2022 Kov 05 13:58

Žasinų klubas parodė savo jėgą, Dar turėtų prisijungti penki-šeši neįgalieji, atveš porą Abelardų. :D Tada jau žaidimo kreivė ims kilti.

Dar tikisi, kad prisijungs seni geri futzalo grajokai..... negi rasis kvailių, kurie gadinsis savo markę tokioje komandėlėje? :roll:
Na yra nemažai žaidėjų kuriems vien galimybė pažaisti profesionaliam lygy, kad ir A lygos autsaiderių komandoj, jau yra pasiekimas :)

Pastiprinimo labai reikia, nes šiai dienai Jonava gali atsilaikyti pusvalandį, prie didelės sekmės galbūt kėlinį, bet ne daugiau. Su tokia sudėtim ir 10 taškų surinkti būtų iššūkis :) Lyg žada atsivežti dar 5-6 žaidėjus, tada gal jau nebebus "berniukai mušimui". Tiesą sakant ir vakar per pirmą pusvalandį vaizdas nebuvo prastas - visai padoriai gynėsi, nedarė žioplų klaidų. Žalgiris pirmus 2 įvarčius pelnė grynai iš individualaus meistriškumo. Bet po antro įvarčio Jonava visai subyrėjo.

keista kad Raginis nuplaukė. Kažkaip abejoju ar čia dėl to kad "per prastas" - manau Jonava pats tas Raginio lygiui. Turbūt dėl kažko nesusitarė arba "Neptūnas" tiesiog pasiūlė truputį geresnes sąlygas.

2022 Kov 05 15:03

Dėl Raginio nežinau, kaip ten yra, ale Alijošius (pašiepiamai), A lygos netraukia. :roll:

Jeigu tokių žada atsivežti visą krūvą, tai bus liūdnas vaizdelis. :P

Pranešimai: 8573

2022 Kov 16 15:48

Tai čia savaime suprantama kad 300 ar 350 tūkst. neskirs. Duotų apie 150K ir tai jau būtų gerai ir visai adekvatu, turint omeny kad žaidžiant Pirmoje lygoje skyrė 70K.
Remigijus Osauskas:
Pirmą kartą istorijoje mūsų visos reprezentacinės komandos ("Aušrinė", "CBet", "Vikingai" ir FK Jonava) varžysis stipriausiose lygose !!! Tik apmaudu, kad rajono savivaldybės biudžete numatomi vos 52 tūkst. eurų šiam klubui. Jei kitą savaitę, svarstant rajono biudžetą, savivaldybės taryba šios sumos nepadidins, jonaviečiams A lygoje su tokia savivaldybės parama bus sunku išsilaikyti.
Bet matysime ar keičiasi, vyksta posėdis.

Beje, o ką nusprendė dėl paramos Jonavai tame savivaldybės tarybos posėdyje
Kai nepavyko nusišalinti visai tarybai, patvirtino biudžetą.
o tai yra kiek?
Arūnas Klimavičius patvirtino €52000 miesto paramos sumą.

2022 Kov 21 09:53

Trinidade daugiausiai žaidęs, o paskutiniu metu Barbadose

2022 Kov 24 17:47

PadkaStas

FK Jonava gelbėsis žaidėjų iš Kubos pagalba.
Martynui Matuzui konkurenciją vartuose sudarys į nacionalinę Kubos rinktinę dar pernai kviestas 27-erių Elieris Pozo.
Gynybos linijoje prisijungs 4 rungtynes rinktinėje sužaidęs 27-erių Sandro Cutiño.
Daugiausiai patirties rinktinėje turi 17 mačų sužaidęs 23-ejų gynėjas Darielis Morejónas.
Būtent S.Cutino ir D.Marejonas į rinktinę pakviesti ir šiame rinktinių lange.
Kubos laukia akistatos su Gvatemalos ir Belizo rinktinėmis.
Ar pavyks Jonavai susistiprinti?

2022 Kov 24 18:38

PadkaStas

man jau dabar juokas ima... kubiečiai iš viso žino, kas per dalykas yra futbolas, ar jie čia pakeliui į Vokietiją nusėdo? :lol: Po savaitės visi dings ir vėl teks ieškotis naujų... :lol: Aferistų klubelis iš aferistų ima neva žaidėjus, kurie turėtų padėti kažką laimėti? :roll:

2022 Bal 02 20:30

Ir kur tie kubiečiai? Fūroje su lietuviškom bulbom, pakeliui į Vokietiją? :roll:

2022 Geg 20 12:53

„Jonavos“ treniruotėms vadovauja kapitonas. Trenerio laukiama iš Ukrainos
2022.05.13 17:34

Praėjusią savaitę Jevgenijui Lucenkai palikus „Jonavą“, komanda liko be trenerio. Ją ėmė treniruoti akademijos vartininkų treneris, sezono pradžioje pagrindiniu vartininku buvęs komandos kapitonas Martynas Matuzas. M.Matuzas buvo atsakingas ir už komandos parengimą LFF taurės rungtynėms prieš Mažeikių „Atmosferą“. Tose rungtynėse „Jonava“ iškovojo pirmąją 2022 metų pergalę 3:0.

„J.Lucenka į „Jonavą“ atvyko kaip konsultantas. Pabuvo, pakonsultavo ir pasibaigė. Jis net ne treneris, o agentas, kuris man yra atvežęs tris žaidėjus. Tai gavosi nesveika situacija, kai jis pradėjo proteguoti savo žaidėjus“, - sportas.lt sakė „Jonavos“ vadovas Vaidas Vaškevičius.

