mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 10:13

Ar čia pasiūlymas, kad jis nori žaisti ? :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 10:32

Na taip

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 11:39

O kokia jo pozicija?

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 11:47

Ką aš žinau..

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 12:19

Daug tokių atsiranda, aš pernai gavau į email visą cv, ir gan neblogai parašytą, šiaip gal reiktų sukurt temą, tokių išradingai ieškančių komandų.
Odeh Benedict Aš esu žaidėjas vadybininkas, aš esu pagrįstas Nigerija. aš norėčiau savo klubą pakviesti kai kurie iš mano žaidėjų bandymų, jei jus domina
šiame sandoryje i atsiųs vaizdo
juosta arba vienodas profilis nedelsiant.

Turiu šiek tiek tuo metu, žaidėjai, kurie i gali teikti takai
...savo klubą, kai šios žaidėjų patirtis ir kokybės profesionalių žaidėjų. jei esate
jomis susidomės, aš pasirūpinti, kad jie keliauja.

Kaip tik aš išgirsti iš tavęs, aš pasirūpinti visais reikalingais dokumentu.
tikiuosi išgirsti iš tavęs greičiau.

Mano

Odeh Benedict Sunday.
Vėtros facebook grupėj: http://www.facebook.com/home.php#!/grou ... 749&v=wall" onclick="window.open(this.href);return false;

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 14 13:05

Čia vyrukai iš Pro Evolution Soccer 2011 asociacijos ieško transferų

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 09:50

Šeštadienį „FC Klaipėda“ ekipa Gargžduose žaidė pirmąsias savo draugiškas rungtynes šiais metais. Mūsų ekipos varžovai buvo Gargždų „Bangelė“ futbolininkai. Įtikinamą pergalę rezultatu 5:0 šventė mūsų ekipos futbolininkai.

Šiose rungtynėse mūsų ekipos sudėtyje žaidė nemažai peržiūroje esančių žaidėjų. Ekipos startinėje sudėtyje pasirodė pernai jai atstovavę Rimantas Bogužas, Aivaras Lukošius, Justas Vilavičius, Mindaugas Grigaravičius bei Deividas Lukošius. Taip pat startinėje sudėtyje pasirodė ekipos peržiūroje esantys du brazilai. Tai gynėjo pozicijoje žaidžiantis Zan bei saugų grandyje rungtyniaujantis Armando. Gynybos grandį taip pat sustiprino pernai Pakruojo „Kruoja“ ekipai atstovavęs Rolandas Slepakovas bei Kėdainių „Nevėžis“ ekipoje žaidęs Martynas Rimavičius. Saugų grandį sustiprino pernai Gargždų „Banga“ bei Mažeikių „ Mažeikiai“ ekipoms atstovavęs Donatas Remeza. Tuo tarpu puolėjų grandį sustiprino E. Buzas.

Mūsų ekipa nuo pat rungtynių pradžios perėmusi iniciatyvą aikštės viduryje bandė įmušti greitą įvartį. Tačiau arba netikslūs mūsų ekipos veiksmai, arba geras varžovų vartininko žaidimas pirmąją rungtynių pusę neleido to padaryti. Tiesa, 21 rungtynių minutę Deividas Lukošius buvo pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus, bet teisėjai užfiksavo nuošalę. Tačiau praėjus vos 10 minučių, Mindaugas Grigaravičius sugebėjo pelnyti „švarų“ įvartį permetęs kamuolį galva per varžovų vartininką. Taigi 31 rungtynių minutę mūsų ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Dar po 8 minučių varžovai prasižengė šalia savo baudos aikštelės, ir Armando gražiu bei klastingu smūgiu maždaug iš 25 metrų padvigubino rezultatą. 2:0 mūsų ekipos naudai. Pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė.

Antrojo kėlinio pradžioje mūsų ekipos treneriai atliko iškart 5 keitimus. Aikštėje pasirodė latvis puolėjas Artis Novickis, bei pernai ekipai atstovavę Eimantas Rudavičius, Orestas Abromavičius, Giedrius Zaniauskas ir Tomas Dargužas.

