bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 03 19:14

„PANEVĖŽYJE“ – PIRMASIS FUTBOLININKAS IŠ JUODKALNIJOS
https://fk-panevezys.lt/panevezyje-pirm ... oZQGq-ZxXI

„Panevėžio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su 26-erių kairiojo krašto gynėju iš Juodkalnijos. Aukštaitijos sostinės komandą papildė Mitaras Čukovičius, su kuriuo sudaryta dvejų metų sutartis.

M. Čukovičius 2013–2017 metais rungtyniavo gimtosios šalies „Igalo“, Petrovaco OFK ir Cetinės „Lovčen“ ekipose bei vėliau persikėlė į kaimyninę Serbiją. Novi Sado „Proleter“ komandos gretose juodkalnietis tapo antros pagal pajėgumą lygos nugalėtoju, debiutavo Serbijos čempionate ir 2019-aisiais sustiprino Kruševaco „Napredak“ ekipą, kurioje rungtyniavo iki šiol.

Šiame Serbijos čempionato sezone M. Čukovičius sužaidė 15 rungtynių bei pelnė 1 įvartį. Tai – pirmasis juodkalnietis „Panevėžio“ klube.

„Girdėjau, kad klubas siekia aukštumų ir jam labai gerai sekasi link jų žengti. Pirmą kartą apie „Panevėžį“ išgirdau, kai komanda žaidė prieš „Vojvodina“ klubą iš Serbijos ir buvau maloniai nustebintas, koks žaidimas tada buvo pademonstruotas. Klubas bei treneris pasirodė kaip tikri profesionalai ir tai taip pat paskatino mane prisijungti.

Dėl tos pačios kalbos žaisti Serbijos čempionate nebuvo sudėtinga, tačiau manau, kad Panevėžyje greitai adaptuosiuosi. Turėjau priimti greitą sprendimą ir džiaugiuosi, kad tą padariau. Savo karjeroje norėjau kažko naujo.

Mano tikslai – žaisti kaip tik įmanoma geriau, atiduoti viską, ką galiu ir būti su komanda aukščiausiose turnyro lentelės vietose“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo „Panevėžio“ naujokas.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas pasidžiaugė gynėjo prisijungimu ir tuo, jog ekipa gerai vertinama Serbijoje.

„Ieškojome pamainos Hugo Figueredo ir pasisekė pasikviesti žaidėją, kuris nuolat rungtyniavo Serbijos čempionato pirmojo penketo komandoje bei sutiko atvykti į Lietuvą. Treneris įžvelgė tai, kas jam imponavo pagal žaidimo stilių ir mato jį kaip vieną iš lyderių.

Klubo įvaizdžio prasme nemažai įtakos turėjo rungtynės su „Vojvodina“. Buvome Serbijoje, suradome partnerių ir pradėjome bendradarbiauti su tos šalies agentais. Atradome kokybišką žaidėją ir manau, kad tai ne paskutinis futbolininkas atvykęs iš ten. Džiaugiamės, kad Mitaras prisijungė prie mūsų klubo“, – pasakojo B. Vaitiekūnas.

Kontraktus su „Panevėžiu“ turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, M. Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Jeffrey Sarpongas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Trečiąsias kontrolines rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže prieš Suvalkų „Wigry“ komandą „Panevėžys“ žais vasario 5 dieną 13 val.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 03 23:58

Trečias naujokas, kurio CV, kur minimas OFK Petrovac. :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 04 14:50

N. MILEVO PLANUOSE – DAR GERESNIS SEZONAS NEGU PERNAI
https://fk-panevezys.lt/n-milevo-planuo ... gu-pernai/

„Panevėžio“ futbolo klubas jau rytoj, vasario 5 dieną, žais trečiąsias kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Tai yra dar viena proga po intensyvios treniruočių savaitės perteikti vyr. trenerio Valdo Urbono mintis aikštėje ir tą taip pat sieks išpildyti komandos naujokas Nasko Milevas.

Puolėjas iš Bulgarijos kol kas yra vienintelio pelnyto įvarčio autorius kontroliniuose mačuose, tačiau tuo apsiriboti toli gražu neketina – jo planuose dar geresnis sezonas negu pernai Telšių „Džiuge“.

