The Miz

FK Druskininkai

2012 Rgp 22 13:48

Istorija

Druskininkų miesto,turinčio apie 25000 gyventojų,reprazentacinė futbolo komanda FK‘‘Arnika“ susikūrė 1999m. garsaus Druskininkų miesto verslininko A.Katilovskio iniciatyva.Komandai vadovauti ėmėsi Vytautas Kapčius,sėkmingai vedęs futbolo klubą LR 3čiajame futbolo divizione taip pat SFL(Sekmadienio Futbolo Lyga),klubas iškovojo gausybę trofėjų taip pat įgavo daug patirties ir 2009m. iškovojo 1mą vietą 3čiajame futbolo divizione .

Nuo š.m Kovo mėnesio,taip ilgai gyvavęs futbolo klubas FK‘‘Arnika“ pakeitė pavadinimą ir nuo šiol vadinsis FK“Druskininkai“,tačiau pasikeitė ne tik pavadinimas tačiau ir tikslai,šis klubas garsins Druskininkų vardą antrajame LR futbolo divizione,komandą pastiprinę futbolininkai iš aukštesniūjų lygų,taip pat jaunieji futbolininkai iš Druskininkų padės siekti prizinių vietų,komandos vairą perėmė jaunas,perspektyvus treneris iš Alytaus A.Kadziauskas,jau dabar įnešes didelį indėlį formuojant bei treniruojant naujają komandą.

Komandą vis dar remia Albertas Katilovskis.Už jo skirtas lėšas buvo nupirktas būtinas inventorius profesionaliam futbolo klubui t.y naujos aprangos,futbolo kamuoliai,sportiniai kostiumai ir kita.

Su lyg tokiais pasikeitimas futbolo klubas FK“Druskininkai“ sieks pačių aukščiausių rezultatų antrajame futbolo divizione.
Paskutinį kartą redagavo 3 The Miz. Iš viso redaguota 2014 kartus.

The Miz

Re: FK Druskininkai

2012 Rgp 22 13:51

Rungtynės ir rezultatai

"FK Druskininkai" 3 - 4 "Granitas-2"Vilnius

Kazlų Rūdos "Šilas" 1 - 0 "FK Druskininkai"

"FK Druskininkai" 3 - 1 "Fajetonas"Jonava

"Bekentas"Vilnius 6 - 2 "FK Druskininkai"

"Gariūnai"Vilnius 1 - 2 "FK Druskininkai"

"Titanas"Alytus 1 - 5 "FK Druskininkai"

"Sveikata"Kybartai 0 - 2 "FK Druskininkai"

''FK Druskininkai'' 0 - 3 "Rotalis''Vilnius
Paskutinį kartą redagavo 2 The Miz. Iš viso redaguota 2012 kartus.

The Miz

2012 Rgp 22 13:52

"FK Druskininkai" 5 - 1 "Titanas"Alytus

Triuškinanti pergalė namuose

Birželio 9d. "FK Druskininkai" futbolininkai susitiko su Alytaus"Titanas" futbolininkais,nuo pat varžybų pradžios mūsiškiai kontroliavo žaidimą ir triuškinančiu rezultatu 5:1 nugalėjo Alytaus futbolininkus.Įvarčius komandoje mušė: 3-Saulius Laibinis,1-Tomas Jarusevičius ir 1-Meirus Stankevičius.

The Miz

2012 Rgp 22 13:53

Pergalė Kybartuose

Birželio 16d. Kybartuose Druskininkų futbolininkai sužaidė 8-tojo turo rungtynes prieš Kybartų"Sveikata" komandą.Jau antrąją rungtynių minutę mūsiškiai įsiveržė į priekį po tikslaus Sauliaus Laibinio smūgio į vartus ir tik rungtynių pabaigoje,smūgiu galvą,Tomas Jarusevičius užtikrino pergalę mūsų futbolininkams.Sekančios varžybos vyks Druskininkuose,Birželio 20d. 18:30val. prieš "Rotakis"Vilnius.

The Miz

"FK Druskininkai" 0 - 3 ''Rotalis" Vilnius

Birželio 20d. ,namų aikštėje,Druskininkų futbolininkai susirungė su Vilniaus"Rotalis" futbolininkais,dėja,bet šįkart mūsiškiams teko pripažinti priešininkų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 3:0.

