Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Ekranas

2022 Spa 21 18:30

Britų futbolo investuotojai padės susigrąžinti FK „Ekranas“ šlovę?
https://www.alfa.lt/sportas/futbolas/br ... ve/269881/

Nors šiandien vienas žinomiausių Lietuvos futbolo klubų „Ekranas“ žaidžia tik antrajame pagal pajėgumą šalies futbolo divizione ir šiame sezone net nėra tarp lygos lyderių, tačiau tai anaiptol neatšaldo dabartinio klubo savininko ambicijų kaip galima greičiau susigrąžinti ankstesnių laikų šlovę.

Svarstant apie kitų metų futbolo sezoną ir apie Pirmos lygos laimėjimą, kas suteiktų klubui galimybę sugrįžti į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną A lygą, svarstoma pasitelkti ir futbolo investuotojo iš Jungtinės karalystės kapitalą, kurio finansiniai pajėgumai bei kiti resursai klubui suteiktų galimybę ženkliai sustiprinti savo sportinį pajėgumą. Apie nelengvas derybas su potencialiais partneriais iš Anglijos pasakojo dabartinis klubo savininkas Tomas Malinauskas.

– Deratės su privačios futbolo akademijos „The Higher Sports Academy“ iš Anglijos atstovais, kurios vadovą Russ Horsey ką tik išlydėjote iš Panevėžio. Kaip sugebėjote sudominti britus beveik istorinėse žemumose esančiu Lietuvos futbolu ir ko tikitės iš galimos partnerystės?

– „The Higher Sports Academy“ yra futbolo ugdymo įstaiga, siūlanti galimybę 16-23 metų jaunuoliams iš viso pasaulio studijuojant UK aukštojo mokslo standartus atitinkančiame koledže kartu žaisti ir futbolą. Pasinaudodami savo ryšiais, taip pat klubui talkinančio sostinėje gyvenančio buvusio darbuotojo tarptautiniais ryšiais, „išėjome į kontaktą“ su minėtos organizacijos atstovais, kurie taip pat suinteresuoti plėsti savo tarptautinį futbolo ir mokymo verslo partnerių tinklą.

Britams galime pasiūlyti galimybę jų futbolo akademijos studentams pradėti futbolo žaidėjo karjerą Lietuvoje, kur startui yra gerokai mažesnė konkurencija, nei, tarkim, Jungtinėje karalystėje ar Ispanijoje, kur Valensijos regione minėta akademija taip pat vykdo veiklą. Na, o mūsų lūkesčiai – finansinės investicijos (galimos klubo dalies pardavimas) ir žaidėjai, kurie galėtų stiprinti komandą tiek, jog padėtų laimėti Pirmos lygos čempionatą. Dar pridurčiau, jog mūsų ir britų bendras požiūris ir bendras interesas būtų pakeisti požiūrį į sportą ir mokslą Lietuvoje, sistemingai parengti programą, ugdančią tiek sportinę, tiek intelektinę futbolo žaidėjų pusę.

– Ką konkrečiai galimai laimėtų FK „Ekranas“ iš tokios partnerystės?

– Laimėtų stabilumą tiek finansiškai, tiek kalbant apie gerokai sutvirtintą klubo struktūrą. Taip pat aukšto lygio sportinę dalį (treneriai, sistema). Žinoma, ir didelį kiekį žinių iš vertingą patirtį sukaupusios tarptautiniu mastu dirbančios futbolo akademijos.

– Ar investuotojo paieška liudytų, jog legendinio vardo šalies futbolo klubas ieško galimybių kilti gerokai aukščiau nei tik Pirma lyga? Kokią matote klubo viziją?

– Vienareikšmiškai – ieškomas investuotojas, kuris padėtų klubui per vienerius – dvejus metus pakilti į A lygą. Vizija būtų tokia: komanda A lygoje su stipria akademija. Akademijoje būtų stiprus sportinis parengimas bei mokslas gerai vertinamame UK koledže.