Pernai 25 metų futbolininkas Lietuvos čempionate per 35 mačus pelnė 11 įvarčių ir 2 sykius asistavo komandos draugams, taip sužaisdamas savo rezultatyviausią karjeros sezoną ir atsitiesdamas po ne pačių sėkmingiausių metų gimtosios šalies pirmenybėse.

Plovdivo „Botev“, Sofijos „Slavia“ ir to paties miesto „Lokomotiv“ bei Bistricos „Vitosha“ ekipose savo potencialo iki galo neatskleidęs bulgaras yra kupinas ambicijų padėti „Panevėžiui“ pasiekti užsibrėžtus tikslus. Apie save ir savo karjerą N. Milevas plačiau papasakojo fk-panevezys.lt svetainei.

– Bulgarija turi gilias tradicijas ne vienoje sporto šakoje, tad kokiu būdu pasirinkote futbolą? Kas paskatino siekti profesionalo karjeros?

– Žaisti futbolą pradėjau būdamas šešerių, tą kiekvieną dieną dariau sporto klasėse ir po pamokų. Vieną dieną prie manęs priėjo treneris ir paklausė, ar norėčiau žaisti jo treniruojamoje komandoje – aš sutikau. Įdomu tai, kad nė vienas mano šeimos narys neturi nieko bendro su futbolu, tad tai buvo tik mano sprendimas ir vaikystės svajonė, kurios aš ir toliau siekiu.

– Gimėte Plovdivo mieste, kur vyksta labai aršūs derbiai tarp „Botev“ ir „Lokomotiv“. Pačiam juose teko žaisti, tad ką iš jų prisimenate?

– Taip, tai yra tokios rungtynės, kurių kiekvienas abiejų komandų futbolininkas labai laukia. Abiejų klubų vadovybės laukia šio derbio, žaidėjai sulaukia daug motyvacijos iš aistruolių – tai nuostabus jausmas. Žaisti pilname stadione su išprotėjusiais sirgaliais, kurie nesustoja dainuoti ir palaikyti, yra nepakartojama.

– Kalbant apie Bulgarijos čempionatą, ar nustebote, kaip finišavo trenerio Valdo Dambrausko karjera Razgrado „Ludogorec“ klube?

– Buvau išties nustebęs, kodėl „Ludogorec“ atleido Valdą Dambrauską, nes jis pasiekė gerus rezultatus. Vis tik Bulgarijos klubuose tokio pobūdžio trenerių pokyčiai yra dažni ir aš negaliu pasakyti kodėl.

– Žaidėte jaunimo U-19 ir U-21 rinktinėse, tačiau karjera keturiuose Bulgarijos klubuose Jums nesusiklostė taip, kaip pats norėjote. Ko tada pritrūko?

– Nenoriu pernelyg daug kalbėti apie praeitį. Kas nutiko, tas nutiko, aš iš to pasimokiau ir žiūriu į priekį. Laiko atgal neatsuksi, išmokau tas pamokas ir žengiu į priekį, žinau, dėl ko kovoju ir stengiuosi tą pasiekti.

– Po atkarpos Sofijos „Lokomotiv“ ekipoje tapote laisvuoju agentu. Kokiu būdu atvykote į Lietuvą?

– Turėjau keletą pasiūlymų. Vienas variantas buvo žaisti antroje pagal pajėgumą Rumunijos lygoje, tačiau man svarbu buvo rungtyniauti aukščiausiame šalies divizione, todėl priimti „Džiugo“ pasiūlymą ir žaisti Lietuvoje nebuvo sudėtinga.

– Praėjusiame sezone buvote laikomas vienu iš kovingiausių čempionato žaidėjų ir rungtyniavote rezultatyviai. Ar tai buvo kol kas geriausias sezonas Jūsų karjeroje?

– Nemanau, kad tai yra geriausia mano savybė, bet, taip, esu kovingas žaidėjas. Sutinku, kad statistiniu atžvilgiu tai buvo geriausias mano sezonas, tačiau man svarbiausia buvo tai, kad buvau sveikas ir nuolat rungtyniavau – tai yra svarbiausia mūsų darbe.

– Kaip sekasi apsiprasti komandoje? Kokį įspūdį palieka naujasis ekipos treneris Valdas Urbonas?

