...

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 13:59

FBK „Kauno“ ir „Garliavos“ partnerystė – sėkmingam jaunimo futbolo vystymui
2015-07-15 http://pirmalyga.lt/naujiena/FBK-Kauno- ... stymui/357" onclick="window.open(this.href);return false;

Futbolo bendruomenės klubas (FBK) „Kaunas“ oficialiai sukirto rankomis su futbolo klubu „Garliava“. Tikimasi, jog dviejų Kauno ir rajono klubų tarpusavio bendradarbiavimas atneš abipusės naudos ir prisidės prie sėkmingo jaunųjų futbolininkų ugdymo.

Oficialus bendradarbiavimas įsigaliojo futbolo klubo „Garliavos“ gimtadienio šventėje, kuomet FBK „Kauno“ klubo vadovas Valdas Knyzelis ir FK „Garliava“ klubo direktorius Henrikas Grigas sukirto rankomis ir apsikeitė klubų marškinėliais.

FBK „Kauno“ vadovas džiaugėsi užsimezgusia draugyste ir neslėpė, jog ji ateityje duos apčiuopiamų vaisių. „Džiaugiamės sudarę sutartį su „Garliavos“ klubu, kurio darbą ir progresą stebime jau eilę metų. Tikime šio klubo jaunų trenerių darbu ir jų sėkme bei viliamės, jog jie išugdys ne vieną talentą, kurie vėliau papildys Lietuvos rinktinių ir FBK „Kauno“ gretas“, – teigė FBK „Kauno“ klubo atstovas.

Garliavos futbolo klubas buvo įkurtas 2008 metais, Kauno rajono mieste Garliavoje, o klube šiuo metu treniruojasi penkių amžiaus grupių berniukai. Vyriausiems – 16 metų, o jauniausiems vos septyneri.

Garliavos futbolo klube įkūrimo metais sportavo 25 vaikai. Šiuo metu klubo vardui atstovauja jau per 150 futbolo entuziastų, mėgėjų ir būsimų profesionalų.

„Mes tikime, kad Garliavos futbolo klube jau šiuo metu sportuoja vaikai, kurie gali ateityje tapti profesionaliais futbolininkais.

Jaunuose sportininkuose matome didelį susidomėjimą populiariausiu pasaulyje komandiniu sportu – futbolu, bei jų norą tobulėti ir siekti savo svajonių. Tai mus įkvepia, todėl, jausdami didelę atsakomybę už vaikų gerovę ir tobulėjimą, stengiamės suteikti jiems motyvuojančią ir draugišką aplinką.

Siekiame mūsų apylinkių jaunimui sudaryti kuo geresnes sąlygas žaisti futbolą, atsiskleisti ir tobulintis Garliavoje bei Kauno mieste“, – sakė „Garliavos“ klubo direktorius H.Grigas.

...

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 14:02

Tikimasi, jog dviejų Kauno ir rajono klubų tarpusavio bendradarbiavimas atneš abipusės naudos
- Sviestas sviestuotas ir pertaptas sviestu.. nezarubil šo tam..

vieno Kauno ir vieno rajono.. miesto ir rajono.. Gi yra skirtumas, kur Kaunas, o kur Garliavos miestas..

kažkaip galvojau, kad GARLIAVA visus nustebls - SPYRĮ, STUMBRĄ, 2012-uosius ir net NEVĖŽĮ su LIETAVA, bet, pasirodo, yra dar toks baisus žodis, kurį dažnai vartoja g----, tai partnerystė...

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 14:04

FBK'ams reikia kažkaip suktis. Gal ir bus kokios naudos, nes Kaune geriausius jaunus žaidėjus Spyris ir Stumbras susigraibo

...

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 14:11

Kiek stebėjau ujkių kovas, tai FKG sukovodavo su varžovais. tik tiek, kad ten jaunimas, rimtos komandos nėra. ką duos toji partnerystė dar neaišku, bet geriau jau tai, negu nieko..

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 14:26

Galima partneriauti kiek tik nori, bet kol nebus "bablo" , tol nebus ir zaideju - amen :mrgreen:

...

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Lie 22 14:29

- Arba taip galima sakyti: " Kol žaidėjui 15 metų ir mama maitina, tai gali jis užsiiminėti futbolu, o kai ateina laikas rinkis kaip gyventi, tai varo braškių ūkiuose darbuotis ir po futbolo.."

Juk viskam reikia bablo..

...

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2015 Rgs 03 11:37

U-17 pirmenybių startas pažymėtas pergale!

FK Garliava 1 - 0 Alytaus Dainava
65' Ugnius Montvilas (11m.)

Makenzis
Pranešimai: 6148
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2017 Rgp 24 11:53

Vakar FK Garliava A komanda LFF III lygos rungtynėse Raseiniuose, išplėšė pergalę paskutinę minutę. Pergalingą įvartį 90 min. į "Danspin" klubo vartus pelnė Ignas Miliūnas.

