Fedor Černych

Moderatorius: Respublik

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 06 23:57


pokstelk
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2014 Kov 07 19:52

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 14 21:07

Černychas dar du įmušo šiandien prieš lygos lyderius Legia. Tarp rezultatyviausių Lenkijos ekstraklasoj 4-5 vietas dalinasi.

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 14 23:49

Po tokio maco, zek ir Legia perpirks..

...

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 15 11:31

F. Černychas surengė tikrą šou prieš Lenkijos čempionę „Legią“
lietuvio įvarčių video

BNS 2014 m. gruodžio 14 d.

Aštuntą ir devintą įvarčius Lenkijos futbolo čempionato XIX turo rungtynėse pelnė Fiodoras Černychas, o lietuvio atstovaujamas Lenčnos „Gornik“ (24 tšk.) klubas iškovojo šeštą pergalę ir šešiolikos komandų turnyre pakilo į dešimtą vietą.

Sekmadienį „Gornik“ ekipa namuose 3:1 (3:0) nugalėjo čempionato lyderius Varšuvos „Legia“ (38 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiais pasižymėjo 9-ą ir 42-ą minutėmis, o 67-ą minutę vietą aikštėje užleido Shpetimui Hasani iš Kosovo.

Dar vieno įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose – Patrikas Mrazas (26 min.), pasižymėjęs po to paties F. Černycho perdavimo, o vienintelį įvartį svečiams pelnė Ondrejus Duda (84 min.).

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/f- ... z3LxP2M2gK" onclick="window.open(this.href);return false;

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 21 12:07

Lenkijoje žibantis F.Černychas: "Stengsiuosi nemažinti apsukų"
http://www.lff.lt/lt/article/lenkijoje_ ... nti_apsuku" onclick="window.open(this.href);return false;

L. Gintautas/futboloekspertas.lt

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės bei Lenčnos „Gornik“ saugas Fedoras Černychas šiuo metu Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje demonstruoja puikius rezultatus. Futboloekspertas.lt žurnalistas Lukas Gintautas pakalbino kaimyninė šalyje žibantį lietuvį.

Maskvoje gimęs 23-ejų metų futbolininkas papasakojo apie tai, kaip atsidūrė Lietuvoje, apie laiką praleistą Baltarusijoje bei apie žaidimą pajėgiausioje Lenkijos futbolo lygoje.
sportekspres.pl nuotr.

- Fedorai, gimei Maskvoje. Kaip atsidūrei Lietuvoje?
- Mano diedukas buvo kareivis, dėl darbo jis važinėjo po visą TSRS, o vieną kartą atvažiavęs į Lietuvą stipriai apsirgo, dėl to kartu su šeima liko Lietuvoje. Vėliau mano mama išvyko mokytis į Maskvą, kur susipažino su mano tėvu. Ten jie susituokė, o tada gimiau aš. Mano tėvai išsiskyrė, tad su mama grįžome į Lietuvą pas senelę.

- Futbolą žaisti pradėjai vienoje iš Vilniaus futbolo mokyklų, tačiau profesionalo karjerą pradėjai Baltarusijoje. Kas nutiko, kad iškart išvažiavai į užsienį?
- Tuo metu turėjome neblogas 1990 ir 1991 metų gimusių futbolininkų komandas. Pasibaigus visiems jaunių čempionatams, atsirado rėmėjas, kuris abi komandas sujungė. Turėjome žaisti II lygoje kartu su vyrais, taip pat žadėjo keliones į įvairių klubų peržiūras. Žiemą važiavome į turnyrą Baltarusijoje, ten sužaidėme keletą rungtynių. Turnyro metu man pavyko atkreipti „Dnepr“ dėmesį, važiavau į klubo peržiūrą ir galiausiai pasirašiau 5 metų kontraktą.

- Kaip galėtum įvertinti tuos 5 metus, kuriuos praleidai Baltarusijoje?
- Iš tikrųjų buvau patenkintas, kad išvažiavau, nes Lietuvoje aukščiausios lygos komandos manęs nekvietė, turėjau tenkintis žaidimu dublerių komandose. Tuo tarpu Baltarusijoje buvo puikios galimybės rungtyniauti pagrindinėje komandoje, o ir alga buvo nebloga. Per tuos 5 metus sužaidžiau daugybę rungtynių, o jaunam futbolininkui tai yra ypatingai svarbu. Būtent žaisdamas Baltarusijoje gavau kvietimą į Lietuvos rinktinę. Tikrai malonu prisiminti laiką, praleistą ten.

