slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:28

aš dar TŪTA matau - apranga čempionams.. :P
kaip ir pridera. Reikia savo miesto įmones palaikyti, o ne kažkokius "joma" maišus dėtis ar stilinguosius "kappa" rūbelius :)

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:30


legindinis KAUNAS senai numYro, subankrotintas su 13 lemonų skola...
Niekas nenumiro. Prisimeni kažkokias seniausiai nurašytas skolas. Nėra skolų, o klubas yra. Dabartimi gyvenk, į priekį žiūrėk, o tik pasisukus kalbai apie FBK negatyvūs prisiminimai tave užplūsta. Nuskriaudė tave kadaise fbk'ai ar kokios kitos bėdos?
nuskriaude,nenuskriaude,gi zmogelis senai viesai prisipazino,kad jis neturi vienos palaikomos komandos,jis serga uz turtingus,kurie bent dienai gali nustebinti.Bus kada turtingas Kaunas,sirgs ir uz ji :D dabar i ta sarasa Kaunas nepapuola ;)

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:39

Niekas nenumiro. Prisimeni kažkokias seniausiai nurašytas skolas. Nėra skolų, o klubas yra. Dabartimi gyvenk, į priekį žiūrėk, o tik pasisukus kalbai apie FBK negatyvūs prisiminimai tave užplūsta. Nuskriaudė tave kadaise fbk'ai ar kokios kitos bėdos?
Kaip nenumYro? Volodia pabėgo, Kontrimo šou baigėsi, "Šūrikas' irgi pabėgo.. nieko ten neliko, o čia visai kita kapela...

dabartimi? kodėl man turi skaudįti dėl to, ar ano KAUNO???

tik viską reikia vadinti savo vardais..

O tai net Londone yra FC KAUNAS, KAFF`e irgi FK KAUNAS.. dar "bendruomeninkai", tai kiek, blin, tų KAUNŲ gali būti???

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:41

aš dar TŪTA matau - apranga čempionams.. :P
kaip ir pridera. Reikia savo miesto įmones palaikyti, o ne kažkokius "joma" maišus dėtis ar stilinguosius "kappa" rūbelius :)
KAPPA daro italų dizaineriai, gražiai nugula ant čempionų ir LFF taurės savininkų..

JOMA, tai bet kuriam klubui tinka, tik kauniečiams niekaip negalimėja įtikti.. :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:45


O tai net Londone yra FC KAUNAS, KAFF`e irgi FK KAUNAS.. dar "bendruomeninkai", tai kiek, blin, tų KAUNŲ gali būti???
kiek įstatymai leidžia, tiek ir gali būti.

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:47

zmogelis senai viesai prisipazino,kad jis neturi vienos palaikomos komandos,jis serga uz turtingus,kurie bent dienai gali nustebinti.Bus kada turtingas Kaunas,sirgs ir uz ji :D dabar i ta sarasa Kaunas nepapuola ;)
Gyrėsi man šiandien podružkė, kad rytoj bus Ispanojoje ir žiūrės rungtynes su GRANADA,, Man nerūpi nei BARSA, nei GRANADA.. galiu pasižiūrėti kokė Totemhemo ar AC MILAN mačą, bet ar man rūpi??? Ne, o visai kitas reikalas pamatyti, kaip žaidžia ATMOSFERA, ŠIRVĖNA, dar kažkas, ko per jokią TV nepamatysi. pasilabinti su draugais ir pažįstamais. O jų turiu visur. Net FC DŽIUGO varžybas stebėti galiu ir po varžybų pasveikinti pažįstamus.

tai kodėl turėčiau užsivilkti vienos komandos drabužėlį ir šaliką apsivynioti, jeigu galiu gyventi laisvai ir plačiai ir niekas manęs nemokys, ką turiu palaikyti.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:48


KAPPA daro italų dizaineriai, gražiai nugula ant čempionų ir LFF taurės savininkų..

