Re: FK Granitas

2012 Bir 11 14:39

LIETAVA 1 - 2 GRANITAS
IX (9) turas, 2012 06 09

Pirmame kėlinyje aikštėje vyko atkakli kova. Pirmieji rungtynėse įmušė Jonavos „Lietavos" futbolininkai. FK „Granito" futbolininkai po praleisto įvarčio toliau žaidė savo žaidimą ir sukūrė keletą pavojingų progų. Iki pertraukos FK „Granito" puolėjas Rolandas Komparskas rezultatą išlygino. Antrame kėlinyje iniciatyvos imėsi aikštės šeimininkai Jonavos „Lietavos" futbolininkai. Pavojingai kontroatakuodamas FK „Granitas" turėjo keletą progų įmušti ir viena iš jų pasinaudojo. Daniel Sadovskij įmušė antrąjį įvartį, kuris šiose rungtynėse buvo lemtingas. Po rungtynių FK „Granito" komandos vyriausiasis treneris Nikolajus Pupkinas džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu: „visi futbolininkai sužaidė labai gerai, taktiškai ir susikaupę. Ačiū jiems už tai".

Lietava (Jonava) - Granitas (Vilnius) 1:2 (1:1)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. V.Stanevičius („Lietava"); 28 min. R.Komparskas, 52 min. D.Sadovski („Granitas")
Įspėjimai: 68 min. V.Stanevičius, 79 min. L.Laškovas („Lietava")

Kitas rungtynes FK „Granitas" žais kitą sekmadienį (birželio 16d.) 12.00 val. Trakuose su FK „Trakų" komanda.
_____________________________
Pirmosios šių komandų varžybos šiame sezone baigėsi lygiosiomis 1-1.

...

2012 Bir 18 11:49

TRAKAI 0 - 0 GRANITAS
X (10) turas, 2012 06 17

Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Gynyboje FK „Granito“ futbolininkai rungtyniavo užtikrintai, o puolime rengė pavojingas kontroatakas. Iki pertraukos mūsų futbolininkai sukūrė keletą puikių progų įmušti, po pertraukos dar porą, tačiau nepaisant pastangų pelnyti įvarčio nepavyko. Po varžybų FK „Granito" komandos vyriausiasis treneris Nikolajus Pupkinas dėkojo savo auklėtiniams už gerą bei drausmingą žaidimą ir pažymėjo, jog iki pergalės mūsų komandai pritrūko šiek tiek sėkmės.

Po rungtynių visi klubo nariai nuvyko pietauti. Prie pietų stalo tvyrojo gera nuotaika, visi bendravo, juokavo.

Oficiali rungtynių statistika:
Trakai (Trakai) - Granitas (Vilnius) 0:0 (0:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 100 žiūrovų
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 64 min. V.Lemežis („Trakai"); 61 min. D.Gunievič („Granitas")

Šeštadienį (birželio 23 d.) FK „Granitas" LFF I lygos varžybose susikaus su Kėdainių „Nevėžio” komanda.
Rungtynių laikas: 14.00 val. Rungtynių vieta: Žalgirio stadionas. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti mūsų komandos!
_______________________________________________

2012 Bir 18 13:55

Po varžybų FK „Granito" komandos vyriausiasis treneris Nikolajus Pupkinas dėkojo savo auklėtiniams už gerą bei drausmingą žaidimą ir pažymėjo, jog iki pergalės mūsų komandai pritrūko šiek tiek sėkmės.
...o kas vyko toliau, kažkodėl nutylima. Nejaugi pajuokavimais ir baigėsi pasisėdėjimas :)

...

2012 Bir 18 14:00

Čia tau ne vaikiškos knygelės, kur Knysliukas ir Pūkuotukas alų, midų gėrė, per barzdą varvėjo, nieko burnoj neturėjo.
Na, svarbu, kad vyrai po rungtynių pasisėdėjo kultūringai, o apie pratęsimą oficialusis GRANITAS nutyli. :mrgreen:

...

