Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Banga

2015 Lie 20 20:40

Padaigio didžiausias pasiekimas, kad Vitukynui į galvą užmetė :))
Taigi du kartus Lietuvos čempionas :)
nublanksta tie jo čempionų medaliai prieš tokį poelgį. Tuo labiau, kad prie tų medalių nedaug prisidėjo.

...

Re: FK Banga

2015 Lie 21 10:09

Padaigio didžiausias pasiekimas, kad Vitukynui į galvą užmetė :))
Padaigis lyg ir buvo vadintas parsidavusiu ir fiksinančiu.. ir dar mušeika.

Hmmm, kam jo paslaugų mandarinams reikia? Gi tiek talentų turi.. :shock:

...

Re: FK Banga

2015 Lie 28 12:38

V.Žutautas: esame pajėgūs ir turime būti trejetuke
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... nga-150727" onclick="window.open(this.href);return false;

Antradienį į aikštes grįžta I lygos komandos. Prieš pirmąsias antros sezono dalies rungtynes kalbinome "Bangos" vyriausiąjį trenerį Vaidą Žutautą.

Kaip vertinate pirmąją sezono pusę?

Treneriui visada norisi, kad būtų geriau. Žiūrint į tai, kokį turėjome pasiruošimą, ganėtinai neblogai pasirodėme. Pakankamai pririnkome taškų, tačiau ir praradome, kur neturėjome prarasti, prieš tas komandas, prieš kurias neturėjome pralaimėti. Jei dar įvertintume, kad prieš pirmenybių pradžią minusuoti trys taškai, tai turėtume būti truputėlį aukščiau nei esame.

Pagal namuose surinktus taškus esame geriausia lygos komanda, o žaisdami svečiuose - tik antroje lentelės pusėje. Kodėl komanda taip skirtingai žaidžia namie ir išvykose?

Namų rungtynės ir leidžia mums užimti dabartinę turnyrinės lentelės vietą, nes namuose laimėjome viską, išskyrus lygiąsias su "Palanga". Galbūt po antrojo pralaimėjimo Kretingoje komanda šiek tiek palūžo ir atsirado savotiškas psichologinis barjeras. Aišku, ir aikščių kokybė tuose miestuose, kuriuose žaidėme - ir Kretinga, ir Kelmė - neleido mums žaisti savojo futbolo. Antrajame rate turime keisti savo žaidimą išvykose. Motyvacijos nestinga, žaidėjai nori laimėti, tačiau kažko vis pritrūksta.

Ar neprisirenkama pernelyg daug kortelių? Pavyzdžiui, ir artimiausias rungtynes teks žaisti be K.Urbaičio.

Kaip tik šiandien žiūrėjau sąrašą, tai turime šešis žaidėjus, kurie yra ties rungtynių praleidimo riba. Kalbėjau apie tai su žaidėjais, nes nemažai kortelių yra gaunama už kalbas su teisėjais. Prisirenkame kortelių ne laiku ir ne vietoje. Manau, kad nuo antro rato situacija pasikeis.

Po paskutinių rungtynių Panevėžyje tiek Jūs, tiek žaidėjai kalbėjo apie tai, kad reikia poilsio. Kaip tas tris savaites išnaudojote?

Tas poilsis buvo su pertrūkiais. Kiek atostogas sumaišė draugiškos rungtynės su norvegais. Pailsėjome keturias dienas po rungtynių su Panevėžiu, tada draugiškos, vėliau vėl keturios dienos poilsio. Manau, kad žaidėjai turėtų būti pailsėję nuo futbolo, nes rimtai ruošėmės tik paskutinę savaitę. Tai, ką matau treniruotėse, tas žaidėjų noras, mane tenkina. Pasipildėme dviem patyrusiais žaidėjais, tai suteiks daugiau solidumo mūsų žaidimui.

Naujiems žaidėjams, sugrįžtantiems į "Bangą", matyt neprireikė daug laiko įsilieti į komandą?

Jie žaidė komandoje tada, kai aš buvau vyriausiuoju treneriu. Treniruotės ir rungtynės, kurias žaidėme, parodė, kad jie supranta, ko iš jų noriu. Įsilieti ir suprasti, ką mes žaidžiame, nebuvo didelės problemos.

Ar galima sakyti, kad komanda po pertraukos bus stipresnė?

Bus stipresnė, jei nepradės retinti traumos ir kortelės. Atsargoje neturime daug patyrusių žaidėjų. Yra jaunimas, kuriam reikia dar labai daug mokytis, kol pasieks tą lygį, kuriame žaidžia startinė sudėtis.