- Gimei Rusijoje, o karjerą pradėjai Baltarusijoje. Ar nebuvo pasiūlymų vilkėti kurios nors iš šių šalių marškinėlius?
- Dėl Rusijos tai tikrai ne (juokiasi). Nemanau, kad jie atkreiptų dėmesį į žaidėją, kuris rungtyniauja Lietuvos jaunimo lygoje. Tuo tarpu iš Baltarusijos pusės buvo kalbų, kad jie norėtų, jog ginčiau jų šalies garbę, tačiau oficialaus pasiūlymo nesulaukiau, o jei ir būčiau sulaukęs, tikrai nebūčiau jo priėmęs.

- Vasarą palikai „Dnepr“ klubą bei išvykai į Lenkiją. Ar buvo pasiūlymų likti Baltarusijoje arba iš kitų šalių?
- Baltarusiją palikau savo noru, nes manau 5 metai yra ganėtinai daug. Norėjosi išbandyti save pajėgesniame klube ar pajėgesnėje lygoje. Turėjau siūlymų ir iš Baltarusijos. Pavyzdžiui, “Dnepr“ siūlė likti iki karjeros pabaigos. Taip pat turėjau pasiūlymų iš BATE ir „Šachtior“ klubų, buvau susitikęs su klubų direktoriais, tačiau nieko nesigavo. Kai paskambino iš „Gornik“, ilgai nedvejojau, nuvažiavau išbandyti savo jėgas ir po 2 ar 3 dienų pasirašiau kontraktą. Tai, ką pamačiau klube, man labai patiko.

- Atvykęs į „Gornik“ tapai vienu pagrindinių komandos futbolininkų. Kaip tave vertina komandos draugai? Dabar turbūt jautiesi geriau, nei tada, kai tik atvykai?
- Nuo pat pradžių su komandos draugais sutariau puikiai. Visi buvo labai draugiški, net kai nesisekė visi mane palaikė ir tikėjo. Nesitikėjau, kad komanda bus tokia draugiška. O dabar didelių pasikeitimų tikrai nėra.

- Šiuo metu su 9 įvarčiais patenki į rezultatyviausių „Ekstraklasa“ lygos futbolininkų penketuką. Ar tikėjaisi, kad šis sezonas tau bus toks geras?
- Kai čia atvažiavau, apie tai negalvojau. Svarbiausia buvo prasibrauti į pagrindinę komandos sudėtį bei reguliariai žaisti. O dabar, kai pradėjau mušti įvarčius, viskas yra tikrai puiku.

- Turbūt du pelnyti įvarčiai į „Legia“ vartus bei pergalė yra įspūdingiausias šios sezono pasiekimas?
- Tikrai taip. Buvo labai malonu įveikti šalies čempionus, o ypač, kai mus palaikė pilnutėlis stadionas. Sirgalių palaikymas buvo fenomenalus. Baltarusijoje buvo rungtynių, kai stadione būdavo vos keli šimtai žiūrovų. Lenkijoje taip nėra. Žaisti prie daugybės sirgalių yra nepakartojamas jausmas.

- Kokie buvo tavo bei komandos tikslai prieš sezoną ir kokie jie yra dabar?
- Šiuo metu tikslas yra lygiai toks pat, kaip ir prieš sezoną – išlikti aukščiausioje lygoje. Tuo tarpu pats stengsiuosi nemažinti apsukų bei toliau sėkmingai rungtyniauti.

- Kiek laiko dar galios tavo sutartis su „Gornik“?
- Pasirašiau vienerių metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams. Gegužės mėnesį klubas spręs, ar nori pratęsti kontraktą, ar ne.

- Pabaigoje įvardink savo kaip futbolininko svajones.
- Nuo pat mažens palaikiau Maskvos „Lokomotiv“ ekipą, tad persikelti į šį klubą būtų laimingiausia diena gyvenime. Taip pat svajoju su rinktine sudalyvauti Europos arba pasaulio futbolo čempionatuose.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 21 12:20

Kažkokie keisti jo tie siekiai, svajoja žaisti Lokomotiv komandoje, patys rusai nori žaisti kur nors Anglijoje, Ispanijoje ar kitose stipriose lygose, o čia labai keista svajonė.Nuostabus žaidėjas, nuostabi technika, viskas pas jį puiku, bet man taip atrodo, kad jis tik šika savo karjerą važinėdamas po žemesnio sau lygmens čempionatus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 21 15:06

Kažkokie keisti jo tie siekiai, svajoja žaisti Lokomotiv komandoje, patys rusai nori žaisti kur nors Anglijoje, Ispanijoje ar kitose stipriose lygose, o čia labai keista svajonė.Nuostabus žaidėjas, nuostabi technika, viskas pas jį puiku, bet man taip atrodo, kad jis tik šika savo karjerą važinėdamas po žemesnio sau lygmens čempionatus.
jo gavo dafiga pasiūlymų iš super aukšto lygio čempionatų, bet priėmė lenkų pasiūlymą, tai blin jei kviestų kas iš aukščiau tai ir žaistų, ar kaip tu čia įsivaizduoji, panori ir pradedi bundeslygoje žaisti...