Psichologas
Pranešimai: 1303
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2017 Spa 23 15:35

FK Garliavos alfa patinas tapo akadės direktorium. Nesinori būt blogu pranašu, bet spėju, kad nieko gero iš to Garliavai nenusimato.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2020 Rgs 08 12:38

Futbolo klubas „Garliava“ nestokoja ambicijų suburti ir suaugusiųjų komandą
https://www.diena.lt/naujienos/sportas/ ... nda-984511

Įvairių amžiaus grupių berniukus nuo 2008 metų treniruojantis futbolo klubas „Garliava“ turi ambicijų suburti ir suaugusiųjų komandą, kuri kitąmet atstovautų Kauno rajonui Lietuvos čempionato pirmoje lygoje.

Savivaldybėje vykusiame susitikime savo planus merui Valerijui Makūnui pristatė šio klubo vadovai – Henrikas Grigas, Mindaugas Urbonas ir neseniai profesionalią sportininko karjerą baigęs buvęs Lietuvos futbolo rinktinės narys Tadas Kijanskas.

Įvairiuose šalies ir užsienio klubuose žaidęs T. Kijanskas persikėlė gyventi į Kauno rajoną. Futbolininkas tvirtino norintis prisidėti prie kokybinių klubo pokyčių.

„Smagu matyti, kaip Kauno rajono savivaldybė dirba ateičiai, daug investuoja į jaunimą. Futbole turi būti piramidė – pradedant vaikais ir baigiant suaugusiaisiais, tada galima tikėtis gerų rezultatų“, – sakė T. Kijanskas.

Jei tokie planai prieš keletą metų atrodė nerealūs, dabar jie turi rimtą pagrindą – Kauno rajono savivaldybė, pasak jos atstovų, kartu su Lietuvos futbolo federacija (LFF) šalia Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos baigia statyti tarptautinius reikalavimus atitinkantį stadioną. Savivaldybė į šį objektą investavo 1,1 mln. eurų, o LFF už 200 tūkst. eurų nupirko stadiono dangą. FK „Garliava“ direktorius H. Grigas pasakojo, kad futbolas Kauno rajone sparčiai populiarėja ne tik tarp berniukų, bet ir tarp mergaičių. Suaugusiųjų komanda, trenerio nuomone, galėtų remtis trikampiu: klubas, verslas, savivaldybė.

„Tikiu, kad suveiks verslininkų patriotizmas, ir rėmėjų surasime“, – nepraranda vilties direktorius.

V. Makūnas informavo, kad Garliavos stadiono įkurtuvės turėtų įvykti rugsėjo pabaigoje. Aikštės pagrindai jau įrengti, nutiesti bėgimo takai, įrenginėjamas apšvietimas, tribūnos, liko tik pakloti dangą. Šventinėse atidarymo rungtynėse garliaviečiai ketina susikauti su Lietuvos šešiolikmečių rinktine. Kauno rajono meras pabrėžė, kad sporto aikštynų ir stadionų atnaujinimas yra vienas strateginių šio rajono savivaldybės uždavinių. Mastaičiuose kartu su Lietuvos policijos mokykla svarstoma statyti dengtą maniežą, kuriame visus metus galėtų vykti treniruotės. Šalia Raudondvario gimnazijos taip pat turėtų atsirasti šiuolaikinis stadionas.

„Sąlygas treniruotis futbolininkai turi ir kitose Kauno rajono vietose – Vilkijoje, Ežerėlyje, Akademijoje, Neveronyse“, – vardijo savivaldybės vadovas V. Makūnas.

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2020 Spa 18 15:40

Nauja jėga Lietuvos futbolo padangėje? Į aikštę veržiasi Garliavos klubas su buvusiu rinktinės kapitonu priešakyje
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... priesakyje

Lietuvos futbolo padangėje artimiausiu metu gali sužibti anksčiau neregėta žvaigždė. Dvylika metų veikiantis Garliavos futbolo klubas, iki šiol visą laiką skyręs vaikų ugdymui, siekia žaisti LFF pirmojoje lygoje, o prie to prisidėti planuoja ir ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas ir kapitonas, šią vasarą profesionalo karjerą baigęs Tadas Kijanskas.

Garliavos klubas ilgą laiką specializavosi tik vaikų ugdyme, tačiau galų gale buvo priimtas sprendimas baigti formuoti piramidę vyrų komanda, kuri galėtų varžytis Lietuvos čempionatuose. Nuotaikas bendruomenėje pagerino ir naujo stadiono atidarymas – neseniai prie Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos išdygo modernus dirbtinės dangos stadionas, atitinkantis tarptautinius standartus ir leisiantis komandai varžytis LFF organizuojamose pirmenybėse.

