...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 10 14:26

siaip dauguma lt futbolo klubu yra všį ...
Puikiai žinau, todėl mane tai neramina. "Futbolo perspektyvos" rūpinasi viskuom, išskyrus futbolu.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 10 14:52

siaip dauguma lt futbolo klubu yra všį ...
Puikiai žinau, todėl mane tai neramina. "Futbolo perspektyvos" rūpinasi viskuom, išskyrus futbolu.
Tai kokią juridinę formą turėtų futbolo klubas turėti?

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 10 14:53

siaip dauguma lt futbolo klubu yra všį ...
Puikiai žinau, todėl mane tai neramina. "Futbolo perspektyvos" rūpinasi viskuom, išskyrus futbolu.
Tai kokią juridinę formą turėtų futbolo klubas turėti?
UAB arba IĮ :lol:

...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 11 13:54

Tai kokią juridinę formą turėtų futbolo klubas turėti?
Jeigu pastudijuosi Viešųjų įstaigų steigimo ir likvidavimo teisinius aspektus, tai suprasi, kad tai žalingas modelis. Kaip geriau? Dabar steigiamos tik viešosios įstaigos, naujas mados klyksmas.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 11 15:40

Jeigu pastudijuosi Viešųjų įstaigų steigimo ir likvidavimo teisinius aspektus, tai suprasi, kad tai žalingas modelis. Kaip geriau? Dabar steigiamos tik viešosios įstaigos, naujas mados klyksmas.
Nemokyk mokyto :) Esu dviejų viešųjų įstaigų dalininkas, o trečioje dirbu, tai tuos aspektus žinau :)
Jei sakai, kad VšĮ netinkama futbolo klubui, tai būk malonus - pasakyk tinkamą.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 11 16:18

Jeigu pastudijuosi Viešųjų įstaigų steigimo ir likvidavimo teisinius aspektus, tai suprasi, kad tai žalingas modelis. Kaip geriau? Dabar steigiamos tik viešosios įstaigos, naujas mados klyksmas.
Nemokyk mokyto :) Esu dviejų viešųjų įstaigų dalininkas, o trečioje dirbu, tai tuos aspektus žinau :)
Jei sakai, kad VšĮ netinkama futbolo klubui, tai būk malonus - pasakyk tinkamą.
tinkamas yra kai labai turtingas dede uzsimano zaislo sukuria ant vietos koki fc kuprelis ir co, du/tris/keturis metus pradziugina neprastais rezultatais o po to dingsta is akiracio... mano nuomone vsi pats tinkamiausias, nors suzlugdyt bet ka galima

...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 12:36

Nemokyk mokyto :) tuos aspektus žinau :)
Labai malonu, kad yra mokytų ir žinančių apie ką eina kalba. Vadinasi, nereikės vargti ir aiškinti, nes viską puikiai žinote :) Tikiuosi, kad esate doras žmogus ir darbais, ne tik žodžiais esate už futbolą. Mano giminė rėmė vieną futbolo komandą (transporto kompanijos savininkai), kelionės nieko nekainavo, ir, viskas buvo gerai, bet vieną dieną susikūrė VšĮ ir kad pradėjo dalininkas apsipirkinėti... Žoliapjovės ir laistymo įranga kainuodavo brangiau nei mano BMW, nes pirko iš savo žmonos:) tai buvo jo "dolia". Suprantama, kad vieną dieną jisai "subankrutavo", bet sėkmingai atsiėmė savo dalį. Padovanojo 20 metų senumo mikruškę, o tuo metu nupirko autobusą už milijoną, kuris tiek nebuvo vertas. Čia irgi buvo jo 'dolia". Dabar tasai klubas numarintas pagal pilną programą. VšĮ nėra blogai tol, kol neatsiranda gudragalvių, kurie turi savo planą ir jo laikosi,- pakišti kiaulę ir iš to užsidirbti. Jeigu remti futbolą tai remti, o čia įformino "dolią" ir švilpauja. UAB formatas labiau tiktų, įnešei pinigus ar kitą turtą, jeigu visas projektas nuplaukia, tai ir "dolia" nuplaukia.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 13:15

