šiaip
Pranešimai: 3786
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK "Garliava"

2021 Kov 10 09:13

tas trijų raidžių sutrumpinimas kažkaip skaitosi kaip garsusis Austrijos miestelis, kuris neseniai pasikeitė pavadinimą :)

Respublik
Pranešimai: 7284
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Garliava"

2021 Geg 04 06:28

Siekiant bendrų tikslų - partnerystė su Utenos Uteniu
http://www.fkgarliava.lt/lt/srautas/nau ... os-uteniu/

Ketvirtadienį „Utenos Utenio“ direktorius Marius Treimakas ir FK „Garliava“ klubo direktorius Henrikas Grigas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo bus vystomas futbolo bendruomenės tinklas.

Šis susitarimas leis bendradarbiauti atstovaujant klubų interesus valstybinėse institucijose ir Lietuvos futbolo federacijoje, kartu tobulinti veiklas, dalintis gerąja praktika, patirtimi ir žiniomis.

„Abu klubai dirba panašia linkme, turime panašias vizijas. Dirbame pagal „Auri-Dohm“ metodologiją, sutampa požiūriai į klubų vystymąsi, turime daug bendrų minčių ateičiai. Dėl to ilgai kalbėtis dėl susitarimo nereikėjo. Šis susitarimas – tik pirmas taškas mūsų bendradarbiavime“, - teigė „Utenos Utenio“ direktorius Marius Treimakas.

Kol kas yra numatyti bendri trenerių kvalifikacijos kėlimo, Danijos specialisto Carsteno Dohmo mokymai.

„Galbūt atsiras ir žaidėjų migracijos galimybių. Jeigu „Garliava“ patektų į Pirmą lygą, tai galėtų mūsų pajėgesni žaidėjai išbandyti jėgas pas juos, o taip pat ir futbolininkai iš Garliavos galėtų padėti „Uteniui“, - pridūrė M. Treimakas.

Pagal „Futbolo talentų“ projektą, šis bendradarbiavimas padės plėsti partnerių tinklą Kauno regione. Bus siekiama sudaryti geresnes sąlygas mažesnėms futbolo organizacijoms naudotis „Auti-Dohm“ metodologija – apmokyti, koordinuoti, prižiūrėti. Abu klubai planuoja dalyvauti bendruose projektuose, organizuoti stovyklas, turnyrus, kartu dalyvauti talentų atrankose. Talentingiausi žaidėjai turės galimybę išvykti stažuotis užsienio klubuose ir akademijose.

FK „Garliavos“ direktorius Henrikas Grigas prisipažįsta, kad bendradarbiavimas su „Utenos Utenio“ vyksta jau kurį laiką, tik dabar viskas tapo oficialiau.

„Ryšys užsimezgė per „Auri-Dohm“ programą, kurią uteniškiai įsidiegė pirmieji. Utenos ir Garliavos tikslai bei mintys yra labai panašūs. Tikimės, kad kartu visus minėtus tikslus pavyks pasiekti greičiau ir lengviau. Labai panašus yra mūsų požiūris į jaunimo ugdymą. Labai aktualu yra rengti bendras stovyklas ir suteikti galimybę kai kuriems žaidėjams išvykti į užsienį. Sieksime įgyvendinti ir daugiau strateginių idėjų, nors ir atstumas tarp miestų nėra labai mažas“, - kalbėjo H. Grigas.

Abiejų klubų direktoriai sutartinai pabrėžė, kad jie labai panašiai mato futbolo ugdymo problemas Lietuvoje.

„Tikimės, kad surėmę pečius galėsime padidinti mūsų pačių organizacijų darbo efektyvumą ir visos Lietuvos futbolo labui įgyvendinti naujus projektus“, - pridūrė H. Grigas.

Respublik
Pranešimai: 7284
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Garliava"

2021 Geg 04 06:36

Sunki, bet pelnyta pergalė prieš FK Kauno Žalgiris C
May 1, 2021

Abu įvarčius komandai pelnė - Vilius Giedraitis.
Rungtynėse sėkmingai debiutavo mūsų akademijos auklėtinis, 14-metis Neidas Antanaitis, savo indėliu svariai prisidėjęs prie komandos pergalės!

