Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Lie 29 17:32

Kai per delčią perki mašiną, tai ji amžinai lūžta ir dūsta... :roll:

CV, ypač paskutinis sezonas nuteikia viltingai., bet kai komanda tokia nestabili ir išsibalansavusi... ir jeigu be Elivelto tektų grajinti.... :roll:

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Panevėžys“

2022 Lie 30 16:02

Sugrįžo S. Vasquezas ir atvyko jaunas lietuvis
https://fk-panevezys.lt/11737-2/

„Panevėžio“ futbolo klubas vasaros perėjimų lango metu pasipildė dar dviem futbolininkais. Į komandą sugrįžo kolumbietis Sebastianas Vasquezas bei atvyko „Optibet Pirmoje lygoje“ atsiskleidęs Martinas Perveinis. Su abiem žaidėjais pasiekti susitarimai, galiojantys iki šio sezono pabaigos.

Iš Pabradės miesto kilęs 18-metis M. Perveinis nuo 14 metų persikėlė į Baltijos futbolo akademiją Vilniuje ir tobulėjo pas trenerį Ivaną Švabovičių. Šiemet BFA gretose „Optibet Pirmoje lygoje“ atakuojantis futbolininkas pelnė 10 įvarčių, dar 5 tikslūs smūgiai buvo pridėti „Hegelmann LFF taurėje“.

„Pirmoje lygoje pavyko pelnyti nemažai įvarčių ir gavau pasiūlymą iš „Panevėžio“, o mano agentas Deividas Česnauskis padėjo man atvykti čia. Labai geri įspūdžiai treniruojantis su pagrindine komanda – pakilau iš jaunimo į vyrų futbolą. Norisi įsitvirtinti pagrindinėje komandoje, įrodyti savo vertę Pirmoje lygoje ir gauti šansą A lygoje“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo M. Perveinis.

Savo ruožtu S. Vasquezas „Panevėžio“ garbę gynė tris ankstesnius sezonus, kai Aukštaitijos sostinės klubas pakilo į Lietuvos čempionatą. Kolumbiečio sąskaitoje – 74 dvikovos „Optibet A lygoje“. Šiame sezone 26 metų puolėjas atstovavo „Jonavai“, kurios gretose sužaidė 17 mačų.

„Viskas pernelyg nepasikeitė, tik keli nauji žaidėjai atvykę į komandą. Nemažai futbolininkų liko iš praėjusio sezono. Sieksiu kuo greičiau prisitaikyti prie trenerio propaguojamos žaidimo sistemos, tad dirbsiu sunkiai, kad kiekvienu metu padėčiau komandai. Šis sezonas skiriasi nuo praėjusio tuo, jog kitos komandos yra labiau lygios. Manau, kad galime pasiekti kažką kito, nors anksčiau esame iškovoję du trofėjus. Bus sunku, bet bandysime laimėti čempionatą – esame netoli pirmos vietos. Turime gerą komandą, esame susitelkę, tad tikiuosi gerai baigsime šiuos metus. Mano, kaip žaidėjo, tikslas yra atiduoti save visą per treniruotes ir rungtynes. Sieksiu pasižymėti taikliais smūgiais ir su komanda pakovoti dėl titulų – juos iškovoti būtų nuostabu. Kol kas klubas šiame sezone žaidžia puikiai“, – teigė ketvirtą sezoną „Panevėžyje“ žaisiantis futbolininkas.

Su klubu atsisveikino 19-metis saugas Darius Jurgelevičius – klaipėdietis persikėlė į gimtojo miesto „Neptūno“ komandą. „Panevėžys“ dėkoja D. Jurgelevičiui už įdėtas pastangas ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Panevėžys“

2022 Lie 30 23:30

„Panevėžys“ kontrolinėse rungtynėse įveikė „Nevėžį“
https://fk-panevezys.lt/11740-2/

Futbolo klubas „Panevėžys“ susidariusią pertraukėlę „Optibet A lygoje“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“. „Aukštaitijos“ stadione vykęs permainingas susitikimas baigėsi panevėžiečių pergale 4:2 (1:2).