Labai malonu, kad yra mokytų ir žinančių apie ką eina kalba. Vadinasi, nereikės vargti ir aiškinti, nes viską puikiai žinote :) Tikiuosi, kad esate doras žmogus ir darbais, ne tik žodžiais esate už futbolą. Mano giminė rėmė vieną futbolo komandą (transporto kompanijos savininkai), kelionės nieko nekainavo, ir, viskas buvo gerai, bet vieną dieną susikūrė VšĮ ir kad pradėjo dalininkas apsipirkinėti... Žoliapjovės ir laistymo įranga kainuodavo brangiau nei mano BMW, nes pirko iš savo žmonos:) tai buvo jo "dolia". Suprantama, kad vieną dieną jisai "subankrutavo", bet sėkmingai atsiėmė savo dalį. Padovanojo 20 metų senumo mikruškę, o tuo metu nupirko autobusą už milijoną, kuris tiek nebuvo vertas. Čia irgi buvo jo 'dolia". Dabar tasai klubas numarintas pagal pilną programą. VšĮ nėra blogai tol, kol neatsiranda gudragalvių, kurie turi savo planą ir jo laikosi,- pakišti kiaulę ir iš to užsidirbti. Jeigu remti futbolą tai remti, o čia įformino "dolią" ir švilpauja. UAB formatas labiau tiktų, įnešei pinigus ar kitą turtą, jeigu visas projektas nuplaukia, tai ir "dolia" nuplaukia.
Papasakojai taip lyg UAB'ui įsteigti reikia milijoninių sumų. "Gudragalvis" gali bandyti paturėti su bet kurios formos organizacija. Ir UAB'as čia nėra geriau nei VšĮ. VšĮ turi viena svarbų aspektą - "Viešosios įstaigos veiklos ataskaita yra viešas dokumentas". Ir jei žiūrėti iš visuomenės pozicijų, tuo VšĮ yra tinkamesnė juridinio asmens forma už UAB. Bėda, kad Lietuvoje labai maža įstaigų dalis to principo laikosi, o visuomenė nesinaudoja savo teise tą informaciją išlupti (jei reikia ir per teismą) iš viešųjų įstaigų.

...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 13:28

"Gudragalvis" gali bandyti paturėti su bet kurios formos organizacija. Ir UAB'as čia nėra geriau nei VšĮ. VšĮ turi viena svarbų aspektą - "Viešosios įstaigos veiklos ataskaita yra viešas dokumentas". Ir jei žiūrėti iš visuomenės pozicijų, tuo VšĮ yra tinkamesnė juridinio asmens forma už UAB. Bėda, kad Lietuvoje labai maža įstaigų dalis to principo laikosi, o visuomenė nesinaudoja savo teise tą informaciją išlupti (jei reikia ir per teismą) iš viešųjų įstaigų.
Viešojo intereso Lietuvos niekas negina, kartais žurnalistai kažką parašo, dažnai net patys nesuprasdami ką nori pasakyti, o kaimo berniokai nesupranta nei kas tas auditas, nei kas per velniava yra finansinės ataskaitos. O nuo bet kokių viešų diskusijų bėga į krūmus, gal bijo apsijuokti ir pasirodyti kvaili. Sakyčiau, kad didžiausia problema yra neišmanymas.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 13:33

"Gudragalvis" gali bandyti paturėti su bet kurios formos organizacija. Ir UAB'as čia nėra geriau nei VšĮ. VšĮ turi viena svarbų aspektą - "Viešosios įstaigos veiklos ataskaita yra viešas dokumentas". Ir jei žiūrėti iš visuomenės pozicijų, tuo VšĮ yra tinkamesnė juridinio asmens forma už UAB. Bėda, kad Lietuvoje labai maža įstaigų dalis to principo laikosi, o visuomenė nesinaudoja savo teise tą informaciją išlupti (jei reikia ir per teismą) iš viešųjų įstaigų.
Viešojo intereso Lietuvos niekas negina, kartais žurnalistai kažką parašo, dažnai net patys nesuprasdami ką nori pasakyti, o kaimo berniokai nesupranta nei kas tas auditas, nei kas per velniava yra finansinės ataskaitos. O nuo bet kokių viešų diskusijų bėga į krūmus, gal bijo apsijuokti ir pasirodyti kvaili. Sakyčiau, kad didžiausia problema yra neišmanymas.
per uab'us dar ne tokios babkes buvo praplautos vsi bent turi viena privaluma kad nepriklauso nuo pagrindinio akcininko pms nuotaiku...

...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 13:38

Smagu, kai karys visus kataklizmus aiškina PMS :lol: Tipo, potvynis :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 12 15:10

Smagu, kai karys visus kataklizmus aiškina PMS :lol: Tipo, potvynis :lol:
smagu, kad penktadienis labiau :) o aiskinu ne kataklizmus, o nuotaiku kaitas.

...

Re: FC Vilnius

2011 Rgp 16 11:53

smagu, kad penktadienis labiau :) o aiskinu ne kataklizmus, o nuotaiku kaitas.
Gerai, kad mums smagu. O nuotaikų kaitos baisus dalykas. Arba į durnyną, arba į kapus nuvaro.

...

Re: FC Vilnius

2012 Kov 09 12:55

Vieira Dos Santosas Kleyras

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9847

2007 FC Vilnius 19 10
2007/08 (j) Gloria Buzău 8 1
2007/08 (w) Łódzki KS 4 0
2008/09 (j) Hapoel Kfar Saba 2 0
2009 (w) SE Gama
2010 (w) Grêmio Esportivo Brasil (Pelotas)
2010 (j) Santa Cruz FC (Recife)



Paveikslėlis
Paveikslėlis

Bramki- tai lenkiškai įvarčiai? Tipo, per 19 rungtynių įmušė 10 įvarčių už FCV.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FC Vilnius

2012 Kov 09 12:58

11 bent pagal futbolinį, aš labiau mūsiške info tikėčiau :)

Grįžti į