Anbo
Pranešimai: 9570
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Garliava"

2021 Lap 07 17:07

FK Garliava laimėjo peržaidimą su Sūduvos "bekais" ir 2022 m. sezone turėtų žaisti Pirmoje lygoje ;)

garliaviškiams nesigavo užimti prizinės vietos II lygoje (liko ketvirti), bet kadangi per peržaidimą į Pirmą lygą praėjo, tai sezoną galima vertinti kaip pavykusį

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Garliava"

2021 Gru 04 01:05

Kad ir kaip M.A.Kalinauskas jų nemėgtų, bet jau geriau tegul Pirmoje lygoje žaidžia bet kas, tik ne visokie sūduvos, ar spyrio bekai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11524
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Garliava"

2022 Sau 31 20:08

FK Garliava pagrindinės komandos vairas patikėtas patyrusiam strategui – Viltalijui Stankevičiui
http://fkgarliava.lt/lt/srautas/naujien ... pVp3Te2flg

Besiruošiant LFF I Lygos sezonui FK Garliava pagrindinės komandos vairas patikėtas patyrusiam strategui – Viltalijui Stankevičiui.

„Šį sezoną klubas debiutuos I lygoje, todėl nebus lengva. Žiūrime į tai atsakingai ir manome, kad naujasis treneris įneš reikalingos patirties, kurios pasisems ir mūsų jaunas trenerių kolektyvas. Pasitikime šiuo treneriu, nes jo kompetencija ir praeities rezultatai kalba patys už save, o didelė patirtis dirbant su jaunimu tikime padės vystyti jaunų žaidėjų integravimą į vyrų komandą. Tikime, kad dirbant petys į petį pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų ir įsitvirtinti I lygoje “, – mintimis dalinosi sporto direktorius Tadas Kijanskas.

63-ejų strategas per savo karjerą treneriu dirbo Kauno „Inkaro, Vilniaus „Žalgirio“, FBK Kauno, Kėdainių „Nevėžio“ ir „Lviv“ (Ukraina) klubuose. Treniravo Lietuvos jaunimo rinktinę ir buvo Nacionalinės Lietuvos rinktinės trenerio asistentas. 2020 m. su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa tapo Pirmos lygos nugalėtojais.

Garliavos futbolo klubas jau pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui, naujienos apie klubą papildysiančius žaidėjus, trenerių personalą – artimiausiu metu.

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Garliava"

2022 Sau 31 22:57

V.S. linkęs imti Pirmos lygoas auksus, tai klubelis gal tikisi medalio. :roll:

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Garliava

2022 Kov 19 19:36

Šitie nevykėliai pasiėmė pernykštę babrungo šliondrą pas save. :lol: Nieko gero nešviečia tokiu atveju.

----
V.Stankevičius: „Tikimės parodyti gražų žaidimą"
https://fkgarliava.lt/lt/srautas/naujie ... u-zaidima/

Praėjusį savaitgalį pagrindinė FK Garliava komanda sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes taip užbaigdami pasiruošimą naujajam, istoriniam Pirmos lygos sezonui. Artėjant pirmosioms oficialioms rungtynėms pristatome kokių pasikeitimų komandoje išvysime šiais metais.

Po solidaus praėjusių metų pasirodymo II lygoje ir iškovoto kelialapio į I lygą, komanda pradėjo rimtai ruoštis 2022 metų sezonui ir stiprintis naujais žaidėjais. Sudėtyje šiemet matysime net 15 naujų veidų: Vartininkas Emilis Urbonas (Be1), gynėjai Tomas Rakašius (FK Nevėžis), Domas Račkauskas (FK Panevėžys B), Deimantas Kontenis (FK Babrungas), Matas Voronko (FK Jonava), Osvaldas Alfieri (FK Žalgiris C), saugai Domantas Vitkus (Kauno Žalgiris), Matas Popiera (FK Jonava), Artiom Spelman (FK Šilas), Rokas Gudelis (FK Sveikata), Pijus Sudakovas, Lukas Odincovas (Kauno Žalgiris B), Evaldas Kugys (FK Nevėžis).

Trenerių štabe naujasis komandos strategas - Vitalijus Stankevičius, kuriam šiame sezone talkins treneris Gintautas Vaičiūnas. Komandos štabe taip pat matysime dar du naujus veidus, buvusį profesionalų futbolininką ir vartininkų trenerį - Šarūną Kilijoną bei kineziterapeutą Tadą Mikelionį.

Garliaviečiai pasiruošimo cikle sužaidė penkerias rungtynes iš kurių laimėjo ketverias bei vienerias sužaidė lygiosiomis, o naujasis vyriausiasis treneris V.Stankevičius nestokojo pozityvių minčių.