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 21 17:03

Aš nežinau ką aš noriu išgirsti

...

Re: Fiodor Černych

2014 Gru 22 10:52

Kažkokie keisti jo tie siekiai, svajoja žaisti Lokomotiv komandoje, patys rusai nori žaisti kur nors Anglijoje, Ispanijoje ar kitose stipriose lygose, o čia labai keista svajonė.Nuostabus žaidėjas, nuostabi technika, viskas pas jį puiku, bet man taip atrodo, kad jis tik šika savo karjerą važinėdamas po žemesnio sau lygmens čempionatus.
Maskvoo gimęs jis, tai nori to Lokomotiv`o.. Būtų bulgarkė kokia, tai apie Plovdivą svajotų.

Aš irgi kartais įsivaizduoju, kad gimtojo miesto komanda A lygoje žaidžia ir j`mam medalius ten.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Fiodor Černych

2015 Sau 26 15:04

Po operacijos gijantis F. Černychas tikisi vasarį pradėti treniruotis
2015-01-26 14:25
http://www.lff.lt/lt/article/po_operaci ... reniruotis" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos rinktinės ir Lenčnos „Górnik" saugas Fedoras Černychas gydosi po pėdos operacijos ir tikisi vasario mėnesį jau pradėti sportuoti. Rudens pabaigoje Lenkijos „Ekstraklasos" lygos lietuvis žaidė nepaisant traumos ir pelnė keturis įvarčius per tris pastarąsiąs rungtynes. Gruodį buvo atlikta operacija - dabar jam tenka vaikščioti su ramentais. „Jau nuėmė gipsą, po truputį pradedu vaikščioti. Gal vasario 1-ąją jau vaikščiosiu be ramentų ir pradėsiu treniruotis, jei su koja bus viskas gerai", - interviu svetainei SportoweFakty.pl kalbėjo F. Černychas.

Lenkijos čempionato pavasario ratas prasidės vasario 13 d. F. Černychas optimistiškai žvelgia į ateitį ir neatmeta greito sugrįžimo į aikštę: „Kodėl gi ne? Jei dabar viskas bus tvarkoje, galėsiu sparčiai treniruotis ir rungtynėse įgysiu sportinę formą". F. Černychas su 9 įvarčiais yra vienas rezultatyviausių žaidėjų Lenkijos „Ekstraklasoje" ir jo pasirodymas atkreipė kitų klubų dėmesį. Tačiau futbolininkas prisipažino, kad nesvarstė apie išvykimą iš Lenčnos. „Manau, kad nereikia nieko keisti. Pusmetis yra tik pradžia. Reikia žaisti visą sezoną. Vėliau žiūrėsiu, ką toliau daryti" - pabrėžė F. Černychas.

„Górnik" po 19 turų užima 11-ąją vietą, tačiau tik trimis taškais atsilieka nuo stipriausiųjų aštuntuko ir sieks pakovoti dėl vietos jame. „Dirbsime per treniruotes, kad nugalėtume. Neblogai žaidėme rudenį, o antrame rate privalome, mažų mažiausiai, pasirodyti taip pat", - sakė Lietuvos rinktinės žaidėjas.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fiodor Černych

2015 Kov 09 20:45

nu va po traumos jau ir į aikštę išbėgo...

...

Re: Fiodor Černych

2015 Bal 14 15:55

33-ią tašką Lenkijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktą vietą pakilo Evaldo Razulio ir Fiodoro Černycho atstovaujamas Lenčnos „Gornik“ klubas, savo aikštėje dvikovą su septintojje pozicijoje esančia Belsko-Bialos „Podbeskidze“ (38 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 0:0.

Fiodoras Černychas žaidė visą susitikimą, o 77-ą minutę aikštėje pasirodęs Evaldas Razulis pakeitė baltarusį Filipą Rudiką.

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/li ... z3XHuNiXyN" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Fiodor Černych

2015 Geg 12 15:11

F. Černychas vakar pelnė 10-ąjį sezono įvartį Lenkijos čempionate.

Lenčnos "Gornik" atsilikinėjo 0:2, tačiau iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3;2 (įvarčio video nuo 2:20)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Fiodor Černych

2015 Geg 12 15:14

Kur tas video?

...

Re: Fiodor Černych

2015 Geg 12 16:00

feisbuke :) išsitrauk is FB :) Mane dekanas nuskausmino, tai darbe sterilus sedžiu, galiu džiaugtis ugniasiene tiktais.. :D

gerai, kad FB ir youtubo neuždraudė per mišias.. :D

Grįžti į