...

Re: FC STUMBRAS -> Kaunas

2014 Bir 05 17:13

Ilgai iki A lygos žengti, jau ištikimi fanai išsibėgiojo. Bet atkaklumo kai kam netrūksta, gal pasiteisins kada nors šitas ėjimas.
Gal neišsibėgiojo, tik vėl laukimo stadijoje atsidūrė :). Kai lauki nuo 2008 demaršo, tai dar palaukti 3-5 metus vieni juokai :)

2014 Bir 05 17:20

FBK tai nuo Buratino, Šuriko, Ugiansko ir visų kitų - tipo savų - nukentėjo labiau nei nuo bet ko kito.

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

2014 Bir 05 17:21

Apie stumbrą išvis patylėti reikėtų... Tokius projektus išvis uždrausti.

...

2014 Bir 05 17:22

o tau ką, sukilo pavydas??? :P

Pranešimai: 7313

2014 Bir 05 17:41

Vienintelė šikna Lietuvoje yra ta, kad šioje šalyje nėra pinigų, nėra pinigų - nėra lygos - nėra gerų trenerių - nėra gerų žaidėjų - nėra motyvacijos.Ir visiems nusišikti yra atvirai, nes visi lygina futbolą su krepšiniu, klubas surinko 10 milijonų litų, vojei, vojei kokie pinigai futbole, tiesiog kosminiai, paverskit į eurus ir bus galima 30 metų visiškai nuvarytą, traumų nukamuotą super žvaigždę buvusi kažkada nusipirkti.Ir kol visi nesupras, kad futbolui reikia pinigų ir reikia jų daug, tol nebus gero futbolo Lietuvoje.Bus linksma, kada eurą įsivesime.
NĖRA PINIGŲ - NĖRA FUTBOLO

Baigiau savo kalbą ir raukime šia temą, nes nebuvo pinigų ir viskas užsilenkė.Atgims gerai, šaunuoliai, nieko nebus, tegul eina po velnių.

ledinukas

2014 Bir 05 17:53

Ne pavydas, bet klubas išvis be tradicijų, be istorijos... Kvedaro žaislas, kurį treniruoja treneris, kuris turi nupirktą licenziją.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15

2014 Bir 05 17:56

Su cezio iškreiptu mąstymu nėra ko ginčytis. Jam patinka, kai klubai miršta ir nauju kuriasi... O jeigu pats prisipažino, kad klubo spalvos ir tradicijos nieko nereiškia, tai manau irgi daug ką apie jį pasako... Juk jam ir NFA yra geras projektas...
tu ledinuk esi dar jaunas ir visko nesupranti :roll: cia Cezis yra greitsiau ne istvirkelis o praktikas ir jam tas spalvu pakeitimas iseina y nauda va ledinuk pamislyk apie savia nejaugi tau vasara per karstsius nekarsta muveti beveik juoda Tauro maikia :roll: daug geriau vasara butu palaikyti koki Atlanta o dar geriau Suduva kuriu spalvos sviesios ir saulie taip nekinba :roll: bet anksti pavasari arba vielyva rudeni juoda spalva turi privalumu kai Suduvos sirgalius sala is saltsio Tauro sirgalius su juodos spalvos maikonu ar dzenperiu megaujesi siluma :D :P

2014 Bir 05 17:57

aš apie tai ir šneku, nesvarbu kas ką už virvutės tampo - yra pinigai - yra futbolas, bent laikinai.

...

2014 Bir 05 18:01

Ne pavydas, bet klubas išvis be tradicijų, be istorijos...

Kvedaro žaislas, kurį treniruoja treneris, kuris turi nupirktą licenziją.
Ko tu nori, jeigu pernai vasarą išgimdytas buvo? jeigu FC KOVU pavadinę būtų ir datą 1922 būtų įrašę, tai jau turėtų istoriją???

O kuris čia su nenupirkta licencija yra??? :mrgreen: Visi perkasi urmu, taip pigiau. :P

...

2014 Bir 05 18:08

tu ledinuk esi dar jaunas ir visko nesupranti :roll: cia Cezis yra greitsiau ne istvirkelis o praktikas ir jam tas spalvu pakeitimas iseina y nauda <...>
Sveikas, Ruli, tiesą rašai.
Jaunimas su prirūgusias kedais vaikšto, prakaituoja į juodus vilnonius džemperius ir nuo tokių apdarų gauna šiluminį smūgį.
Arba dehidratuoja, išmyPYPT`a visą išgertą alų ir nuo troškulio kliedi. Paskui jiems atrodo, kad tie, kurie labiau atsipūtę ir filosofiškai nusiteikę yra priešai, o jų klubus reikia uždaryti...

jau ko vertas teiginys, kad reikia uždrausti futbolo klubus tokius kaip FC STUMBRAS. :mrgreen:

Adolpas TAURO kontoros savo laiku juk neuždarinėjo. Ane??? tai ko čia varyti ant STUMBRO???

2014 Bir 07 16:49

na ka,pirma baranka isirase ir Stumbras,2-1 juos ismaude Lietava.

...

2014 Bir 09 09:53

„Stumbras“ Jonavoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną
2014 Birželio 07 d. http://www.fcstumbras.lt/stumbras-jonav ... -sezon,n60" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį Jonavoje „Stumbras“ išmegino jėgas su šeimininkais „Lietavos“ futbolininkais. Rungtynes 2:1 (1:1) laimėjo „Lietava“. Nors ir pralaimėjęs, „Stumbras“ vis dar išlieka I – os lygos lyderiu, o Jonavos komandai pergalė leido pakilti į 7 – ąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynių pradžia „Stumbrui“ nežadėjo nieko blogo – 17 – ąją minutę pasinaudojęs savo individualiu meistriškumu varžovų vartininką nuginklavo K.Upstas. Tačiau tuomet komandos žaidimas tarsi sustojo, o varžovai dar pirmajame kėlinyje (37 min. pasižymėjo A.Gėgžna) sugebėjo išlyginti rezultatą 1:1. Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau sėkmingai gynėsi ir jau atrodė, kad varžybos baigsis taikiai, tačiau 87 – ą minutę A.Lyberis išvedė šeimininkus į priekį 2:1. Verta pažymėti, kad nuo 80 - osios minutės "Stumbras" turėjo vieno žaidėjo persvarą, kadangi iš aikštės už gautą antrą geltoną kortelę buvo išvarytas "Lietavos" žaidėjas D.Regelskis. Per likusį kėlinio laiką ir teisėjo pridėtas tris minutes, „Stumbras“ dar mėgino išlyginti rezultatą, tačiau „Lietavos“ komanda atsilaikė ir iškovojo kiek netikėtą pergalę.

„Stumbro“ startinė sudėtis šiose varžybose: M.Gintalas, A.Račkus, L.Pangonis, L.Čerkauskas, E.Skripkinas, K.Janonis, M.Zaleckis, R.Blaževičius, A.Rimkevičius ir K.Upstas. Po keitimų aikštėje pasirodė K.Jaškus (įspėtas 47 min.), M.Varanauskas ir L.Jurevičius.

Kitas rungtynes „Stumbras“ žais ateinantį trečiadienį, birželio 11 dieną, Vilniuje (LFF stadione) prieš „Žalgirietį“. Rungtynių pradžia 18 val.