Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

Re: FC Klaipėda

2011 Vas 01 04:15

Ko gero įdomiausia A lyga būtų, jei Klaipėda apsispręstu joje nedalyvauti ir iš pirmos lygos prisijungtu FBK ir Dainava. Nes iš to, ką dabar matom, panašu, kad tarp Klaipėdos ir likusių komandų lygio, gan didelis tarpas ir bijau, kad jie taptu visiška patranku mėsa. Pernai, tokie klubai buvo trys, tai bent tarpusavy kažką parodyt galėjo. O šeip kol kas Dainava palieka tikrai neblogą įspūdį, Mažeikiai irgi visiškai kita komanda nei pernai. Kas be ko norisi, kad A lygoje žaistu 10 komandų, nes 4 ratų sistema tikrai daug protingesnė, nei 3.
Mėlynai baltas
Mažeikių "Romar" - Vilniaus "Žalgiris" http://www.youtube.com/watch?v=ugb-hGP44lo

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Vas 25 15:16

Pagaliau ir "Klaipėda" išlindo iš po pernykščių lapų:
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/fc-k ... es-554027/" onclick="window.open(this.href);return false;

"FC Klaipėdą" treniruos strategas iš futbolo šalies

Penktadienį naujam sezonui besiruošiantis uostamiesčio futbolo klubas "FC Klaipėda" visuomenei pristatė naująjį ekipos vyriausiąjį trenerį - brazilą Luisą Antonio Fereirą, atskleidė kitas besiformuojančios komandos naujoves.

Šį sezoną "FC Klaipėda" treniruosiantis 44 metų brazilas - buvęs profesionalus žaidėjas, atstovavęs stipriausioje Brazilijos futbolo lygoje žaidžiančiam klubui "Vasco de Gama", tačiau karjerą nutraukęs dėl sunkios kairiojo peties traumos.

Rio de Žaneire gimęs ir gyvenantis L. A. Fereira anksčiau dirbo treneriu Danijoje, Pietų Korėjoje, pernai grįžo į gimtąjį miestą ir vadovavo ekipai "Olaria", po to atvyko į Klaipėdą.

"Norėčiau ssuderinti brazilišką techniką ir lietuvišką taktiką. Man tai didžiulis iššūkis, tačiau aš pasiruošęs sunkiai dirbti ir man pavyks įgyvendinti savo planus. Tikiuosi visų pagalbos, žinau, kad praėjusį sezoną "FC Klaipėda" baigė turnyrinės lentelės apačioje, bet jeigu dirbsime kaip šeima, pakilsime aukščiau. Šeima liko Brazilijoje, tačiau apie tai stengiuosi negalvoti, juk esu čia ir reikia galvoti apie darbą čia", - trumpai prisistatė praėjusį savaitgalį į Klaipėdą atvykęs naujasis treneris.

Jis šiemet bus ne vienintelis legionierius "FC Kaipėdoje". Į komandą jau atvyko brazilai saugas Armando ir gynėjas Ticiano, Serbijoje gimęs ir Švedijos pilietybę turintis puolėjas Denisas Trifunovičius bei saugas graikas Zaglas Stasas, artimiausiomis dienomis prisijungs saugas Giuljermas Adrianas Laguna iš Urugvajaus.

Komandos kapitonu šį sezoną bus Aivaras Lukošius.

"Atėjus naujam treneriui treniruočių procesas labai pasikeitė - dirbame sunkiai, bandom susižaisti, atliekame dar nematytus pratimus", - pirmaisiais įspūdžiais dalijosi A. Lukošius.

Jis - vienas iš tų, kurie komandoje liko nuo praėjusio sezono. "FC Klaipėdai" šiemet taip pat atstovaus kapitono brolis Deividas, perspektyviausiu praėjusių metų Klaipėdos apskrities futbolininku išrinktas Mindaugas Grigaravičius, Justas Vilavičius, vartininkas Rimantas Bogužas.

Vyriausiojo trenerio asistentu lieka Tomas Žiukas.

Šiemet "FC Klaipėda" taip pat rungtyniaus Lietuvos aukščiausios A lygos čempionate, nors ketvirtadienį posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos Licencijavimo komitetas licencijos komandai dar nesuteikė neįvykdžius teisinių, personalo ir finansinių kriterijų. Ji, anot Klaipėdos futbolo sąjungos prezidento Raimondo Beliausko, klubui bus suteikta per kitą komiteto posėdį kovo 9-ąją.

Čempionatas prasideda kovo 12-ąją. Dėl nepalankių oro sąlygų kelias pirmąsias namų rungtynes uostamiesčio komandos futbolininkai žais Gargždų stadione.

Komandos atstovai teigia, jog šį sezoną tikisi patekti tarp penkių geriausių A lygos komandų.


---------------------
Luiz Antônio Ferreira leaves command of Olaria
https://extra.globo.com/esporte/campeon ... 88750.html
17/02/11

Luiz Antônio Ferreira is no longer coach of Olaria. The coach signed a one-year contract with Klaipeda, lithuania, and no longer commands leopoldina's team in Sunday's game against Nova Iguaçu.

- I've been getting contacts since before taking over the professional pottery team. Everyone was sorry, but the truth is I have to go, to get the details of the pre-season right - said the coach.

Who replaces Luiz Antônio in command olariense is Cleimar Rocha. The coach was marked by his work at Friburguense, a club he led for several seasons. He has also trained Madureira, Bangu and Mesquita.