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios pradėjo kurti progas, tačiau jų nepavertė įvarčiais ir 12-ąją bei 13-ąją minutėmis turėjo traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. Po pakelto kampinio smūgiu iš arti pasižymėjo Karolis Gvildys, o Soichiro Suzuki nukreipė kamuolį į tuščius vartus po Igno Driomovo klaidos.

Netrukus aktyviai žaidęs Sebastianas Vasquezas sukirto kamuolį į virpstą, bet 24-ąją minutę galiausiai džiaugėsi įvarčiu, kai kampinį pakėlė Elivelto. Pastarasis brazilas taip pat neišnaudojo geros progos antroje pirmojo kėlinio pusėje.

Po pertraukos aikštėje pasirodė Danas Šimkevičius, Ernestas Veliulis, naujokas Adnanas Bašičius, Eimantas Dzinga, Aironas Trakšelis bei Domantas Vaičekauskas. „Panevėžio“ atakos pagaliau davė vaisių 52-ąją minutę – po pakelto kampinio pasižymėjo Rokas Stanulevičius.

63-iąją minutę „Nevėžio“ futbolininkas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjo paskirtą baudinį realizavo Nasko Milevas. Antrame kėlinyje taip pat po keitimo į kovą buvo mestas atakuojantis trejetas – Ulysse Diallo, Nojus Lukšys bei Martinas Perveinis.

Pastarasis „Panevėžio“ naujokas 72-ąją minutę uždirbo baudinį, kurį pats ir realizavo bei rezultatą pavertė 4:2.

Starto sudėtis: Ignas Driomovas, Matijus Remeikis, Joshua Akpudje, Linas Klimavičius, Ronaldas Misiūnas, Rokas Stanulevičius, Tautvydas Eliošius, Wandersonas Melo, Sebastianas Vasquezas, Elivelto, Nasko Milevas.

Dėl traumų komandai padėti negalėjo: Ariagneris Smithas, Jeffrey Sarpongas, Mitaras Čukovičius, Pijus Širvys ir Žygimantas Baguška.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais kitą sekmadienį, rugpjūčio 7 dieną. 21-ojo turo dvikova svečiuose su Marijampolės „Sūduva“ prasidės nuo 17.55 val.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Lie 31 17:25

Perveinis prieš sezoną svajojo (o gal turėjo planą) Pirmoje lygoje pelnyti 18 įvarčių, bet dabar yra dešimt.... ir jeigu žais Panevėžys B, tai netikiu, kad pavyks tuos 18 susirinkti... :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 03 14:07

Atsisveikinimas su Ch. Kozoroniu
https://fk-panevezys.lt/11746-2/

Futbolo klubas „Panevėžys“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį ir atsisveikino su saugu Chrysovalančiu Kozoroniu, kuris ekipoje praleido nepilnus tris sezonus.

2020 metais į Lietuvą atvykęs graikas neužtruko išsikovoti vietos startinėje komandos sudėtyje ir tapo vienu iš svarbiausių žaidėjų aikštės viduryje. Iš viso su „Panevėžio“ marškinėliais Ch. Kozoronis „Optibet A lygoje“ sužaidė 44 mačus, per kuriuos pelnė 2 įvarčius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Saugas žaidė be keitimų abiejose istorinėse akistatose, kai „Panevėžys“ triumfavo „Hegelmann LFF taurės“ finale ir 2021-aisiais iškovojo Supertaurę. Taip pat Ch. Kozoronis per du sezonus pasirodė ir visose keturiose rungtynėse UEFA Konferencijų lygoje.

„Praleistus dvejus metus Lietuvoje prisiminsiu kaip suteikusius nuostabių dalykų ir išskirtinių momentų. LFF taurės finalas, svarbios sezono rungtynės, kurias laimėjome bei beprecedenčiai epizodai mano karjeroje, nes laimėjau pirmuosius trofėjus.

