Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 14 07:58

Andrius Skerla po rungtynių su KŽ sakė: "Kas liečia antrą kėlinį, įvyko nemažai pakeitimų, aikštėje pasirodė keletas žaidėjų, kurie su komanda treniruojasi vos dvi dienas. Jiems reikia dar laiko adaptuotis ir suprasti ko aš iš jų reikalauju. Esu patenkintas, kad jie pasirodė ir momentais mane tikrai nudžiugino. Su didesniu fiziniu pasiruošimu ir supratimu ko reikalaujame – mes galime iš jų gauti nemažai naudos."

Skaitykite plačiau:
http://www.hegelmannsports.lt/hegelmann ... imo-cikle/


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 15 11:52

puiku, tikiuosi Levanas formos neišbarstęs - jis tikrai buvo įdomus grajokas kai žaidė Stumbre :) kaip supratau iš Skerlos interviu, dar kažkokių naujų žaidėjų turėtų būti. Ir įdomu kiek japonų pasiliks ;)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 16 13:55

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ iš Lisabonos „Benfica” klubo pasiskolino Lietuvos U-21 rinktinės gynėją kaunietį Vilių Armalą ;)

http://www.hegelmannsports.lt/melynai-b ... es-gyneju/

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 17 15:32

paaiškėjo dar vieno japono, esančio Hegelmann peržiūroje, pavardė - tai Yukiyoshi Karashima

turbūt šitas https://www.transfermarkt.com/yukiyoshi ... ler/724740

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 19 16:58

Nenorit?

SATURDAY, FEBRUARY 27, 2021 AT 2 PM UTC+02 – 4 PM UTC+02
Atvira atranka į FC Hegelmann Litauen B komandą
https://www.facebook.com/events/1341242472899678/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 23 19:15

Mėlynai baltų gretose - vartininkas iš Slovėnijos
http://www.hegelmannsports.lt/melynai-b ... x-PHhW5p7U

Nuo šio sezono Kauno rajono „Hegelmann Litauen” gretose rungtyniaus vartų sargas iš Slovėnijos. 25 metų Miha Tetičkovičius ir mėlynai balti sukirto rankomis dėl vienerių metų kontrakto.

186 cm. vartininkas savo karjeroje rungtyniavo gimtojoje Slovėnijoje ir Vokietijoje. Savo vartininko karjerą pradėjo Kidričevo „Aluminij” klubo U-19 komandoje, o vėliau persikėlė į Slovėnijos antros lygos NK „Šmartno 1928″ ekipą.

2017 metų pabaigoje slovėnas laimės ieškoti išvyko į Vokietiją ir prisijungė prie „SV Wacker Burghausen” klubo žaidžiančio regioninėje Vokietijos lygoje. Po keletos praleistų mėnesių Bavarijos regiono komandoje, Miha sugrįžo namo ir sukirto rankomis su Slovėnijos aukščiausios lygos klubu NK „Domžale”, kuriame praleido sezoną.

Į FC „Hegelmann Litauen” gretas slovėnas atvyksta iš antrosios šalies lygos NK „Krško” ekipos.

„Tiesa, ne daug slovėnų yra rungtyniavę Lietuvoje, todėl man bus įdomu išbandyti jėgas Jūsų šalies lygoje. Kaip aš sugalvojau atvykti čia? Na tai labai ilga ir įdomi istorija, kurią būtinai pasidalinsiu su jumis sezono eigoje.

Aš daug nežinojau apie klubą, bet kai man paskambino, viską patikrinau ir pamačiau, tai puiki organizacija, turinti ambicingų ir puikiai dirbančių trenerių. Nuo pat pirmos akimirkos man čia viskas tapo išties įdomu”, – sakė komandos naujokas.

Slovėnas savo karjeros metu nuolat ieškojo „vietos po saulę”.

„Norėčiau padėkoti klubo sporto direktoriui ir treneriams, kad įžvelgė manyje potencialą. Esu lamingas būdamas čia ir galėdamas daryti, tą kas man labiausiai patinka. Darysiu viską, kas įmanoma, kiekvienoje treniruotėse, kiekvienose rungtynėse ir stengsiuosi džiaugtis gyvenimu čia, Kaune, nes niekada negali žinoti, ką suteiks gyvenimas”, – savo istoriją pasakojo Miha.

„Jei būsime realistais, tai manau, kad šiemet A lygoje turėtume užimti vietą turnyrinės lentelės viduryje. Tačiau gyvenimas yra per trumpas, kad būtume realistais, todėl aš visada esu 100% optimistas. Manau, jog galime kovoti dėl vietos rungtyniauti Europje”, – optimizmo nestokojo slovėnas.