– Ko reiktų, kad sutartis su galimu investuotoju būtų sudaryta? Kiek tai sustiprintų klubo sportinę dalį jau artimiausiu metu?

– Įžanginiai žingsniai jau padaryti. Per keturias dienas apžiūrėjome Panevėžio ir rajono futbolo infrastruktūrą, aptarėme visas galimybes. Atstovas liko patenkintas. Atrodytų, jog žodinis susitarimas jau pasiektas, liko tik popierizmas. Kiek aptarėme, tai prie komandos prisijungtų treneris, trenerio asistentas, vartininkų treneris ir kineziterapeutas. Tikimės, jog tai garantuotų stiprų šuolį sportinės dalies kokybės link.

– Tad, ko gali tikėtis FK „Ekranas“ fanai naujajame sezone? Ar galite juos nudžiuginti jau dabar?

– Jei viskas vyks pagal planą, tai fanai gali tikėtis daug pergalių ir, žinoma, pirmiausia kilimo į A lygą.

Optimizmu tryško ir Panevėžį aplankęs futbolo akademijos „The Higher Sports Academy“ vadovas Russ Horsey, kuris neslėpė, jog iš šios partnerystės tikisi labai daug, taip pat jam būtų didelė garbė dirbti su tokiu žinomu klubu ir, tikėtina, matyti klubo sugrįžimą į aukščiausiąją Lietuvos futbolo lygą. Svečias išreiškė įsitikinimą, kad, jo manymu, futbolas Lietuvoje auga.

Pažymėtina, jog vizito metu svečias stebėjo net tris šalies Pirmos lygos rungtynes (aut. “Neptūnas“ – „Be1“, „Nevėžis“ – „Panevėžys B“ ir BFA – „Riteriai B“). Jam paliko įspūdį aukštas varžybų standartas ir pakankamai daug ypač jaunų žaidėjų rungtynių metu, taip pat Klaipėdos, Kėdainių stadionai ir sostinės BFA arena.

Apibendrindamas savo vizitą, svečias išreiškė viltį, jog su tinkama vadyba ir palaikymu iš Lietuvos futbolo federacijos pusės Lietuvos futbolo laukia šviesi ateitis.

Apie futbolo klubą EKRANAS

Vienas iš penkių žinomiausių šalyje futbolo klubas EKRANAS buvo įkurtas 1964 m. Iki 2015 m klubas net aštuonis kartus tapo šalies čempionu, penkis kartus iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, du kartus – šalies Supertaurę.

Deja, 2015 m. dėl finansinių sunkumų klubas išnyko iš Lietuvos futbolo žemėlapio, kol 2020 m. grupė naujų investuotojų, susibūrusių į VšĮ „FK Aukštaitija“ neperėmė Klubo teisių.

Tik perėmus naujiems investuotojams, naujasis FK EKRANAS laimėjo šalies II-os lygos futbolo diviziono varžybas. Jau šiais metais klubas, kurio pagrindinės komandos pagrindą sudaro vietiniai Panevėžio krašte išugdyti futbolo žaidėjai, startavo šalies I-os lygos pirmenybėse, turint tikslą galutinėje turnyro įskaitoje patekti tarp pirmų trijų komandų ir per dvejus metus sugrįžti į pajėgiausią šalyje „A“ futbolo lygą.

Siekiant įgyvendinti šiuos sportinius tikslus, Klubas ne tik pradėjo vystyti savo futbolo akademijos veiklą, kurioje futbolo paslapčių jau mokosi per 230 vaikų, tačiau ir veda derybas su užsienio investuotojais, kurių finansinis pajėgumas leistų klubui greičiau įgyvendinti numatytus sportinius tikslus – per 4 metus sugrįžti tarp pajėgiausių šalies futbolo klubų TOP 4 ir iškovoti teisę atstovauti šaliai Europos futbolo turnyruose.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Ekranas