Taip pat prisiminsiu puikius komandos draugus ir gerus draugus, su kuriais užmezgiau ryšį per Lietuvoje praleistą laiką. Čia gimė mūsų dukra, tai reiškia, kad Panevėžys mums yra tarsi namai. Puikūs dveji metai – sėkmingi, laimingi ir palaiminti. Didelis ačiū!“, – atsisveikindamas fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo Ch. Kozoronis.

„Panevėžio“ futbolo klubas dėkoja Ch. Kozoroniui už praleistą laiką ir atstovavimą reprezentacinei Panevėžio miesto komandai bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 03 14:25

Galvojau, kad pirmasis out`e atsidurs Ulysse Diallo · :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 04 14:20

Papildymas gynybos grandyje
https://fk-panevezys.lt/papildymas-gynybos-grandyje/

„Panevėžio“ futbolo klubas, finišavus vasaros perėjimų langui, pasipildė paskutiniu naujoku – juo tapo 30-metis senegalietis Seydina Keita, su kuriuo pasiektas susitarimas iki šio sezono pabaigos. Taip pat į komandą sugrįžo ir joje jau darbuojasi fizinio rengimo treneris Leonardo Iparraguirre.

Legionierius iš Senegalo savo karjerą pradėjo gimtinės „Diambars“ klube, vėliau priklausė Norvegijos „Molde“ ekipai ir 2017 metais persikėlė į Liepojos „Liepaja“ komandą ir joje šį sezoną darbavosi būtent su L. Iparraguirre. S. Keita „Liepaja“ gretose praleido net šešis sezonus iš eilės.

Šiemet Latvijos čempionate „Panevėžio“ naujokas pasirodė 13-oje rungtynių ir pastarąjį mačą žaidė birželio 22 dieną.

„Tiesą pasakius, itin daug apie Lietuvos čempionatą nežinojau ir teko priimti greitą sprendimą. Po to, ką man papasakojo fizinio rengimo treneris Leonardo Iparraguirre, su kuriuo aš dirbau „Liepaja“ klube, tai man suteikė motyvacijos prisijungti prie „Panevėžio“.

Iš turnyro lentelės matosi, kad komandai puikiai sekasi, tad mano tikslai – suteikti savo kuklios patirties, daug dirbti ir vieningai kovoti su savo komandos draugais dėl dviejų likusių šio sezono titulų“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo S. Keita.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 04 15:03

vienoje vietoje jo ūgis 176, kitoje 179... toks biškį neūžauga. Juokingiausia, kad 2014 m. gewinneris Norvegijos čempionato ir taurės, bet ar bent minutę žaidė? :roll: Pas latvius 126 Virsliga rungtynių ir devyni įvarčiai, bet, matyt, jau išsisėmė, tad į LT. O tasai, teniso žvaigždė, vėl pabruko uodegą ir pas panevėžiokus grielinsis. :roll:

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 07 20:20

Pirmoje lygoje visas jų žvaigždynas nuraškė pergalę, ten, matyt, tikslas išlipti iš dugno, nes paskutiniai.... :roll:

O pagrindinė ekipa šiandien keistai žaidė, kiek ten Klimavičius kojas kaišiojo nesėkmingai... podkastuose galės pasakoti savo nesėkmės istoriją... :roll:

Joo, kai gauni nuo Sūduvos, tai perspektyvos liūdnai atrodo. Suolas trumpas, aikštėje nesusipratimai... :roll: apturėjo gėdą, taip jiems ir reikia. :roll:

Kalinauskas
Pranešimai: 3266
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 08 10:47

Tai Klimavičius pakišo tokias kojas, kur sunku pakišt. Bet talentas Akpudje mane sužavėjo. Daugiau tokių į visas komandas išskyrus Vilniaus Žalgirį ir ramu. titulas kišenėje.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgp 08 16:54

Tai Klimavičius pakišo tokias kojas, kur sunku pakišt. Bet talentas Akpudje mane sužavėjo. Daugiau tokių į visas komandas išskyrus Vilniaus Žalgirį ir ramu. titulas kišenėje.
Jam ir kojos kaišiojos... ir galvutė. :roll: net norėdamas tokių fintų nepakartosi. :roll: O čia sužibėjo visom spalvom. :roll:

