2012 Kov 22 18:46

FK „Klaipėdos Granitas“

***

Sekmadienį Klaipėdoje dar vienos draugiškos rungtynės

FK „Klaipėdos Granitas“ pastaruoju metu jau žaidė dvejas draugiškas rungtynes su Klaipėdos „Jambo“ komanda, kuri taip pat ruošiasi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėms.
FK „Klaipėdos Granitas“ pirmose rungtynėse nusileido rezultatu 0:4, o praėjusį savaitgalį sužaidė lygiosiomis 2:2.
Beje, klaipėdiečių komanda dalyvauja tradiciniame „A. Fokino taurė 2012” turnyre, kurio pirmoje dvikovoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Titaniko“ komanda.
Paskutinį kartą redagavo 4 Lorencas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

igoris
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Vas 24 20:29
Palaikoma komanda: atlantas

Re: FK „Klaipėdos Granitas“

2012 Kov 22 23:07

Antrose A.Fokino turnyro rungtynėse Gargždiškiai rungtyniavo su II lygai besirengiančia FK "Granitas" komanda, kuri sudaryta iš Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių ir kelių patyrusių futbolininkų. Nuo pat rungtynių pradžios aktyviau rungtyniavo ir tertorinę persvara turėjo Klaipėdiečiai, tačiau pirmąjame kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai pasižymėti nepavyko. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir dar neįpusėjus kėliniui tolimu smūgiu į vartu "devyniukę" įskrieja pirmasis įvartis į Gargždiškių vartus. Apie 22' antro kelinio min. po baudos smūgio rezultatas tampa jau 2-0. O Per likusias 10min. "Granito" komanda pelno dar 3 įvarčius ir įtikinamai iškovoja pergalę rezultatu 5-0.

...

2012 Kov 26 15:49

KLAIPĖDOS GRANITAS 5 – 2 MINIJA
Draugiškos varžybos

Sekmadienį Klaipėdoje antrąsias pasiruošimo futbolo sezonui rungtynes žaidė Kretingos „Minija“ ir FK „Klaipėdos Granitas“.
Apylygiai vykusio pirmojo kėlinio pabaigoje, po apmaudžios klaidos gynyboje kretingiškiai praleido pirmąjį įvartį. Antrajame kėlinyje treneris Gediminas Petrauskas išbandė dar kelis jaunuolius, kuriems sunkiai sekėsi prilygti varžovams. Tad įsibėgėję „Klaipėdos Granito“ futbolininkai gan greitai įgijo net keturių įvarčių persvarą (4:0). „Minijos“ žaidėjams atsilikimą sumažinti pavyko per paskutines penkioliką rungtynių minučių, kai po įvartį įmušė Rokas Balsevičius ir Vilius Paulauskas. Tad finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo varžovų pergalę rezultatu 5:2.
__________________________________________________________________

...

2012 Geg 05 10:53

Klaipėdos „KLAIPĖDOS GRANITAS“

„Klaipėdos granitas“ tik pastaruoju metu įkurtas futbolo klubas, šiame sezone remsis Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniais bei keliais labiau patyrusiais žaidėjais. Trenerio Rimanto Vilavičiaus treniruojamai komandai tikrai netrūks sportinio entuziazmo ir bus rimtas varžovas kiekvienai komandai, tačiau ar pakaks jaunuoliams jėgų kovojant dvejuose frontuose (kartu bus dalyvaujama ir Lietuvos sporto mokyklų ir klubų pirmenybėse) iškart, parodys jau pirmieji turai.

...

2012 Geg 07 12:09

BABRUNGAS 1 - 1 KLAIPĖDOS GRANITAS
I (1) turas, 2012 05 05

Klaipėdiečiai išvykoje žaidė su BABRUNGO klubu ir iš Plungės parsivežė tašką.

