Makenzis
Pranešimai: 6681
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Jonava

2022 Geg 20 12:53

„Jonavos“ treniruotėms vadovauja kapitonas. Trenerio laukiama iš Ukrainos
2022.05.13 17:34

Praėjusią savaitę Jevgenijui Lucenkai palikus „Jonavą“, komanda liko be trenerio. Ją ėmė treniruoti akademijos vartininkų treneris, sezono pradžioje pagrindiniu vartininku buvęs komandos kapitonas Martynas Matuzas. M.Matuzas buvo atsakingas ir už komandos parengimą LFF taurės rungtynėms prieš Mažeikių „Atmosferą“. Tose rungtynėse „Jonava“ iškovojo pirmąją 2022 metų pergalę 3:0.

„J.Lucenka į „Jonavą“ atvyko kaip konsultantas. Pabuvo, pakonsultavo ir pasibaigė. Jis net ne treneris, o agentas, kuris man yra atvežęs tris žaidėjus. Tai gavosi nesveika situacija, kai jis pradėjo proteguoti savo žaidėjus“, - sportas.lt sakė „Jonavos“ vadovas Vaidas Vaškevičius.

Naujasis „Jonavos“ treneris taip pat bus iš Ukrainos. Lietuvoje jis planuoja pasirodyti gegužės 19 dieną. Anot V.Vaškevičiaus dėl žmonos operacijos naujasis treneris to anksčiau padaryti negali. Kas vadovaus šeštadienio rungtynėms? Bent jau rungtynėse prieš „Atmosferą“ figuruoja tik trenerio asistentas Gediminas Zdanevičius, kuris yra „Jonavos“ U-19 komandos treneris.

Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/455796/ ... s-ukrainos

-----

Ta prasme, kad bet kas gali treniruoti? Agentai, vartininkas.... Mūsų su Kalinausku kaimynka baba Jadzė irgi galėtų patreniruoti. :roll: O kaip tos UEFA A tipo licencijos? :roll: Ir iš viso, ką ta žąsinų kompanija veikia A lygoje? :roll:

----

Jau gegužės 20 d., o kol kas nieko negirdėti apie jokius ukrainiečius. Tik pas mane kaimynystėje jų atsirado. :roll:

Makenzis
Pranešimai: 6681
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Jonava

2022 Geg 20 12:58

PAULIUS OSAUSKAS: „MAN GARBĖ IR MALONUMAS ATSTOVAUTI ABI JONAVOS KOMANDAS
https://www.fkjonava.lt/naujiena/?id=660

- Komanda net ir neturėdama vyriausiojo trenerio sužaidė dvejas neblogas rungtynes paeiliui, kiek tai prideda visai komandai pasitikėjimo? Ar gerėja situacija komandos rūbinėje ir ko tikitės iš naujojo atvyksiančio stratego?

Pagaliau iškovojome ir pirmuosius taškus „Optibet-A lygoje“! Rungtynėse Gargžduose tikrai jautėsi komandos vieningumas, ko labai trūko sezono pradžioje. Mūsų situacija tikrai nebuvo gera, stipriausioje šalies lygoje buvome be taškų ir be trenerio, tačiau paskutinėse rungtynėse parodėme, jog galime žaisti kaip komanda. Apie naują trenerį daug informacijos neturiu, nes tai specialistas iš užsienio. Kiek teko girdėti, jis artimiausiu metu prisijungs prie komandos.

Jonavos klubo vadovai patvirtino, jog specialistas prie komandos prisijungs gegužės 19 dieną ir padės komandai ruoštis kitą savaitę vyksiančioms „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynėms.

----

rašytojai... net pavadinime klaida... turėtų būti ABIEMS JONAVOS KOMANDOMS. (Atstovauti ne ką, o kam.)

Respublik
Pranešimai: 6264
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Jonava

2022 Geg 25 18:08

Kaip ir spėjau klausydamasis Budraičio žinių, į Jonavą sugrįžo Ukrainietis Petro Kushlyk.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11501
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Jonava

2022 Bir 08 10:26

„FK JONAVA“ DRAUGIŠKAME SUSITIKIME ĮRODĖ SAVĄJĮ PRANAŠUMĄ PRIEŠ SVEČIUS IŠ LATVIJOS
2022-06-08
https://fkjonava.lt/naujiena/?id=664

Antradienio vakarą P. Kushlyk auklėtiniai Jonavos centriniame stadione priėmė aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniaujančius SK „Super Nova“ futbolininkus.

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios kūrė pavojingus momentus ir jau 2-ąją minutę „FK Jonava“ atstovas Sebastian Vasquez turėjo pirmąją progą pasižymėti. Viso pirmojo kėlinio metu jonaviečiai diktavo žaidimo tempą, tačiau vaisių tai neatnešė ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 0:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkų gretose pasirodė net trys futbolininkai dalyvaujantys komandos peržiūroje. Jonaviečiai antro kėlinio pradžioje 47-ąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio pasižymėjo L. Martorell ir šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0. 62-ąją minutę po puikaus reido „FK Jonava“ pranašumą įtvirtino po keitimo pasirodęs Marius Ganusauskas. Rezultatas 2:0 iki susitikimo pabaigos liko nepakitęs ir jonaviečiai šventė pergalę prieš kaimynus iš Latvijos.

Šiose rungtynėse naujasis treneris turėjo progą dar geriau pažinti savo žaidėjus bei paeksperementuoti, taip pat strategas išbandė kelis peržiūroje dalyvaujančius futbolininkus.

„FK Jonava“ futbolininkai į kovas stipriausioje šalies futbolo lygoje sugrįš jau po rinktinių pertraukos birželio 19 dieną, kuomet Kaune kovos su vietos "Kauno Žalgirio" ekipa. Jonavoje artimiausios rungtynės birželio 22 dieną, kai pas mus svečiuosis FK "Panevėžys" futbolininkai.

Tobex
Pranešimai: 9934
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Jonava

2022 Bir 20 16:05

Virš A lygos pakibo sutartų rungtynių debesis: „Atrodėme tarsi kėgliai“


A lygoje – vėl gaudžia sutartų rungtynių sirenos. Įtarimų šešėlis krito ant sekmadienį vykusių 15-ojo turo rungtynių, kuriose „Kauno Žalgiris“ savo aikštėje tarsi bokso kriaušę daužė turnyro autsaiderę „Jonavą“.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 072?copied

karys
Pranešimai: 8368
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Jonava

2022 Bir 23 17:15

„Jonava“ per artėjantį perėjimų langą turėtų gerokai pasikeisti. Pastaruoju metu ekipą paliko keturi žaidėjai – Titas Buzas, Luizas Matheusas, Denysas Vasinas ir Danielis Silva

https://alyga.lt/naujiena/turo-apzvalga ... olsta/7714

Grįžti į