Respublik
Pranešimai: 8678
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 04 18:53

C. Ronaldo liaupsintam futbolininkui – rimti nemalonumai Lietuvoje

Vienu gabiausių Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) klubo akademijos auklėtinių laikytas Fabio Paimas atsidūrė Lietuvos teisėsaugos akiratyje. Geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo vaikystės draugas, dabar rungtyniaujantis Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje, įtariamas moters išžaginimu.

Tai DELFI patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Kęstutis Kasciukevičius.

27-erių legionierius iš Portugalijos „Nevėžio“ spalvas gina nuo šio sezono pradžios.

„Žinau, kad jį kažkuo apkaltino, bet negaliu nieko komentuoti, niuansų nežinau ir šiuo metu esu užsienyje. Man jis sakė, kad įvyko kažkoks nesusipratimas. Juk jis – pilnametis žmogus, aš jam – nei tėvas, nei mama“, – DELFI teigė Kėdainių klubo direktorius Saulius Skibiniauskas.

Jei F. Paimo kaltė būtų įrodyta, jam grėstų iki septynerių metų nelaisvės. Bet, neoficialiomis žiniomis, futbolininkas ir nukentėjusioji gali susitaikyti.

F. Paimas kadaise tėvynėje laikytas nenušlifuotu futbolo deimantu ir buvo nuolat kviečiamas į Portugalijos jaunimo rinktines.

„Sporting“ ekipoje krašto puolėjas treniravosi kartu su C. Ronaldo ir paliko pastarajam neišdildomą įspūdį.

„Jei galvojate, kad aš geras, palaukite, kol pamatysite Fabio Paimą“, – 2003 metais persikėlęs į „Manchester United“ klubą yra pasakęs C. Ronaldo.

Bet didžiuliai lūkesčiai ir pinigai sugadino bręstantį talentą.

„Aš buvau visiškai susipykęs su galva. Padariau daugybę klaidų. Ėjau klystkeliais: buvo daug vakarėlių, daug linksmų naktų, daug merginų. Visa tai žaidėjui tikrai ne į naudą, ir aš už tai sumokėjau atitinkamą kainą“, – neseniai interviu futbolo.tv prisipažino F. Paimas.

2008 metais jis dar buvo skolinamas Londono „Chelsea“ (Anglija), bet aukštesnio meistriškumo komandose įsitvirtinti nesugebėjo, kol galiausiai nusirito iki Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos. Į „Nevėžį“ F. Paimas atvyko iš Maltos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančios „Mosta“ ekipos.

„Fabio – labai šaunus ir teigiamas žmogus. Gyvenime jis daug turėjo ir viską prarado, o dabar stengiasi lipti iš duobės. Matosi, kad praeityje jis buvo kažko vertas, bet šiuo metu nebėra išskirtinis žaidėjas, matyt, turi kažkokių psichologinių problemų“, – DELFI „Nevėžio“ naujoką apibūdino ekipos vyriausiasis treneris Darius Urbelionis.

http://delfi.lt/sportas/article.php?id=67879844

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 04 20:15

„Aš buvau visiškai susipykęs su galva..
kai galvoj nieko... tai ner ir su kuom pyktis.. iskaulys dabar paskutinius finigelius...
kaip is anekdoto :D atsykelia, klynas atsektas, ir nei finigu, nei finigines - mergiociu darbas :!:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 04 21:08

Mda, bėda viena nevaikšto. Dar viena gyvenimiška pamoka vyrukui

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 09:27

įtariamas moters išžaginimu..


- Barakuda davė pauostyti savo prirūgusį klyną, o jam keliai sulinko..

dabar už tą pauostymą jam gresia nemalonumai.

Neabejoju, kad gavo, ar kas ten buvo laisva valia, o po to ciocė išsipagiriojo ir sugalvojo parašyti zajavą..

dar viena kalė ieško naudos..

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 09:31

„Aš buvau visiškai susipykęs su galva..
kai galvoj nieko... tai ner ir su kuom pyktis.. iskaulys dabar paskutinius finigelius...
kaip is anekdoto :D atsykelia, klynas atsektas, ir nei finigu, nei finigines - mergiociu darbas :!:
- kai pinigų dop**dy, tai nafik galva???
galima samdytis kažką, kad už tave suplanuotų - keliones, vestuves, pasilinksminimus kažkokius..

- O su klynu, tai nereikia net atsisegti, kad su lietuvaitėm turėtum bėdų..

Šita veikėja net be klofelino jį "nuskausmino" :P

Užteko popieriaus lapo ir suraityti zajawą..

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 09:32

Mda, bėda viena nevaikšto. Dar viena gyvenimiška pamoka vyrukui
Joo, lietuviška boba - ne lėlė :P Tipo, gudri ciocės galva, apip*so buvusį talentą..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 12:37

Lietuvos kalėjimas galutinai pribaigs portugalų talentą.

The Miz

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 13:13

zenisis ta merga ir tures varga iki givenimo pabaigos arba ji paskutinius pinigelius isvilios, dabar keista socelines reklamas leidzia, virai uz moteris taskas lt, kad negalima pries bobas burnoti, bet realei, tai jos lipa ant vyru, o paskui reikalvimai prasideda is ju puses, duok dovanu, pinigu arba i mentine lekia skustis

The Miz

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 13:14

Lietuvos kalėjimas galutinai pribaigs portugalų talentą.
iki 7 metu us kazka, ko nebuvo

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 14:02

„Žinau, kad jį kažkuo apkaltino, bet negaliu nieko komentuoti, niuansų nežinau ir šiuo metu esu užsienyje. Man jis sakė, kad įvyko kažkoks nesusipratimas. Juk jis – pilnametis žmogus, aš jam – nei tėvas, nei mama“, – DELFI teigė Kėdainių klubo direktorius Saulius Skibiniauskas.

Įdomus požiūris į savo komandos narį - maždaug : " Aš jo nepažįstu ir iš viso nežinau, kaip jis čia pas mus atsirado" :D

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 05 16:01

Įdomus požiūris į savo komandos narį - maždaug : " Aš jo nepažįstu ir iš viso nežinau, kaip jis čia pas mus atsirado" :D
taigi Beniušis irgi nieko nepažįsta.. sako, visi k**vos aplinkui, visi parsiduoda, tik aš švarus..

tai ir Jūsų PrezYdentas taip, nepažįstu tų draugų, samdinių.. ir prie ko čia aš wopščė???

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 14 14:45

Futbolo TV įkėlė interviu su Werlingu :) Ziūrim

http://futbolo.tv/reportazai/2015-metai ... -anglijoje

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 14 14:48

Paulius Jakelis

Dominiko Werlingo istorija taip pat verta dėmesio. Gaila, jog į reportažus neišeina sudėti visos medžiagos, nes jie tokiu atveju truktų labai ilgai. Šis pokalbis buvo vienas įdomesnių. Gyvas ir atviras.

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 26 12:04

Kėdainių ,,Nevėžio'' veteranų futbolo klubas gaus paramos iš LFF..

134,- eurų..

Rekomendacija --> Kamuoliai, skiriamieji marškinėliai
- JIe dabar galės skirtukų nusipirkti ir kelis kamuolius.. vis geriau, nei nieko..

...

Re: FK Nevėžis

2015 Geg 26 12:06

Kėdainių lopšelis-darželis "Pasaka"
//
240,-
Apranga
- pasaka gaus daugiau nei veteranų klubas.. tikrai, kad pasaka.. darželinukai lenkia veteranus..

Grįžti į