„Pasiruošimą pradėjom jau sausio 17 dieną, komandoje nemažai žaidėjų liko nuo pernai metų, bet sulaukėme ir daug pastiprinimo. Pasiruošimo cikle dirbome tikrai rimtai, esu dėkingas vyrams, kad iškentėjo, dirbo sunkiai treniruotėse. Mano požiūriu, sukomplektavome tikrai konkurencingą komandą, sužaistos 6 rungtynės pasiruošimo cikle tik įrodė, kad vyrai siekia tikslo ir sunkiai stengiasi, kad klubas šiais metais užsikabintų pirmoje lygoje. Džiaugiuosi, kad komandos žaidėjai sąmoningi, aukšto lygio, po darbų ar mokslų negailintys laiko treniruotėse, todėl tikimės parodyti gražų žaidimą”, - sakė jis.

Apie komandai keliamus tikslus ir iššūkius papasakojo klubo vadovas Henrikas Grigas.

„Patekimas į Pirmą lygą mūsų klubui buvo dar vienas žingsnelis aukštyn, tai žinoma sukelia motyvacijos, bet kartu ir didina atsakomybę. Šių metų tikslas - įsitvirtinti lygoje ir būti konkurencingais. Ilgalaikėje perspektyvoje norime, kad komanda nuolat jaunėtų, o jos pagrindą sudarytų Lietuvos jaunimas bei talentingiausi akademijos ir Kauno rajono auklėtiniai. Džiaugiamės, kad prie mūsų jauno ir ambicingo trenerių kolektyvo prisijungė patyręs strategas V.Stankevičius ir vartininkų treneris Š.Kilijonas. To pasekoje su T.Kijansku tikimės skirti daugiau dėmesio organizaciniams ir vadybiniams darbams, kurie labai svarbūs, kad klubas vystytųsi ir augtų. Sezono pasiruošimo etapą praėjome nuosekliai ir profesionaliai, esame pasiruošę artėjantiems iššūkiams.

Ne paslaptis, kad nemažas iššūkis klubui yra pritraukti rėmėjų ir surinkti biudžetą konkurencingai komandai. Todėl esame dėkingi savo pagrindiniams partneriams - Kauno rajono savivaldybei, kuri prisideda prie futbolo tradicijų puoselėjimo Kauno rajone ir mūsų veiklos vystymo, taip pat mūsų generaliniam rėmėjui UAB “Degmeda” ir visiems kurie liko su mumis bei naujiems prisijungusiems. Tikimės sulaukti dar didesnio ir apylinkės gyventojų palaikymo šiame sezone, labai norime, kad Garliavoje kurtųsi futbolo bendruomenė, todėl lauksime visų stadione!”, – mintimis dalinosi klubo vadovas.

FK Garliava futbolininkai jau šį šeštadienį 14:00 val. namuose stos į pirmąjį mūšį kuriame susikaus su FA Šiauliai B ekipa. Visus Kauno rajono futbolo mylėtojus kviečiame atvykti palaikyti FKG stadione adresu Vytauto g.4, Garliava!

Bendras žaidėjų sąrašas

Vartininkai: Emilis Urbonas, Gintas Malyj, Šarūnas Kilijonas.

Gynėjai: Tomas Rakašius, Domas Račkauskas, Deimantas Kontenis, Matas Voronko, Osvaldas Alfieri, Lukas Pangonis, Danielius Liaudanskis, Tanas Petukauskas.

Saugai: Domantas Vitkus, Matas Popiera, Artiom Spelman, Rokas Gudelis, Pijus Sudakovas, Lukas Odincovas, Evaldas Kugys, Rimvydas Lipnevičius, Elvinas Navickas, Ignas Miliūnas.

Puolėjai: Benas Olencevičius, Joris Ribikauskas, Vilius Giedraitis.

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Garliava

2022 Bal 02 20:45

Kalinauskai, mūsų favoritai Pirmoje lygoje po trečio turo vieninteliai dar neiškovojo taškų. Stačiai gėda Kauno rajonui. :roll:

Respublik
Pranešimai: 7284
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Garliava

2022 Lap 25 03:22

Kilti pradėjo per vėlai

„Pradžia buvo silpnoka, tačiau pabaiga – pozityvi“, – pirmąjį sezoną I lygoje įvertino „Garliavos“ komandos vyriausiasis treneris Henrikas Grigas.

Pasak jo, komandai buvo keliamas tikslas įsitvirtinti I lygoje, ir tai pavyko padaryti.