2012 Bir 21 11:54

Pasikeitė FK „Granito“ – FK „Nevėžio“ rungtynių vieta.

Šį šeštadienį (birželio 23d.) 14.00 val. LFF I lygos rungtynės vyks LFF stadione, Liepkalnio g. 13/2.

Atsiprašome už nepatogumus.

...

2012 Bir 21 11:58

Kėdainiuose įvyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras "Daumantų Taurė - 2012"

Dvi dienas, birželio 16-17, Kėdainių pagrindiniame stadione, vyko II-asis tarptautinis vaikų futbolo turnyras "Daumantų Taurė - 2012". Turnyre varžėsi 2003-iųjų metų gimimo jaunieji futbolininkai iš Lietuvos ir Baltarusijos, iš viso 10 komandų: Borisovo FC "BATE" (Baltarusija), Kauno futbolo mokykla, Vilniaus FK "Granitas", Kauno "Ąžuolas", FK "Garliava", Panevėžio futbolo akademija-1, Panevėžio futbolo akademija-2, Kauno FM "Tauras", Kėdainių "Nevėžis-1", Kėdainių "Nevėžis-2" komandos.

Turnyre triumfavo sostinės futbolininkai - Vilniaus "Granitas". Jie finale rezultatu 3:0 įveikė svečius iš Baltarusijos, FC "BATE" komandą. Atkakli kova dėl trečiosios vietos vyko tarp turnyro šeimininkų Kėdainių "Nevėžio" komandos su Panevėžio futbolo akademijos-1 komanda. Kėdainiečiai pirmavo, bet panevėžiečiai rezultatą išlygino, ir rungtynės baigėsi 4:4. Nugalėtoją teko išaiškinti iš baudinių serijos, kuria sėkmingiau 3:2 smūgiavo "Nevėžio" futbolininkai iškovoję trečiąją vietą.

Sėkmingai turnyre pasirodę Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai, treniruojami R.Šležio, žaidė dvejomis sudėtimis t.y. "Nevėžis-1" ir "Nevėžis-2" komandomis. "Nevėžis-1" komanda žaisdama "A" pogrupyje šventė tris pergales ir vieną kartą pralaimėję užėmė 1-ąją vietą. Pusfinalyje kėdainiečiai 0:2 pralaimėjo FC "BATE" komandai ir kovoje dėl trečiosios vietos, po baudinių serijos, įveikė Panevėžio futbolo akademijos-1 komandą. Kiek kukliau pasirodė "Nevėžis-2" komanda, kuri pralaimėjo visus susitikimus, bet suteikė galimybę pažaisti visiems žaidėjams. Geriausias žaidėjas FK "Nevėžis-1" komandoje Rokas Pukštas, "Nevėžis-2" - Matas Kacevičius. Kėdainietis vartininkas Ėrikas Rašišis išrinktas geriausias turnyro vartininkas, o baudinių konkurso nugalėtojas tapo "Nevėžio" žaidėjas E.Putinauskas.
_____________________________________________________________

...

2012 Bir 25 11:57

GRANITAS 2 - 2 NEVĖŽIS
XI (11) turas, 2012 06 23

FK „Granitas“ pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė lygiasias

Per paskutines tris varžybų minutes į FK „Nevėžio" vartus skriejo du įvarčiai. Komandos sužaidė lygiosiomis rezultatu 2-2.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė FK „Nevėžio" komandai. Svečių futbolininkai dažniau laikė kamuolį, atakavo bei pelnė du įvarčius. Po pertraukos FK „Granitas" daugiau dėmėsio skyrė puolimui, tačiau įmušti nepavykdavo. Pačioje pabaigoje, 90 rungtynių minutę, Daniel Gunievič įmušė pirmą FK „Granito" įvartį. Atsiliekant 1-2 FK „Granitas“ nesustojo atakuoti bei pasiekė savo: įvartį į savus vartus įmušė G.Amplejavas.
_____________________________________________

...