Tasai Ak-pudžius Latvijoje gal kokius kosmonautų kursus praėjo. O dabar lieka tik Panevėžys.... ir juos košmarinti. Šiais metais aš to futbolo ir nematau, kažką spardo, kažką stumia, trina, net į vartus pataiko, bet totalus antifutbolas. :roll:

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgs 04 14:16

Daugavpils pardavė Akpudje, kažkiek nubyrės ir Panevėžiui už nutrauktą nuomą.
J. Akpudje Lietuvoje žaidė nuomos pagrindais, tačiau šio sezono teisės į futbolininką priklausė „Panevėžiui“, tokiu būdu, pasiekus bendrą susitarimą su Latvijos klubu, nigeriečio nuoma buvo nutraukta, jis buvo priregistruotas „Panevėžiui“ ir išpirktas Čekijos ekipos.
Pirmasis parduotas žaidėjas klubo istorijoje
https://fk-panevezys.lt/pirmasis-parduo ... storijoje/

Futbolo klubas „Panevėžys“ tapo tramplinu vidurio gynėjui Joshua Akpudjei. Daugpilio BFC „Daugavpils“ ekipai priklausęs ir nuomos pagrindais Aukštaitijos sostinės klube rungtyniavęs futbolininkas buvo išpirktas Čekijos čempionate rungtyniaujančios „Jablonec“ komandos.

J. Akpudje Lietuvoje žaidė nuomos pagrindais, tačiau šio sezono teisės į futbolininką priklausė „Panevėžiui“, tokiu būdu, pasiekus bendrą susitarimą su Latvijos klubu, nigeriečio nuoma buvo nutraukta, jis buvo priregistruotas „Panevėžiui“ ir išpirktas Čekijos ekipos.

Futbolininko iš Nigerijos kelias toli gražu nebuvo rožėmis klotas: paauglystėje teko keliuose pardavinėti vandens buteliukus, o prieš 3–4 metus jam nepavyko įsitvirtinti Slovėnijos, Kroatijos ir Čekijos komandų peržiūrose. Pastarosios šalies klubo vyr. treneris parekomendavo J. Akpudjei netgi pasitraukti iš futbolo ir realizuoti save kitoje srityje.

Vidurio gynėjas jau atvyko į Čekiją ir, bendraudamas su fk-panevezys.lt svetaine, padėkojo kiekvienam už puikų laiką, kurį praleido Panevėžyje.

„Šie mėnesiai praleisti „Panevėžio“ klube buvo fantastiški. Kiekvienas mane labai maloniai priėmė ir linkėjo man sėkmės, taip pat turėjau galimybę žaisti Europos varžybose – tai buvo viena iš mano svajonių. Sunku pasakyti „viso gero“ savo namams, nes maniau, kad liksiu čia iki sezono pabaigos, tačiau kiekvienas kelias turi savo pabaigą. Noriu iš visos širdies padėkoti aistruoliams, trenerių štabui, žaidėjams, vadovybei ir „Daugavpils“ klubui, kuris tapo mano kelio Europoje pradžia“, – atsisveikindamas sakė J. Akpudje.

24-erių vidurio gynėjas „Optibet A lygoje“ per 22 mačus pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą, taip pat po dvejas rungtynes sužaidė UEFA Konferencijų lygoje bei „Hegelmann LFF taurėje“.

„Joshua – labai nuoširdus vaikinas, niekada jam niekas nebuvo blogai. Jis labai traukė žmones prie savęs – turėjo daug charizmos ir gerbėjų, daugiausiai vaikų eidavo iš jo prašyti parašo. Po treniruotės pasilikdavo, niekuo nesiskųsdavo, dirbdavo papildomai ir ateidavo anksčiausiai. Atrodė, kad jis jau gimęs tapo profesionalu. Nuostabus žmogus, tikrai gaila buvo išsiskirti“, – teigė klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Klubą palikus svarbiam šio sezono žaidėjui, pradėta potencialių naujokų paieška, kurie sustiprintų komandą per likusias svarbias 2022-ųjų kovas.

