...

Re: FK Palanga

2012 Geg 07 11:26

PALANGA 0 - 0 GRANITAS
IV (4) turas, 2012 05 05

Santrauka, komentarai, rungtynės

http://futbolo.tv/video/32-a-lyga-video ... omentaraio


Gražios, kovingos rungtynės, kurios baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Palanga (Palanga) - Granitas (Vilnius) 0:0 (0:0)
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 150 žiūrovų
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 20 min. O.Abramavičius, 63 min. P.Žalneravičius („Palanga"); 74 min. V.Nikitin, 81 min. E.Sinkevič („Granitas")

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 12:33

FK „Palanga“ – Vilniaus „Granitas“ 0:0

Parašė: Aurelijus. Paskelbta: 2012 05 07
Foto: Aurelijus Glicas

PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 15:18

man vis gi keista kodėl komanda kuri vadinasi Palanga savo spalvomis pasirinko geltoną/žalią? ką tai turi bendro su Palangos miestu? čia tipo komandos spalvas iš lempos renkam? ar labai į rinktinę norėjo panašūs būti? šiaip tai ta praktika labai Kaune mėgstama, bet atrodo, kad persimeta ir į kitus miestus, o gaila :/

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 15:26

man vis gi keista kodėl komanda kuri vadinasi Palanga savo spalvomis pasirinko geltoną/žalią? ką tai turi bendro su Palangos miestu? čia tipo komandos spalvas iš lempos renkam? ar labai į rinktinę norėjo panašūs būti? šiaip tai ta praktika labai Kaune mėgstama, bet atrodo, kad persimeta ir į kitus miestus, o gaila :/

Čia logotipas klubo:
Paveikslėlis
Geltonai-žalias. Su kaunietiška tradicija čia sąsajų nematau, tik tos spalvos...

O dar esu matęs, kad juodą spalvą palangiškiai naudoja... Kokia ten filosofija nelabai suprantu...

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 15:48

O dar esu matęs, kad juodą spalvą palangiškiai naudoja... Kokia ten filosofija nelabai suprantu...
Jei išvykoje lošia su juoda - tai normalu. Tipo, antra apranga. Jei namie - tai filosofija paprasta: pigiai gavom :)

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:03

tai filosofija paprasta: pigiai gavom :)
o dar tas faktas, kad geltona šį sezoną labai madinga- sako, kad pritraukia pinigus. :lol:

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:07

Čia logotipas klubo:
Paveikslėlis
Geltonai-žalias. Su kaunietiška tradicija čia sąsajų nematau, tik tos spalvos...

O dar esu matęs, kad juodą spalvą palangiškiai naudoja... Kokia ten filosofija nelabai suprantu...
tai logo esu matęs, tik vat klausimas tai buvo KODĖL jie tokias spalvas pasirinko? Kaunietiška tradicija yra visoms komandoms rinktis nacionalinės rinktinės spalvas, nesvarbu kokia sporto šaka - kaip rinktinė taip ir mes ir paskui kaune visos komandos arba geltonai žalios arba baltai žalios, nors pvz paties Kauno herbas tai raudonas, nu čia aišku laisva šalis kiekvienas renkasi kas jam patinka, bet kartais atrodo kad jie biškį perlenkia su šituo - te neisižeiia kauniečiai, aš čia ne iš piktumo, tiesiog toks pastebėjimas
Jei išvykoje lošia su juoda - tai normalu. Tipo, antra apranga. Jei namie - tai filosofija paprasta: pigiai gavom :)
nu va šitas paaiškinimas atrodo arčiausiai tiesos :)

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:14

KODĖL jie tokias spalvas pasirinko?
Anksčiau ten fk Gintaras buvo- spėčiau, kad mėlynai-geltoni galėjo būti...
Geltona? Hmmm, smėliukas, gintaras, saulė... geltona.
žalia? lietuvaičiams į kraują įaugusi ta žalia... :lol:

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:24

KODĖL jie tokias spalvas pasirinko?
Anksčiau ten fk Gintaras buvo- spėčiau, kad mėlynai-geltoni galėjo būti...
Geltona? Hmmm, smėliukas, gintaras, saulė... geltona.
žalia? lietuvaičiams į kraują įaugusi ta žalia... :lol:
Palangos Gintaras netgi labai gražiai skamba, nes kai komanda pasivadina miesto vardu tai atrodo, kad žmonėms tiesiog fantazijos trūksta, bet čia jau temos paraštės, vis gi jeigu jau komanda vadinasi Palanga ir atstovauja Palangos miestą tai logiška būtų, kad ir spalvos miesto būtų, o spalvas gi ne iš kur kitur, o iš herbo tik paimt galima - pavyzdžių toli ieškoti nereikia - Šiauliai geltoni, jau nebeegzistuojanti Klaipėdos komanda geltona/raudona buvo, Mažeikiai buvo balti/mėlyni, nu žodžiu, nebesigilinsiu daugiau, tik paaiškinau kodėl man čia tos spalvos užkliuvo :)