Prieš sezoną kalbėjote, kad asmeniškai norėtumėte komandą matyti trejetuke. Ar pasiketė norai?

Niekas nepasikeitė. Manau, kad esame pajėgūs ir turime būti trejetuke. Taip ir bus.

Kokį įspūdį palieka I lyga?

Lyga pasidalinusi į dvi dalis - pirmos dešimt komandų ir likusios aštuonios, kurių lygis truputį skiriasi. Tos dešimt komandų yra gana vienodo pajėgumo ir galima su bet kuria prarasti taškus tiek namuose, tiek išvykoje.

Ar didelė praraja tarp I lygos ir A lygos? Ar galėtų šiandieniniai lyderiai žaisti A lygoje?

Manau, kad šiandieniai lyderiai būtų A lygos paskutinėje vietoje.

Kas favoritai laimėti 2015 metais I lygą?

Manau, kad liko tie patys - Jonava, pasistiprinę Kėdainiai, Palanga, Žalgiris B. Net sunku pasakyti, kas iš pirmų aštuonių komandų bus pajėgiausias antrame rate.

Ačiū.

Kalbėjosi Remigijus Riekašius.

...

Re: FK Banga

2015 Lie 29 11:18

Gargždų "Banga" (oficialus)
13 val. ·
Atakavom, atakavom ... ir pralaimėjom: BANGA - NEVĖŽIS 0:2.
- O juk galėtų futbolo guru Remigijus R. lėtai išaiškinti, kad vien atakuoti neužtenka..

dar reikia apsiginti, o ataką būtina užbaigti smūgiu į vartų plotą, o ne futbolo wiešpačiukams daužyti langus..

nėra smūgio į vartų stačiakampį, tai nulio vertos pastangos.. už pastangas nulis taškų į kraitelį..

...

Re: FK Banga

2015 Rgp 03 12:31

vakar draugelis skambino ir kažką sakė, kad kruoja 8-1 banga, tai sakau, kad juokauji gal.. susimaišė jis kažkaip.. ar ne taip nugirdo..

mandarinai parodė, kad gali sumušti beglobius ir silpnesnius.. tik tiek, o rezultatas, galima sakyti, kad istorinis, juk ne taip dažnai mandarinai varžovus taip sutrypia..

...

Re: FK Banga

2015 Rgp 28 10:45

„Palanga“– Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0)

Palangos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 55 min. Aurelijus Staponka (0:1).

55 numeris A.S. įvartį pelnė 55 minutę..
jaučiu, kad šėtonui sielą jis pardavęs yra.. ne kitaip.. :D

O jeigu rimtai, tai rimta pergalė, kol kas, po pirmų turo rungtynių leido mandarinams pasiekti neregėtas I-os lygos aukštumas.. jie šiandien (iš ryto), treti..

1. Jonavos „Lietava” 24 17 4 3 73 18 +55 55
2. Vilniaus „Žalgiris B” 24 15 3 6 69 31 +38 48
3. Gargždų „Banga” 24 15 5 4 46 22 +24 47
4. Panevėžio „Panevėžys” 24 16 5 3 64 28 +36 47
5. Palangos „Palanga” 25 13 6 6 67 28 +39 45
6. Kazlų Rūdos „Šilas” 24 14 3 7 51 32 +19 45

...

Re: FK Banga

2015 Rgp 28 10:53

XXI (21) turas

Rugpjūčio 27 d. (ketvirtadienis)

185) Palanga (Palanga) - Banga (Gargždai) 0:1 (0:1)
Palangos m. stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - M. Lukjančukas (Šiauliai)

Įvartis: 10 min. A. Staponka (Banga)

Įspėti: 29 min. G. Juška (Palanga); 17 min. M. Kura (Banga)
- this is the real.. 10 minutę...

...

Re: FK Banga

2015 Rgs 19 16:05

Po pirmojo kėlinio "Banga" pirmauja prieš "Džiugą" 2:0. Įvarčius mušė A.Bačanskis ir K.Urbaitis.

...

Re: FK Banga

2015 Rgs 22 11:27

BANGA užima antrą vietą ir grasinasi į pirmąją.

Šeštadienį „oranžiniai" 2:0 pranoko Telšių „Džiugą" ir iškovojo jau 9 pergalę paeiliui, taip pakartodami šio sezono „Lietavos" pasiekimą.

Likus 6 rungtynėms iki pirmenybių finišo, „Bangą" nuo pirmos vietos skiria 3 taškai.

