Fedor Černych

Moderatorius: Respublik

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 18:03

2014 debiutavo Gornik Leczna. 3 sezonas, manau po šio kils į Vokietiją arba bent jau Legia, nors viskas priklauso kaip seksis Jagai, jei liks su medaliais ar auksu, gal turės daugiau pinigų ir išlaikys sudėtį. Be to, mes linkim Jagai aukso
O kodel butent Vokietija ? Net jei pereitu i Bundeslyga, sunku pasakyti ar isitvirtintu pagrinde. Is Ekstraklasos aisku nemazai zaideju pereina i Bundeslygos klubus, bet dazniausiai tai buna jauni 19-23 metu zaidejai kuriu karjera tik prasideda, ir jie dar nebuna pasieke savo karjeros piko. Fediai jau vis tik 27 tuoj sukaks, ir sunku tiketis kad jis dar tobules, vis tik jis ne gynejas ir ne vartininkas. Mano manymu geresnis variantas jam butu keltis i Olandija ar i Belgija, ten isitvirtinti butu tikrai lengviau.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 18:17

Na Olandija būtų pats tas, dėl Belgijos kiek klausimų man kyla, ar belgų lygmuo tikrai aukštesnis nei lenkų

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 18:26

Na Olandija būtų pats tas, dėl Belgijos kiek klausimų man kyla, ar belgų lygmuo tikrai aukštesnis nei lenkų
Jau keli metai diskusijos verda Olandijos ar Belgijos lyga pajegesne. Atsibusk mafia :lol:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 18:31

Kiek belgų čempionatą per televiziją esu matęs, tai jis man toks neįdomus buvo, o Olandų atvirkščiai, man labai patiko, aš tik už Olandus, bet lai jis sprendžia, jei jam patinka Lenkijoje, tai tegul žaidžia, čia jam spręsti. O apie Vokiečius Bundesliga kalbant didelis klaustukas kiek jis ten to žaidybinio laiko gautų

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 19:04

Kiek belgų čempionatą per televiziją esu matęs, tai jis man toks neįdomus buvo, o Olandų atvirkščiai, man labai patiko, aš tik už Olandus, bet lai jis sprendžia, jei jam patinka Lenkijoje, tai tegul žaidžia, čia jam spręsti. O apie Vokiečius Bundesliga kalbant didelis klaustukas kiek jis ten to žaidybinio laiko gautų
Idomus, neidomus cia jau tavo asmenine nuomone :lol:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 19:08

Jo, bet man Fyodor labai patinka, aš už jį, visada jį palaikysiu, net kai jam bus ir 33

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 19:15

Jo, bet man Fyodor labai patinka, aš už jį, visada jį palaikysiu, net kai jam bus ir 33
O kai 34 bus jau nebepalaikysi ???? :shock:

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 19:27

Nu kai jau bus 34, tada žiūrėsim kas ir kaip

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 19:31

:lol:

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 20:35

Olandai, belgai biednesni yra, todėl nedaug galimybių, kad ten Fedia vyktų. Turkija variantas ir nuo Lenkijos į rytus šalys. Tuo labiau, kad jo paties svajonė yra Lokomotyvas, pats yra rusas tai jam visai geras variantas būtų kažkur toje pusėje.
Na, o mums svarbiausia, kad žaistų.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 20:55

Olandai, belgai biednesni yra, todėl nedaug galimybių, kad ten Fedia vyktų. Turkija variantas ir nuo Lenkijos į rytus šalys. Tuo labiau, kad jo paties svajonė yra Lokomotyvas, pats yra rusas tai jam visai geras variantas būtų kažkur toje pusėje.
Na, o mums svarbiausia, kad žaistų.
Biednesni uz ka ?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 25 21:23

už slavus, vokiečius, turkus.
Slavus minėdamas turiu galvoje pirmiausia rusus. Manau galėtų būtų įdomus žaidėjas lentelės vidurio komandoms.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Fiodor Černych

2017 Sau 26 14:27

Lokomotyvas idealus variantas šiaip beveik. Tik kad iš ten jau niekur geriau tikrai nebepakils, bet šiaip Loko jį pirkt kad ir dabar galėtų, neturi jie normalaus puolėjo, kai Maiconas ten žaidžia tai waste of talent gaunasi.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Fiodor Černych

2017 Vas 17 21:02

Fiodoras gola ir perrdavimas. Novikovas 24minutes
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-756868" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8577
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Fiodor Černych

2017 Kov 06 18:24

F.Černcyhas liko be įvarčių, bet svariai prisidėjo prie „Jagiellonia“ pergalės A.Novikovas pasirodė tik 86 minutę
http://www.futbolas.lt/naujiena/400365/ ... a-pergales" onclick="window.open(this.href);return false;

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos 24-ajame ture Balstogės „Jagiellonia“ namuose iškovojo užtikrintą pergalę ir 4-1 įveikė Vroclavo „Šlask“ klubą.

Fedoras Černychas žaidė visas 90 minučių, bet įvarčio neįmušė, o Arvydas Novikovas pasireikšti gavo tik apie penkias minutes.

„Jagiellonia“ į startinę sudėtį išleido naująjį klubo puolėją Cillianą Sheridaną, kuris žaidė atakos smaigalyje. Tuo metu F.Černychas žaidė kairiajame atakos krašte.

Pirmi įvartį pelnė svečiai iš Vroclavo. „Šlask“ klubo narys Robertaas Pichas pasižymėjo 14 minutę.

„Jagiellonia“ ekipa po ankstyvo įvarčio nesutriko ir jau 34 minutę išlygino rezultatą, o prie to svariai prisidėjo F.Černychas. Lietuvos rinktinės kapitonas stipriai smūgiavo į vartus ir „Šlask“ vartininkas nesugavo kamuolio bei jį atmušė prieš save. Przemyslawas Frankowskis buvo pirmas prie atšokusio kamuolio ir jį pasiuntė į vartus.

Iki pertraukos „Jagiellonia“ spėjo ir persverti rezultatą. Tai po Jaceko Goralskio perdavimo 41 minutę padarė estas Konstantinas Vassiljevas. Sužaidus beveik valandą įvartį pelnė jau pats J.Goralskis, o „Jagiellonia“ įgavo dviejų įvarčių persvarą.

„Šlask“ intrigos atkurti nesugebėjo, o mačas jiems pasibaigė labai prastai. 78 minutę „Šlask“ vartininkas Mariuszas Pawelekas šalia baudos aikštelės pargriovė F.Černychą ir neleisitinai sustabdė pavojingą „Jagiellonia“ ataką. Už tai „Šlask“ vartininkui buvo parodyta raudona kortelė.

Atlikęs paskutinį keitimą ir į aikštę išleidęs antrąjį vartininką, „Šlask“ klubas praleido paskutinį įvartį. F.Černycho uždirbtą baudos smūgį realizuoti pabandė K.Vassiljevas ir nors jo smūgį vartininkas atrėmė, tačiau kamuolys vėl buvo atmuštas nuo vartų, o pirmas prie kamuolio buvo jau minėtas P.Frankowskis, kuris ir pelnė ketvirtą savo klubo įvartį.

86 minutę dublį pasiekęs P.Frankowskis buvo pakeistas, o vietoje jo į aikštę žengė A.Novikovas, bet per likusį laiką lietuvis išsiskirti nespėjo.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ su 45 taškais išlieka antroje vietoje.

Grįžti į