznetsov, pasiuntęs kamuolį į savo vartus.
Šiame susitikime „Tauro“ gretose debiutavo Mindaugas Grigalevičius.

matvaju

Re: FC Klaipėda - FK Tauras

2010 Rgp 08 16:03

2010 Rgp 08 16:36

Po atkaklios kovos FC Klaipėda nusileido Tauro vienuolikei

Po atkaklios kovos, FC Klaipėda namuose vos vieno įvarčio skirtumu turėjo nusileisti FK Tauro vienuolikei. Tauragės komanda vos neišleido pergalės iš savo rankų, nes FC Klaipėda komanda žaidė itin aktyviai ir atkakliai. Už savo žaidimą klaipėdiečių komanda susilaukė pagyrimų ne tik iš savų trenerių, tačiau ir iš priešininkų komandos trenerių štabo.
Rungtynių statistika:
„FC Klaipėda“ (Klaipėda) – „Tauras“ (Tauragė) 2:3 (0:1)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 71 min. M.Papšys, 90+1 min. A.Kuznecovs („Tauras“ į savo vartus) („Klaipėda“); 42 min. T.Ražanauskas, 48 min. S.Irkha, 64 min. A.Gedgaudas („Tauras“)
Įspėjimai: 41 min. M.Grigalevičius, 79 min. T.Gražiūnas, 87 min. L.Martišauskis („Tauras“)

„Klaipėda“: Valius, Šarūnas, Tamašauskas, Zaniauskas (68 min. Kruša), A.Lukošius, E.Biskys, Abramavičius (51 min. V.Birškys), Kožikis, Papšys, Vilavičius (51 min. Grigaravičius), D.Lukošius. Atsarginiai: Bogužas, Rudavičius, Bundulas, Grabys.

„Tauras“: Kilijonas, Daunoravičius, Gražiūnas, Kuznecovs, Regelskis, Gedgaudas (76 min. Auryla), Mačiulis, Ražanauskas, Savastas (69 min. Martišauskis), Ircha, Grigalevičius (59 min. L.Bielskis). Atsarginiai: Dayneko, J.Mockus, Lėkis, Buitkus.