2022 Spa 21 23:20

Kliedesiukai lyg per kokius nors mero rinkimus... :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Vas 21 21:28

Tikslą laimėti 1-ąją lygą keliantis FK „Ekranas“ tęsia komplektaciją
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... tAGj6niL1U

​​​​​​​Ambicingus tikslus grįžti į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną keliantis Panevėžio „Ekranas“ tęsia pasiruošimą šių metų Pirmos lygos sezonui: klubo vadovai intensyviai dirba su komandos komplektacija ir kartu plečia klubo partnerių ratą, – rašoma klubo pranešime spaudai. Klubui pavyko išsaugoti svarbius praeito sezono komandos narius lietuvius ir legionierius, pasipildyti tiek klubo partnerių deleguotais perspektyviais legionieriais, tiek jaunaisiais šalies futbolo talentais. Kaip svarbų laimėjimą klubo vadovybė vertina ir naująjį klubo partnerį – prie klubo rinkodaros partnerių jungiasi bendrovė „Viada LT“.

Patyrusių Panevėžyje išugdytų futbolo žaidėjų, jaunųjų šalies futbolo talentų, kurie dar ieško savęs didžiajame vyrų futbole ir kartu perspektyvių futbolo žaidėjų iš užsienio mišinys – tokį „receptą“ šiam sezonui kuria legendinio šalies futbolo klubo vadovai.

Pernai FK „Ekranas“ savo debiutiniame Pirmos lygos sezone užėmė aštuntąją vietą. 2022-ųjų sezone komandai vadovavęs Darius Maciulevičius prie komandos vairo lieka ir šiam sezonui. Iš praeitų metų komandos sudėties klubo vadovai šiai dienai išsaugojo jaunąjį vartų saugą E.Urboną, ukrainietį A.Karvatskyi, Nigerijos pilietį J.Pius Omeke. Prie komandos jungiasi karjerą gaivinantis ir jau dabar labai spalvingą futbolo biografiją turintis Svajūnas Čyžas.

Komandoje liekantis ukrainietis A.Karvatskyi atskleidė, jog jo pasiryžimą likti ir šiam sezonui lėmė jam priimtini klubui keliami ambicingi tikslai ir kartu puiki aplinka tiek sportinių tikslų siekimui, tiek gyvenimui Panevėžyje. „Man čia patinka, džiaugiuosi, jog turiu galimybę žaisti futbolą, kad čia puikiai jaučiasi mano šeima. Praeiti metai prabėgo labai smagiai ir greitai. Manau, kad labiausiai pritapti padėjo bendravimas su komandos draugais,“ – apie apsisprendimą likti Panevėžyje pasakojo jau ir lietuvių kalbą išmokti spėjęs ukrainietis.

Klubo vadovas T.Malinauskas neslėpė, jog sutarties pratesimas su legionieriumi iš Nigerijos J. Pius Omeke, kuris prie komandos prisijungė praeitų metų spalio mėnesį – ilgalaikis projektas, kurio įgyvendinimo naudos klubas tikisi vėlesniuose sezonuose. „Jau savo debiutiniame sezone Jerry įrodė, jog yra neeilinė asmenybė su labai tinkamomis savybėmis futbolui – išskirtinis darbštumas, disciplina, stipri motyvacija... Žaidėjas turi ir puikų futbolo technikos gebėjimų lygį. Visa tai apjungus turime puikų žaidėją, dėl kurio sutarties pratesimo nė neabejojome. Žaidėjas yra mūsų partnerių iš privačios Anglijos Market Harborough miesto futbolo akademijos „Brooke House College“ deleguotas žaidėjas, viliamės daugiau jų turėti ir šiame sezone,“ - kalbėjo klubo vadovas T.Malinauskas.