„Panevėžio“ futbolo klubas dėkoja J. Akpudjei už įdėtas pastangas treniruotėse ir ginant reprezentacinės Aukštaitijos sostinės komandos garbę bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgs 04 21:19

Kad jau prirašinėjau Olberkį kaip reikalavimų kūną Žalgiriui iki žiemos, manote tiktų Urbonui? Ar ims užsienietį?

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgs 05 11:47

Kad jau prirašinėjau Olberkį kaip reikalavimų kūną Žalgiriui iki žiemos, manote tiktų Urbonui? Ar ims užsienietį?
kad iš didelio O. naudos lyg iš ožio... Nuomuojiesi kokį talentą iš Nigerijos, Ganos, CIV, Limpopo ar Zanzibaro... nuomos pagrindais iš latvių, danų ar dar kažkur, su visomis teisėmis į jį ir paskui pelningai pardavinėji kaip savo talentą. Schema veikianti ir pelninga. :roll: kam imti kokius ten O., skinderius ir panašius, kurie aikštėje lavonai? :roll: pinigučius reikia uždirbinįti.

Aš tai nesuprantu, kam ten du pulkai puolėjų, jeigu įvarčius muša saugai (nominalūs ir pagal pozicijas). O gynįjų linija visai tuščia. Kai Akpudžijus išvyko, tai ten Remeikis fronto neišlaikys... Gerai, kad A lygoje, bet kada gali prisinuomoti bet ko iš bet kur ir jokių transferio langų nėra. ;)

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Panevėžys“

2022 Rgs 06 22:35

Prie klubo prisijungė Lietuvos čempionas
https://fk-panevezys.lt/prie-klubo-pris ... cempionas/

„Panevėžio“ futbolo klubas prieš artėjančias lemiamas sezono kovas sulaukė papildymo. Prie komandos prisijungė 27-erių saugas Jovanas Čadženovičius, su kuriuo sutartis sudaryta iki 2023 metų sezono pabaigos.

Juodkalnietis yra neblogai prisimenamas Lietuvos futbolo aistruoliams. 2018 ir 2019 metais futbolininkas atstovavo Marijampolės „Sūduvai“ bei su ja du kartus triumfavo „Optibet A lygoje“.

J. Čadženovičius vaidino svarbią rolę „Sūduvoje“ tarptautinių turnyrų metu – dviejuose sezonuose žaidė UEFA Europos lygos paskutinio atrankos etapo varžybose prieš Glazgo „Celtic“ bei Budapešto „Ferencvaroš“ komandas.

Saugas paauglystėje prisijungė prie Belgrado „Partizan“ klubo akademijos ir buvo skolinamas kitoms to paties miesto ekipoms – „Teleoptik“ ir „Bežanija“. Nuo 2017 metų juodkalnietis rungtyniavo „Zemun“, o vėliau prisijungė prie Čačako „Borac“ klubo. Po atkarpos „Sūduvoje“ J. Čadženovičius žaidė dviejose Kazachstano komandose – „Taraz“ bei Kyzylordos „Kaisar“.

Išvykęs iš Kazachstano saugas atstovavo dar vienai Serbijos čempionato komandai – Gorni Milanovaco „Metalac“. Į Lietuvą juodkalnietis sugrįžo kupinas ambicijų.

„Esu motyvuotas dėl didelių klubo ambicijų. Anksčiau turėjau patirties laimint Lietuvos čempionatą ir taurę, tad esu labai motyvuotas tą padaryti dar kartą. Pastaruosius mėnesius dirbau, kad išlikčiau geros formos ir esu pasiruošęs, kad ir rytoj, padėti komandai.

Mano pagrindinis susitelkimas yra ties tuo, kad pasirodyčiau aukščiausiu lygiu ir padėčiau komandai pasiekti užsibrėžtus šio sezono tikslus. Sprendžiant iš pirmųjų įspūdžių, organizacija yra aukšto lygio ir aš nekantrauju prisijungti prie komandos“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo J. Čadženovičius.

Grįžti į