63 rungtynių minutę būtent po aikštėje pasirodžiusio O.Abromavičiaus perdavimo Mindaugas Grigaravičius įmušė trečiąjį komandos bei antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse. Tad 63 rungtynių minutę mūsų ekipa pirmavo jau 3:0. Po šio įvarčio mūsų ekipos treneriai atliko dar 3 keitimus. Aikštėje pasirodė Tomas Adomauskas, Erikas Žilinskas bei Robertas Kaminskas. Būtent pastarasis praėjus vos 7 minutėms po pasirodymo aikštėje sugebėjo pelnyti įvartį bei padidinti rezultatą iki 4:0. Tačiau ir tai dar buvo ne taškas šiose rungtynėse. Taip pat po keitimo pasirodęs Erikas Žilinskas po puikaus barzilo Armando perdavimo buvo išvestas vienas ant vieno su varžovų ekipos vartininku, bei sugebėjęs jį pergudrauti pastatė tašką šiose rungtynėse – 5:0.

Visi ekipos peržiūroje dalyvavę žaidėjai paliko labai gerą įspūdį komandos vadovams bei treneriams. Sekančias rungtynes mūsų ekipa turėtų žaisti jau artimiausią savaitgalį. Varžovas bei laikas bus žinomi artimiausiu metu.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 10:29

Aplošė II lygos autsaiderį. Tokiose rungtynėse kiekvienas būtų palikęs neblogą įspūdį.

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 10:50

Vis delto, nesitikejau, kad tiek daug nauju veidu bus - atrodo klubas laimingas buvo net baiges sezona. O dabar, 3 legionieriai, taipogi nemazhai zhaideju su A lygos patirtim.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 11:28

Vis delto, nesitikejau, kad tiek daug nauju veidu bus - atrodo klubas laimingas buvo net baiges sezona. O dabar, 3 legionieriai, taipogi nemazhai zhaideju su A lygos patirtim.
Ar nebus tie žaidėjai Klaipėdoje tik todėl, kad kitiems A lygos klubams jie nereikalingi?
Legionierius legionieriui taip pat nelygus. "Mažeikiai" pernai turėjo du brazilus. Tik kad jie į kamuolį dorai nepataikydavo.

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 11:39

Ar nebus tie žaidėjai Klaipėdoje tik todėl, kad kitiems A lygos klubams jie nereikalingi?
Legionierius legionieriui taip pat nelygus. "Mažeikiai" pernai turėjo du brazilus. Tik kad jie į kamuolį dorai nepataikydavo.
Aš tai irgi linkęs atsargiai žiūrėti į tuos pokyčius - kol kas susidaro įspūdis, kad Klaipėdos FC yra prasčiausiai pasiruošimą sezonui susiorganizavęs klubas (iš potencialių A lygos dalyvių). Kol kas jokių naujienų apie pasirašomas sutartis, vienintelės suorganizuotos draugiškos rungtynės ir tai tik prieš dublerius, tai spėju kad klubo ambicijos nepadidėjo (ir šiemet galės kapanotis turnyrinės lentelės dugne, tik šį kart su realia galimybe iškristi).

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 11:53

Tyliai sklando gandas, kad "Klaipėda" apskritai nesiruošia A lygoje žaisti.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 20:07

Niekur nera oficialiai paskelbta taigi spelioti, kad Klaipeda zais ar nezais tiesiog neverta.O siaip Klaipeda tai zais a lygoje

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 22:19

...kad Klaipėdos FC yra prasčiausiai pasiruošimą sezonui susiorganizavęs klubas (iš potencialių A lygos dalyvių).
Šiaip Atlantas yra prasčiausiai pasiruošimą sezonui susiorganizavęs klubas, arba tiksliau iš vis nieko nesusiorganizavęs, jokių žinių negirdima ir išvis kosmosas ten pas juos, svetainė užlužusi it t.t, nu bet paraišką A Lygai padavė tai užskaitom jį kaip potencialų lygos dalyvį.
Tyliai sklando gandas, kad "Klaipėda" apskritai nesiruošia A lygoje žaisti.
Tikiu, nes jeigu sudėties nebandys labiau keist tai ragas jiems, nesvarbu ar 10 ar 12 komandų žais, bus FBK ar ne, bet Klaipėda bus dugne

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Sau 31 23:15

"Atlantas" tai 99 procentai, kad nežais A lygoje. Vieną procentą paliksim Vacio impulsyviam sprendimui :)

Grįžti į