wsx87
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 11:29
Palaikoma komanda: Atlantas
Miestas: Klaipėda

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:35

"Klaipėdos" ir "Atlanto" jungtuvės - iš reikalo
2011-05-25, Darius ČIUŽAUSKAS
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/klai ... lo-587261/

Grąžinti futbolą į pajūrį, o klaipėdiečius į stadioną užsimojęs FC "Klaipėda" pats atsidūrė ant prarajos krašto ir priverstas sukti galvą, kaip išgyventi. Suprasdami, kad dviem futbolo ekipoms uostamiestyje per ankšta, klubo vadovai oficialiai kreipėsi į principinį savo varžovą "Atlantą" su siūlymu jungtis.
Lietuvos futbolo A lygos čempionate rungtyniauja dvi Klaipėdos komandos - ''Atlantas'' ir FC "Klaipėda". Abi jos savo sirgalių pergalėmis nelepina ir kol kas tarp 12 ekipų užima atitinkamai tik 10 ir 11 vietas.
Šio mėnesio pradžioje viešai prabilta apie labai sunkią ''Atlanto" finansinę padėtį. Jo prezidentui Vaciui Lekevičiui net teko neigti, kad senas ir gražias tradicijas turinčio klubo vardas gali apskritai išnykti iš futbolo žemėlapio.
Su ne ką mažesnėmis problemomis susidūrė ir antrą sezoną gyvuojantis FC "Klaipėda". Ši komanda ir pernai vasarą tik per plauką nepasitraukė iš šalies čempionato.
"Situacija liūdna ir labai įtempta. Iš esmės ji negerėja, o tik pablogėjo. Klaipėdoje yra dvi futbolo komandos, tad abiem joms dvigubai ir blogiau. Abi jos yra leisgyvės", - liūdesio neslėpė FC "Klaipėda" vadovas Raimondas Beliauskas.
Naujajai uostamiesčio valdžiai pareiškus, kad sportas yra vienas iš jos prioritetų, futbolininkai (beje, kaip ir kitų sporto šakų atstovai) netruko pas ją apsilankyti ir pasidalyti savo bėdomis. Tačiau miesto vadovai FC "Klaipėda" vadovams leido aiškiai suprasti, kad mieste turi būti tik viena komanda, kuri ir gali tikėtis paramos.
"Mes intensyviai ieškome išeičių, todėl rodome iniciatyvą ir oficialiai pakvietėme ''Atlantą'' prisidėti, kad Klaipėdoje būtų viena stipri komanda. Dabar laukiame atsakymo", - teigė R.Beliauskas.
Vakar ''Atlanto'' prezidentas V. Lekevičius "Respublikai" sakė "Klaipėdos" pasiūlymo dar negavęs. Tačiau patikino, kad dviejų klubų susijungimo idėjai iš esmės pritartų, tik norėtų, kad tai nebūtų daroma skubotai, čempionato viduryje.
''Aš visada esu atviras ir už futbolą Klaipėdai bei klaipėdiečiams. Viską reikia keisti iš pagrindų. Ir nors mano era jau baigėsi ir aš jau prisikariavau, prisidėsiu, kiek tik galėsiu. Tačiau pirmiausiai reikėtų baigti šį sezoną", - siūlė V. Lekevičius.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:46

Pritarčiau, bet tik čempui pasibaigus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:55

Pritarčiau, bet tik čempui pasibaigus.
as irgi, butu logiskas ir teigiamas leituvos futbolui zingsnis, bet tik cempionatui pasibaigus...

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:56

Manau, kad tikrai neverta Atlanto jungti prie FC Klaipėdos

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:57

Manau, kad tikrai neverta Atlanto jungti prie FC Klaipėdos
o komentarus tokius, be jokios argumentacijos verta rasyt?

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 12:59

Matau, kad Atlanto laukia po šio sezono tik viena išeitis arba Komandos visiškas subyrėjimas arba Vacių lauk, bet Vaciaus lauk tikrai niekas negins

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 13:01

Matau, kad Atlanto laukia po šio sezono tik viena išeitis arba Komandos visiškas subyrėjimas arba Vacių lauk, bet Vaciaus lauk tikrai niekas negins
vat vat, as irgi taip manau, kad su vaciu susijungus tai cia tas pats zlugimas bus tik dar biski atidetas kuriam laikui, nromaliam atsinaujinimui reikia "vacy lauk"...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 13:40

Abu klubai turėtų normaliai gyvuoti. Bet situacija kitokia: žaidėjai niekam tikę, o vadybininkai protiškai atsilikę.
Jeigu susijungs tos komandos, tai iš tolo pradės dvokti :evil: Be to skolas turėtų padengti. iš mokesčių mokėtojų kišenės??? Labai protingai sugalvota... :evil:

Manau, kad nieko iš to nebus, nuskęs toji galera. :evil: Klaipėda liks be futbolo. :roll:

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 14:26

Paneigčiau tamstos tokį mastymą, kad FC Klaipėdos Vadybininkai, tiek žaidėjai protiškai neįgalūs, man asmeniškai sis klubas savo užsidegimu ir noru žaisti labiausiai patinka iš visu A lygos klubu.Žaidėjai žaidžia, kaip moka ir gali.FC Klaipėda turi išlikti ir gyvuoti, o štai Atlantas yra sukiurusi gelda, kuri, bet kada gali išnykti iš Lietuvos futbolo
Paskutinį kartą redagavo 1 mafia7. Iš viso redaguota 2011 kartus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 14:29

Paneikciau tamstos toki mastyma, kad FC Klaipedos Vadybininkai, tiek zaidejai protiskai neigalus, man asmeniskai sis klubas savo uzsidegimu ir noru zaisti labiausiai patinka is visu A lygos klubu.Zaidejai zaidzia, kaip moka ir gali.FC Klaipeda turi islikti ir gyvuoti, o stai Atlantas sukiurusi gelda kuri bet kada gali isnykti is Lietuvos futbolo
nemaciau as ten nei noro nei uzsidegimo kai nuo musu 5 shaibas gavo, nu bet kiekvienam pagal skoni, man tai tokie laikini projektai is oro nlb kazkaip...

