Juk pas mus kietai žaidžiama, ne gėjams tokie žaidimai, kaip lietuviškas futbolas. :roll:
Gal kur Lenkijoje ir kuriasi gėjiški klubai... ten net visa ekstraklasė gay on line tuoj susikurs. :mrgreen:

2013 Bal 18 15:33

zinai sukurus toki kluba lengviau laimeti,jei ne tuoj pradesi saukti,kad diskriminacija,ir skustis i visas galimas instancijas.Tokie dabar laikai :?

...

2013 Bal 18 15:38

Joo, kadangi teisėjai yra gai****, tai ryškiai švilps pražangas net be kontakto... kaip LT rinktinei prieš FIGO. :mrgreen:
Dar jeigu iš užsienio atsivežtų kokios gėjiškos egzotikos, tai tada sirgaliai turėtų tylėti suglaudę ausis, kad tik ko nepasakytų... :roll:
Net galvoti būtų draudžiama... o apie garsų pamąstymą negali būti nė kalbos. :roll:

piratas

2013 Bal 18 15:41

Net galvoti būtų draudžiama... apie garsų pamąstymą. :roll:
na matai,yra savotisku pliusu :lol: ,bet tiek to,tikekimes,kad Lietuvoje dar nera tiek vaivorykstiniu,gerai mokanciu spardyti kamuoli :D ,jie labiau linke i spagavimosi rungtis,lai futbola zaidzia tikri vyrai

...

2013 Bal 18 15:43

Sutinku, fūlią žaidžia vyrai, o apie būsimą motinystę ir įsivaikinimus svajoja tie PYPT...

...

2013 Bal 20 11:40

Roberto Poškaus debiutas trenerio pareigose pergalingas - "Klaipėdos Granitas" Vilniuje 2:1 įveikė "Trakus".
Nugalėtojams įvarčius pelnė J.Vilavičius ir E.Mastianica, pralaimėjusiems B.Amashukeli.

...

2013 Bal 22 14:02

Donata Maksvytyte FK „Klaipėdos Granitas“

LFF I lygos čempionato antrojo turo rungtynėse "Klaipėdos granitas" Kėdainiuose varžėsi su vietos "Nevėžiu"

NEVĖŽIS 0 : 0 KLAIPĖDOS GRANITAS

Granitiečių sudėtis: M. Gintalas, D. Gordej, E. Vainoras, E. Mastianica, J. Vilavičius, P. Juška (87 min. įspėtas), D. Šiškinas (79 min. įspėtas), M. Šluta, O. Abramavičius (kapitonas), A. Lukošius, A. Kurbangalijevas.

Kėdainiuose klaipėdiečiai rungtyniavo be traumą patyrusio klubo kapitono E. Lukoševičiaus. Todėl šįsyk kapitono raištį mūvėjo O. Abramavičius.
Kėdainiečiai per pirmąsias čempionato rungtynes namie net 4:1 sutriuškino Kazlų Rūdos "Šilą". Tad ir per susitikimą su "Klaipėdos granitu" vietos futbolininkai tikėjosi nugalėti. Tačiau...
Vieni iš pirmenybių favoritų "Nevėžio" sportininkai gana ryžtingai pradėjo rungtynes su granitiečiais. Kėdainiečiai, tarp kurių išsiskyrė kapitonas N. Kestenis, nuo susitikimo pradžios rezgė pavojingas atakas. Tačiau patikimai žaidė uostamiesčio ekipos gynėjai ir vartininkas M. Gintalas. Na, o 8 min. aštri svečių kontrataka vos nesibaigė įvarčiu į "Nevėžio" vartus - pavojingoje situacijoje kamuolio nepasiekė gynėjas P. Juška.
Antrame kėlinyje žaidimas dar labiau pagyvėjo. Realiausią progą aikštės šeiminkai turėjo 60 minutę, kuomet kamuolys sudrebino "Klaipėdos granito" vartų virpstą. Tačiau ir klaipėdiečiai neliko skolingi. Jie antrojo kėlinio viduryje prie kėdainiečių užkūrė tikrą pirtį - galėjo pasižymėti E. Mastianica (67 min.).
Rungtynių pabaigoje daugiau atakavo "Nevėžio" futbolininkai. Todėl neatsitiktinai du "Klaipėdos granito" gynėjai P. Juška ir D. Šiškinas, stabdydami pavojingas atakas, gavo geltonas korteles.
Granitiečių pasirodymą per pirmuosius du turus galima vertinti teigiamai. Jie iš išvykų į namus parsivežė pergalę ir lygiąsias. Tiesa, į turnyrinę lentelę "Klaipėdos granitas" įsirašė tik vieną tašką, nes už pažeidimus licencijavimo procese jis čempionatą pradėjo su minus trim taškais.