– Jaučiuosi labai gerai, viskas puiku. Esu susidaręs labai gerą nuomonę apie trenerį, jis turi puikų futbolo supratimą. Manau, kad nuo čempionato pradžios demonstruosime tai, ką jis nori matyti ir visiems varžovams kelsime labai daug problemų.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 06 22:43

Fk Panevėžio story mode facebooke yra užtušuota nuotrauka, ten kažkoks bičiukas grynai pietietis stovi. Paprastai apsirengęs, juoda bliuzele. Man suvirpėjo mintis ar tik ne Ledesma slepiamas, nes panašumų yra.... Ne kaip žaidėjas, o kaip gal vienas iš trenerių. Žodžiu nuotraukoje grynai pietietis

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 07 11:30

FK Panevėžys

Šiandien pristatysime dar vieną komandos naujoką, bet prieš tai pateiksime Jums keletą užuominų, kad pasuktumėte galvą ir pabandytumėte jį atspėti
Tai yra futbolininkas, rezultatyviausią savo karjeros sezoną sužaidęs Latvijos čempionate ir antrasis savo šalies žaidėjas, žaisiantis Lietuvos pirmenybėse
Taip pat jis rungtyniavo savo šalies rinktinėje per pastarąjį rinktinių langą bei sykį tarptautinių klubinių varžybų metų viešėjo Marijampolėje. Vis tik Marijampolę teko palikti ne pačios geriausios nuotaikos

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 07 14:34

KOMANDĄ PAPILDĖ NIKARAGVOS RINKTINĖS ŽAIDĖJAS
https://fk-panevezys.lt/komanda-papilde ... -zaidejas/

„Panevėžio“ futbolo klubas atakuojantį potencialą sustiprino kaimyninėse valstybėse rungtyniavusiu puolėju Ariagneriu Smithu. Panevėžyje Nikaragvos rinktinės atstovas, kuris priklauso Jūrmalos „Spartaks“ ekipai, šiame sezone rungtyniaus nuomos pagrindais.

23-ejų puolėjas 2014–2018 metais rungtyniavo gimtosios šalies „Real Esteli“ komandoje ir 2018-aisiais sudarė ilgalaikį kontraktą su „Spartaks“ ekipa ir ten žaidė du sezonus.

A. Smithas nuomos pagrindais anksčiau rungtyniavo dviejuose Uzbekistano klubuose – Zarafšano „Qizilqum“ bei Taškento „Lokomotiv“, taip pat Baltarusijoje – Rečycos „Sputnik“ ekipoje, o pastaroji nikaragviečio komanda buvo antroje pagal pajėgumą Rusijos lygoje rungtyniaujanti Maskvos „Veles“.

2018 metų vasarą su „Spartaks“ klubu puolėjas viešėjo Marijampolėje, kur, vadovaujant vyr. treneriui Tomui Ražanauskui, žaidė UEFA Europos lygos atrankos varžybose prieš „Sūduvą“. Į Panevėžį atvykęs A. Smithas teigė, kad šiuo metu yra solidžios sportinės formos.

„Panevėžys“ yra ambicingas klubas, tad man tai yra gera vieta patobulėti kaip žaidėjui. Treniravausi su Nikaragvos rinktine ir sužaidžiau dvejas rungtynes prieš Belizą – šiuo metu esu neblogai fiziškai pasiruošęs.

Artėjančiame sezone, kaip ir minėjau, sieksiu patobulėti ir kuo labiau prisidėti prie komandos rezultatų“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo Nikaragvos rinktinės atstovas.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas džiaugėsi, kad puolimo grandį pavyko sustiprinti kvalifikuotu futbolininku: „Šiuo metu mums trūksta atakuojančių žaidėjų, kurie galėtų ir savo individualiu meistriškumu pakreipti rungtynių eigą. Jau kurį laiką stebėjome Ariagnerį, mums jis paliko gerą įspūdį, todėl džiaugiamės susitarę su „Spartaks“ klubu dėl nuomos“.

Sutartis su „Panevėžiu“ šiuo metu turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Mitaras Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Jeffrey Sarpongas, A. Smithas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ taip pat žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Vasario 12 dieną 13 val. panevėžiečiai susigrums su Daugpilio „Daugavpils“ futbolininkais iš Latvijos.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 07 20:17

ir antrasis savo šalies žaidėjas, žaisiantis Lietuvos pirmenybėse
- O kas čia toks? Iš pirmos lygos? Neatsimenu A lygoje Nikaragvos atstovo..