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:33

Palangos Gintaras netgi labai gražiai skamba, nes kai komanda pasivadina miesto vardu tai atrodo, kad žmonėms tiesiog fantazijos trūksta, bet čia jau temos paraštės, vis gi jeigu jau komanda vadinasi Palanga ir atstovauja Palangos miestą tai logiška būtų, kad ir spalvos miesto būtų, o spalvas gi ne iš kur kitur, o iš herbo tik paimt galima - pavyzdžių toli ieškoti nereikia - Šiauliai geltoni, jau nebeegzistuojanti Klaipėdos komanda geltona/raudona buvo, Mažeikiai buvo balti/mėlyni, nu žodžiu, nebesigilinsiu daugiau, tik paaiškinau kodėl man čia tos spalvos užkliuvo :)
Palangos miesto herbas:
Paveikslėlis
gal palangiškiai norėjo atsiriboti nuo Gintaro klubo ir karčios patirties? kas ten juos žino... Nebesinorėjo nemalonių prisiminimų, tai atsisakė mėlynos... tokia mano versija.

O su herbais tu šaudai pro šalį- Šiaulių herbe nėra "sauliuko" juodame fone Ir Mažeikių herbe nei žalios, nei baltos nėra. :ugeek:
Paveikslėlis Paveikslėlis

PaveikslėlisPaveikslėlis

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:52

nu Mažeikiai ŽALI gi ir nebuvo, buvo MĖLYNI, kaip ir herbas irgi mėlynas, nu dėl Šiaulių sutinku - pramazinau, bet čia atleistina, nes tas GELTONAS šaulys tai turbūt net geriau žinomas miesto simbolis nei Šiaulių herbas :lol:

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 16:57

nu Mažeikiai ŽALI gi ir nebuvo, buvo MĖLYNI, kaip ir herbas irgi mėlynas, nu dėl Šiaulių sutinku - pramazinau, bet čia atleistina, nes tas GELTONAS šaulys tai turbūt net geriau žinomas miesto simbolis nei Šiaulių herbas :lol:
Mažeikiai kažkada ir raudoni buvo... "sauliukas" yra Šiaulių simbolis, visas auksinis, spindintis, saulės miestas, ten geltona įsišaknijo...
O aš prisiminiau LECCE klubą, ten logo mėlynas, bet apranga raudonai-geltonai dryžiais... Yra visokių nepaaiškinamų niuansų, tradicijų... :roll:

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 17:07

nu bet jeigu kalbam apie FC Palanga tai kažin kokios čia tradicijos kai komanda savo pirmus metelius skaičiuoja :roll: ir gerai čia Lecce pavyzdžiu paemei - logo net kamuolio nėra (skirtingai nei 99% Lietuvos klubų logo), bet užtai yra miesto herbo fragmentas, nes klubas pavadintas miesto vardu ir atstovauja miestą, dėl mėlynos spalvos čia gal jau ir reikėtų klausti kodėl mėlyna, bet yra ir geltona/raudona juostos taip kad viskas pagal programą, o be to aš nesakau, kad klubas pasivadinęs miesto vardu PRIVALO ir spalvas miesto pasirinkti, aš sakau kad tai būtų logiška, o tuo atveju jeigu pasirenkamos kitos spalvos tai galima būtų tokį pasirinkimą motyvuoti gudriau nei tiesiog papigiai maikių gavom, nu žodžiu prisvaigt čia daug galima, bet nežinant kas ir kaip tai čia pilstymas iš tuščio į kiaurą

...

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 17:13

Paveikslėlis

Aš tai įsivaizduoju Palangos klubą su mėlynomis formomis ir su tais geltonais žirniukais...
Paveikslėlis
Atrodytų juokingai.

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK Palanga

2012 Geg 08 17:30

na kodėl juokingai, sakyčiau net labai originaliai, daugiau gi niekas tokių neturėtų :) o jeigu dar ir žaidėjos tokios būtų kaip nuotraukoj tai rinktų Palanga pilnus stadionus :lol:

Grįžti į