Po rungtynių

"Nevėžio" vyriausiasis treneris Saulius Vertelis: "Sukūrėme gana nemažai progų įvarčiams įmušti, bet puolėjai jomis nepasinaudojo. Gaila. Tačiau ir lygiosios nėra blogai - geriau nei pralaimėjimas. Juk žaidėme su pajėgia komanda.

"Klaipėdos granito" vyriausiasis treneris Robertas Poškus: "Žaidėme su klubu, kuris du pastaruosius sezonus pirmojoje lygoje iškovojo sidabro medalius. Kėdainiečiai turi pastovią komandos sudėtį, o mes tik formuojame savo ekipos pamatus. Mums lygiosios yra geras rezultatas, nes tašką iškovojome varžovų aikštėje.

Kitų savaitgalio rungtynių rezultatai: Panevėžio "Baltija" - Kauno "Spyris" 0:1 (0:0), Vilniaus "Polonija" - Radviliškio "Lokomotyvas" 0:5 (0:3), Vilniaus "Žalgiris-3" - "Trakai" 0:2 (0:2).

FK "Klaipėdos granitas" informacija, 2013-04-21

Lorencas

2013 Geg 14 12:48

Startavo KG oficialus klubo puslapis: http://www.klaipedos-granitas.lt/pages/lt/titulinis.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Toks rimtesnis, spalvotas ir gyvas. :roll:

...

2013 Geg 15 10:23

Klaipėdiečiai „Šilui“ šventės nesugadino

Šeštadienį "Klaipėdos granito" futbolininkai LFF I lygos čempionato V turo rungtynėse Kazlų Rūdoje sužaidė lygiosiomis su vietos "Šilo" ekipa.

ŠILAS - KLAIPĖDOS GRANITAS 1:1 (1:1)

Įvarčiai: 2 min. A. Jakelaitis - 1:0, 37 min. J. Vilavičius - 1:1.

Kazlų Rūdoje žaidė šie granitiečiai: M. Gintalas, D. Gordej (90 min. įspėtas), P. Tiurin (nuo 62 min. - E. Vainoras), E. Mastianica, J. Vilavičius, P. Juška, D. Šiškinas (nuo 23 min. - A. Lukošius), S. Khabadzė (30 min. įspėtas), M. Šluta (nuo 78 min. - E. Grabys), A. Gedgaudas (kapitonas), A. Da Silva.

Šeštadienį Kazlų Rūdoje buvo didelė šventė. Šio nedidelio miestelio futbolininkai debiutavo pirmojoje lygoje savo sirgalių akivaizdoje. Stadione prieš rungtynes grojo dūdų orkestras, į aikštę leidosi parašiutininkai, sveikinimo žodžius tarė Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, LFF varžybų ir renginių skyriaus vadybininkas Romas Pikčilingis bei Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Kukis.

Rungtynės granitiečiams prasidėjo nesėkmingai. Jau antrą minutę jie buvo priversti išimti kamuolį iš savo vartų tinklo. Mūsų komandos gynėjai "užmigo" prie tolimojo virpsto, ir A. Jakelaitis pelnė įvartį. Ši vietos futbolininkų sėkmė dar labiau pakėlė šventinę nuotaiką gausiai susirinkusiems vietos sirgaliams.