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 07 21:46

ir antrasis savo šalies žaidėjas, žaisiantis Lietuvos pirmenybėse
- O kas čia toks? Iš pirmos lygos? Neatsimenu A lygoje Nikaragvos atstovo..
buvo toks ne taip ir seniai
http://lietuvosfutbolas.lt/zaidejai/jos ... rga-64286/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 07 23:30

A jo, buvo.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 09 11:11

PRATĘSTA SUTARTIS SU E. VELIULIU
https://fk-panevezys.lt/pratesta-sutart ... -veliuliu/

„Panevėžio“ futbolo klube ir toliau rungtyniaus saugas Ernestas Veliulis, su kuriuo sutartis pratęsta dar vienam sezonui. Lietuvos rinktinės žaidėjui tai bus jau ketvirtasis sezonas gimtojo miesto komandoje.

29 metų futbolininkas „Panevėžio“ garbę gina nuo 2019-ųjų ir su ekipa triumfavo tiek LFF taurėje, tiek Supertaurėje.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ E. Veliulis sužaidė 24 mačus, per kuriuos pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Be to, panevėžietis pernai su šalies rinktinės marškinėliais rungtyniavo akistatose prieš Šveicariją bei Kuveitą.

Deja, praėjusį sezoną patirtos traumos neleido saugui sužaisti daugiau mačų Lietuvos čempionate, o taip pat teko praleisti susidūrimą su Novi Savo „Vojvodina“ futbolininkais. Panevėžietis tikisi, kad panašaus scenarijaus šiemet pavyks išvengti.

„Traumos, manau, sutrukdė sėkmingai pasirodyti praėjusį sezoną. Pradžioje iškritau porai savaičių, tada grįžau, sužaidžiau porą rungtynių ir iškritau dėl traumos kažkur trims mėnesiams. Po to grįžęs, atrodo, įsivažiavau, vėl pradėjau pastoviai rungtyniauti, buvau kviestas į rinktinę, ten sužaidžiau porą rungtynių po keitimo ir atrodė, kad viskas jau gerai, bet sezono pabaigoje vėl patyriau traumą ir nebaigiau paskutinių dviejų sezono rungtynių.

Komandiniai tikslai būtų vėl patekti į Europos varžybas, o asmeniškai – išvengti traumų ir sėkmingai prisidėti prie gero komandos žaidimo bei gerų rezultatų. Kol kas esame komplektacijos stadijoje, daug jaunų vietinių žaidėjų. Sunkiai treniruojamės ir dirbame“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė E. Veliulis.

Sutartis su „Panevėžiu“ šiuo metu turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Mitaras Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, E. Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Ariagneris Smithas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Vasario 12-ąją 13 val. panevėžiečiai pasitikrins jėgas su Daugpilio „Daugavpils“ futbolininkais iš Latvijos.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 09 16:27

ir antrasis savo šalies žaidėjas, žaisiantis Lietuvos pirmenybėse
- O kas čia toks? Iš pirmos lygos? Neatsimenu A lygoje Nikaragvos atstovo..
buvo toks ne taip ir seniai
http://lietuvosfutbolas.lt/zaidejai/jos ... rga-64286/
https://en.wikipedia.org/wiki/Francisco ... born_1988)

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 09 16:40

Šitas gi nei kostarikietis, nei nikaragvietis... kad tėvukas iš ten, tai nieko nereikškia. Futbolo pilietybė pas jį NIC, o jaunystėje kostarika. Toks biškį neapsisprendęs.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 10 12:38

FK Panevėžys

Skiriasi FK “Panevėžys” ir fizinio rengimo trenerio Leonardo Iparraguirre keliai. Dėkojame treneriui už nuoširdų darbą ruošiant komandą ateinančiam futbolo sezonui ir linkime sėkmės sekančioje karjeros stotelėje

Kalinauskas
Pranešimai: 3265
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 10 14:07

FK Panevėžys

Skiriasi FK “Panevėžys” ir fizinio rengimo trenerio Leonardo Iparraguirre keliai. Dėkojame treneriui už nuoširdų darbą ruošiant komandą ateinančiam futbolo sezonui ir linkime sėkmės sekančioje karjeros stotelėje
Įdomiai

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Panevėžys“

2022 Vas 14 21:17

Kontrolinių rungtynių "Panevėžys" - "Daugavpils" įvarčiai

https://www.youtube.com/watch?v=z6hqZQFy-MI


Grįžti į