2014 Rgs 02 15:05

MARIJAMPOLĖS FK EUROSTANDARTAS 4 : 1 ŠIAULIŲ FK SAULININKAS
2014 06 15
MARIJAMPOLĖ

Namie žaidę marijEmpoliečiai iškovojo įtikinamą pergalę pirmame LFF taurės etape.

...

2014 Rgs 02 15:08

Rugpjūčio
29
Penktadienis

2014/15 m. LFF taurės II etapas

"Eurostandartas" 1 : 2 "Hegelmann Litauen"

MarijEmpoliečiai baigė savo pasirodymą LFF taurėje.

...

2014 Rgs 02 15:12

FK ŠILAS-2 0 - 1 FK EUROSTANDARTAS
2014 09 01
Kazlų Rūda

"Šilui-2" atsirevanšuoti "Eurostandartui" nepavyko

Rugsėjo 1-ąją Kazlų Rūdos miesto stadione vyko atsakomosios MAFF III lygos pietų zonos rungtynės tarp Kazlų Rūdos „Šilo-2” ir Marijampolės “Eurostandarto”. Suvalkijos sostinės futbolininkai yra vieni iš šių pirmenybių lyderių. Išvykoje šiai vienuolikei Kazlų Rūdos futbolininkai buvo nusileidę rezultatu 0:4.

Šįkart varžovai laimėjo rungtynes minimalia persvara 1:0, nors “Šilas-2” ne kartą turėjo galimybę išlyginti rezultatą.

Rungtynės prasidėjo aktyvesniu svečių iš Marijampolės žaidimu. Jau 7-ąją jų minutę pirmas aštrus epizodas buvo prie „Šilo-2” vartų. „Eurostandarto“ ataka baigėsi smūgiu į E.Vyšniausko ginamus vartus iš baudos aikštės prieigų. Laimei, kamuolys pataikė į dešinį vartų virpstą. Dar vieno gaisro Kazlų Rūdos komandai ilgai laukti nereikėjo, 9 minutę ataką rengė marijampoliečiai ir artėjo prie „Šilo-2“ vartų, iš kurių buvo priverstas išbėgti E.Vyšniauskas. Varžovas tuo pasinaudodamas kamuolį perkėlė ir tik Kazlų Rūdos gynėjų dėka, pavyko jį likus centimetrams iki vartų linijos išmušti į kampinį. 10 minutę į šiuos varžovų išpuolius atsakė ir „Šilo-2” futbolininkai. Gana iš artimo atstumo būdamas kairėje marijampoliečių baudos aikštės zonoje pamėgino smūgiuoti į artimąjį vartų kampą K.Kleiva, tačiau “Eurostandarto” vartininkas smūgį atrėmė. Po minutės vėl ilgą aukštą perdavimą iš dešinio varžovų aikštės krašto gavo baudos aikštėje buvęs K.Kleiva. Jis mėgino atlikti tikslų smūgį galva ir nuginkluoti Marijampolės vartininką, tačiau tiksliai tai padaryti nepavyko. Tuo tarpu 15 minutę aukštas skersuotas varžovų kamuolys iš dešinio krašto į „Šilo-2” baudos aikštės kairę zoną “Eurostandarto” žaidėjui buvo gana nesunkiai pasiekiamas. Čia buvęs marijampolietis vienu lietimu kyštelėjęs koją nukreipė kamuolį į vartus ir marijampoliečiai išsiveržė į priekį. 21 rungtynių minutę Marijampolės futbolininkai persvarą galėjo dar padidinti. Tuomet buvo smūgiuota gana iš nemenko atstumo, tačiau E.Vyšniauskas sureagavo į jį, nuo Kazlų Rūdos komandos vartininko rankų kamuolys pataikė vėl į dešinį vartų virpstą.
Antrojoje rungtynių dalyje, didžiąją jų dalį aikštėje daugiau dominavo Kazlų Rūdos futbolininkai. Po 53 minutę įvykusio incidento aikštėje, iš jos buvo pašalintas varžovas ir Marijampolės futbolininkai buvo priversti verstis šioje dvikovoje dešimtyje. Nepaisant šio epizodo, vis dėlto pirmi pasižymėti galėjo „Eurostandarto“ futbolininkai. 58 minutę, nepataikius į aukštą atskriejantį kamuolį Kazlų Rūdos komandos gynėjui, puikią progą pasinaudoti tuo neišnaudojo staiga prie kamuolio atsidūręs varžovas. Jo smūgį „Šilo-2” vartininkas E.Vyšniauskas atrėmė ir taip išgelbėjo komandą nuo antro įvarčio. Į šį epizodą 54 minutę tolimu stipriu smūgiu į vartų plotą atsakė D.Kriaučiūnas. Rungtynių kontrolę palaipsniui perėmė Kazlų Rūdos futbolininkai, kurie turėjo galimybę ne kartą pasižymėti. 67 minutę po S.Ivoškos perdavimo iš dešinio krašto, stiprų smūgį į vartus siuntė K.Kleiva, tačiau kamuolys pralėkė pro kairį vartų kraštą. 72 minutę baudos aikštėje buvęs su kamuoliu K.Kleiva mėgino pergudrauti varžovų vartininką ir perkėlė per jį kamuolį, tačiau vėlesnėmis jo skriejimo akimirkomis trajektorija vedė ne į vartų plotą. 74 rungtynių minutę tolimąją artileriją išmėgino Š.Krinickas, tačiau į šį smūgį Marijampolės vartininkas sureagavo atremdamas jį. Pačioje rungtynių pabaigoje po „Eurostandarto“ baudos aikštės prieigose dešiniame krašte buvo paskutinė galimybė „Šilui-2” išsigelbėti šiose rungtynėse. Kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštę, ir čia „Šilo-2” futbolininkui pavyko smūgiuoti galva, tačiau į vartų plotą nebuvo pataikyta, ir marijampoliečiai nuaidėjus aikštės teisėjo švilpukui šventė pergalę.

...

2014 Gru 19 12:17

MAFF 11x11

MarijEmpolės apskirities futbolo federacijos trečios lygos pirmenybės

Dešimt turų sužaidė FK EUROSTANDARTAS --> 4 pergalės, 2 lygiosiomis ir 4 kartus patyrė pralaimėjimus.