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 25 14:36

Paneikciau tamstos toki mastyma, kad FC Klaipedos Vadybininkai, tiek zaidejai protiskai neigalus, man asmeniskai sis klubas savo uzsidegimu ir noru zaisti labiausiai patinka is visu A lygos klubu.Zaidejai zaidzia, kaip moka ir gali.FC Klaipeda turi islikti ir gyvuoti, o stai Atlantas sukiurusi gelda kuri bet kada gali isnykti is Lietuvos futbolo
Tu poete, gali neigti, tik prieš tai išmok rašyti lietuviškai :) {Paneigčiau reikia su G rašyti] Man labai džiugu, kad Tau patinka FCK žaidimas :) Ir aš mačiau kaip lošė su Ekranu, už tas rungtynes jie nusipelno pagyrimų, bet daugiau nieko gero neparodė, vadybininkai irgi užsiiminėja nesąmonėmis. Tokiame mieste vietos būtų ir dviems klubams, bet jų toks mąstymas, kad nori tik iš miesto biudžeto gyventi. Tokių išlaikytinių ir įnamių niekam nereikia. Kaip sako rusai, надо их гнать в шею :lol:

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 29 20:05

2011 05 29
Luiz Antonio Fereira: „Tiek treniruodamiesi, rezultatų negalime tikėtis“
„Klaipėdos“ ekipos treneris Louis Antonio Fereira rungtynes stebėjo ne kaip įprasta nuo atsarginių suolelio, o iš tribūnos. Treneris praėjusio turo rungtynėse su „Banga“ pasikarščiavo ir buvo pašalintas iš techninės zonos, bei negalėjo vadovauti komandai rungtyniaujant su „Šiauliais“.

Treneri, ar jausmas kitoks stebėti savo komandos rungtynes iš tribūnos, nei šalia aikštės?

Taip, tai visiškai kitoks jausmas. Tačiau turiu pasakyti, kad nepaisant to ar aš būčiau šalia aikštės, tai rezultato nebūtų pakeitę. „Šiauliai“ labai stipri komanda, labai gerbiu trenerį Saulių Širmelį, patinka jo požiūris į futbolą. Sveikinu šiauliečius su pelnyta pergale.

Pirmame kėlinyje Jūsų komandai sekėsi žaisti neblogai, turėjote ir nemažai progų įvarčiams.

„Šiauliai“ pelnė labai greitą įvartį ir šiek tiek atsipalaidavome, mums pavyko perimti iniciatyvą ir turėjome keletą tikrai gerų progų įmušti. Tačiau jei nesitreniruoji, tai ir rungtynėse neįmuši. Šiuo metu labai nedaug treniruojamės, kas mokosi, kas dirba,susirenka dieną prieš rungtynes šiek tiek pasitreniruojam ir viskas, tiek dirbdami gerų rezultatu negalime tikėtis.

Kokie dar keliami „Klaipėdai“ šiame sezone tikslai?

Laukiame kai atsidarys transferų langas, tuomet bus galima galvoti apie naujų žaidėjų įsigijimą, tačiau pagrindinis tikslas, kad jauni žaidėjai įgautų patirties.




Šaltinis:fcsiauliai.lt

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 30 15:55

Nesuprantu, ko tie klaipėdiečiai į A lygą susigrūdo, žaistų sau I lygoje ir būtų stiprūs vidutiniokai.""Ventą" nugalėtų, su kitomis komandomis pavargtų, o A lygoje jie yra tik kuklūs juokdariai :)

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 30 22:45

Kiek žinau FC Klaipėdos projekto viena iš inicijatorių buvo Vilma Venslovaitienė, tada klubas piarinosi ir tt. bet paskui Žalgirio atgimimimas, unibetas, rėmėjai ir Venslovaitienė patraukė į sostinę, tai man atrodo buvo 2010 sausį ir nuo to laiko FC Klaipėda leisgyvė, nutilo kalbos apie prizines vietas čempionate, visuomeninį klubą ir panašiai, o jei būtų Vilma likusi Klaipėdoje... :roll:

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Klaipėda

2011 Geg 31 09:21

Kiek žinau FC Klaipėdos projekto viena iš inicijatorių buvo Vilma Venslovaitienė, tada klubas piarinosi ir tt. bet paskui Žalgirio atgimimimas, unibetas, rėmėjai ir Venslovaitienė patraukė į sostinę, tai man atrodo buvo 2010 sausį ir nuo to laiko FC Klaipėda leisgyvė, nutilo kalbos apie prizines vietas čempionate, visuomeninį klubą ir panašiai, o jei būtų Vilma likusi Klaipėdoje... :roll:
tai kad zalgirio atgimimas praktiskai tuo pat metu ivyko kai ta klaipeda piarinosi...

Grįžti į