FK Minija

2010 Kov 06 22:04

"Minija" laimėjo draugiškas rungtynes Gargžduose
“BANGA-2” – “MINIJA” 1:3 (0:2)
Šeštadienį “Minija” Gargžduose žaidė draugiškas rungtynes su “Banga-2” komanda. Sniegu ir vietomis ledu padengta aikštė apsunkino abiejų komandų žaidimą, tačiau ir tai kretingiškiams nesutrukdė įrodyti savo pranašumą prieš jaunesnius varžovus. Pastarieji po gynėjo ir vartininko tarpusavio nesusipratimo, dar neįpusėjus pirmajam kėliniui pasiuntė kamuolį į savus vartus. Kėliniui baigiantis puolėjas Karolis Simonavičius pabėgęs nuo varžovų gynėjų, įmušė antrąjį “Minijos” įvartį (2:0).

Antrajame kėlinyje varžovų klaida, bandant sukurti nuošalę, pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Ramūnas Pranaitis, kuris išbėgęs vienas prieš vartininką, trečiąkart pasiuntė kamuolį į “Bangos-2” vartus (3:0).

Varžovams pavyko sušvelninti rezultatą (1:3), sukūrus greitą kontrataką po nesėkmingo “Minijos” komandos antpuolio, į kurį pasijungė ir kretingiškių gynėjai.

Tad šiose rungtynėse išbandę 18 žaidėjų, kretingiškiai ateinantį antradienį 15.30 val., rungtynėmis su Lietuvos (U-19) rinktine, Palangoje startuos “Palangos Juzės-2010” turnyre.

“Minijos” sudėtis pirmajame kėlinyje: Anatolij Žmurko, Dainius Staponas, Jurijus Kurbangalijevas, Stasys Brazauskas, Mantas Mažionis, Audrius Tolis, Artūras Kurbangalijevas, Germanas Vaniuchinas, Tomas Vainora, Karolis Simonavičius, Karolis Norvilas.
“Minijos” sudėtis antrajame kėlinyje: Anatolij Žmurko, Audrius Tolis, Jurijus Kurbangalijevas, Marius Staponkus, Kazys Mažionis, Jurij Timanov, Ramūnas Litvinas, Germanas Vaniuchinas, Artūras Anužis, Mindaugas Tilvikas, Ramūnas Pranaitis.
Įvarčiai: 18 min. “Banga-2” į savo vartus (0:1), 41 min. Karolis Simonavičius (0:2), 54 min. Ramūnas Pranaitis (0:3), 76 min. K. Valančius (1:3).

slasher

Re: FK Minija

2010 Kov 27 21:57

„METALURGS-2“ – „MINIJA“ 5:0 (2:0)
Šeštadienį Liepojoje Kretingos „Minija“ žaidė priešpaskutines pasiruošimo sezonui ciklo rungtynes su Liepojos „Metalurgs-2“ komanda. Per pirmas dešimt minučių turėję žaidybinę persvarą, kretingiškiai sukūrė dvi puikias progas įmušti pirmąjį įvartį. Tačiau netrukus po „Metalurgs-2“ komandos žaidėjo smūgio iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys įskriejo į „Minijos“ vartų tolimąjį kampą. Po įmušto įvarčio, aikštės šeimininkai išlaikė ir žaidybinę persvarą, kurią pačioje kėlinio pabaigoje pavertė dar vienu įvarčiu (2:0), kuris buvo įmuštas perėmus kamuolį, kretingiškių gynėjams nesėkmingai išsmūgiuojant jį iš savo baudos aikštelės.
Trečiasis įvartis į „Minijos“ vartus krito antrojo kėlinio pradžioje, varžovams pasižymėjus galva po kampinio. Po analogiškos klaidos, kaip buvo įmuštas antrasis įvartis, panašioje situacijoje kovą dėl kamuolio pralaimėjus „Minijos“ gynėjui, šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą (4:0), o pačioje rungtynių pabaigoje Liepojos komandos žaidėjai po mūsiškių pražangos, atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, į kurią įkirtęs latvis tiksliu smūgiu galva užbaigė „Minijos“ komandos sutriuškinimą (5:0).

