O kas belieka , kai niekas jau nebenori reikalų su jais turėti - belieka varpas samdyti:)

2014 Spa 28 14:12

Rytų Vengrija - Nevėžis (Kėdainiai) 3:1 (3:1)
Hodmeziovašarhejaus savivaldybės stadionas
Teisėjas - Thorvaldur Árnason (Islandija)
Įvarčiai: 6 min. į savo vartus D. Paulauskas, 31 min. Tamás Kökény, 39 min. Gábor Marics *Ryt7 Vengrija); 26 min. Nerijus Kestenis („Nevėžis")
Įspėti: 76 min. Róbert Bitó, 79 min. Norbert Szilágyi (Rytų Vengrija)

...

2014 Spa 28 14:13

2014-10-25 13:30 Reitingas: | Balsai: 0
"Nevėžis" baigė pasirodymą UEFA Regionų taurės turnyre

2013 m. LFF I lygos vicečempionams nepavyko iškovoti pergalės 2014 m. UEFA Regionų taurės turnyre. Trečiose 4 grupės rungtynėse Kėdainių „Nevėžis" kovėsi su Rytų Vengrijos komanda ir nusileido rezultatu 1:3 (1:3).

Vengrai įsiveržė į priekį jau 6 minutę, kai Deividas Paulauskas nukreipė kamuolį į savo komandos vartus. Įpusėjus kėliniui, „Nevėžio" kapitonas Nerijus Kestenis išlygino rezultatą, tačiau pusiausvyra ilgam neįsivyravo. Tamašas Kiokenis ir Gaboras Maričas prieš pertrauką sugražino Rytų Vengrijos komandai persvarą.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis" pademonstravo aktyvesnį žaidimą puolime ir dažniau smūgiavo į varžovų vartus, tačiau rezultato pakeisti nepavyko.

4 grupės nugalėtoja tapo Rytų Airijos regiono komanda, iškovojusi Morahalome trečią pergalę rezultatu 1:0 prieš „Karmiel Tzfat" iš Izraelio.

Image

Kėdainių “Nevėžiui” suteikta teisė Lietuvai atstovauti 2016/2017m. 10th UEFA Region Cup turnyre.

Šios atrankos grupės varžybos vyks gegužės 21-25 dienomis Lietuvoje, Kaune. Pogrupyje dalyvauja Škotijos, Švedijos, Estijos ir Lietuvos komandos:

1. East West Central Scotland (Škotija)
2. Region of Gothenburg (Švedija)
3. Tartu (Estija)
4. Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva)

Grupės nugalėtojai patenka į sekantį varžybų etapą.
Tvarkaraštis

2016.05.21
16 val.
Kaunas , NFA stadionas
East West Central Scotland (Škotija) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva)

2016.05.23
18 val.
Kaunas, NFA stadionas
Region of Gothenburg (Švedija) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva)

2016.05.25
18 val.
Kaunas , S.Dariaus ir S.Girėno stadionas
Tartu (Estija) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva)

2018 Lie 10 12:34

Tai cia megejai. Nevezis irgi tokiu apsimeta.

2018 Lie 10 12:38

Estijoje net elito lygoje kruta mėgėjai. ;) O pas mus tokio krūtumo klubas, kad net du genijus už vairo turi su PRO licencijom. :D Eis toli toli, į kitą etapą. :D Jau laukiam skambių pergalių. :D

2018 Lie 17 11:16

Šiandien pirmas grajus. 14-00 val. įdomu, kad rungtynės Marėje ir Birštaune. :D

2018 Lie 21 15:22

Regions cup turnyro starte puiki “Nevėžio” pergalė prieš Izraelio atstovus 4:1! Pirmąjį kėlinį pralaimėję 0:1, kėdainiečiai antrajame kėlinyje pademonstravo kovotojų savybes ir palaužė Izraelio komandą. Du įvarčius pelnė V.Giedraitis, po vieną pridėjo E.Kugys ir R.Lipnevčius. Penktadienį “Nevėžio” laukia dvikova su Astanos “Dostar” klubu iš Kazachstano.

2018.07.17
14 val.
Marijampolės stadionas
Ironi Tiberias (Izraelis) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva) 1:4 (1:0)

2018 Lie 21 15:23

Kėdainių “Nevėžis” 3:1 (1:1) nugalėjo Kazachstano “Doctar FC” komandą, tuo užsitikrindamas 1-ąją vietą atrankos grupėje ir iškovodamas kelialapį į sekantį UEFA Regions Cup turnyro etapą! Kėdainiečių gretose dubliu pasižymėjo Aretas Gėgžna ir Tomas Rakašius.