Komandos naujokas Svajūnas Čižas neslėpė, jog prisijungti prie FK „Ekranas“ jį paskatino noras savo gimtojo miesto komandai ir kartu pirmajam savo futbolo klubui padėti įgyvendinti išsikeltus tikslus sugrįžti tarp pajėgiausiųjų šalies ekipų. „Ekranas“ man asocijuojasi su komandos draugais, su kuriais vaikystėje pradėjau žaisti futbolą ir kartu užaugom iki dublerių komandos. Šie prisiminimai yra įstrigę galvoje, kuomet prisimeni tą jaunatviškumo jausmą ir išgyventas emocijas paauglystės laikotarpyje,“ – apie ryšį su „Ekranu“ nostalgiškai kalbėjo dar 2014-ųjų metų sezone klubo dublerių komandoje rungtyniavęs S.Čyžas.

Klubo administracija intensyviai dirba ne tik komplektuodama komandos sudėtį, tačiau ir plėsdami klubo partnerių ratą. Prie komandos rinkodaros partnerių jungiasi vienas degalinių verslo rinkos lyderių Lietuvoje „Viada“ prekės ženklas. Klubo vadovas Tomas Malinauskas neslėpė, jog šios partnerystės ilgai buvo siekta, o jau sutarus, klubo kolektyvo laukia ne tik malonus rezultatas, bet ir labai atsakingas darbas įrodyti, jog klubas naujajam partneriui gali duoti ne tik emocinės, bet ir faktinės naudos partnerio versle komunikacijos srityje. „Smagu, jog tokio stipraus prekės ženklo kaip „Viada“ savininkai išreiškė pasitikėjimą mūsų klubo vizija, įvertino klubo turimos bendruomenės gausą ir jau dabar prisijungė prie klubo partnerių. Tai neabejotinai įpareigoja ir mus, efektyviai dirbant, teikti naudą partneriui“, - naująja partneryste džiaugėsi „Ekrano“ vadovas.

Jam antrino ir bendrovės „Viada LT“ generalinis direktorius Linas Vytautas Karlavičius: „Labai džiaugiamės pasirašę sutartį su legendiniu Lietuvos futbolo klubu. „Ekranui“ vadovauja ambicingas, moderniai mąstantis, draugiškas ir iniciatyviai veikiantis kolektyvas, turintis aukštas etikos normas bei aiškius siekius. Savo įmonėje ir degalų rinkoje stengiamės puoselėti tokias pačias vertybes, todėl nusprendėme prisidėti prie ilgas tradicijas turinčio futbolo klubo gerovės kūrimo. Mūsų įmonės tikslas – būti bendruomenių dalimi, todėl turėdami plačiausią degalinių tinklą Lietuvoje prisidedame ne tik prie didžiųjų, bet ir mažesnių miestų gyvenimo kūrimo“.

Naująjį Pirmos lygos sezoną FK „Ekranas“ pradės rungtynėmis išvykoje prieš Vilniaus „Žalgiris B“ ekipą š. m. kovo 10 d.

Apie futbolo klubą EKRANAS: Vienas iš penkių žinomiausių šalyje futbolo klubas „Ekranas“ buvo įkurtas 1964 m. Iki 2015 m klubas net aštuonis kartus tapo šalies čempionu, penkis kartus iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, du kartus – šalies Supertaurę.

Deja, 2015 m. dėl finansinių sunkumų klubas išnyko iš Lietuvos futbolo žemėlapio, kol 2020 m. grupė naujų investuotojų, susibūrusių į VšĮ „FK Aukštaitija“ neperėmė klubo teisių. Tik perėmus naujiems investuotojams, naujasis FK „Ekranas“ laimėjo šalies II-os lygos futbolo diviziono pirmenybes. Sportiniu principu iškovoję vietą žaisti antrame pagal pajėgumą Lietuvos čempionate, Pirmos lygos (1lyga.lt) pirmenybes iš 16-os dalyvavusių komandų liko 8-oje vietoje. Klubo tikslas – sportiniu principu, kelių metų bėgyje, grąžinti miestui FK “Ekraną” į stipriausią šalies futbolo čempionatą “A lygą”. Siekiant įgyvendinti šiuos sportinius tikslus, klubas pradėjo vystyti savo futbolo akademijos veiklą, kurioje futbolo paslapčių jau mokosi per 230 vaikų, įkūrė dublerių ir moterų komandas. Organizacija yra socialiai atsakinga ir siekia apjungti vis didesnę panevėžiečių bendruomenės dalį, mažinti socialinę atskirti mieste ir visoje Panevėžio apskrityje.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Ekranas

