...

Re: FK Ekranas

2013 Vas 21 13:01

Futbolo.tv
Panevėžio Ekranas pasirašė sutartį su Madrido Real rungtyniavusiu gynėju. Kviečiame paskaityti ar pažiūrėti interviu su futbolininku. Kaip vertinate pastiprinimą?
...iš tokių rašinėlių galima pagalvoti, kad patį C. Ronaldo pasisamdė. :mrgreen:

2013 Vas 21 13:04

bet kokiu atveju, tai yra žymiai pažangiau nei Žalgirio japonas, ar ankstesni Ekrano samdiniai-afrikiečiai.

...

2013 Vas 21 13:18

Nieko tu nesupranti: Madrido REAL`e nieko neįrodė, ESPAYOL`e tik dubleriuose žibėjo... sušals Lietuvoje, įkris į pusnį, G. Jarmalavičiaus spąstus... ir wsio, tada imsi jį keikti, kad atvėsęs toks yra.
Afrikos talentai irgi apšalo pas mus atvažiavę....

2013 Vas 21 13:30

sušals Lietuvoje, įkris į pusnį, G. Jarmalavičiaus spąstus... ir wsio, tada imsi jį keikti, kad atvėsęs toks yra.
na ir kas. Dėl to netaps japonu arba afrikiečiu :)

...

2013 Vas 21 13:43

Kastelanas ir Afrikoje kastelanas. O kuo tau nepatiko pernykščiai mama-afrikiečiai???

...

2013 Vas 21 14:04

Šįvakar - paskutinis draugiškas mačas Turkijoje.
Šiandien - draugiškas mačas su FK "Olimpik"
2013 02 21

Šiandien vakare "Ekranas" sužais paskutines draugiškas rungtynes. 17:30 panevėžiečiai susitiks su Sarajevo "Olimpik". Tai jau bus paskutinis kontrolinis "Ekrano" mačas prieš prasidedant naujajam sezonui.

1993-iais metais įkurtas klubas 2008/2009 sezone tapo pirmosios Bosnijos ir Hercogovinos lygos nugalėtojais ir kitąmet jau žaidė aukščiausioje šalies lygoje.

Šiuo metu šis klubas Bosnijos ir Hercogovinos čempionate žengia trečioje vietoje. Turkijoje Sarajevo „Olimpic“ jau sužaidė vienerias rungtynes ir rezultatu 1:0 įveikė Serbijos FC „Vukovi“ ekipą. "Ekrano" ir "Olimpik" rungtynių eigą galėsite sekti šiame straipsnyje.

Rungtynės vyks greta viešbučio esančiame aikščių komplekse. Mačo pradžia - 17:30

Pranešimai: 7313

2013 Vas 21 16:40

Anoks stebuklas tas Oscar Reyes, pasidomėjau... nepykit, bet... Varžovų tikrai neišgąsdins.Iš jo anoks čia stebuklas :lol:

2013 Vas 21 16:43

Čia tas pats, kas nusiūsti krepšininką iš kokio Žalgirio dublerių mokyklos į Islandijos topinę komandą ir ten jį įšaukštinti, sakyti super duper žaidėjas atvažiavo, bijokit mūsų :lol:
Nieko jis čia neišgąsdins, išpūstas burbulas ir tiek, buvo čia tų stebuklų, buvo tokių ispanų....

Pranešimai: 11749

2013 Vas 21 20:12

Stovyklą Turkijoje "Ekranas" baigė nusileisdamas bosniams
2013 vasario 21 d.