„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Andrius Piekus, Valdas Žalneravičius, Jurijus Kurbangalijevas (Kazys Mažionis), Stasys Brazauskas, Marsel Balasanov (Ramūnas Grikšas), Artūras Kurbangalijevas (Mindaugas Šoblinskas), Andrius Paulauskas (Tomas Vainora), Stasys Vyšniauskas (Artūras Anužis), Audrius Tolis (Karolis Norvilas), Germanas Vaniuchinas.

Mikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 12:25
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Nu daugokai, su dubleriais galėtų ir pakovot...

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

2010 Kov 27 22:33

Kad tie dubleriai galima sakyt yra aukschiausios lygos levelio - praejusi chempionata baige treti, be to, ir su musu klubais zhaide tikrai sekmingai.

slasher

2010 Bal 03 22:00

FC „KLAIPĖDA“ – „MINIJA“ 2:1 (2:1)
Šeštadienį Palangos žiemos aikštėje Kretingos „Minija“ sužaidė paskutines draugiškas rungtynes, prieš jau kitą savaitgalį prasidedančias LFF I lygos pirmenybes. Kretingiškiai savo jėgas išbandė su Klaipėdas FC „Klaipėda“, kuri šį savaitgalį turėjo laisvą turą A ygos čempionate. Pirmajame kėlinyje aktyviau rungtyniavo klaipėdiečiai, kuriems įpusėjus kėliniui pavyko įmušti du įvarčius – pirmąjį tolimu smūgiu iš maždaug 25 metrų, o antrąjį po kampinio smūgiu galva. Ilgai netrukus „Minijai“ sušvelninti rezultatą pavyko po kampinio po puikaus ir tikslaus Audriaus Toliaus smūgio galva.
Antrajame kėlinyje abiejoms komandoms atlikus po nemažai keitimų, žaidimas visiškai išsilygino, tačiau nei viena komanda daugiau pasižymėti nebesugebėjo, nors kretingiškiai net dukart buvo arti to, kad išlygintų rezultatą.

„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Andrius Piekus, Audrius Tolis, Mantas Mažionis (Jurijus Kurbangalijevas), Stasys Brazauskas, Gediminas Žilys (Artūras Kurbangalijevas), Marsel Balasanov (Artūras Anužis), Andrius Paulauskas, Ramūnas Grikšas (Stasys Vyšniauskas (Tomas Vainora)), Germanas Vaniuchinas (Ramūnas Litvinas), Nerijus Kosmakovas (Karolis Norvilas).
Įvarčiai: 22 min. .... (1:0), 28 min. ..... (2:0), 35 min. Audrius Tolis (2:1).

2010 Bal 08 18:14

slasher

2010 Bal 20 16:21

"Minijos" dubleriai - "Salantas" ir "Minija-3"

Savo kovoms jau ruošiasi ir “Minijos” dubleriai – LFF II lygos Vakarų zonoje startuosianti Salanto “Salanto” ir LFF III lygoje Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybėse rungtyniausianti “Minijos-3” komanda.
Kaip “Minijos” dubleriai rungtyniausiantis Salantų “Salantas” pirmąsias rungtynes žais jau šį savaitgalį - balandžio 24 d. 16.00 val. Salantuose rungtyniaus su Kuršėnų “Venta”. Viso LFF II lygoje Vakarų zonoje varžysis 11 komandų iš Šiaurės ir Vakarų Lietuvos.
Trečioji futbolo klubo komanda – “Minija-3” kitą savaitę, balandžio 28 d. 19.00 val. Kretingoje žais pirmąsias LFF III lygos Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybių rungtynes su Klaipėdos “Baltijos” komanda. Trenerio Gedimino Petrausko vadovaujamos 1993-1994 m. gimimo vaikinų grupės pagrindu suburta komanda, kovos kartu su kitomis šešiomis komandomis.

Plačiau apie Salanto “Salantą”. Dar metų pradžioje VšĮ “Kretingos rajono futbolo” valdybai nusprendus, kad LFF II lygos Vakarų zonoje rungtyniausiantis Salantų “Salantas” taps “Minijos” dublerine komanda, nuspręsta šią komanda formuoti salantiškių ir kretingiškių pagrindu.