On Sunday, however, the interim manager of Olaria should be Álvaro Miranda, assistant coach of Luiz Antônio Ferreira.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Vas 25 15:46

Sekmadienio lygos zaidejai.
Pasireklamuos biski, gal pinigu gaut pavyks..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 06 10:46

Šiandien FC Klaipėda sužaidė draugiškas rungtynes Gargžduose su šeimininkais - Gargždų "Banga"
http://www.klaipeda-fc.lt/pages/posts/p ... dys-22.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien FC Klaipėda sužaidė draugiškas rungtynes Gargžduose su šeimininkais - Gargždų "Banga". Pralaimėta 1-4. Rezultatas ko gero, ne visai tiksliai atspindi tai, kas buvo aikštėje. Treneris Luiz Antonio Fereira išbandė visus žaidėjus įvairiose pazicijose, norėdamas tiksliau įvertinti visų galimybes. Deja, keletas legionierių traumuoti, tad jų debiuto teks dar palaukti. Pirmą kėlinį, kai žaidė numatomas pagrindas, vyko apylygis žaidimas. Geros progos neišnaudojo Remėza, o šeimininkai atvirkščiai, išnaudojo mūsų klaidą - 0-1.Antrame kėlinyje, po serijos keitimų "Banga" išnaudojo susikurtas bei mūsų padovanotas progas. 1-4. Mūsų komandoje, rezultatui esant 0-3, pavyko pasižymėti jaunajam Žukauskui.
FC Klaipėda žaidė tokios sudėties : Kazlauskas, Slepakovas, Zaniauskas, Taciano, A. Lukošius (K), Remėza, Borusas, D.Lukošius, Grigaravičius, Armando, Kaminskas. Po keitimų pasirodė : Vilavičius, Abromavičius, Žilinskas, Žukauskas, Dargužas, Rudavičius, Bogužas.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 09 23:54

video sport1 apie klaipeda http://www.youtube.com/watch?v=L4GJhpEQ ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
pasirodo kad armando tai senas "geras" mandinho :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 00:03

Paveikslėlis

Šitas atrodo?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 00:09

taip tas pats

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 08:50

Techniškas žaidėjas, per pastaruosius metus žaidė Estijoj aukščiausioj lygoj, vienintelė šio žaidėjo problema, kad jis gana lėtas

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 12:37

Tiki papulti i pirmaji penketuka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

rtz
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011 Kov 10 13:27
Palaikoma komanda: Gana

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 13:51

maciau pora FC Klaipedos draugisku macu, ka galiu pasakyti, kad 5 vieta jiems ne is tolo nesisviecia. Zaidejai is sekmadienio lygos, vienintelis Armando?(nuotraukoje) issiskyre savo meistriskumu.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 10 15:16

"Klaipėda" viską į temą kalba, tik reikėjo penketuką teisingai įvardyti - kovosim dėl vietos antrame penketuke :)

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 12 11:17

Senai čia buvote, trenerį brazilą pasikvietė, brazilais, urugvahiečiu, serbu žada stiprinti sudėtį, net planuoja patekti į penketuką geriausių klubų....
Tačiau man nesitiki, kad su būreliu pietų amerikiečių jiems tai lengvai pavyktų :)

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 12 11:22

Senai čia buvote, trenerį brazilą pasikvietė, brazilais, urugvahiečiu, serbu žada stiprinti sudėtį, net planuoja patekti į penketuką geriausių klubų....
Tačiau man nesitiki, kad su būreliu pietų amerikiečių jiems tai lengvai pavyktų :)
Jei čia man apie "seniai buvote", tai aš čia nuolat esu :) Be to, aš tą "Klaipėdos" internacionalą aikštėje mačiau. Ir nežinau, kas turėtų visiems kitiems klubams atsitikti, kad klaipėdiečiai atsidurtų stipriausiųjų penketuke.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 12 11:24

video sport1 apie klaipeda http://www.youtube.com/watch?v=L4GJhpEQ ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
pasirodo kad armando tai senas "geras" mandinho :)
Atvyko į Lietuvą Armando Alexandro Mandinho, pabuvo Šiauliuose, Kaune, bet neužsidirbo lėktuvo bilietui atgal į Braziliją, tai trūkumą pandys užsidirbti FC Klaipėdoje :) tokios sudėties klubas bus menkavertis priešininkas :)
Rytoj pasižiūrėsime, kaip jiems su Šiauliais seksis :)

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FC Klaipėda

2011 Kov 12 11:28

Senai čia buvote, trenerį brazilą pasikvietė, brazilais, urugvahiečiu, serbu žada stiprinti sudėtį, net planuoja patekti į penketuką geriausių klubų....
Tačiau man nesitiki, kad su būreliu pietų amerikiečių jiems tai lengvai pavyktų :)
Jei čia man apie "seniai buvote", tai aš čia nuolat esu :) Be to, aš tą "Klaipėdos" internacionalą aikštėje mačiau. Ir nežinau, kas turėtų visiems kitiems klubams atsitikti, kad klaipėdiečiai atsidurtų stipriausiųjų penketuke.
Ne, kolega, Jūs esate maloni išimtis :) mane pajuokino straipsniukas lff.lt apie klaipėdiečių planus patekti į penketuką geriausių :) aš juk prieš savaitę rašiau, kad Klaipėdos klubai dalinsis 11-12 pozicijas :)

Grįžti į