Naujasis „Jonavos“ treneris taip pat bus iš Ukrainos. Lietuvoje jis planuoja pasirodyti gegužės 19 dieną. Anot V.Vaškevičiaus dėl žmonos operacijos naujasis treneris to anksčiau padaryti negali. Kas vadovaus šeštadienio rungtynėms? Bent jau rungtynėse prieš „Atmosferą“ figuruoja tik trenerio asistentas Gediminas Zdanevičius, kuris yra „Jonavos“ U-19 komandos treneris.

-----

Ta prasme, kad bet kas gali treniruoti? Agentai, vartininkas.... Mūsų su Kalinausku kaimynka baba Jadzė irgi galėtų patreniruoti. :roll: O kaip tos UEFA A tipo licencijos? :roll: Ir iš viso, ką ta žąsinų kompanija veikia A lygoje? :roll:

----

Jau gegužės 20 d., o kol kas nieko negirdėti apie jokius ukrainiečius. Tik pas mane kaimynystėje jų atsirado. :roll:

2022 Geg 20 12:58

PAULIUS OSAUSKAS: „MAN GARBĖ IR MALONUMAS ATSTOVAUTI ABI JONAVOS KOMANDAS

- Komanda net ir neturėdama vyriausiojo trenerio sužaidė dvejas neblogas rungtynes paeiliui, kiek tai prideda visai komandai pasitikėjimo? Ar gerėja situacija komandos rūbinėje ir ko tikitės iš naujojo atvyksiančio stratego?

Pagaliau iškovojome ir pirmuosius taškus „Optibet-A lygoje“! Rungtynėse Gargžduose tikrai jautėsi komandos vieningumas, ko labai trūko sezono pradžioje. Mūsų situacija tikrai nebuvo gera, stipriausioje šalies lygoje buvome be taškų ir be trenerio, tačiau paskutinėse rungtynėse parodėme, jog galime žaisti kaip komanda. Apie naują trenerį daug informacijos neturiu, nes tai specialistas iš užsienio. Kiek teko girdėti, jis artimiausiu metu prisijungs prie komandos.

Jonavos klubo vadovai patvirtino, jog specialistas prie komandos prisijungs gegužės 19 dieną ir padės komandai ruoštis kitą savaitę vyksiančioms „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynėms.

----

rašytojai... net pavadinime klaida... turėtų būti ABIEMS JONAVOS KOMANDOMS. (Atstovauti ne ką, o kam.)

2022 Geg 25 18:08

Kaip ir spėjau klausydamasis Budraičio žinių, į Jonavą sugrįžo Ukrainietis Petro Kushlyk.

2022 Bir 08 10:26

„FK JONAVA“ DRAUGIŠKAME SUSITIKIME ĮRODĖ SAVĄJĮ PRANAŠUMĄ PRIEŠ SVEČIUS IŠ LATVIJOS
2022-06-08

Antradienio vakarą P. Kushlyk auklėtiniai Jonavos centriniame stadione priėmė aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniaujančius SK „Super Nova“ futbolininkus.

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios kūrė pavojingus momentus ir jau 2-ąją minutę „FK Jonava“ atstovas Sebastian Vasquez turėjo pirmąją progą pasižymėti. Viso pirmojo kėlinio metu jonaviečiai diktavo žaidimo tempą, tačiau vaisių tai neatnešė ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 0:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkų gretose pasirodė net trys futbolininkai dalyvaujantys komandos peržiūroje. Jonaviečiai antro kėlinio pradžioje 47-ąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio pasižymėjo L. Martorell ir šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0. 62-ąją minutę po puikaus reido „FK Jonava“ pranašumą įtvirtino po keitimo pasirodęs Marius Ganusauskas. Rezultatas 2:0 iki susitikimo pabaigos liko nepakitęs ir jonaviečiai šventė pergalę prieš kaimynus iš Latvijos.

Šiose rungtynėse naujasis treneris turėjo progą dar geriau pažinti savo žaidėjus bei paeksperementuoti, taip pat strategas išbandė kelis peržiūroje dalyvaujančius futbolininkus.

„FK Jonava“ futbolininkai į kovas stipriausioje šalies futbolo lygoje sugrįš jau po rinktinių pertraukos birželio 19 dieną, kuomet Kaune kovos su vietos "Kauno Žalgirio" ekipa. Jonavoje artimiausios rungtynės birželio 22 dieną, kai pas mus svečiuosis FK "Panevėžys" futbolininkai.

2022 Bir 20 16:05

Virš A lygos pakibo sutartų rungtynių debesis: „Atrodėme tarsi kėgliai“

A lygoje – vėl gaudžia sutartų rungtynių sirenos. Įtarimų šešėlis krito ant sekmadienį vykusių 15-ojo turo rungtynių, kuriose „Kauno Žalgiris“ savo aikštėje tarsi bokso kriaušę daužė turnyro autsaiderę „Jonavą“.

2022 Bir 23 17:15

„Jonava“ per artėjantį perėjimų langą turėtų gerokai pasikeisti. Pastaruoju metu ekipą paliko keturi žaidėjai – Titas Buzas, Luizas Matheusas, Denysas Vasinas ir Danielis Silva