Šiandien "Ekranas" sužaidė paskutines draugiškas rungtynes. Panevėžiečiai susitikime su Sarajevo "Olimpik" varžovams nusileido rezultatu 0:2. Rungtynės klostėsi lygiai, nei viena komanda praktiškai nesusikūrė rimtesnių progų įvarčiams, tačiau 18-ą minutę V.Slavickas nepavojingoje situacijoje pargriovė varžovą ir arbitras parodė į 11 metrų žymę. Bosniai progos nepraleido, taip išsiverždami į priekį. 20-ąją minutę itin grubiai buvo sustabdytas Donatas Petrauskas ir "Olimpik" žaidėjui buvo nedelsiant parodyta raudona kortelė, tačiau, kaip ir mače su "Universitatea Cluj", pašalintą žaidėją bosniai varžovai pakeitė nauju futbolininku ir komanos žaidė toliau lygiomis sudėtimis. 26-ą minutę perduodamas kamuolį suklydo G.Tomkevičius. Bosniai perėmė kamuolį ir po greitos kontraatakos pavigubino savo persvarą - 2:0. Po šių įvarčių "Ekrano" žaidimas pakriko ir netrukus varžovai galėjo dar kartą pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau T.Kauneckas neutralizavo pavojų. Po šios nesėkmingos atkarpos rungtynės grįžo į įprastą ritmą. Pirmajame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo "Ekranas", tačiau kelis kartus neatsargiai sužaidę panevėžiečiai buvo nubausti įvarčiais. Iškart po pertraukos "Ekranas" atliko šešis keitimus. Kėlinio pradžioje panevėžiečių žaidimas iškart suaktyvėjo, tačiau "Ekrano" atakos nuolat strigo "Olimpik" gynybos gniaužtuose. Tuo tarpu bosniams antroje rungtynių dalyje nieko pavojingo sukurti nepavyko ir mačas baigėsi "Olimpik" pergale 2:0. Šiuo metu šis klubas Bosnijos ir Hercogovinos čempionate žengia trečioje vietoje. Turkijoje Sarajevo „Olimpik“ jau sužaidė vienerias rungtynes ir rezultatu 1:0 įveikė Serbijos FC „Vukovi“ ekipą.

...

2013 Vas 22 10:46

FK OLIMPIK 2 - 0 FK EKRANAS
2013 02 21, FRIENDLY SPARING

FK Ekranas:

T.Kauneckas, R.Pilotas, G.Tomkevičius, O.Reyes, V.Slavickas, A. Kučys, D.Petrauskas, U.Umeh, V. Kavaliauskas, A.Vertelis, E. Varnas. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė K.Timofejevas, I.Kozlovs, A.Buinickij, D.Norvilas, T.Markevičius, E.Girdvainis, R.Stanulevičius

Paskutinės pratybos Turkijoje: foto galerija

Panevėžio "Ekrano" futbolininkai šiemet Turkijoje praleido 20 dienų, per kurias komanda sužaidė 7 rungtynes ir surengė virš 30 treniruočių.

Vasario 23-iąją ekraniečiai grįžta į Panevėžį, kur ir užbaigs pasiruošimą naujajam sezonui.

Kviečiame pavartyti nuotraukų albumą iš paskutiniųjų dviejų ekraniečių treniruočių!

...

2013 Vas 23 11:15

Šįryt komanda sugrįžo į Panevėžį. Iki kovo 2 dienos kinkas drebins. :mrgreen:

...

2013 Vas 23 13:12

Šiandien - FKE jaunimo mačas su "Daugava-2"
2013 02 23

Šiandien, Panevėžio futbolo akademijos stadione (Smėlynės g. 2B) įvyks draugiškos rungtynės, kuriose FKE jaunimo ekipa susitiks su Daugpilio "Daugavos" dubleriais.
Rungtynių pradžia - 15:00.
Rungtynės vyks Panevėžio futbolo akademijos stadione (Smėlynės g. 2B)
Kviečiame ateiti į stadioną, įėjimas nemokamas!

EKRANAS-2 vs. DAUGAVA-2 de RIGA

2013 Vas 24 23:42

V. Dambrauskas: Turėjome persvarą, tik neišnaudojome progų
2013 vasario 23 d.

FK „Ekrano“ jaunimas šeštadienį draugiškose rungtynėse susitiko su FC „Daugava - 2“ ekipa. Minimaliu rezultatu 1:0 pergalę išsivežė svečiai iš Daugpilio. FKE jaunimo komandos treneris Valdas Dambrauskas sako, kad šiame susitikime pritrūko tikslumo galutinėse atakų fazėse, mat panevėžiečiai neišnaudojo mažiausiai keturių šimtaprocentinių progų.

