...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 15:36


Nesijungs su niekuo`m.. kam jungtis, jeigu kuri superklubą, negi su mažiukais imti ten draugauti??? Jungtis.. nebus to. :P 8-)
Ir neužsilenks taip greitai.. ;)
Jaučiu, kad ateityje susijungs su FBK.
su kuriuo iš tų FBK??? Buratino fbk, ar fbk-2012 project.. man atrodo, kad geltonai-žalia iniciatyva jau užgesinta, juk pats rašai, kad vos 50 tikinčiųjų liko.. :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 15:54

, bet juk darai klaidingas išvadas, tai kaip tu gali būti dėl kažko teisus??? :P :mrgreen:
..
kodėl man reikia būti prieš kažką teisiam. Mano padarytos išvados man patinka ir to gana.
kad esu lyg enerdžaizer zuikis, kuris tik ploja ir ploja, kol batereika nusėda, o tada pasikeičiau akumą ir vėl ploju.
va būtent tokį ir įsivaizduoju :lol: Energizeris :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 15:59

man atrodo, kad geltonai-žalia iniciatyva jau užgesinta, juk pats rašai, kad vos 50 tikinčiųjų liko.. :roll:
Kad nuo susikūrimo ji panaši skaičiumi ir liko. Negalima sakyti užgesinta. Facebooke gal ir daugiau tikinčiųjų. Bet į stadioną tai vidutiniškai po 50 ateina. Stumbras dar nė tiek neturi. Vienintelis, kurį žinau iš tikinčių šviesia jų ateitimi, tai Cezis.

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 16:01

, bet juk darai klaidingas išvadas, tai kaip tu gali būti dėl kažko teisus??? :P :mrgreen:
..
kodėl man reikia būti prieš kažką teisiam. Mano padarytos išvados man patinka ir to gana.
Klaidatikis. :mrgreen:

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 16:03

kad esu lyg enerdžaizer zuikis, kuris tik ploja ir ploja, kol batereika nusėda, o tada pasikeičiau akumą ir vėl ploju.
va būtent tokį ir įsivaizduoju :lol: Energizeris :lol:
Blogai sudirbo tavo vaizduotė. Neploju, tik tada, kai iš nusivylimo... vienas iš nevilties, kad į tuščius vartus nepataiko, ar pendelis koks.. :mrgreen:

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 16:05

man atrodo, kad geltonai-žalia iniciatyva jau užgesinta, juk pats rašai, kad vos 50 tikinčiųjų liko.. :roll:
Kad nuo susikūrimo ji panaši skaičiumi ir liko. Negalima sakyti užgesinta. Facebooke gal ir daugiau tikinčiųjų. Bet į stadioną tai vidutiniškai po 50 ateina. Stumbras dar nė tiek neturi. Vienintelis, kurį žinau iš tikinčių šviesia jų ateitimi, tai Cezis.
Rimtam klubui sirgaliai nereikalingi, tik problemos per juos. :mrgreen: Sukelia riaušes tokie ir mokėk už kažkokius balvonus baudas. geriau jų ir neturėti. :P

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 16:16

jus patraukit savo nesvarias rankas nuo garbingu klubu,is pradziu Tauras,dabar Stumbras :|

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 17:14

Šeštadienį 14 valandą kova "Sūduvos" komanda. :mrgreen: va, čia tai STUMBRAS ruošiasi, ne su kokiomis I-os lygos komandomis, o meta iššūkį tituluotai komandai, vienai iš trijų favoričių šių metų A lygos. :D

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 18 17:18

Šeštadienį 14 valandą kova "Sūduvos" komanda. :mrgreen: va, čia tai STUMBRAS ruošiasi, ne su kokiomis I-os lygos komandomis, o meta iššūkį tituluotai komandai, vienai iš trijų favoričių šių metų A lygos. :D
ir dar sununesios tuos A lygos favoritus,nes cia kaip ne kaip Stumbras :lol:

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 19 10:33

Jeigu STUMBRAS laimės prieš SŪDUVĄ, kuo neabejoju [ :mrgreen: } , tai dar šį sezoną statruos A lygoje. :mrgreen:
Tada ir TAURĄ paims, kad kuo greičiau užsilektų REO stiliumi. 8-)

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 21 13:03

Jau rytoj galėsim pasižiūrėti, kaip STUMBRAS atrodo. O varžovai rimti - SŪDUVA. :roll:

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 21 13:35

kazin ar nores Stumbras atskleisti visas kortas,geriau isaus taures varzybuose,tada bent bus del ko draskytis

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 21 13:39

man atrodo, kad geltonai-žalia iniciatyva jau užgesinta, juk pats rašai, kad vos 50 tikinčiųjų liko.. :roll:
Kad nuo susikūrimo ji panaši skaičiumi ir liko. Negalima sakyti užgesinta. Facebooke gal ir daugiau tikinčiųjų. Bet į stadioną tai vidutiniškai po 50 ateina. Stumbras dar nė tiek neturi. Vienintelis, kurį žinau iš tikinčių šviesia jų ateitimi, tai Cezis.
nepamirsk ir manes,as tikiu sia komanda :lol: o siaip idomu ka dar be tu 50 istikimu sirgaliu Stumbrui galetu duoti F.B.K Kaunas,o ir is tu 50 neaisku kiek liktu jei keistusi pavadinimas.Siaip geriausiai ir kryptingiausiai dirbantis klubas Kaune kaip ne kaip Spyris,gal Stumbro galimybes geresnes,bet tai greiciausiai bus dar vienas trumpalaikis projektas Kaune,butu gerai jei klysciau,bet bet...

...

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 22 14:29

22 rungtynių minutę įvartį muša "Stumbras" 0-1 priekyje kauniečiai

SŪDUVA 0 : 1 FC STUMBRAS
2014 02 22
MARIJAMPOLĖ


Geras??? :P 8-) :mrgreen:

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: FK STUMBRAS

2014 Vas 22 15:24

kad jau 4-0 stumbras laimi :D ot talentukai duoda stumbro,cia nekoks legendinis Tauras butu :D

Grįžti į