2. Plungės „Babrungas" - Klaipėdos „Klaipėdos Granitas" 1:1 (0:0)
Teisėjas: Donatas Rumšas, 250 žiūrovų.
Įvarčiai: 55 min. Linas Petkevičius (1:0), 69 min. Nerijus Kosmakov (1:1).
Įspėjimai: Tomas Drozdovas („Babrungas"), Viktoras Suchodolovas, Nerijus Kosmakov, Paulius Juška.

Mielynos spalvuos apranga vilki klaipėdiečiai:

Atlantas-85
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012 Bal 01 21:36
Palaikoma komanda: FK Atlantas

2012 Geg 08 17:20

Ar Klaipėdos Granitas turi kokį savo internetinį tinklalapį? Nieko apie jį neteko girdėti, tad noriu daugiau sužinoti.

...

2012 Geg 08 17:22

Pats pakimarink, gal susirasi ir pasidalinsi... Facebook`e nieko nėra, žinau tik, kad mėlyna apranga...

...

2012 Geg 10 13:52

KELMĖ 2 - 2 KLAIPĖDOS GRANITAS
II (2) turas, 2012 05 09

Trečiadienį Kelmėje buvo sužaistos II-ojo turo rungtynės. Šeimininkai priėmė debiutantus iš Klaipėdos.
Visi keturi įvarčiai buvo pelnyti pirmame kėlinyje.
Granitiečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir pirmieji įmušė du įvarčius, tačiau kelmiškiai sugebėjo išlyginti rezultatą.

6. Kelmės „VJSM-Kaslita“ – Klaipėdos „Klaipėdos Granitas“ 2:2 (2:2)
Teisėjas: Jurgita Mačikunytė (Šiauliai)
30 žiūrovų
Įvarčiai: 20 min. Bartas Butinas (0:1), 31 min. Gerardas Žukauskas (0:2), 40 min. Šarūnas Banys (1:2), 42 min. Žilvinas Banys (2:2).
Įspėjimai: Mantas Kaminas, Nerijus Jokantas, Gediminas Jakšys („VJSM-Kaslita“).

...

2012 Geg 21 12:03

Klaipėdos “Klaipėdos Granitas” 0 – 0 Telšių “Mastis”
III (3) turas, 2012 05 19

Atkakliai ir emocingai vykusi dvikova tarp „Klaipėdos Granito“ ir „Masčio“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
Klaipėdiečiams nepavyko išnaudoti vieno žaidėjo pranašumo, kai 65-ąją rungtynių minutę iš aikštės buvo pašalintas „Masčio“ saugas Nerijus Kumža.
„Klaipėdos Granitui“ tai buvo trečiosios lygiosios paeiliui.
__________________________________________________

...

2012 Bir 01 11:47

JUVENTA 2 - 0 Klaipėdos granitas
V (5) turas, 2012 05 30

iki šių rungtynių KG buvo iškovojė tris lygiąsias. tai buvo pirmasis Klaipėdos granito pralaimėjimas.
__________________________________________________________

...

2012 Bir 06 10:39

ŽYGIS 0 - 2 Klaipėdos Granitas
VI (6) turas, 2012 06 05
  • Cezis di Lecce

Pagaliau sulaukėme sėkmingo KG pasirodymo. Granitiečiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.
    Išvykoje, Joniškyje klaipėdiečiai išmėgino jėgas su ŽYGIO klubu ir pasiekė pergalę.
    Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o visa rungtynių baigtis sprendėsi antrame kėlinyje.
    62` įvartį uostamiesčio komandai pelnė Butinas, o 90` Vaitkus rezultatą padvigubino.

...