Tačiau ankstyvas įvartis granitiečių nesutrikdė. Jie greitai perėmė iniciatyvą ir jau 18 minutę galėjo rezultatą išlyginti, bet kamuolys pataikė į "Šilo" vartų virpstą. Netrukus traumą patyrė ir buvo priverstas palikti aikštę "Klaipėdos granito" gynėjas D. Šiškinas.

Vis dėlto klaipėdiečiai dar iki pertraukos privertė aikštės šeimininkus pradėti žaidimą iš aikštės vidurio. Išlyginamąjį įvartį baudos smūgiu pelnė J. Vilavičius. Tai antrasis šio futbolininko įvartis šį sezoną.

Daug kas manė, kad, pirmajame kėlinyje ryžtingiau žaidę uostamiesčio futbolininkai, po pertraukos dar labiau suaktyvės. Deja, antrame kėlinyje pavojingesnes atakas rezgė "Šilo" ekipa. Nors neliko skolingi ir granitiečiai, bet atkaklus susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Tad klaipėdiečiai "Šilui" šventės nesugadino. Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas "Šilo" gynėjas M. Samusiovas.

Po rungtynių "Klaipėdos granito" vyriausiasis treneris R. Poškus negailėjo gerų žodžių savo žaidėjams: "Šįsyk nelaimėjome, bet noriu visiems padėkoti už kovą aikštėje. Jūs niekuo nenusileidote varžovams "kietose" dvikovose."

Kitų V turo rungtynių rezultatai: Kauno "Spyris" - Vilniaus "Žalgiris-3" 0:0, Radviliškio "Lokomotyvas" - Jonavos "Lietava" 2:1 (1:0), "Šilutė" - "Trakai" 0:3 (0:2), Kėdainių "Nevėžis" - "Palanga" 2:1 (2:0).

FK "Klaipėdos granitas" informacija, 2013-05-11.

...

2013 Geg 15 10:27

J. Vilavičius (dešinėje) Kazlų Rūdoje futbolininkai debiutavo pirmojoje lygoje savo sirgalių akivaizdoje. Stadione
pelnė išlyginamąjį įvartį
Minusas tame, kad foto ir aprašymas kopijuojasi su visu kitu tekstu, o šiaip viskas labai faina. Tenka truputį žiūrėti, kad nesigautų kliurka kokia.

Kadangi esu pagyrūnas, tai galiu pasigirti tuo`m, kad esu prisidėjęs prie KG FB puslapio kūrimo, o dabar viską atidaviau valdyti Donatai. Ji ten pilnateisė šeimininkė.

The Miz

2013 Geg 18 15:13

R. Poškaus debiutas ir E. Mastianicos šou

Gražią pergalę penktadienį LFF I lygos čempionate iškovojo "Klaipėdos granito" futbolininkai. Jie sostinėje nugalėjo Vilniaus "Žalgirį-3".

ŽALGIRIS-3 - KLAIPĖDOS GRANITAS 1:3 (1:2)

Įvarčiai: 5 min. Romanovskis - 1:0, 17 min. E. Mastianica - 1:1, 45 min. E. Mastianica (iš baudinio) - 1:2, 68 min. E. Mastianica - 1:3.

"Klaipėdos granito" sudėtis: M. Gintalas, D. Gordej, A. Tolis (nuo 27 min. - E. Lukoševičius), P. Tiurin, E. Mastianica (52 min. įspėtas), J. Vilavičius, M. Šluta, O. Abramavičius, A. Gedgaudas (kapitonas), A. Da Silva, R. Poškus (nuo 75 min. - S. Khabadzė).

