...

Re: FK Ekranas - Hapoel Tel Aviv

2011 Rgp 19 17:27

"Ekranas" namuose nugalėjo Izraelio klubą

Panevėžio "Ekranas" pirmose UEFA Europos lygos atkrintamojo etapo rungtynėse šventė pergalę. Lietuvos čempionai po Manto Samusiovo įvarčio 1:0 įveikė Tel Avivo "Hapoel" komandą ir įgijo pranašumą pries atsakomąsias rungtynes Izraelyje.

Varžovai perėmė iniciatyvą
Rungtynes aktyviau pradėjo „Ekrano" futbolininkai. Jau ketvirtąją minutę varžovų vartams grasino Adama Fofana, tačiau legionieriaus iš Dramblio Kaulo Kranto smūgiuotas
kamuolys skriejo tiesiai į vartininką. Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Hapoel" ekipa. 25 minutę po perdavimo iš kairiojo krašto pavojingai šalia vartų galva smūgiavo Omeras Damari.
Būtent „Hapoel" atakos kairiuoju kraštu kėlė daugiausiai problemų „Ekrano" gynybai. 38 min. po dar vieno perdavimo kamuolio į vartus nepavyko nukreipti Toto Tamuzui. Po dviejų minučių tas pats T.Tamuzas atsidūrė baudos aikštelėje, puolėjo smūgį atmušė „Ekrano" vartininkas Emilijus Zubas, o O.Damari spaudžiamam gynėjų pataikyti nepavyko.

Keitėsi pavojingomis atakomis
Antrajame kėlinyje komandos žaidė vis atviriau ir sužaidus apie valandą pradėjo keistis pavojingomis atakomis. Iš pradžių galingą Manto Samusiovo baudos smūgį atrėmė varžovų vartininkas. Netrukus „Hapoel" kontratakoje Toto Tamuzas smūgiavo pro šalį, „Ekranas" atsakė Ramūno Radavičiaus baudos smūgiu, O.Damari prasiveržimą nutraukė vartus palikęs E.Zubas.
„Ekranas" neatsiliko ir Andriaus Veličkos smūgį iš krašto teko atmušti vartininkui. Po minutės jau svečių atakoje T.Tamuzo smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto. 74 min. „Ekrano" puolėjo Tado Markevičiaus prasiveržimas baigėsi pavojingu smūgiu į vartus, ir vartininko atmušto kamuolio vos nepasiekė A.Velička.
Likus žaisti aštuonias minutes „Ekranas" išsiveržė į priekį. Po kampinio kamuolį į vartus galva pasiuntė Mantas Samusiovas. Įmušę įvartį panevėžiečiai turėjo atlaikyti „Hapoel" šturmą, per kurį fortūna Izraelio klubui nesišypsojo. Nosa Igieboro smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o dar dviem šansais nepasinaudojo T.Tamuzas ir Mahranas Lala.

Prireikė kantrybės ir užsispyrimo

"Ekrano" strategas Valdas Urbonas po dvikovos sakė, jog kitokių nei sunkių pergalių Europos taurėse nebūna. "Vyrai atidavė viską, ką galėjo. Pirmąjį kėlinį pradėjome gerai, vėliau varžovas pradėjo diktuoti savo sąlygas. Prireikė kantrybės ir užsispyrimo, atkaklaus darbo gynyboje. Antrąjį kėlinį pradėjome geriau ir sukūrėme progų, pavyko ir pasiekti įvartį Buvo sunkių epizodų kai kentėjome, kelis kartus prisidėjo ir sėkmė. Viskas susidėjo į vieną gražią pergalę. Nemanau, kad atkakli kova su BATE buvo atsitiktinumas. Komanda parodė, kad yra pribrendusi žaisti tokiame lygyje", - kalbėjo treneris.

Jis džiaugėsi, kad antrose rungtynėse "Ekranas" jau turės geresnį sudėties pasirinkimą, nes po diskvalifikacijų į ekipos gretas grįš gynėjas Ignas Dedura ir saugas Marko Andželkovičius. "Mūsų atsarginių pasirinkimas dar near toks, kokio norėtųsi. Dėl to šiandien Adama Fofana žaidė sau nebūdingoje vidurio saugo pozicijoje. JIs atidavė visas jėgas, bet jautėsi susižaidimo trūkumas. Didelis ramstis mums buvo po pertraukos sugrįžęs Dainius Gleveckas, jis bent jau pirmajame kėlinyje atliko savo darbą be priekaištų."

