Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK Atmosfera (Mažeikiai)

2014 Spa 13 11:47

Tris taiklius įvarčius į akmeniškų vartus „įkalė“ Antanas Bulošas, kuris tą vakarą užbaigė futbolininko karjerą didžiajame futbole.
Net ir II lygos varžybos kažkam yra "didysis futbolas" :) Tuomet Valdas Trakys vis dar "didžiajame futbole" kartu su Kretingos "Minija" :D

...

2014 Spa 13 11:50

II lyga iš esmės yra Žemaitijos pirmenybės, čia prilygsta a lygai, o gal net lenkia :D

trakys tai 4 įvarčius pelnė, tikrai, kad DIDINGA II-oji lyga.

...

2014 Spa 15 11:52

2014 metų II lygos vakarų zonos pirmenybės

1 JUVENTA-99 16 12 2 2 29:15 14 38
2 DŻIUGAS 16 11 2 3 39:13 26 35
3 BABRUNGAS 16 10 2 4 40:9 21 32
4 MINIJA 16 9 2 5 34:11 23 29
5 KRAŻANTĖ 16 8 4 4 30:17 13 28
6 ŠIRVĖNA 16 4 5 7 23:33 -10 17
7 VENTA 16 3 3 10 20:41 -21 12
8 AKMENĖS-SC 16 2 2 12 16:41 -25 8
9 ATMOSFERA 16 2 0 14 19:60 -41 6

Akivaizdu, kad jaunimas šiais metais buvo per silpnas, kad sukovotų ir būtų konkurencingi kitoms komandoms.
Vienžo, nieko neįrodė ir pasiekė vos dvi pergales..
Nebuvo pats sėkmingiausias sezonas..

...

2015 Bal 16 13:15

Lietuvos futbolo federacijos II lygos licencijas po apeliacijų gavo dar 9 klubai.

ATMOSFERA gavo :D

LFF Apeliaciniam licencijavimo komitetui įvertinus teisinę, personalo, infrastruktūros, sporto ir finansinius kriterijus pagrindžiančią dokumentaciją antrajame sprendimų priėmimo etape licencijas gavo ir Mažeikių „Atmosfera". 8-)

...

2015 Geg 12 13:52

Balandis 29 | Trečiadienis
Atmosfera 2 : 2 Džiugo Ateitis

2015-04-29 dirbtinės dangos stadione startavo LFF II lyga.
Pirmosios rungtynės vyko tarp Mažeikių "FK Atmosfera" ir Telšių "Džiugo Ateitis". Įtempta kova baigėsi lygiosiomis 2-2. Pirmo kėlinio pabaigoje pergalę turėjo 31-mą žaidimo minutę taikliai kamuolį į varžovų vartus spyrę mažeikiškiai futbolininkai (Įvartis priklauso Deividui Zaleskiui). Antrasis kėlinys buvo itin įtemptas, abi komandos turėjo puikių progų išsiveržti į priekį. 53 - čią min. telšiškiai išlygino rezultatą, 59-ą min. "FK Atmosfera" atsiplėšė rezultatu 2-1 ( po keliamo kampinio, galva kamuolį į vartus pasiuntė Deividas Zaleskis) , tačiau 61-ą min. "Džiugo Ateitis" išlygino rezultatą.
"FK Atmosfera" treneris Gintaras Juodeikis.
Dėkojame visiems atėjusiems ir palaikiusiems !!!

...

2015 Geg 12 13:55

Gegužė 6 | Trečiadienis

Šiauliai-2 4 : 0 Atmosfera

Liūdnos žinios. Šiandien žaistos LFF II lygos rungtynės mūsų komandai nebuvo sėkmingos.
Tikime, kad sekančios varžybos Mažeikiuose bus gerokai sėkmingesnės

***

„Šiauliai-2“ savo aikštėje nepaliko jokių vilčių Mažeikių „Atmosferai“

...

2015 Geg 12 13:58

UŽSIKRĖSK FUTBOLO VIRUSU IR TU !!!

Ateik, palaikyk ir mes Jūsų nenuvilsime..

Jau šį trečiadienį (05-13), 20.30 val. Mažeikių dirbtinės dangos stadione II lygos varžybos tarp "FK Atmosfera" (Mažeikiai) ir "Juventa -99" (Šiauliai).

Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2015 Rgp 21 11:30

MA turi gynėją, nr. 18 žaidžia, tai jaučia kamuolį, gerai užsiima poziciją, supratimas pas jį apie futbolą yra. O pati komanda gerai pasirengusi, stengiasi kamuolį kontroliuoti ir daug judėti, kadangi jauni berniokai, tai per visas rungtynes nesimato "pompų", atgrajina stabiliai. Tik kartais patirties trūksta. bet paruošia ir išmoko judėti, nereikia jiems sakyti per rungtynes, kur pozicija jų ir kur turi stovėti. Puolime ryškių lyderių nėra, bet va gynyboje minėtas nr. 18 gerai atrodo, išsiskiria uosle kamuoliui ir pozicijai pasirinkti, koordinacija gera.

...

2015 Rgs 16 12:05

- Karolis Gricius tasai gynėjas. 1995 gimimo.. ne visi A lygoje taip gerai grajina.

Jis tikras gynybos ramstis, nes turi uoslę ir skaito žaidimą.

...

2015 Rgs 18 11:58

Mažeikių centrinis stadionas ROMAR.
FK Atmosfera VS. FSK Radviliškis.

Fk Atmosferos futbolininkai turi negrąžintų skolų Fk Radviliškio futbolininkams. Įdomu kokios tai skolos ? Pirmose varžybose Fk Atmosferos futbolininkai 0-1 nusileido FK Radviliškio komandai, todėl Atmosferos futbolininkai sieks revančo. Todėl kviečiame visus atvykti 2015.09.19(t.y. šį šeštadienį ) 14:00h. į futbolo varžybas ir palaikyti savo miesto komandą.

...

2015 Rgs 19 14:34

14 val. prasidėjo II lygos varžybos tarp Atmosferos ir Radviliškio..

2015 Rgs 20 20:58

čia apsisaugojimui nuo pabėgėlių tokia kapitalinė siena?

...

2015 Rgs 21 11:01

Laimejom 6:0 8-)

Varžybos buvo sunkios. Po pirmų dviejų kėlinių rezultatas 3:0, o kitame kėlinyje dar 3 įvarčiai ir viso gavosi 6:0.
Klaidų darėm tiek mūsiškiai, tiek varžovai, bet iniciatyva buvo mūsų pusėje, mes kontroliavome daugiau žaidimą, mūsų grajus buvo, net matėsi akivaizdžiai, kad mes norim laimėti, o jie atvyko čia tik taip pažaisti - ai bus kaip bus.. :P
Gal nuvertino mūsų komandą, net per apšilimą buvo galima matyti kaip jie nusiteikę varžyboms. Vos juda.. juokauja. Susikaupimo nulis..
Įvarčiai krito po greitų atakų, kai FSK suklysdavo ir mes stengėmės pereiti į greitą žaidimą ir užbaigti atakas smūgiais į vartus.
Iš pradžių planas buvo žaisti antru numeriu, bet kai pamatėme, kad galime žaisti pirmu, tai uždominavome, žaideme savo žaidimą ir laimėjome. ;)