2012 Bir 27 11:43

Arvydas Veikutis persikelia į FK „Kruoją“

Nuo sezono pradžios Arvydas atstovaudamas FK „Granitą“ spėjo įmušti 5 įvarčius, nors paskutinėse dvejose varžybose jau nebežaidė.

Pateikiame trumpą interviu su Arvydu Veikučiu:

Kaip vertintum praleistą laiką FK „Granite“? Kas labiausiai įstrigo atmintyje?

Labiausiai atmintyje įstrigo puikus kolektyvas, tikriausiai niekur nebuvo panašaus bendravimo. Taip pat patiko treniruotės bei trenerio darbas. Per pratybas jis treniruoja, o po jų yra nuostabus draugas. Komandoje visada tvyro gera nuotaika.

Kurios varžybos vilkint FK „Granito“ marškinėlius tau buvo įsimintiniausios?

Pirmos rungtynės su FK „Trakais“. Po traumos tai buvo mano pirmasis mačas, vos išėjęs į aikštę pelniau išlyginamąjį įvartį. Kitos įsimintinos varžybos buvo su FK „Polonija“, kurias mes laimėjome 3-1. Rungtynes po ilgos pertraukos pradėjau startinėje sudėtyje ir sugebėjau pelnyti du įvarčius.

Ko palinkėtum savo buvusiai komandai ir komandos draugams?

Linkiu žaidėjams pasitikėjimo savo jėgomis, ryžto ir darbo treniruotėse. Tikiu, jog FK „Granitas“ šį sezoną gali patekti į stipriausių I lygos komandų trejetą. Taip pat norėčiau padėkoti FK „Granitui" už suteiktą šansą atsistatyti po traumos bei rungtyniauti. Linkiu komandai sėkmės.

Rytoj 19 val. Žalgirio stadione FK „Granitas“ žais su FK „Šilutės“ komanda. Kaip manai, kokia bus šių rungtynių baigtis?
FK „Granitas“ laimės rezultatu 2-0. Vis dėlto, manau, jog rungtynės nebus lengvos. Abi komandos sieks nugalėti, bet FK „Granitas“ įmuš pirmą įvartį, o vėliau kontroatakuodamas ir antrą.
_____________

...

2012 Bir 29 12:06

GRANITAS 0 - 0 ŠILUTĖ
Atkeltos VI (6) turo, 2012 06 27

FK „Granitas“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis su FK „Šilute"

Kupiname įtampos mače abi komandos pasidalino po tašką.

Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Gynyboje abi komandos rungtyniavo užtikrintai, o puolime daug pavojingų progų nesukūrė. Pirmame kėlinyje FK „Granitas" surengė porą pavojingesnių atakų, po vienos iš jų kamuolys atsimušė į skersinį. Antrame kėlinyje FK „Granitas" bandė pelnyti pergalingą įvartį, gaila, bet įmušti nepavyko.

Statistika:

30. Granitas (Vilnius) - Šilutė (Šilutė) 0:0 (0:0)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 100 žiūrovų
Įspėjimai: 60 min. V.Nikitin, 79 min. A.Juchno („Granitas"); 43 min. A.Šlušnys, 49 min. R.Šmitas, 75 min. D.Paldauskas, 84 min. Dovijus Česnulis („Šilutė")
________________________________

...

2012 Lie 09 10:36

GRANITAS 2 - 1 PALANGA
XIII (13) turas, 2012 07 06

Paskutinėmis rungtynių minutėmis įmušę FK „Granito“ futbolininkai nutraukė trijų lygiųjų iš eilės seriją ir pirmąją LFF I lygos sezono dalį užbaigė pergale.