2012 Bir 14 11:21

KLAIPĖDOS GRANITAS 3 - 0 MINIJA
VII (7) turas, 2012 06 13
  • "Minija" neatsilaikė prieš "Klaipėdos Granitą"

Klaipėdiečiai pirmą kartą pasižymėjo, kai MINIJOS gynėjai ir vartininkas baudos aikštelėje suklydo ir Simui Juškai teliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Pirmajame kėlinyje KG turėjo dar bent porą progų padidinti pranašumą, tačiau neišnaudojo gerų progų.
    Antrajame kėlinyje MINIJA bandė sukontroliuoti situaciją ir žaidime perimti iniciatyvą, tačiau KG atsakydavo pavojingomis kontratakomis. Įpusėjus kėliniui klaipėdietis Zigmas Jesipovas po greitos kontros padvigubino savo komandos persvarą (2:0). Rungtynėms artėjant į pabaigą pasižymėjo Arnoldas Nausėdas, kuris laiku atskubėjo prie varžovų vartininko atmušto kamuolio ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartus (3:0).
„Klaipėdos granitas“ iškovojęs pergalę ir surinkęs 9 taškus gerokai priartėjo prie pirmaujančių komandų ketverto.

VIII (8) turas, 2012 06 24

KG sutriuškino pirmanybių lyderius ir iškovojo tris taškus.

Radviliškio “Lokomotyvas” – Klaipėdos “Klaipėdos Granitas” 1:4 (0:3)

"Klaipėdos Granitas" Radviliškyje privertė "Lokomotyvą" patirti pirmą pralaimėjimą

Iki šiol dažniausiai varžovus triuškinusi „Lokomotyvo“ komanda sekmadienį savoje aikštėje jau per pirmąjį kėlinį gavo „antausį“ nuo Klaipėdos „Klaipėdos Granito“ vienuolikės. Klaipėdiečiai į priekį išsiveržė 16-ąją rungtynių minutę po Ilja Solovjov įvarčio, o kėliniui baigiantis „Klaipėdos Granito“ persvarą įtvirtino Simas Juška ir Zigmas Jesipovas.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkams po Mariaus Butėno tikslaus smūgio į vartus pavyko įmušti garbės įvartį (1:3), bet pergalingai žaidę klaipėdiečiai ilgai netrukus po Arno Nausėdo įvarčio atstatė turėtą persvarą (4:1) ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. Trečiąją pergalę išeilės iškovojęs “Klaipėdos Granitas” privertė “Lokomotyvo” ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone.
__________________________

...

2012 Bir 29 11:13

AKMENĖ 1 - 4 KLAIPĖDOS GRANITAS
Atkeltos IV (4) turo, 2012 06 27

"Klaipėdos Granitas" Naujojoje Akmenėje pratesė pergalių seriją

Trečiadienį Naujojoje Akmenėje sužaistos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nukeltos IV-ojo turo rungtynės tarp SC-FK „Akmenė“ ir „Klaipėdos Granito“ komandų. Prieš šias rungtynes SC-FK „Akmenė“, iškovojus pergalę, turėjo galimybę susilyginti taškais su „Klaipėdos Granitu“, tačiau klaipėdiečiai gan greitai pakreipė rungtynių eiga sau palankia eiga ir privertė šeimininkus atsisakyti tokių minčių. Pirmajame kėlinyje po dviejų Simo Juškos įvarčių, „Klaipėdos Granitas“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), o netrukus po pertraukos Arnoldas Nausėda ir Zigmas Jesipovas pasižymėjo dar po kartą (4:0). Garbės įvartį pavyko įmušti rezultatyviausiam SC-FK „Akmenė“ žaidėjui Valdui Rubel (4:1).
Po ketvirtosios pergalės paeiliui „Klaipėdos Granitas“ atsilikimą nuo lyderių grupės sumažino iki dviejų taškų.
________________

...

2012 Lie 02 14:19

KLAIPĖDOS GRANITAS 3 - 1 JAMBO
IX (9) turas, 2012 06 30

Klaipėdos miesto derbį laimėjo KG, kurie netikėtai nugalėjo 'jambinius'. :shock: Dar trys taškai ir šuolis turnyrinėje lentelėje.