2023 Vas 22 00:34

Apie futbolo klubą EKRANAS: Vienas iš penkių žinomiausių šalyje futbolo klubas „Ekranas“ buvo įkurtas 1964 m. Iki 2015 m klubas net aštuonis kartus tapo šalies čempionu, penkis kartus iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, du kartus – šalies Supertaurę.

Deja, 2015 m. dėl finansinių sunkumų klubas išnyko iš Lietuvos futbolo žemėlapio, kol 2020 m. grupė naujų investuotojų, susibūrusių į VšĮ „FK Aukštaitija“ neperėmė klubo teisių. Tik perėmus naujiems investuotojams, naujasis FK „Ekranas“ laimėjo šalies II-os lygos futbolo diviziono pirmenybes. Sportiniu principu iškovoję vietą žaisti antrame pagal pajėgumą Lietuvos čempionate, Pirmos lygos (1lyga.lt) pirmenybes iš 16-os dalyvavusių komandų liko 8-oje vietoje. Klubo tikslas – sportiniu principu, kelių metų bėgyje, grąžinti miestui FK “Ekraną” į stipriausią šalies futbolo čempionatą “A lygą”. Siekiant įgyvendinti šiuos sportinius tikslus, klubas pradėjo vystyti savo futbolo akademijos veiklą, kurioje futbolo paslapčių jau mokosi per 230 vaikų, įkūrė dublerių ir moterų komandas. Organizacija yra socialiai atsakinga ir siekia apjungti vis didesnę panevėžiečių bendruomenės dalį, mažinti socialinę atskirti mieste ir visoje Panevėžio apskrityje.
Tai kelintais metais įkurta kontora? :roll: Jeigu nėra buvę A lygoje, tai grįžti gali bebent į A lygą. Vartotojų teisių agentūra turėtų susidomėti, kai apgaudinėjami klientai. :lol: 2020 m. įkūrė ir kalba apie grįžimą. :lol: Juoiknga. :D

Kažkodėl atrodo, kad Transinvest turi daugiau šansų, arba visus šansus laimėti 2023 m. Pirmą lygą, o feikinis Ekranas ir vėl užborto. :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Kov 06 22:59

Pavyzdžiu jaunimui sieksiantis tapti P. Hiago Nunesas: „Tai yra gyvenimo galimybė man ir mano šeimai“
https://contribee.com/fk-ekranas/post/3 ... KJMWigWM4M

Panevėžio „Ekrano“ gretose – dar vienas naujokas. Komandą papildė Patrickas Hiago Nunesas. Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis brazilas teigia, jog komanda jį priemė šiltai.

„Atvykęs į Panevėžį pamačiau vieningą komandą, jaučiuosi čia vertinamas. „Ekranas“ – tai komanda su didžiule istorija, o tai tikrai įkvėps visą komandą“, – džiaugiasi prie komandos prisijungęs Patrickas.

31-erių gynėjas bus vienas iš vyriausių ekipos futbolininkų. Pats brazilas tikisi būti puikiu pavyzdžiu jaunimui. „Tikiu, jog mano atsidavimas komandai gali būti puikus pavyzdys jaunimui. Aš labai noriu jiems padėti tapti profesionaliais futbolininkais, bet taip pat jų žaidimas leis tobulėti ir man pačiam. Pažadu, jog būsiu kovingas aikštėje kiekvienose rungtynėse“, – apie savo patirties svarbą komandai kalbėjo P. Hiago Nunesas.

