F.B.K. „Kaunas“ 2 : 1 Jonavos „Fajetonas“

2014 04 08
Draugiškos varžybos

***

"Drėgname" mūšyje kauniečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:1

Šiandien kauniečiai kontroliavo žaidimo eigą, demonstravo gerą pozicinį futbolą, o „Fajetono“ futbolininkai atsakė greitomis atakomis.

Pirmąm kėliny Geltonai Žali sukūrė ne vieną pavojingą epizodą prie svečių vartų, tačiau kamuoliui nebuvo lemta suspurdėti tinkle.

Pirmasis "Fajetono" vartininko budrumą iš toli patikrino Lukas Turauskas, kiek vėliau Juan Sevilla Sevilla išėjo vienas prieš varžovų vartų sargą, tačiau jam nepavyko jo pergudrauti.

Kėlinio viduryje jonaviečių vartų stiprumą patikrino galingas Deivido Stradalovo smūgis, o kiek vėliau aikštėje pasirodęs Amali Delanot taip pat smūgiavo šalia vartų.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrojo kėlinio pradžioje jau sėkmė lydėjo Geltonai Žalius, kuomet Jonavos ekipos futbolininkai pataikė į vartų virpstą.

Visgi netrukus kamuolys atsidūrė šeimininkų vartų tinkle. Tiksliu smūgiu pasižymėjo Matas Padvaiskas.

„Fajetono“ futbolininkai pirmavo 15 minučių, bet tada įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės ribų įvartį įmušė kauniečių peržiūroje esantis Amali Delanot.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, Vitalijus Antonovas atliko rezultatyvų perdavimą Juan Sevilla Sevilla, kuris suklaidinęs varžovų vartininką įmušė dar vieną įvartį.

2014 Bal 10 13:23

Pagal amziu, tai nesakyciau, kad labai jau jauna sita dukterine- 94-92m. gimimo pagrindinai-t.y. 20-22m. amziaus vyrai-jau turi zaisti aukstesniame lygyje, arba nezais gerai jau niekada :roll:

...

2014 Bal 10 13:47

Čia perspektyviausi iš perspektyviausių. Tik Jonavos mietsas nesugeba išstatyti savo klubo A lygoje. Talentoai tuoj sublizgėtų, primuštų DAINAVAI tuziną golų.

2014 Bal 25 14:46

Gal kas gali apšviesti koks Jonavos Neries krantinės stadiono adresas?

...

2014 Bal 26 11:49

Adreso tikslaus nežinau, bet kai nuo Kauno atvažiuoji, tai yra žiedas.

Į centrą nelįsti, o varyti arba biškį Ukmergės pusėn, už to žiedo bus po dešine.. nedaug nuvažiavus.

Arba galima jeigu Gaižiūnų gatvės pusėn pasuki ir pavažiuoji biškį, tai po kaire toli matosi tasai stadionas...

į stadioną man nepanašus buvo... čia gal 2010.. :roll:

Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

2014 Bal 26 11:57

Čia jau tame stadione miškų nebeliko, o va ten, kur suarta aikštė, tai čia dvi aikštės padarytos
O tas stadionas, kur likęs, tai ten kurmių išarta. Čia sena nuotrauka, gal 3 metų senumo.

Gal kitą savaitę įmesiu, kaip atrodo tasai stadionas 2014 metų balandžio 28 d. :roll: Bet nepažadu..

...

2014 Rgs 19 12:12

"Fajetonas" (Jonava) VS. "Nevėžis-2" (Kėdainiai) 5 (2) : 4 (2)
Data: 2014-09-18
Laikas: 17:00
Stadionas: Jonavos m. centr. st.

Kaimynų derbis tarp jonavos ir kėdainių baigėsi rezultatyviai. šį sykį nugalėjo JONAVOS miesto talentai.

...

2015 Geg 13 09:44

Pergalingai sezoną pradėjo „Fajetono“ futbolininkai

2015 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) antrosios lygos čempionate varžosi 28 komandos. Jos pagal geografinį principą suskirstytos į tris zonas: Rytų, Vakarų ir Pietų. Šioje Pietų zonoje dviem ratais varžysis 10 komandų, tarp kurių žais ir „Fajetono“ komanda (treneris Paulius Vizbaras).

Pirmadienį „Fajetonas“ sezoną pradėjo savo aikštelėje. „Neries“ futbolo aikštyne jonaviečiai susitiko su šios lygos naujoke Kauno „Hegelmann Litauen“ vienuolike, kurioje prieš Jonavos ekipą žaidė buvę „Liedavos“ futbolininkai M.Sirvidas bei T.Kavolis.

„Fajetono“ komandos sudėtį dauguma sudaro jauni Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, taip pat rungtynėse gali rungtyniauti ir pagrindinės „Lietavos“ futbolo klubo futbolininkai.

Mačą su kauniečiais „Fajetono“ futbolininkai pradėjo labai sėkmingai, nes jau 3 min. iš kairiojo krašto kamuolį į varžovų baudos aikštelę pakėlė Vladyslav Chernyakov ir Domantas Dūda tiesiog su kamuoliu įbėgo į vartus. Išsiveržę į priekį jonaviečiai su varžovais visą pirmą kėlinį žaidė gan lygiai.

Antrojo kėlinio pradžioje, kad Jonavos jaunieji futbolininkai gali sezoną pradėto užtikrinta pergale, nes 49 min. užtikrintai rungtyniavęs V.Chernyakov padvigubino rezultatą. Vėliau galėjo būti padėtas ir taškas, bet nuo antrojo kėlinio aikštelėje pasirodęs Gvidas Juška kažkaip įsigudrino iš kelerių metrų nepataikyti į tuščius vartus. Kaip dažnai būna futbole, jei pats nemuši, įmuš – tau. Svečiai iš Kauno tuo pasinaudojo ir sugebėjo net išlyginti rezultatą (2:2).

Visgi, paskutinę mačo minutę savo klaidą ištaisė G.Juška ir pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus, suteikė galimybę „Fajetonui“ švęsti pergalę rezultatu 3:2 (1:0).

„Fajetonas“ – A.Skorupskas, M.Stankevičius, E.Laškovas, A.Paškevičius, D.Makarovas (nuo 46 min. G.Juška), R.Balužis, D.Dūda (nuo 70 min. P.Vengrauskas), A.Kulakauskas, E.Makarovas, V.Chernyakov, K.Martinaitis.

Gegužės 10 d., sekmadienį, „Fajetonas“ Alytuje žais su „SRC-Vidzgiris“ vienuolike.

...

2015 Lie 09 12:22

Palyginus su pernykščiu sezonu, pastebimą šuolį atliko Jonavos „Fajetono" kolektyvas.

5 iškovotos pergalės leidžia laikytis jonaviečiams prizininkų trejete, o rimta paspirtimi tapo žaidėjai iš LFF I lygos lyderės „Lietavos" gretų.