"Hapoel" treneris Droras Kashtanas po rungtynių buvo nepatenkintas savo komanda ir ne itin noriai atsakinėjo į žurnalistų klausimus. „Sužaidėme prastai, neparodėme įprasto savo futbolo. Turėjomedaug progų, tačiau neįmušėme ir buvome nubausti. Žinojome, kad „Ekranas" gerai žaidžia po standartinių padėčių. Varžovai įmušė, o mūsų atakose kamuolys neįkrito. Bet taip jau būna futbole. Lauksime rungtynių Tel Avive ir tikiuosi, kad palaikomi savų žiūrovų žaisime kitaip", - sakė treneris.

Antrosios komandų rungtynės vyks rugpjūčio 25 dieną Tel Avive. Poros nugalėtojas iškovos teisę dalyvauti UEFA Europos lygos grupių etape.

...

2011 Rgp 19 17:32

Statistika

Panevėžio „Ekranas" - Tel Avivo „Hapoel" 1:0 (0:0)
Įvartis: 82 min. Mantas Samusiovas ("Ekranas")
Įspėti: 90+2 min. Andrius Jokšas ("Ekranas"); 56 min. Avihay Yadin, 67 min. Iyad Khutaba ("Hapoel")

"Ekranas": Emilijus Zubas, Giedrius Tomkevičius, Dainius Gleveckas, Mantas Samusiovas, Andrius Jokšas, Ramūnas Radavičius, Aurimas Kučys, Mauro Alonso (84 min. Marius Skinderis), Uchenna Umeh (72 min. , Tadas Markevičius), Andrius Velička, Adama Fofana (56 min. Jevgenij Moroz). Atsarginiai: Tadas Kauneckas, Nerijus Sasnauskas, Rytis Pilotas, Arnas Ribokas.

Pranešimai: 7312

2011 Rgp 19 17:34

Neapleidžia nuojauta, kad Israelyje viskas bus gerai.Gerai, kad Leo Brazilas, gal sugalvos ką nors.

...

2011 Rgp 24 12:44

“Ekranas” išvyko į Izraelį

Antradienio vakare Panevėžio „Ekrano“ komanda išvyko į Rygos oro uostą, kur naktį tiesioginiu skrydžiu vyks į Izraelio sostinę, Tel Avivą. Čia šalies čempionai ketvirtadienį 20:30 Lietuvos laiku UEFA Europos lygos atkrentamojo etapo į grupių varžybas atsakomajame mače susitiks su Tel Avivo FC “Hapoel“.

Išvyko 18 futbolininkų: vartininkai E.Zubas, T.Kauneckas, gynėjai I.Dedura, A.Jokšas, M.Samusiovas, G.Tomkevičius, M.Skinderis, D.Gleveckas, A.Kučys, saugai R.Radavičius, M.Alonso, A.Vertelis, M.Andelkovič, J.Moroz, puolėjai U.Umeh, T.Markevičius, A.Fofana, A.Velička.

Trečiadienį ekipa ilsėsis viešbutyje, vakare 20:30 surengs treniruotę „Bloomfield“ stadione, kur ir vyks Europos lygos atsakomosios rungtynės.

Rungtynes tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija. Norintys varžybas stebėti kartu su futbolo sirgaliais, kviečiami į „Babilono“ sporto barą bei į „Gyvo alaus krautuvėlę“, esančią Savanorių a. 4a.

...

2011 Rgp 24 12:47

UEFA Europos lygos rungtynės - per "Lietuvos ryto TV"!

Svarbiausią metų mūšį, UEFA Europos lygos atsakomąsias rungtynes ketvirtadienį tarp Tel Avivo FC“Hapoel“ ir Panevėžio „Ekrano“ tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto TV“.

Rungtynių pradžia – 20:30 Lietuvos laiku.