Save, kaip agresyvų gynėją pristatęs brazilas neslėpia, jog nori padėti „Ekranui“ pakilti į aukštesnę lygą. „Aš viliuosi, jog mano pagalba padės „Ekranui“ sugrįžti į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą“. „Tikiu, jog galime kautis dėl didelių pergalių. Tai yra puikiomis vertybėmis pasižymintis klubas. Mes dirbsime kiekvieną dieną su atsidavimu ir sieksime pasiekti mūsų iškeltus tikslus“, – ambicijų neslėpė „Ekrano“ naujokas.

Iš futbolo valstybės – Brazilijos kilęs Patrickas Hiago Nunesas teigia, jog nuo pat vaikystės svajojo tapti futbolininku. „Mano šalyje futbolą žaidžia kiekvienas vaikas. Daugybei vaikų ateityje šis sportas leidžia užsidirbti pragyvenimui. Vietoje to, jog švaistytume savo laiką gatvėje, mes atiduodavome visą save treniruotėse. Tai man padėjo tapti tuo, kas esu dabar“, – apie pirmuosius žingsnius futbole kalbėjo brazilas.

Patrickas užsiminė, jog didžiausias autoritetas jam yra jo šeima, kuri įkvėpė „Ekrano“ naujoką siekti futbolininko karjeros. „Mano tėtis buvo puikus futbolininkas. Jis mane įkvėpė žaisti futbolą, tad pasirinkti šį kelią man nebuvo sunku. Jis visada mane palaiko bei padeda. „Tuo tarpu mano mama mane visada padrąsina, jog parodyčiau geriausią savo žaidimą. Taip pat esu laimingas, jog mane visada palaiko mano žmona, kurios padrąsinimai leidžia man tobulėti kiekvieną dieną“, – apie šeimos svarbą kalbėjo „Ekrano“ naujokas.

Atvykęs į Lietuvą, Patrickas Hiago Nunesas nori įrodyti savo, kaip futbolininko vertę. „Tai yra gyvenimo galimybė man ir mano šeimai. Kovosiu dėl kiekvieno kamuolio. Dievas suteikė man šią galimybę ir esu labai dėkingas dėl jos“, – kalbėjo brazilas.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Kov 06 23:00

Prie komandos jungiasi legionierių duetas iš Nigerijos. Vidurio gynėjas, jaunimo rinktinių narys Temitayo Toluwaju Ereku susiejo ateitį su klubu iki 2024 metų pabaigos, o puolėjo grandyje mažiausiai sezoną matysime rungtyniaujant Daniel Omokhoa Ilevbare.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Kov 07 17:46

Prie komandos jungiasi futbolo patirties turintys trys ukrainiečiai — Nazar Vyzdryk, Taras Hevlych ir Oleksii Bryzhenko.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Kov 07 17:47

Prie komandos jungiasi futbolo patirties turintys trys ukrainiečiai
- Vau! Netgi turi patirties!

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas

2023 Kov 12 12:35

Prie komandos jungiasi ilgą laiką Lietuvoje gyvenantis ir Lietuvos futbolui puikiai žinomas vartininkas iš Nigerijos Barnabas Kpemogena Elogie (34) ir buvęs profesionalus futbolininkas, nemažą patirtį vartininkų ruošime sukaupęs vartininkų treneris Šarūnas Kazlauskas (32).

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Ekranas

2023 Kov 12 12:56

Hmm puijiai žinomas?

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Ekranas

2023 Kov 12 20:39

Aš jį iš matymo pažįstu mažiausiai septynis metus. Ogal jau ir visus dešimt... pernai prieidavo, paduodavo ranką, pasisveikindavome.

Gloryhunteriams, kurie žino tik barselonas, milanus, gal ir nežinomasis... :roll:

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Ekranas

2023 Kov 13 10:19

Aš jį iš matymo pažįstu mažiausiai septynis metus. Ogal jau ir visus dešimt... pernai prieidavo, paduodavo ranką, pasisveikindavome.