Granitiečiai rungtynes Vilniuje, kaip ir prieš tai Kazlų Rūdoje vykusį susitikimą, pradėjo greitai į savo vartus praleistu įvarčiu. Jau penktą minutę po kampinio pasižymėjo jaunasis žalgirietis Danielis Romanovskis - 0:1.
Tačiau klaipėdiečiai po praleisto įvarčio nesutriko. Jų atakos, kurių smaigalyje sėkmingai darbavosi pirmąsias rungtynes komandoje žaidęs Robertas Poškus, darėsi vis pavojingesnės. Žaidžiantysis "Klaipėdos granito" treneris 17 minutę puikiai prieš Vilniaus ekipos vartus išvedė Pavelą Tiuriną. Šio uostamiesčio komandos legionieriaus smūgį atrėmė "Žalgirio-3" vartininkas Ignas Plūkas. Tačiau čia pat buvęs Edgaras Mastianica pirmasis suskubo prie kamuolio ir rezultatą išlygino.
Po to atėjo eilė parodyti savo meistriškumą R. Poškui. Jo smūgiuotas kamuolys 34 minutę sudrebino aikštės šeimininkų vartų skersinio ir virpsto sandūrą, o paskutinę pirmojo kėlinio E. minutę Robertas uždirbo baudinį. Jį nepriekaištingai realizavo E. Mastianica.
Po pertraukos žalgiriečiai suaktyvėjo, bet tą jų aktyvumą nuslopino antrojo kėlinio viduryje pelnytas dar vienas E. Mastianicos įvartis. Puikus šio futbolininko šou!
Granitiečiai šiame čempionate jau sužaidė penkerias rungtynes (visas išvykose) ir dar nė karto nepralaimėjo.

The Miz

2013 Geg 18 15:14

"Žalgirio-3" vyriausiasis treneris Ivanas Švabovičius:
"Aišku, liūdna po pralaimėjimo. Tačiau pralaimėjome labiau patyrusiai komandai, kuri šiemet turi puikias galimybes tapti I lygos prizininke."
"Klaipėdos granito" žaidžiantysis vyriausiasis treneris Robertas Poškus:
"Žaidžiau pirmąsias rungtynes. Joms per treniruotes ruošiausi. Todėl per daug nepavargau. Nors po menisko operacijos kai kurių abejonių dėl fizinės parengties buvo."
jau Robertas pažaidė už KG

...

2013 Bir 10 11:51

"Klaipėdos Granitas" tik minimalia persvara įveikė FK 'Palangą"

KLAIPĖDOS GRANITAS – PALANGA 1:0 (1:0)

Sekmadienį LFF I lygos rungtynes tarpusavyje žaidė dvi Klaipėdos regiono komandos – „Klaipėdos Granitas“ ir FK „Palanga“. Klaipėdiečiai gan greitai, 11-ąją rungtynių minutę po Andriaus Gedgaudo įvarčio išsiveržė į priekį (1:0). Kiek vėliau „Klaipėdos Granitas“ turėjo progą padvigubinti persvarą, bet Edgaras Mastianica nerealizavo 11 metrų baudinio. Antrajame kėlinyje išlyginti rezultatą galėjo FK „Palanga“, bet ir palangiškiui Andriui Paulauskui nepavyko pasižymėti nuo 11 metrų žymos. Iki rungtynių pabaigos išlaikiusi minimalią persvarą 1:0, „Klaipėdos Granito“ komanda iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui ir po šio turo rungtynių pakilo į pirmąją vietą. Tuo tarpu FK „Palanga“ per visas šio sezono rungtynes iškovojo vienintelį tašką ir dar nepanaikinusi taškų deficito, užima paskutinę vietą.
Turnyrinę LFF I-os lygos lentelę rasite čia.

Klaipėdos Granitas (Klaipėda) - Palanga (Palanga) 1:0 (1:0)
Teisėjas: D.Miklovas (Palanga),
Įvarčiai: 11 min. A.Gedgaudas („Klaipėdos Granitas");
28 min. E.Mastianica („Klaipėdos Granitas") neįmušė 11m. baudinio; 61 min. A.Paulauskas („Palanga") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 32 min. O.Abramavičius, 42 min. P.Juška, 62 min. A.Gedgaudas, 63 min. E.Mastianica, 68 min. M.Šluta („Klaipėdos Granitas"); 83 min. M.Perepliotovas („Palanga")