Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Minija

2017 Kov 24 12:46

Liutikas? :D
Netvirtinsiu, nes kiek mačiau, čia niekas nemėgsta gandoneśiu :D Nes antai netaip suprato mano minėtą GP ir Bangos susijungimą.
Galbūt sezono eigoj treniruos koks vietinis Kretingiškis. Bet faktas, kad komplektuoja komandą ir pasiruośimą veda (gargžduose) tas "neįvardintas funkcionierius" :)

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 13:17

Liutikas? :D
Netvirtinsiu, nes kiek mačiau, čia niekas nemėgsta gandoneśiu :D Nes antai netaip suprato mano minėtą GP ir Bangos susijungimą.
Galbūt sezono eigoj treniruos koks vietinis Kretingiškis. Bet faktas, kad komplektuoja komandą ir pasiruośimą veda (gargžduose) tas "neįvardintas funkcionierius" :)
Tu, agirdi, puntukais į mano darželį nesimėtyk. :D Visi čia tik dėl pletkų ir lankosi. O ne tam, kad statistiką pildytų. :P :D
Susijungimas ir glaudus bendradarbiavimas yra skirtingi dalykai. ;) Tu mumis suklaidinai, jeigu ką. :P

Skirtumas tas, kad kalba eina apie įvykius, kurie galimai įvyks vasarą, ar kiek anksčiau. Arba užkulisiniai žaidimai, kur negali būti viešinami, nes vyksta derybos ir pan.
Futbolas.lt su AB juk buvo paskelbę, kad Bjelan vyksta iš "Nevėžio" į Suomiją, jau beveik sukirto rankomis, parašė, ir tik bac naujiena, kad į KŽ persikėlė. :D
Pats didžiausias "žvairys" parėjo šiais metais. Superinis feilas. :D

Pletkai yra tai, kas vyksta atviruoju būdu. Treniruotėje buvo tas, anas, už vairo stovėjo tas, anas, per treniruotę už garažo tasai surūkė cigaretę. Faktai ir tiek.
Kažkas, kažkam, kažką pasakė, tai irgi pletkas. O jeigu tiesiai iš kontoros su grifu slaptai išneši info, tai jau ne pletkas.
O ką aš esu sakęs, rašęs, tai tu žinai kam paskambinti ir visada pasitikrinsi. :roll: Tik kai kam gali būti šokas. :D Nebemiegos naktimis. :lol:

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: FK Minija

2017 Kov 24 13:37

Liutikas? :D
Netvirtinsiu, nes kiek mačiau, čia niekas nemėgsta gandoneśiu :D Nes antai netaip suprato mano minėtą GP ir Bangos susijungimą.
Galbūt sezono eigoj treniruos koks vietinis Kretingiškis. Bet faktas, kad komplektuoja komandą ir pasiruośimą veda (gargžduose) tas "neįvardintas funkcionierius" :)
Tai funkcionierius antroje lygoje tures dvi komandas. Vienai pinigus mokes, kita vairuos :)

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:25

Liutikas? :D
Netvirtinsiu, nes kiek mačiau, čia niekas nemėgsta gandoneśiu :D Nes antai netaip suprato mano minėtą GP ir Bangos susijungimą.
Galbūt sezono eigoj treniruos koks vietinis Kretingiškis. Bet faktas, kad komplektuoja komandą ir pasiruośimą veda (gargžduose) tas "neįvardintas funkcionierius" :)
Tu, agirdi, puntukais į mano darželį nesimėtyk. :D Visi čia tik dėl pletkų ir lankosi. O ne tam, kad statistiką pildytų. :P :D
Susijungimas ir glaudus bendradarbiavimas yra skirtingi dalykai. ;) Tu mumis suklaidinai, jeigu ką. :P

Skirtumas tas, kad kalba eina apie įvykius, kurie galimai įvyks vasarą, ar kiek anksčiau. Arba užkulisiniai žaidimai, kur negali būti viešinami, nes vyksta derybos ir pan.
Futbolas.lt su AB juk buvo paskelbę, kad Bjelan vyksta iš "Nevėžio" į Suomiją, jau beveik sukirto rankomis, parašė, ir tik bac naujiena, kad į KŽ persikėlė. :D
Pats didžiausias "žvairys" parėjo šiais metais. Superinis feilas. :D

Pletkai yra tai, kas vyksta atviruoju būdu. Treniruotėje buvo tas, anas, už vairo stovėjo tas, anas, per treniruotę už garažo tasai surūkė cigaretę. Faktai ir tiek.
Kažkas, kažkam, kažką pasakė, tai irgi pletkas. O jeigu tiesiai iš kontoros su grifu slaptai išneši info, tai jau ne pletkas.
O ką aš esu sakęs, rašęs, tai tu žinai kam paskambinti ir visada pasitikrinsi. :roll: Tik kai kam gali būti šokas. :D Nebemiegos naktimis. :lol:
Nemėtau :D Nesusikalbėjom ir tiek.