M. Tetičkovičius tapo antruoju komandos vartininku – anksčiau šią poziciją papildė buvęs Marijampolės „Sūduva” vartų sargas kaunietis Ignas Plūkas.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 23 20:35

pagal tokį trumpą interviu pasirodė labai intelektualus žmogus, neabejoju, kad interviu su juo bus labai įdomūs

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 24 21:12

„Hegelmann Litauen“ gretose - saugas iš Japonijos
http://www.hegelmannsports.lt/hegelmann ... japonijos/

Sudėtį netrukus prasidėsiančiam naujam A lygos sezonui baigiantys formuoti mėlynai balti sukirto rankomis su tekančios saulės šalies atstovu – Yukiyoshi Karashima.

24 metų saugas jau kurį laiko plušo komandos treniruotėse ir dalyvavo kontrolinėse rungtynėse, kuriose jau spėjo pelnyti du įvarčius.

„Iš tikrųjų daug nežinojau apie komandą, bet kai pirmą kartą atėjau į treniruotę, pajutau, kad šis klubas gali būti mano, džiaugiuosi būdamas čia. Komandos draugai ir treneriai yra labai malonūs. Prieš pirmą treniruotę labai jaudinausi, bet jaudulys staiga dingo, nes visi norėjo bendrauti”, – pirmame savo interviu klubui sakė Y. Karashima.

Įprastai vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas į Lietuvą atvyko po keletos mėnesių praleistų Latvijos Rygos „Dinamo” klube.

Prieš tai Y. Karashima rungtyniavo Vokietijoje FC „Hürth” klube, o savo futbolininko karjerą pradėjo Japonijos komandose.

„Futbolą žaidžiu ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo šeimos, draugų, kurie mane palaiko. Man jų palaikymas ypač svarbus.

„Šiame sezone norėčiau pelnyti kuo daugiau įvarčių, padėti komandai kiekvienose rungtynėse ir kartu siekti kuo aukščiausių pozicijų turnyre”, – kalbėjo naujasis „Hegelmann Litauen” komandos narys.

Y. Karashima tapo dešimtuoju mėlynai baltų naujų prieš naują sezoną. Anksčiau komandą papildė nigeriečiai Omokhafe Thomas ir Thompsonas Gavi, kartvelas Levanas Mačarašvilis, slovėnas Miha Tetičkovičius, brazilas Ricardinho bei lietuviai Ignas Plūkas, Martynas Vasiliauskas, Lukas Čerkauskas ir Vilius Armalas.

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 24 22:54

Idomu kodel japonai verziasi i Lietuva,budavo brazilai šniurais eidavo per ivarius klubus,dabar japonai jr nigerieciai.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 25 07:08

Idomu kodel japonai verziasi i Lietuva,budavo brazilai šniurais eidavo per ivarius klubus,dabar japonai jr nigerieciai.
Brazilijoje ir Nigerijoje yra didžiulė socialinė atskirtis ir dažnai atvažiuoja neturtingi ir bandantys užsikabinti Europoje. (Tas pats Elivelto, kiek kalbama, buvo neraštingas). Jie atvažiuoja su viltimi užsikabinti ir būti pastebėti, bei įsirašyti CV, kad žaidė Europoje aukščiausioje lygoje. Vat japonai yra mistika, gal juos remia valstybė, gal jie studijuoja kažkur(kalbama, kad Takuya Kanai atvažiavo iš Olandijos universiteto) gal šiaip avantiūristai:-) ir nebrangūs:-)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Vas 25 07:20

Brazilijoje ir Nigerijoje yra didžiulė socialinė atskirtis ir dažnai atvažiuoja neturtingi ir bandantys užsikabinti Europoje. (Tas pats Elivelto, kiek kalbama, buvo neraštingas). Jie atvažiuoja su viltimi užsikabinti ir būti pastebėti, bei įsirašyti CV, kad žaidė Europoje aukščiausioje lygoje. Vat japonai yra mistika, gal juos remia valstybė, gal jie studijuoja kažkur(kalbama, kad Takuya Kanai atvažiavo iš Olandijos universiteto) gal šiaip avantiūristai:-) ir nebrangūs:-)
aš kažkur esu girdėjęs ar skaitęs (dabar jau nesurasiu šaltinio) kad jauni japonai žaidėjai, išvykę rungtyniauti į užsienio lygas, gauna neblogas stipendijas iš savo šalies. Jeigu tai tiesa, paaiškintų kodėl jie veržiasi net į Lietuvą žaisti ir yra nebrangūs (aišku pas mus atvažiuoja tikrai ne geriausi žaidėjai, bet vistiek - jie atvažiuoja iš aukšto pragyvenimo lygio šalies ir nėra kažkokie vargšai). Gal Šiaip žino kažką daugiau?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Kov 04 15:01

FC Hegelmann Litauen naujos aprangos :)

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Kov 06 12:26

Prieš sezono startą buvo paskelbtas mėlynai baltų kapitonas ir vicekapitonai. Kapitonu tapo Vilius Armanavičius, vicekapitonais - Mantas Fridrikas, Ignas Plūkas ir Klaudijus Upstas.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2021 Kov 06 17:04

zmogus kuris turejo zajava del sumustos merginos - vicekapitonas. :D

Grįžti į