-Treneri, rungtynės baigėsi latvių pergale minimaliu rezultatu. Kaip galite įvertinti auklėtinių pasirodymą?
Rungtynes vertinu gerai, kadangi visą mačą turėjome ir teritorinę ir žaidybinę persvarą, turėjome progų įvarčiams. Tas 12-ą minutę latvių įmuštas įvartis nebuvo išskirtinis. Tiesiog varžovai bandė sukurti standartinę situaciją, mes lyg ir apsigynėme, bet kamuolys vėl atiteko jiems ir jie tuo pasinaudojo. Pirmame kėlinyje neišnaudojome vienos šimtaprocentinės progos. Vien antrame kėlinyje turėjome tris progas garantuotiems įvarčiams. Deja, jų irgi išnaudoti nepavyko.

-Su šiais varžovais žaidžiate jau ne pirmą kartą, kuriame mače pavyko pasirodyti geriau?
Taip, praėjusį kartą žaidėme Latvijoje, pralošėme 3:2. Kaip ir šiose varžybose, taip ir pirmame susitikime turėjome persvarą, tačiau vėl neišnaudojome situacijų. Du kartus mušėme vienuolikos metrų baudinį. Nė vienas jų nepavirto įvarčiu. Ir tada ir dabar iššvaistėme daug progų, bet ir vienu ir kitu atveju buvome labiau verti pergalės, žiūrint per žaidimo prizmę.

-Iki sezono starto liko vos kelios savaitės. Ar dar laukia draugiškų susitikimų?
Taip, kitą savaitę, sekmadienį, žaisime draugišką mačą su Lietuvos 1997-ųjų jaunimo rinktine. Dar po savaitės prasideda sezonas. Pirmas susitikimas bus su FK „Dainava“ jaunimu.

-Sezono pradžia jau netrukus. Kaip vyksta pasiruošimas?
Sunku spręsti apie tikrąjį žaidimą, kai žaidžiame draugiškas rungtynes slidžioje aikštėje. Futbolininkai slidinėja, tad gaunasi nepilnavertis futbolas. Neįmanoma pilnai atskleisti meistriškumo, apskaičiuoti, kaip slys kamuolys. Pavyzdžiui, žaidžiant uždaruose maniežuose rezultatai būna kur kas geresni. Žaidėjai tobulėja ne tik kaip komanda, bet ir individualiai, nes mūsų misija auginti pamainą „Ekranui“. Bet šį sezoną jaunimo komandos tikslai ne mažesni nei pernai.
FKE jaunimo sudėtis: D. Pūkas, M. Dūda, A. Meškinis, G. Vasiliauskas, S. Urbys, E. Baranauskas, R. Jokubonis, T. Salamanavičius, L. Narbutas, L. Čerkauskas, Ž. Kymantas. Po keitimų aikšėje pasirodė: S. Čepkauskas, K. Pavlijus, L. Bratkauskas, S. Šimanauskas, S. Maksvytis.

2013 Kov 01 10:35

Artūras Rimkevičius karjerą tęs Panevėžio „Ekrane”. 29-erių futbolininkas su Lietuvos čempionais savaitgalį turėtų pasirašyti sutartį. Nors geriausias 2012 metų A lygos futbolininkas šią žiemą dalyvavo peržiūrose Dresdeno „Dinamo” (Vokietija), „Bnei Yehuda” (Izraelis) ir Minsko „Dinamo” (Baltarusija), jam nepavyko sutarti su užsienio klubais. Praėjusį sezoną A.Rimkevičius pagerino visų laikų Lietuvos rekordą, A lygoje įmušęs 35 įvarčius.

Mano senelė sakydavo, kad tam, kuris ilgai renkasi, tik veršio uodega lieka :)