karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

2019 Spa 11 14:06

dabar tiria dėl LFF taurės rungtynių, bet kas žino, gal tyrimai prives ir iki A lygos rungtynių :)

na matysim kaip čia bus ir kuo baigsis tie tyrimai
man labai įdomu, ką tas reiškia "tiria"? jeigu signalai dėl lažybų tai jie arba yra, arba jų nėra, nelabai matau, ką ten tirti. Jeigu peržiūrinėje įrašą ir ieško ale specialiai blogo žaidimo pavyzdžių, tai čia šakėmis ant vandens braižymas yra...

šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Palanga

2019 Spa 11 14:16

dabar tiria dėl LFF taurės rungtynių, bet kas žino, gal tyrimai prives ir iki A lygos rungtynių :)

na matysim kaip čia bus ir kuo baigsis tie tyrimai
man labai įdomu, ką tas reiškia "tiria"? jeigu signalai dėl lažybų tai jie arba yra, arba jų nėra, nelabai matau, ką ten tirti. Jeigu peržiūrinėje įrašą ir ieško ale specialiai blogo žaidimo pavyzdžių, tai čia šakėmis ant vandens braižymas yra...
Policija tiria. O ką reiškia tas jų "tiria", tai čia jau reikia policijos klausti :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

2019 Spa 13 08:35

Na kur buvau įmetęs laidą su NKL vadovu apie kovą su sutartomis rungtynėmias, ten buvo neblogai paaiškinta kaip tie tyrimai daugmaž atrodo. Pati federacija (DK) turi tirti, policija vargu ar ras kažką dėl ko galėtų kelti bylą. Faktiškai norint eiti į teismus, policijai reikėtų pradėti specialų tyrimą perokai PRIEŠ ir gauti teisėjo sankcijas sekimui, pokalbių pasiklausymams ir pan. Kitaip jokių tvirtų įrodymų nesurinksi. Toks slaptas įrodymų rinkimas gali užtrukti keletą mėnesių ar dar ilgiau.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2019 kartus.

šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Palanga

2019 Spa 13 08:54

Na kur buvau įmetęs laidą su NKL vadovu apie kovą su lažybomis, ten buvo neblogai paaiškinta kaip tie tyrimai daugmaž atrodo. Pati federacija (DK) turi tirti, policija vargu ar ras kažką dėl ko galėtų kelti bylą. Faktiškai norint eiti į teismus, policijai reikėtų pradėti specialų tyrimą perokai PRIEŠ ir gauti teisėjo sankcijas sekimui, pokalbių pasiklausymams ir pan. Kitaip jokių tvirtų įrodymų nesurinksi. Toks slaptas įrodymų rinkimas gali užtrukti keletą mėnesių ar dar ilgiau.
Nesvarbu, ką mano NKL, šiuo atveju (gal pirmą kartą futbolo atveju) tiria policija. Ir net ne Klaipėdos apskrities :)

Kalinauskas
Pranešimai: 3256
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Palanga

2019 Spa 15 12:00

Na kur buvau įmetęs laidą su NKL vadovu apie kovą su lažybomis, ten buvo neblogai paaiškinta kaip tie tyrimai daugmaž atrodo. Pati federacija (DK) turi tirti, policija vargu ar ras kažką dėl ko galėtų kelti bylą. Faktiškai norint eiti į teismus, policijai reikėtų pradėti specialų tyrimą perokai PRIEŠ ir gauti teisėjo sankcijas sekimui, pokalbių pasiklausymams ir pan. Kitaip jokių tvirtų įrodymų nesurinksi. Toks slaptas įrodymų rinkimas gali užtrukti keletą mėnesių ar dar ilgiau.
Nesvarbu, ką mano NKL, šiuo atveju (gal pirmą kartą futbolo atveju) tiria policija. Ir net ne Klaipėdos apskrities :)
iš kur info, kas tyrimą atlieka?

šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Palanga

2019 Spa 15 12:47

Na kur buvau įmetęs laidą su NKL vadovu apie kovą su lažybomis, ten buvo neblogai paaiškinta kaip tie tyrimai daugmaž atrodo. Pati federacija (DK) turi tirti, policija vargu ar ras kažką dėl ko galėtų kelti bylą. Faktiškai norint eiti į teismus, policijai reikėtų pradėti specialų tyrimą perokai PRIEŠ ir gauti teisėjo sankcijas sekimui, pokalbių pasiklausymams ir pan. Kitaip jokių tvirtų įrodymų nesurinksi. Toks slaptas įrodymų rinkimas gali užtrukti keletą mėnesių ar dar ilgiau.
Nesvarbu, ką mano NKL, šiuo atveju (gal pirmą kartą futbolo atveju) tiria policija. Ir net ne Klaipėdos apskrities :)
iš kur info, kas tyrimą atlieka?
Iš patikimų rankų :) 100 procentų tikslumas.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

2019 Spa 15 17:28

čia esminis niuansas ar tyrimas atliekamas po įvykio, ar jis buvo pradėtas dar prieš rungtynes. nes jeigu bando ištirti jau po įvykusių rungtynių, tai sunku tikėtis kad baigsis sėkmingai

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Palanga

2019 Spa 15 18:55

čia esminis niuansas ar tyrimas atliekamas po įvykio, ar jis buvo pradėtas dar prieš rungtynes. nes jeigu bando ištirti jau po įvykusių rungtynių, tai sunku tikėtis kad baigsis sėkmingai
tai gal nuo pavasario tyrimas vyksta, kodėl tu manai kad tik dabar pradėjo?

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK Palanga

2019 Spa 16 13:14

Net jei ir baigtusi kazkaip "sekmingai", t.y. kazkas is besilazinsiu butu surastas su irodymais, kiek ten is ju realiai susije su Lietuva? Vienas, du? O ir jie, pvz. Paukste, realiai paliekami vartu susaudymui, o kai gynybos grandyje nebudavo ne vieno lietuvio daznai. Uzsienieciai isvaziuos, ir prasmes is to policijos tyrimo realiai jokios naudos nebus.

Kalinauskas
Pranešimai: 3256
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Palanga

2019 Spa 16 16:28

Net jei ir baigtusi kazkaip "sekmingai", t.y. kazkas is besilazinsiu butu surastas su irodymais, kiek ten is ju realiai susije su Lietuva? Vienas, du? O ir jie, pvz. Paukste, realiai paliekami vartu susaudymui, o kai gynybos grandyje nebudavo ne vieno lietuvio daznai. Uzsienieciai isvaziuos, ir prasmes is to policijos tyrimo realiai jokios naudos nebus.
Negali žinoti kokio dydžio tyrimas, gal paaiškės, kad ten koks Tručinskas ar Bagužis įlindęs ir jei vieną nuteistų gal kiti nurimtų. O gal paaiškėtų kas juos visus surinko

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK Palanga

2019 Spa 16 18:08

Manau, kad Juska kartu su visais kitais lietuviais, kaip Baguzis, del nauju investuotoju ir isejo. Bet is tu nauju - ka gali zinoti vis vien ju karjerose kaip futbolininku nieko rimtesnio ir nebesisviete. Rimciau butu, jei sasajos ir uzsakovai butu paviesinti.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

2019 Spa 16 18:47

tai gal nuo pavasario tyrimas vyksta, kodėl tu manai kad tik dabar pradėjo?
Aš nesakau kad dabar pradėjo - nežinome kaip ten yra. Skaityk dar kartą kas mano komentare parašyta :)

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Palanga

2019 Lap 03 14:54

Palangos vaizdas liūdnas, manau jie savo žaidimu geriausiai atitinka kažkur Jonavos lygį I-lygoje. Be vaizdo komanda ir iš vis be nieko, nesimato, kad jie patys nori toliau būti A-lygoje.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

2019 Lap 03 16:00

jo, Palanga atrodo kaip gyvi numirėliai. tuo labiau kad ir Banga nežaidė kažkaip super gerai

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Palanga

2019 Lap 07 18:31

Pamečiau tvarkaraštį atsakomųjų rungtynių, kada bus ?

Grįžti į