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:26

Liutikas? :D
Netvirtinsiu, nes kiek mačiau, čia niekas nemėgsta gandoneśiu :D Nes antai netaip suprato mano minėtą GP ir Bangos susijungimą.
Galbūt sezono eigoj treniruos koks vietinis Kretingiškis. Bet faktas, kad komplektuoja komandą ir pasiruośimą veda (gargžduose) tas "neįvardintas funkcionierius" :)
Tai funkcionierius antroje lygoje tures dvi komandas. Vienai pinigus mokes, kita vairuos :)
Todėl vienam bus oficialus narys, kitam neoficialiai tvarkys reikalus. :D

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:31

Nemėtau :D Nesusikalbėjom ir tiek.
OK. 8-) Jeigu nemėtai, tai įridenai į vartus puntuką. :D Būna. :D

Kaip suprantu, tai GP out, o ateina nauji ir labai gaivūs vėjai į Kretingos fūlę.

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:38

Nemėtau :D Nesusikalbėjom ir tiek.
OK. 8-) Jeigu nemėtai, tai įridenai į vartus puntuką. :D Būna. :D

Kaip suprantu, tai GP out, o ateina nauji ir labai gaivūs vėjai į Kretingos fūlę.

GP ne out, tik tiek kad liks visiškai megėjiško pagrindo, be jokių normalių pinigų ir organizacijos.
O Kretingoj viskas bus tvarkoje, jeigu tik pavyks atfutbolint vieną pilvotą veikėją nuo klubo.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:48

Pilvūzus atfutbolinti nuo klubų? Sunki užduotis. :roll:

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:57

O tai jie pasiliks legendini Minijos varda ar nelabai? Naujas AB'as nuo nulio?

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Minija

2017 Kov 24 14:59

Pilvūzus atfutbolinti nuo klubų? Sunki užduotis. :roll:
Ne tokia sunki, jeigu savivaldybė palaikys įdėją ir rems futbolą, o ne storulius :D Viskas eina link to, kad Kretingos Futbolas bus visai kitas organas nei Minija.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 15:02

Jeigu pilvūzai ir visokie "pifai" skolų pridarė, tai "Minija" bus palaidota. Smalsu, kas ir ką ten bandys išspausti. :) Labai jau tiršta darosi Pamario krašte.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK Minija

2017 Kov 24 15:07

Tai kas tuomet tie Kretingos Grudai? Dar viena kontora? Labai lengvai sioje situacijoje butu buve galima viska sukist po vienu sparnu.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 15:13

Va ir man toks rebusas. KAFF`o III-ioje lygoje "Kretingos grūdai", II lygoje kažkoks bevardis klubas. :roll:
Gyvename informacinėje visuomenėje ir niekas neaišku. Klubai vaiduokliai kažkokie. :D
Jeigu į valdiškus pinigus taikosi, tai turėtų prisistatyti bendruomenei su savo "verslo planais", bet jeigu kokie nusmurgę lažybininkai, ar šiaip siurbėlės, tai tokio futbolo ir nereikia. :evil:

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: FK Minija

2017 Kov 24 16:14

GP ne out, tik tiek kad liks visiškai megėjiško pagrindo, be jokių normalių pinigų ir organizacijos.
O Kretingoj viskas bus tvarkoje, jeigu tik pavyks atfutbolint vieną pilvotą veikėją nuo klubo.
Neskubek taip del normaliu pinigu nebuvimo. Funkcionierius turi pinigu (ne savo, aisku), tik ambicijos greiciausiai bus kur kas mazesnes, nes tie, i kuriuos anas dejo tokias viltis, nusprende, kad Gargzdams geriau viena rimta komanda, o ne gaidziu pestynes.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Minija

2017 Kov 24 16:25

Minija virs "Kretingos Minija", KKT - Kretingos grūdais ir galės peštis dėl dominavimo rajone. :)

Grįžti į