The Miz

2012 Rgp 22 13:54

Birželio 30d. namų aikštėje,mūsų futbolininkai susirungė su Kauno "FM Spyris'' komandą.Po pirmojo kėlinio mūsiškiai ,rezultatu 2:0,nusileido varžovams tačiau,antrajame kėlinyje,po 2-jų tikslių S.Laibinio smūgių į vartus,mūsiškiai išlygino rezultatą.rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.Sekančios varžybos vyks liepos 10-tą Vilniuje.

The Miz

2012 Rgp 22 13:55

Gera pradžia Vliniuje

Rugpjūčio 4-ta dieną mūsiškiai sužaidė ,nukeltas,10-tojo turo rungtynes,prieš "FK Žalgiris'' komandą.Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis varžovai įsiveržė į priekį ir tik įpusėjus pirmąjam kėliniui pavyko išlyginti rezultątą.rungtynės baigėsi rezultatu 3:1,mūsų naudai.Įvarčius komandoje mušė: 2-V.Miknevičius,1-S.Laibinis

The Miz

Rugpjūčio 7d. Vilniuje "FK Druskininkai" sužaidė LFF 2lygos pietų zonos rungtynes prieš Prienų "Rūdupis" komandą.Rungtynės baigėsi rezultatu 4:3 mūsų nenaudai.Mūsų komandoje įvarčius mušė 1-D.Norušis,1-V.Miknevičius,1-M.Stankevičius

The Miz

2012 Rgp 23 17:28

FK „Granitas-2“ (Vilnius) 3:3 (2:3) „Druskininkai“ (Druskininkai)

LFF II lygos varžybos vyko rezultatyviai, abi komandos įmušė po tris įvarčius ir išsiskirstė pasidalinę po vieną tašką.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko atakuojantis futbolas. 9-ą rungtynių minutę pirmieji į vartus kamuolį pasiuntė FK „Druskininkų" komandos futbolininkai. Po 7 minučių Ruslan Tamarin keldamas kampinį nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo lygus. 24-ą rungtynių minutę svečiai vėl išsiveržė į priekį 1-2. Po 3 minučių Artiom Stepuro rezultatą išlygino. Pačioje kėlinio pabaigoje FK „Druskininkai" sugebėjo įmušti dar sykį ir prieš pertrauką pirmavo rezultatu 2-3. Antrame kėlinyje abi komandos atakavo, tačiau nei vienai nesisekė pataikyti. 78-ą rungtynių minutę savo antrą įvartį rungtynėse įmušė Ruslan Tamarin.

Statistika:
Teisėjas: S. Makštelė (Panevėžys)
150 žiūrovų
Įvarčiai: 16, 78 min. R. Tamarin, 27 min. A. Stepuro („Granitas-2“);
9 min. D. Trainavičius, 24 min. A. Kadziauskas, 38 min. R. Žaldokas („Druskininkai“)
Įspėjimai: 79 min. A. Voiško („Granitas-2“)

The Miz

2013 Lap 11 14:10

Balandžio 18 d. vykusiose draugiškose varžybose FK Druskininkai įveikė Veisiejų Dainavos komandą rezultatu 6:0.Šiose varžybose pasimatė mūsų komandos pajėgumas ir tikrai sieksim aukštų tikslų artėjančiame sezone.

The Miz

2013 Lap 11 14:11

2013-05-12 dieną vykusiose varžybose susitiko FK Druskininkai ir FM Fortūna komandos.Po labai įtemptos ir dramatiškai pasibaigusios kovos rezultatu 2-1 nugalėjo FK Druskininkai ekipa.Įvarčius pelnė Ričardas Kulbokas ir Lukas Trikšys.

The Miz

2013 Lap 11 14:12

f.b.k.Kaunas 5 : 1 Druskininkai

The Miz

2013 Lap 11 14:13

Gegužės 23 d. vykusiose rungtynėse FK Druskininkai rezultatu 2:1 įveikė Jonavos Fajetono ekipą.Įvarčius pelnė Donatas Norušis ir Aivaras Kadziauskas.

The Miz

2013 Lap 11 14:15

birželio 19 dienos rungtynių statistika.

49. Bekentas - Druskininkai 1:2 (1:2)
LFF stadionas, 27 žiūrovai
Teisėjas - Romualdas Cviklinskis (Vilnius)
Įvarčiai: 33 min. Michail Mlynskij ("Bekentas"); 20 min. Paulius Sakalis, 43 min. Meirūnas Stankevičius („Druskininkai")
Įspėti: 27 min. Jevgenij Gik ("Bekentas"); 15 min. Ainius Sušinskas, 55 min. Aivaras Kadziauskas, 82 min. Edvardas Laibinis, 90+2 min. Almantas Tamulionis ("Druskininkai")