...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 13 16:29

Aha, aš irgi jau vakar girdėjau "per aplinkui", kad puiki kontora čia :))) O per derbius turbūt sproginėtų kioskai ir aidėtų šūviai. LFF vis bando pagerinti savo reputaciją visuomenės akyse, bet kaip nesiseka, taip nesiseka :)
Aš prieš mėnesį iš "Zemliako" girdėjau. :mrgreen: Ir, atrodo, kad tiesa su tom kontorom, didelės babkės sukasi ten... tik neaišku, kiek ten futbolui teks... :roll:
Dėdė Julius prisiminė senus laikus, kai KAUNAS ir INKARAS buvo, tai pagalvojo, kad dvi kontoros panevėžyje geriau nei viena.
Mane tik neramina, kad Pirmosios Armados gretos retėja, tai šmikiniai ten su savo babkėm sulįs, samdys kokius sirgalius, kad eitų daužyti snukių...

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 11:50

Baltija (Panevėžys) 6 : 3 Palanga (Palanga)
I (1) turas, 2013 04 14

Įvarčiai:

4` {0-1] A.Bačanskis („Palanga")
11` [1-1] E.Stankevičius („Baltija")
13` [2-1] D.Šulnys („Baltija")
27` [3-1] I.Niurka („Baltija")
31` [4-1] N.Sasnauskas („Baltija")
41` [5-1] E.Stankevičius („Baltija")
48` [5-2] A.Marcinkevičius („Palanga")
53` [5-3] A.Bačanskis („Palanga")
83` [6-3] D.Milonaitis („Baltija")


Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 11:53

BALTIJOS drabužėliai juodos ir nenusakomai ryžos spalvos.. matosi logo, ten kažkoks kamuoliukas, kaip slasher mėgsta. :mrgreen:

Kitais metasi jie BALTIJOS pavadinimą pakeis į F.C. PANEVĖŽYS ir garantuotai eis į A lygą. :roll:

Po pirmojo turo varžybų Panevėžio klubas yra pirmenybių lyderiai. 8-)

Smiltys
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2012 Lie 28 19:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 12:04

BALTIJOS drabužėliai juodos ir nenusakomai ryžos spalvos.. matosi logo, ten kažkoks kamuoliukas, kaip slasher mėgsta. :mrgreen:

Kitais metasi jie BALTIJOS pavadinimą pakeis į F.C. PANEVĖŽYS ir garantuotai eis į A lygą. :roll:

Po pirmojo turo varžybų Panevėžio klubas yra pirmenybių lyderiai. 8-)
O as atkreipciau demesi i pagrindini remeja - LAZYBU BENDROVE :D Pastaruoju metu visi klubai, kuriuos remia tokie komersantai, zaidzia labai jau keistai ;)

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 12:07

Atidirba pagal atitinkamą koeficientą. @ :mrgreen: Over 7.0 :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 13:37

Tikrai įdomi čia kontora. Kitam sezone jaučiasi, kad įneš šiokio tokio chaoso LT futbole.

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 13:49

Kitame sezone A lygoje debiutuos ir kovos dėl medalių... :mrgreen: Chaosu to nepavadinčiau... tiesiog gaivus vėjelis. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 21:21

Paveikslėlis

Smiltys
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2012 Lie 28 19:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 16 21:25

Paveikslėlis
Geros spalvos :) Ir geras ala REO stiliaus klubas... neabejoju versis i A lyga, tik kam, kieno verciamas? Cia jau atviras klausimas....

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 06:55

Baltijos dizaineriai bandė konkuruoti su Ekrano logo-plagijatu. Sudėliota viskas praktiškai taip pačiai, tik esminis skirtumas , kad Baltijos logo šiek tiek pasuktas, taip suteikiant dinamiškumo. Kamuolys atrodo, kad lekia į tave. Žydra spalva su balta turbūt simbolizuoja putojančią Baltijos jūrą, o geltona gali būti smėlis arba saulė. Paprasta ir genialu.

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 10:24

V`uostamiestis prie Nevėžio dabar turės du rimtus klubus, dvi rimtas kontoras. O kadangi didėja nusivylimas FKE, tai BALTIJA neabejotinai paverš iš kineskopų dalį žiūrovų. :mrgreen: Beje, po pirmojo turo, BALTIJA yra I-os lygos lyderiai... 8-)
Geros spalvos :) Ir geras ala REO stiliaus klubas... neabejoju versis i A lyga, tik kam, kieno verciamas? Cia jau atviras klausimas....
Per mažai tų spalvų.. dar rūžavos, ir violetinės trūksta... dar morkavos. :mrgreen:
Reikia namų darbus pasidaryti... Kieno ten kioskelis yra??? Žinau, kad pinigų per akis, tai jų srautus reikia nukreipti tinkama linkme ir tinkamais kiekiais... :roll: ir nebus tokie nuskurdę kaip Turskio "vaflistai". 2014 metams A lygai jau turim debiutantus. :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 11:27

Žinau, kad pinigų per akis, tai jų srautus reikia nukreipti tinkama linkme ir tinkamais kiekiais... :roll: ir nebus tokie nuskurdę kaip Turskio "vaflistai". 2014 metams A lygai jau turim debiutantus. :roll:
Tai gal gali normaliai nušviesti, kas čia per projektas ir iš kokių babkių. Dabar žinai ir bereikalingas intrigas kuri :)

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 11:36

V. (draugas iš V`uostamiesčio):
Vo, pagaliau atsiradai. O tai neramu buvo pradeje darytis, pamaniau, negi Panevėžio mafija tave nubirbino.

Cezis:
"Panevėžio mafija mane labai gerbia, nes esu rimtas bachūras, ne koks lopas... jeigu kas ir birbintų, tai aš juos, ne jie mane. :lol:

(Toliau ne viešam parodymui medžiaga...)
Tai gal gali normaliai nušviesti, kas čia per projektas ir iš kokių babkių. Dabar žinai ir bereikalingas intrigas kuri :)
Aš esu išmintingas žmuo, ir, žinau, kada protingai patylėti. (tyliu)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 11:50

Tylim...

...

Re: FK BALTIJA (Panevėžys):

2013 Bal 17 11:55

Iš kur šitą logo atkapstei??

Grįžti į