Pastarosiomis dienomis beveik galutinai suformuota “Salanto” sudėtis: vartininkas Martynas Draukšas (1995), Andrius Draukšas (1988), Vaidas Budrys (1985), Artūras Stankus, Edgaras Stančikas (1977), Gintas Lipkinas (1990), Karolis Piluckas (1993), Antanas Ruokis (1974), Tomas Narmontas (1989), Dainius Niparas (1986), Mindaugas Kasparas (1988), Imantas Balinskas (1993), Dovydas Labžentis (1993), Vytautas Ramanauskas (1994), Skirmantas Vaičius (1990), Dalius Daukontas (1986), Martynas Vaišvila, Remigijus Grikšas (1983), Ramūnas Grikšas (1983), Mindaugas Tilvikas (1983), Ramūnas Pranaitis (1984), Arūnas Dievinas (1989), Žybartas Ringys (1992), Marius Staponkus (1981), Martynas Viluckas (1990), Tadas Gnedojus (1990).

Pagal LFF varžybų nuostatus 5 pagrindinės komandos žaidėjai gali rungtyniauti už dublerius bei atvirkščiai - 5 dublerių paraiškoje registruoti žaidėjai, gali bet kuriose rungtynėse rungtyniauti už "Minijos" pagrindinę komandą.

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaus 11 komandų: Kuršėnų "Venta", Šiaulių "Juventa-99", Telšių "Mastis", Plikių "Sakuona-Klarksonas", Plungės "Babrungas", Klaipėdos "Akademija", Gargždų "Bangelė", Salantų "Salantas", Akmenės "Akmenės SC", Joniškio raj. "LICS-Žygis" ir Pasvalio "Sanžilė".

"Salanto“ komandos tvarkaraštį galite rasti Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos svetainėje.

Plačiau apie “Miniją-3”. Už šią komandą rungtyniaus 1993-1995 m. gimę vaikinai bei tie žaidėjai, kurie nepateks į sudėtį aukštesnėse lygose rungtyniaujančių futbolo klubo komandų. Galutinė komandos sudėtis paaiškės per šią savaitę.

Pirmadienio pavakarę įvykus komandų vadovų susirinkimui, paaiškėjo, kad Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybėse (LFF III lyga) dalyvaus 7 komandos. Dėl nugalėtojų vardų kovos „Klarksono-Plikių“, „Ekspautos“, „Baltijos“, Kretingos „Minijos-3“, „Argus“, „Uosto direkcijos“ ir „Slavutič“ komandos.

Komandos rungtyniaus trijų ratų sistema ir sužais po 18 rungtynių. Pirmenybių pirmosios rungtynės turėtų būti sužaistos jau balandžio mėnesio paskutinėmis dienomis, o varžybų pabaiga planuojama rugsėjo pabaigoje. Visos rungtynės vyks darbo dienomis, pagal sudarytą tvarkaraštį (numatyta visų rungtynių pradžia 19.00 val.).
Komandų, tapusių prizininkėmis, laukia ne tik apdovanojimai taurėmis ir medaliais, bet ir prizinis fondas – I vietos laimėtojai bus įteikta 1000 Lt. premija, II vietos – 750 Lt. ir III vietos - 500 Lt.

„Minijos-3“ komandos tvarkaraštį galite rasti Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos svetainėje.

2010 Bal 21 09:54

Tai kadangi Salantų „Salantas“ formaliai yra Minijos dubleriai, tai jie ir atitinka Miniją-2.

slasher

2010 Geg 17 20:36

"MĖLYNAI-BALTI" įsibėgėja (FOTO)
Prieš pirmas šio sezono “Minijos” rungtynes susibūrę “MĖLYNAI-BALTI” savo mylimą "Minijos" komandą palaikė jau dvejose namų rungtynėse, o praėjusį sekmadienį kartu su komanda vyko į Klaipėdą. Mariaus Staponkaus iniciatyva suburtas “Minijos” sirgalių būrys savo skanduotėmis ir nuoširdžiu komandos palaikymu nenusileido jau ilgą istoriją turinčiam “Vakarų frontui” (”Atlanto” sirgaliai). Jau šį savaitgalį “MĖLYNAI-BALTŲ” lauks rimtas išbandymas - savo balsais teks susigrumti su daugkartinio Lietuvos čempiono Kauno FBK “Kauno” sirgaliais – geltonai žaliais “Kauno ultromis”.