Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Banga

2021 Sau 22 12:40

Shogo Yoshikawa: patinka Gargždai, čia gyvena puikūs žmonės
http://www.fkbanga.lt/archives/3845

Praėjusiais metais “Bangoje” žaidė pirmasis futbolininkas iš Japonijos – Shogo Yoshikawa. Su geru žaidimu džiuginusiu futbolininku sutartis buvo pratęsta ir 2021 metams.
Šią savaitę S.Yoshikawa prisijungė prie komandos treniruočių ir pasidalijo savo įspūdžiais apie atostogas ir pirmąjį sezoną Lietuvoje.

– Kaip praleidai atostogas? Ką įdomaus nuveikei sugrįžęs į gimtąją Japoniją?

– Sugrįžęs turėjau kurį laiką izoliuotis viešbutyje, o vėliau aplankiau savo artimuosius. Japonijoje labai daug žmonių serga COVID-19, todėl daug laiko praleidau namuose. Tačiau pavyko aplankyti savo draugus, lankėmės restoranuose. Japonijoje situacija griežta – viskas dirba tik iki 20 valandos. Kartais susitikdavome pažaisti futbolą. Šiek tiek sportavau individualiai ir taip palaikiau sportinę formą bei ruošiausi sugrįžimui į komandą.

– Papasakok daugiau apie savo šeimą. Kiek turi brolių, seserų? Gal kažkas iš jų taip pat žaidžia futbolą?

-Turiu dvi jaunesnes seseris. Vienai yra 23 metai, ji dirba naminių gyvūnėlių kirpėja. Kita – 17 metų. Ji, kaip ir aš, žaidžia futbolą. Tėtis yra sunkvežimio vairuotojas, o mama dirba pristatymo kompanijoje. Mano tėvai niekada nesidomėjo kitomis šalimis, bet kai išvykau į Mongoliją, o vėliau į Lietuvą ir iš viso svetur praleidau dvejus metus, pradėjo labai domėtis, kaip žmonės gyvena kitur.

– Kada susidomėjai futbolu ir pradėjai lankyti fubolo treniruotes?

– Futbolu susidomėjau būdamas šešerių metų. Draugas pradėjo lankyti treniruotes, tai greitai prisijungiau ir aš. Futbolas tapo mano gyenimo aistra ir, kai buvau ketvirtokas, išsikėliau tikslą tapti profesionaliu futbolininku. Labai daug mano draugų yra įvairių sporto šakų sportininkai.

– Prieš atvykdamas į Lietuvą žaidei Japonijos įvariuose divizionuose bei išbandei legionieriaus duoną Mongolijoje. Kokie skirtumai tarp Lietuvos ir Mongolijos futbolo lygų?

– Japonijoje pradėjau nuo ketvirtojo diviziono, vėliau žaidžiau trečiajame ir antrajame, o po to išvykau į Mongoliją. Futbolo lygis ir stilius tikrai skiriasi – čia yra kur kas aukštesnio lygio nei Mongolijoje. Lietuvoje visi gerai pasiruošę fiziškai, yra aukšti ir stiprūs. Atvykus prireikė truputį laiko, kol prie visko pripratau. Turiu prisipažinti, kad nebuvo lengva.

– Kaip tau prabėgo pirmieji metai Lietuvoje, ar greitai pavyko adaptuotis? Kaip jautiesi gyvendamas tokiame nedideliame mieste kaip Gargždai?

– Pradžia tikrai buvo sunki, bet man labai padėjo klubas bei komandos draugai, todėl greitai apsipratau. Man patinka Gargždai, čia gyvena puikūs žmonės. Visi yra geranoriški ir paslaugūs, čia ramu ir saugu. Miestas nedidelis, tačiau yra tikrai puikių ir gražių vietų, į kurias mėgstu nueiti.

– Ar tau patinka lietuviškas maistas? Ar išbandei vietos patiekalus? Kokio maisto labiausiai pasiilgsti būdamas čia?

– Lietuvoje maistas geras, jis man patinka. Pabandžiau jūsų rožinę sriubą šaltibarščius ir ji man patiko, puikus skonis. Kai pradės dirbti restoranai, būtinai paragausiu ir cepelinų. Labiausiai pasiilgstu tradicinio Japonijos patiekalo Nattou. Žinau, kad Klaipėdoje yra japoniško maisto restoranų, tai važiuosiu išbandyti. Gal rasiu tai, ko labai ilgiuosi.

– Kokius tikslus keli sau ateinančiam sezonui? Ko tikiesi iš komandos?

– Be abejo noriu pelnyti daugiau įvarčių, atlikti rezultatyvių perdavimų komandos draugams ir taip prisidėti prie geresnių komandos rezultatų. Su komanda privalome sunkiai dirbti treniruotėse, privalome būti darbštūs ir vykdyti visus trenerių nurodymus. Praėjusį sezoną sužaidėme puikių rungtynių, turime tą žaidimo kartelę išlaikyti ir dar pagerinti.

– Ko palinkėtum komandos ištikimiausiems sirgaliams ir žiūrovams?

– Mes stengsimės atiduoti visas jėgas, tikimės dar didesnio palaikymo. Prašau visada mus palaikyti ir kai sekasi, ir kai nesiseka.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 08:15

Budraitis praneša, kad Gargždų "Bangos" peržiūroje dalyvauja Simonas Urbys (apie jį jau kalbėjome, kad tiktų Bangai), Edgaras Žarskis (pakeis įspūdžio nepalikusį Joną Skinderį) ir žaidėjas iš Japonijos (įmušė įvartį kontrolinėse rungtynėse su "Džiugu").