Gloryhunteriams, kurie žino tik barselonas, milanus, gal ir nežinomasis... :roll:
Ranką spausdavai, gal ir jo automibio ratus peiliu paspausdavai? Verkė Barnabas dėl sunkaus gyvenimo tavo gimtinėje:-)

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Ekranas

2023 Kov 13 22:45

Ranką spausdavai, gal ir jo automibio ratus peiliu paspausdavai? Verkė Barnabas dėl sunkaus gyvenimo tavo gimtinėje:-)
Ranką spausti tik pernai pradėjom. Iki tol tik galva linksėjom, poniškai. Patinka man tasai GAL. :roll: Net nežinau su kokiomis mašinomis jis ten važinėja, į pirtis ir kebabinės kartu nevaikštom. :roll: Motyvacijos kažkam dykai ratus pjaustyti.... dar reikia sugalvoti tokią nesąmonę. Mane vienas apvogė, tai nosį sulaužiau; kitas kolega nuo stalo sąsiuvinį mano pasiėmė irgi lūžo nosis. Pas mane yra labai griežta riba tarp MANO ir TAVO. Mokyklos laikais jeigu teptukus pamiršdavau, tai penzelio nei iš klasiokių, nei iš mokytojos rankų neimdavau. Kalinauskai, gal žinai, kas ant mano mašinos stogo gabalą velėnos buvo uždėjęs? Kažkaip nemėsgtu anonimų ir tokių ale nubaudimų. Gal tavo darbas? :roll:

Mano gimtinėje? Baranabas mano gimtinėje niekada negyveno, bet lankėsi kelis kartus per matus. Bijau, kad mano gimtinė, nuo tavo menamos mano gimtinės kaip čia pasakius... Randasi net ne tame etnografiniame regione, kurį tamsta turite mintyje. :roll: Paklaida matuojama ne gatvėmis, o šimtais kilometrų. :roll:

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Ekranas

2023 Lap 29 17:42

Dar galima pasiūlyti savo Metų panevėžietį
https://aina.lt/dar-galima-pasiulyti-sa ... nevezieti/

Pirmasis futbolo klubo „Ekranas“ prezidentas ALEKSANDRAS MICHELSONAS – už viso gyvenimo nuopelnus. A. Michelsono valdymo metu tuometis klubas „Ekranas“ laimėjo Lietuvos futbolo čempionatą ir iškovojo teisę dalyvauti Europos šalių futbolo čempionų taurės turnyre. A. Michelsonas yra V. Variakojo muziejaus steigimo iniciatorius, padovanojęs ne vieną eksponatą iš gausios kolekcijos sporto tema. Taip pat jo dėka Panevėžio universalioje sporto arenoje įsteigtas Futbolo muziejus, įkurtas klubas „Ekrano senjorai“ ir atlikta daugelis kitų darbų.

FK „Panevėžys“ vyriausias treneris GINNO LETTIERI – už tai, kad 2022 m. šio specialisto dėka klubas pirmą kartą savo istorijoje pasidabino bronzos medaliais, o šiemet, po 12 metų pertraukos sugrąžino auksą į Panevėžį – jo vadovaujama komanda iškovojo „Optibet A lygos“ 2023 futbolo čempionų titulą.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Ekranas

2024 Kov 04 20:25

Vasaris 22

M. Oguduba pastarąsias dvi savaites praleido Vengrijoje! Iš aukščiausios Vengrijos lygos klubo Újpest FC oficialiaus iškvietimo sulaukęs nigerietis išvyko į savaitės laiko treniruočių stovyklą, sužaidė vienerias kontrolines rungtynes, o vėliau save parodė ir Kecskeméti TE organizacijai.

19-metis futbolininkas 2024 m. sezoną atstovaus mėlynai raudonus, o jo tobulėjimo procesai ir toliau bus stebimi užsienio klubų.

Grįžti į