Gal net į A lygą sueitų esant palankioms aplinkybėms???

lvytis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010 Rgs 29 18:30
Palaikoma komanda: Banga

Re: FK Banga

2015 Rgs 22 19:14

Sensacingas CEZio pranesimas.Tik nesuprantu kokiai auditorijai jis skirtas.Gal cia CEZIS atlieka PAPUGOS role.Rasymas del rasymo.

...

Re: FK Banga

2015 Rgs 23 10:45

Sensacingas CEZio pranesimas.
Tik nesuprantu kokiai auditorijai jis skirtas.Gal cia CEZIS atlieka PAPUGOS role.Rasymas del rasymo.
A`girdi, lvytis, jeigu tu kažkur, kažkada skaitei, kad mandarinai supuvo, taip ir buvo.. :roll: :idea:

Bet esu guru, tai vandenį paverčiau vynu, o supuvusį mandariną padalinau per pusę..
Viena pusė yra gerieji mandarinai, o kita pusė blogieji...
supuvusį išmečiau ir pasakiau visiems aiškiai, kad jie smirdi, o gerus pasilikau..
ir jeigu tu užsiciklinęs ant tų puvėsių ir jauti man nepalankumą, kad viską vadinu taip, kai yra, tai jau ne mano bėdos..

kaip sakydavo mano meilužė A., tai matau viską dviem spalvom.. balta, juoda..
O mandarinai, deja, "oranžiniai", tai nematau, kokio jie gražumo ir fainumo.. :P :mrgreen:
Bet tu matai, kokio jie gražučiai, tai tuo ir mėgaukis, o man juk nebūtina kas kartą melstis ir liaupsinti mandarinų grožio ir jų pasiekimus apdainuoti, net būgno mušti aš neprivalau.. :roll: :idea:

---

- Kai pasieksi mano levelį, tai gal suprasi ką nors, pavyk mane TOTO, kad gudrus. Įsijunk smegenis ir pradėk mąstyti.
Kad būgnelį lyg Harė Harė Krišna daužyti moki, tai žinau, bet išgimdyk Niutono mintį, tada ateis nušvitimas.. :mrgreen:

18. lvytis.. bad luck alain.. :P

Paveikslėlis

lvytis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010 Rgs 29 18:30
Palaikoma komanda: Banga

Re: FK Banga

2015 Rgs 23 18:15

CEZI,koks tu protingas.Buk ir toliau sio puslapio zvaigzde.Pats parasai,pats sau atsakai,nes neturi kitos veiklos.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: FK Banga

2015 Rgs 24 10:24

CEZI,koks tu protingas.Buk ir toliau sio puslapio zvaigzde.Pats parasai,pats sau atsakai,nes neturi kitos veiklos.
Ačiū, ačiū.. kam tos gėlės.. 8-)

Neturiu būgnelio, kurį galėčiau pamušti per mandarinų varžybas, tai mano gyvenimas nykus.. :D
Net, sakyčiau, beprasmis.. ;)

lvytis
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010 Rgs 29 18:30
Palaikoma komanda: Banga

Re: FK Banga

2015 Rgs 24 13:35

Iki bugno tau ,CEZI,dar toli,bet kad komandos mylimos neturi arba gedines ja apreskti,tai faktas.Rysio pabaiga.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: FK Banga

2015 Rgs 24 13:48

Iki bugno tau ,CEZI,dar toli,bet kad komandos mylimos neturi arba gedines ja apreskti,tai faktas.Rysio pabaiga.
Aš ir be būgno gražus. :D :P Man užtenka to, kad tigrai būgnina ir trukdo telefonu su ciocėmis kalbėtis.. :evil:

Aš ne ultra koks, garbaniau :) aš puikiai žinau, už ką ir prieš ką einu... ką palaikau, ko nekenčiu.. :twisted:

Kas pasidarė namų darbus, tas žino, ko geriau neminėti bloguoju, nes aš staiga įgyju pavildalą, pasidarau iš kūno ir kraujo.. 8-)

Kol šlovina visi savo mylimas komandas, dar Jėzų, Alachą ir CEZĮ, tol viskas gerai Maarijos žemėje. ;)

Su laiminga pabaiga, ar be jos.. tavo ryšys??? :mrgreen:

P.S. Užjaučiu, kad Gargždų pilsetas derbija nebūs.. koks nuostolis būgnelių mušėjams.. vietoj "pramoginių" išeiginių, bus vilkų sudraskyti.. :idea: :roll:

Grįžti į