Pirmenybes garliaviškiai pradėjo sunkiai. Po praėjusių metų komandoje pasikeitė daugiau kaip 80 proc. sportininkų. Naujai suburtai komandai reikėjo laiko suderinti žaidimą, o kai kuriose pozicijose atsivėrė spragos, nes naujokai nepateisino lūkesčių.

Antrajame rate „Garliavos“ sudėtį papildė 5 nauji futbolininkai, ir šie pokyčiai pakeitė žaidimą – pakaunės komanda tapo rimta grėsme varžovams.

„Turbūt tik vienose antrojo rato rungtynėse neturėjome jokių galimybių laimėti“, – svarstė treneris. Jo nuomone, šiemet I lygoje varžėsi labai daug pajėgių komandų.

Komandos tikslai kitą sezoną daugiausia priklausys nuo biudžeto dydžio. Šiemet klubo finansinės galimybės buvo vienos menkiausių I lygoje.

„Didelių pokyčių turbūt neįvyks ir nekelsime tikslo kovoti dėl medalių“, – svarstė H.Grigas.

https://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/ ... a-25216859

FKG adakemijos trenerių ir vadovų stažuotė Čekijoje
https://fkgarliava.lt/lt/srautas/naujie ... -cekijoje/

Spalio 30 - lapkričio 5 dienomis FKG treneriai ir vadovai stažavosi Čekijoje - Pahos "Slavia" klube. Programos pabaigą vainikavo pagrindinės komandos rungtynės pilname klubo namų stadione Europos konferencijų lygoje.

Čekija buvo pasirinkta neatsitiktinai, kadangi tai buvusio rytų bloko šalis, pakankamai artima savo kultūra ir mentalitetu, eilę metų rodandi gerus rezultatus klubiniame futbole, jaunų talentų rengime. Praha Slavia klubo akademija šiuo metu daugiausiai žaidėjų į nacionalines jaunimo rinktines deleguojanti ir yra viena geriausiai vertinamų šalyje. Tai atviras, šiuolaikiškas klubas, kviečiantis susipažinti ir noriai dalinasi informacija, turintis specialią programą besistažuojantiems treneriams ir organizacijoms.

Teorinės ir praktinės programos metu detaliai susipažinome su pagrindinės komandos ir akademijos sportiniais, vadybiniais procesais. Treneriai stebėjo komandines, individualias treniruotes, rungtynes nuo u6 iki u19 grupių, bendravo su treneriais.

Su klubo vadovybe buvo aptarta bendradarbiavimo gairės dėl talentingiausių auklėtinių stažuočių artimiausiu metu.

„Savaitę trukusi intensyvi programa buvo ne tik žinių atnaujinimas, bet ir naudinga informacija mūsų kolektyvui ką reikia tobulinti čia ir dabar, ką būtų įgyvendinti įmanoma sunkiau ir ką bendrai šalies mastu būtų galima/reikėtų keisti remiantis gerąja praktika.", - po stažuotės mintimis dalinosi klubo vadovas Henrikas Grigas.

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Garliava

2022 Lap 25 23:35

Grigas vyr. treneris? :roll: Praleidau kažką? O kur dingo Vitalka? :roll:

Respublik
Pranešimai: 7284
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Garliava

2022 Lap 26 02:35

Grigas vyr. treneris? :roll: Praleidau kažką? O kur dingo Vitalka? :roll:
Šito straipsnio autorius apie futbolą paprastai nerašo. Va ir "fake news" užrašė.

Respublik
Pranešimai: 7284
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Garliava

2022 Lap 26 02:37

FKG sporto direktorius Tadas Kijanskas: esame teisingame kelyje
https://fkgarliava.lt/lt/srautas/naujie ... me-kelyje/

Baigėsi debiutinis FK Garliava LFF Pirmos lygos sezonas.

Paskutiniuose dvejuose turuose gerą žaidimą demonstravę garliaviečiai susirinko reikalingus taškus ir įgyvendino debiutinio sezono tikslą – įsitvirtinti Pirmoje lygoje. Komanda per 30 lygos rungtynių iškovojo 9 pergales, šešis sykius sužaidė lygiosiomis ir patyrė 15 pralaimėjimų. FKG sezoną užbaigė 12 turnyrinės lentelės pozicijoje savo sąskaitoje turėdama 33 taškus.