Nuo pat varžybų pradžios vyko atkakli, kupina emocijų kova. Futbolininkams žaidimą apsunkino ir beveik 30 laipsnių karštis. 10-ą rungtynių minutę „Palangos" futbolininkai įmušė pirmą rungtynių įvartį. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino FK „Granito“ puolėjas Rolandas Komparskas. Antrame kėlinyje mūsų futbolininkai atakavo bei stengėsi įmušti antrąjį įvartį: pavojingus prasiveržimus dešniuoju kraštu rengė Žygimantas Kirsis, pavojingą baudos smūgį atliko Daniel Gunevič. Nepaisant pastangų rezultatas nesikeitė. Po keitimo aikštėje pasirodęs Ruslanas Tamarinas vos po kelių minučių smūgiu galva įmušė pergalingą rungtynių įvartį. FK „Granitas“ šventė pergale rezultatu 2-1.

Sveikiname komandą su pergale ir dėkojame visiems sirgaliams.

Rungtynių statistika:

Granitas (Vilnius) - Palanga (Palanga) 2:1 (1:1)
Teisėjas: S.Karka (Kaunas), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 43 min. R.Komparskas, 90+3 min. R.Tamarin ("Granitas"); 10 min. A.Paulauskas ("Palanga").
Įspėti: 36 min. D.Gunevič, 41 min. R.Andrijevski, 54 min. D.Sadovskij ("Granitas"); 21 min. O.Abramavičius, 24 min. A.Šėgžda, 90+3 min. E.Razutis ("Palanga").

FK „Granitas“ pateko į III LFF taurės etapą

Neatvykus priešininkams, Vilniaus „Ozo" komandai, FK „Granitui" buvo įskaityta techninė pergalė rezultatu 3-0.

Dabar pagrindinė FK „Granito" komanda turės dviejų savaičių pertrauką, per kurią galės ilsėtis bei ruoštis artėjančioms rungtynėms.
Kitas varžybas LFF I lygoje FK „Granitas" žais su „Polonijos" futbolininkais liepos mėn. 27 d., Vilniuje.

...

2012 Lie 30 11:17

POLONIJA 4 - 1 GRANITAS
XIV (14) turas, 2012 07 27

FK „Granitas“ nusileido FK „Polonijai"

Aistrų kupinose varžybose FK „Granitas“ sukūrė daug progų įmušti, tačiau pralaimėjo rungtynes rezultatu 4-1.

Varžybas kovingai pradėję Fk „Granito“ futbolininkai neišnaudojo puikių šansų pelnyti įvartį. Netrukus kitoje aikštės pusėje FK „Polonijos" futbolininkai įmušė du įvarčius. FK „Granito" komandos vyriausiasis treneris pirmame kėlinyje atliko tris keitimus. Po vieno iš jų aikštėje pasirodęs Ronald Solomin įmušė įvartį ir sušvelnino rezultatą 1-2. Po pertraukos FK „Granito“ futbolininkai į aikštę žengė nusiteikę laimėti. Per pirmąją kėlinio pusę mūsų futbolininkai sukūrė daugybę progų, tačiau įmušti ir vėl nepavyko. Pasitvirtino nerašyta futbolo taisyklė: „neįmuši tu - įmuša tau" ir FK „Polonija" pelnė dar du įvarčius. Daugybę geltonų kortelių per varžybas dalinę teisėjai pasireiškė ir rungtynių pabaigoje. Iš aikštės buvo pašalintas emocingai komandai strategavęs FK „Granito“ vyriausiasis treneris Nikolajus Pupkinas.

Statistika:

Polonija (Vilnius) - Granitas (Vilnius) 4:1 (2:1)
Teisėjas - A.Gutovskij (Vilnius), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. E.Skarina, 18 min. J.Boravski, 71 min. A.Miliškevičius, 84 min. T.Švaikevičius („Polonija"); 41 min. R.Solomin („Granitas").
Įspėti: 21 min. A.Miliškevičius, 38 min. J.Boravski, 41 min. R.Safranovič („Polonija"); 13 min. E.Milašauskas, 27 min. A.Juchno, 62 min. D.Gunevič, 67 min. R.Andrijevskij („Granitas").
Pašalintas: 88 min. A.Juchno („Granitas", už 2 geltoną kortelę).
77 min. „Granito" treneris N.Pupkinas pašalintas iš techninės zonos.