„Bangos“ peržiūroje - du puikiai pažįstami lietuviai ir legionierius iš Japonijos
Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/427414/ ... -japonijos
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 08:38

Kaip suprantu pernykščių ukrainiečių (Aksionovo ir Pavliuko) Gagžduose nebebus - apie juos nieko negirdėti. Ukraina netoli, būtų jau atvažiavę.

Draugiškose rungtynėse įveikti telšiškiai
http://www.fkbanga.lt/archives/3855

Tęsdama pasirengimą 2021 metų futbolo sezonui “Banga” šiandien Gargžduose draugiškose rungtynėse 2:1 įveikė Telšių “Džiugą”.

Gargždiškiai labai sėkmingai pradėjo dvikovą. Jau 5 minutę po peržiūroje esančio žaidėjo įvarčio “Banga” išsiveržė į priekį, o 13 minutę S.Yoshikawa uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo K.Urbaitis. Antrajame kėlinyje (50 minutę) telšiškiai sušvelnino rezultatą.

“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (46′ M.Bertašius), K.Urbaitis, E.Stočkūnas, D.Norvilas (46′ A.Šveistrys), V.Antužis (60′ E.Jurjonas), S.Rakauskas (60′ J.Kerpė), S.Yoshikawa (60′ P.Srėbalius), R.Vėževičius (46′ I.Venckus) ir trys peržiūroje esantys žaidėjai (60′ M.Petrikas, 60′ K.Pliuškys).

Dėl traumų ir ligų šiandien “Bangai” nepadėjo D.Padaigis, E.Bračkus, D.Zubauskas ir K.Smilingis.

Peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas iš Japonijos ir Simonas Urbys:
Paveikslėlis

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Banga

2021 Sau 24 08:53

Budraitis praneša, kad Gargždų "Bangos" peržiūroje dalyvauja Simonas Urbys (apie jį jau kalbėjome, kad tiktų Bangai), Edgaras Žarskis (pakeis įspūdžio nepalikusį Joną Skinderį) ir žaidėjas iš Japonijos (įmušė įvartį kontrolinėse rungtynėse su "Džiugu").
Nereikia būti dideliu ekspertu, kad iš Bangos nuotraukų pasakytum du pakankamai žinomus lietuvius. Va, jei japono vardą būtų šovęs, jau būtų šis tas :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 09:25

aha, atkapstyk tą japoną kad gudrus :D šiemet A lygoj panašu kad turėsim nemažai japonų, nes biednesnėms komandoms juos visai apsimoka atsivežti. Teko girdėti kad užsienyje žaidžiantys japonai futbolininkai gauna stipendijas iš savo valdžios, tai gali būti kad tie kur atvyksta į Lietuvą ar Latviją žaidžia už kapeikas.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Banga

2021 Sau 24 10:54

aha, atkapstyk tą japoną kad gudrus :D
Gudrus atkapstytų. Užtruko porą minučių :)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:27

blemba negudras.
pachekinau daugpilio japonus, lyg ir nei vienas nepanašus.
pachekinau džiugo ir panevėžio pernykšti japoną irgi nepanašus.

na dar variantas, kad Shogo galėjo įsikelti kokią nuotrauką kartu su potencialiu naujoku, bet ir to neradau :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:30

Gudrus atkapstytų. Užtruko porą minučių :)
na tai pasidalink ką atkapstei, visgi įdomu :)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:36

Anbo, tu tikrai nežinai kas už "šiaip" niko yra?
atrodo forumo senbuvis, bet nustebini :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:39

Anbo, tu tikrai nežinai kas už "šiaip" niko yra?
atrodo forumo senbuvis, bet nustebini :D
ne, nežinau, niekad nesidomėjau :D

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:41

čia domėtis nereikia, viskas kaip ant delno :)

jei ką nors rašo apie Bangą tai taip ir yra ir jam atkapstyti nereikia koks ten Japonas, jis tikrai žino :D ir tik noro klausimas ar paviešins. Va, kad Urbys treniruojasi su banga tai ir neprašytas pasakė.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:44

na aš nesu toks pastabus, tikrai neatkreipiau dėmesio kad Bangai kokį išskirtinį dėmesį skirtų :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:46

turbūt pagal Bangos twitterį ar instagramą tą japoną būtų galima atsekti, bet aš nenaudoju šitų soc. tinklų. Kita vertus tai ne taip ir svarbu, nemanau kad tas japonas turėtų kažkokį įdomesnį CV :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:50

Siūlau taip:
vardas - Haruto, Riku, Haru, Hinata, Kaito, Asahi, Sora arba Reo
pavardė - Sato, Suzuki, Takahashi, Tanaka arba Watanabe.
Įvairiai pamakaluojame ir gal pataikysime :)

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Banga

2021 Sau 24 11:56

turbūt pagal Bangos twitterį ar instagramą tą japoną būtų galima atsekti, bet aš nenaudoju šitų soc. tinklų. Kita vertus tai ne taip ir svarbu, nemanau kad tas japonas turėtų kažkokį įdomesnį CV :roll:
CV neįdomus. O viską galima padaryti per puslapį, kurį visi nuolat naudojam ir kartais žvengiam, kai klaidų pridaro ;)

Grįžti į