Ryškiausiai komandoje žibėjo komandos kapitonas – Tomas Rakašius. Gynėjas šiame sezone nepraleido nei vienerių rungtynių ir 5 kartus pasiuntė kamuolį varžovų vartus. Kapitonas taip pat buvo išrinktas naudingiausiu šio sezono komandos žaidėjų ir apdovanotas simbolinėmis klubo dovanomis.

Jam puikiai talkino sezono eigoje prie komandos prisijungę Šarūnas Činikas ir Ernestas Mickevičius. Abu futbolininkai šiame sezone taip pat įvarčiais pasižymėjo po 5 kartus.

Pozityviai apie pasibaigusį sezoną kalbėjo ir komandos vyriausiasis strategas Vitalijus Stankevičius:

„Sezono pradžia buvo nelengva, reikėjo laiko, kad atrasti savo žaidimą. Antrojoje sezono pusėje šiek tiek sustiprinus komandą naujais žaidėjai pradėjome rodyti kur kas geresnį žaidimą ir pradėjome rinktis reikalingus taškus. Taip įgyvendinome savo tikslą – įsitvirtinome Pirmojoje lygoje. Smagu, kad į stadioną ateina vis daugiau sirgalių, vaikų. Tikiu, kad kitą sezoną demonstruosime dar geresnį žaidimą ir pergalių bei sirgalių matysime dar daugiau.”

Garliavos futbolo klubo sporto direktorius Tadas Kijanskas paklaustas apie pasibaigusį sezoną sakė:

„Sezoną vertinu teigiamai. Tikslai įgyvendinti. Svarbu, kad nesiblaškėme, kad išlaikėme tęstinumą ir kryptingą darbą. Galima pasidžiaugti dėl mūsų akademijos auklėtinių, kurie ne tik debiutavo I lygoje, bet ir mušė įvarčius. Žinoma buvo ir iššūkių, vasarą teko daryti korekcijas sudėtyje. Atsisveikinome su nemažu būriu žaidėjų, o į jų vietas stojo nauji komandos nariai, kurie manau su kaupu pateisino mūsų lūkesčius. Antra sezono dalis parodė, kad esame teisingame kelyje, žinoma yra taisytinu dalykų. Gerinsime treniruočių procesus, žaidėjų atranką, integruosime akademijos jaunimą i vyrų komandą. Sezonas baigėsi, o pasiruošimo darbai naujam sezonui jau prasidėjo. Vyrai treniruosis iki gruodžio 1 d. paskui paleisime atostogų. Pasiruošimą naujam sezonui planuojame pradėti Sausio viduryje.“

Garliavos futbolo klubo ir akademijos vadovas Henrikas Grigas kalbėdamas apie pastarąjį sezoną apibendrino pasiektus tikslus, taip pat išskyrė FKG akademijos auklėtinių įsiliejimą į vyrų komandą:

„Reikia pripažinti, kad debiutinis sezonas nebuvo lengvas, iki paskutinių rungtynių tvyrojo įtampa, bet nuo to futbolas tik įdomesnis, kai pasieki tikslą lemiamu momentu, o kolektyvas tampa tik stipresnis. Džiugu, kad šį sezoną už pagrindinę komandą debiutavo 3 mūsų akademijos auklėtiniai: Emilis Kirliauskas, Neidas Antanaitis ir Ignas Ambrazevičius. Tikimės, kad įgyta patirtis jiems pravers naujame sezone, o prie jų prisijungs ir daugiau mūsų auklėtinių. Jaunimo integravimas į suaugusių futbolą nėra lengvas procesas, todėl neabejoju kad ir kitame sezone prireiks daug nuoseklaus darbo bei kantrybės.

Apibendrinant, komanda, įskaitant trenerius, žaidėjus ir vadovus “susistygavo", jaunimas “apsišaudė”, o bendruomenė po truputį tampa vis aktyvesnė, atviresnė ir labiau įsitraukianti, todėl manau turime kuo pasidžiaugti debiutiniame FK Garliava Pirmos lygos sezone.“

Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams už aktyvumą, sirgaliams už palaikymą, bei žinoma rėmėjams bei parteriams už supratimą ir pagalbą!

Makenzis
Pranešimai: 6942
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Garliava

2022 Lap 26 19:11

Šito straipsnio autorius apie futbolą paprastai nerašo. Va ir "fake news" užrašė.
Čia iš tos operos, kai prikergia prie žmogaus pareigas, kurios iš viso ne į temą... po to straipsniukas jau teisingesnis ir išsamesnis.

Grįžti į