JOMA, tai bet kuriam klubui tinka, tik kauniečiams niekaip negalimėja įtikti.. :roll:
Tai pagal tave TŪTA lievą aprangą gamina, nes lietuviška ir dar iš Kauno :)

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:49


O tai net Londone yra FC KAUNAS, KAFF`e irgi FK KAUNAS.. dar "bendruomeninkai", tai kiek, blin, tų KAUNŲ gali būti???
kiek įstatymai leidžia, tiek ir gali būti.
Žinia, kad Londinijuje LR įstatymai negalioja. :P Pats esi prieš futbolo klubų kepimą, bet gi KAFF`ai ir yra tokių menkaverčių klubų kepykla.

nei jie babkių turi, nei ambicijų...

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:51

Tai pagal tave TŪTA lievą aprangą gamina, nes lietuviška ir dar iš Kauno :)
jeigu Kauno Žalgirietį aprengia nuo senų senovės ir dar pats kašiaus dievukas Arvydas sabonis tą kioską reklamavo, gal ne lieva. Pats TŪTA nenešioju, tai įvertinti sudėtinga.. Liewa ar nuostabi.. panešiočiau, gal tada turėčiau tvirtą nuomonę ir iki mirties ją ginčiau, o dabar lyg nėra pagrindo, dėl ko perkąsti gerklę.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:52

Pats esi prieš futbolo klubų kepimą, bet gi KAFF`ai ir yra tokių menkaverčių klubų kepykla.

nei jie babkių turi, nei ambicijų...
Aš nesakiau, kad tai gerai. Reikia idiotu būti, kad Lietuvoje klubą pavadinti "Kauno" vardu, kai yra FBK. Tačiau neuždrausi. Jie irgi nori, kaip ir pats, gyventi laisvai ir plačiai, nieko nevaržomi :)

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 12:57

Aš nesakiau, kad tai gerai. Reikia idiotu būti, kad Lietuvoje klubą pavadinti "Kauno" vardu, kai yra FBK. Tačiau neuždrausi.

Jie irgi nori, kaip ir pats, gyventi laisvai ir plačiai, nieko nevaržomi :)
antrame pagal dydį mieste, tikriausiai, daug idiotų išauginate.. :roll:
net univerų gausa nekompensuoja to kiekio besmegenių.. :roll:

aš tai tikslo miesto vardą kaišioti nematau, ypač KAUNE.. Kaišiadoryse,, Vilkaviškyje ar raseiniuose galima, bet KAUNE.. bet kuriuo atveju tai fikcija ir butaforija..

Aš tai laisvas kol kas, o būdavo, kad Klaipėdoje ciocė grįždavo iš darbo ir pirmas dalykas ką padarydavo atimdavo kompą ir naglai dėmesio reikalaudavo.. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 13:02


antrame pagal dydį mieste, tikriausiai, daug idiotų išauginate.. :roll:
:
Nežinau, neskaičiavau. Šitame forume, koks trečdalis tave irgi idiotu laiku, bet tai nereiškia , kad tu idiotas :)

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 13:11

burtai su DAINAVA suvedė.. geri burtai???

praeis tą DAINAVĄ..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 13:14

burtai su DAINAVA suvedė.. geri burtai???

praeis tą DAINAVĄ..
jeigu ant žolės žais, tai jokių šansų praeiti. Nebent visas legionas išsiskirstys iki mačo.

...

Re: FK Hegelmann Litauen (Kaunas)

2014 Rgs 25 13:14

Nežinau, neskaičiavau. Šitame forume, koks trečdalis tave irgi idiotu laiku, bet tai nereiškia , kad tu idiotas :)
Ačiū. O tas trečdalis, tegul taip ir galvoja. :P Ir man dėl to neskauda. Jeigu imčiau įrodinėti, kad esu protingas, tada jau būtų apgailėtina ir gėdinga.
Kiekvienas išvadas tegul pasidaro savarankiškai.

Grįžti į