Prie naujo ambicingo projekto prisidėjo ir šią vasarą profesionalo karjerą baigęs ilgametis Lietuvos rinktinės narys T. Kijanskas. Buvęs futbolininkas tapo vienu komandos vadovų.

„Norime tą piramidę pabaigti ir turėti vyrų komandą, kad vaikai turėtų siekį joje žaisti. To iki šiol nebuvo. Turime savivaldybės, Kauno rajono mero paramą ir norėtume kitą sezoną matyti Garliavos klubą, atstovaujantį Kauno rajonui“, – LRT.lt pasakojo T. Kijanskas.

Paklaustas, kas paskatino prisidėti prie nemenkas ambicijas puoselėjančio klubo, pašnekovas tikino, kad tokios mintys kirbėjo jau kurį laiką, o baigus karjerą tam buvo geriausias laikas.

„Aš pats atėjau su idėjomis, pakviestas klubo įkūrėjo, vadovo Henriko Grigo, kuris per ilgą laiką čia įdėjo daug triūso. Esame nusimatę daugiau planų, kaip išsiskirti tiek vaikų ugdymu, tiek kitais aspektais, bet norėtųsi, kad ir verslas kiek labiau prisidėtų prie šito projekto, nes mūsų idėja yra bendruomenės klubas, kuris konsoliduotų tiek bendruomenę, tiek verslą, tiek savivaldybę. Tai būtų idealus modelis, nes šiuo metu Lietuvoje sportas be savivaldos ir verslo praktiškai yra žlugęs.

Aišku, ta problema – ne šios dienos, ji yra jau ilgai, bet matau tikrai gražių pavyzdžių ir su savivalda, su verslu įmanoma surasti modelį, kuris atitiktų poreikius, kad vaikai galėtų sportuoti, tobulėti, kad jiems būtų suteiktos geriausios sąlygos, kad iš jų galėtų išaugti aukštos klasės futbolininkai, kurie ateityje galbūt garsintų Kauno rajono vardą ir atstovautų Lietuvos rinktinei“, – svarstė T. Kijanskas.

Kaip teigė buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas, tikimasi, kad rajono komanda po savo sparnu artimiausiu metu galėtų priglausti daugiau nei pusšimtį kelių amžiaus grupių vaikų, nepamiršdama ir mergaičių komandų.

„Ne paslaptis, kad vaikai iš rajonų kartais būna kiek imlesni, ne tiek išlepinti. Jie iš tikrųjų turi vidinį varikliuką ir kartais išauga labai talentingi, o mes to ir siekiame.

Mūsų potencialas dar nėra išsekęs, šiuo metu Garliavos futbolo klubas turi 250 vaikų, matome potencialą, kad per 2–3 metus galėtume turėti apie 500 tiek berniukų, tiek mergaičių grupėse“, – planais dalijosi T. Kijanskas.

Paklaustas, kodėl ėmėsi vadybos, T. Kijanskas teigė, kad tokie planai buvo puoselėjami jau kurį laiką.

„Aš buvau iniciatorius, tokių planų turėjo ir jau minėtas H. Grigas. Dėl tam tikro lėšų trūkumo daug darbo jis atlieka pats kartu su trenerių kolektyvu. Tie planai buvo stalčiuje giliai palikti, bet aš gal šiek tiek juos sujudinau, įnešiau daugiau optimizmo.

Tad per pastarąjį mėnesį padarėme tikrai nemažai gerų sprendimų. Susitikome su rajono savivaldybės meru, išdėstėme savo viziją, norus. Jis tai priėmė labai pozityviai ir reikia padėkoti, kad supranta, mato tas problemas. Aš pats asmeniškai esu labiau atsakingas už sporto reikalus iš profesionalios pusės, o H. Grigas labiau atsakingas už vaikų ugdymą, yra techninis direktorius, – apie klubo struktūrą pasakojo T. Kijanskas. – Mano pareigybės yra visas organizavimas, trenerio paieška, komandos būrimas, bet sprendimus priimame kartu. Susiduriame su įvairiomis problemos, ne viskas vyksta sklandžiai, tad kelių žmonių nuomonė yra geriau. Tikimės, kad ir toliau viskas eisis. Aišku, žinome, kad bus kliūčių, nusivylimų, bet tai normalu. Dabar esu čia, mano darbas – padaryti, kad po dvejų trejų metų, jeigu manęs čia neliks, tas projektas toliau gyvuotų be didesnių problemų.“

Pastaruoju metu Kauno regione profesionalių komandų skaičius vis didėja – jau kelis sezonus nuosekliai kyla „Kauno Žalgiris“, ambicijų kopti į aukščiausią lygį neslepia šiemet LFF pirmojoje lygoje besivaržantis „Hegelmann Litauen“ klubas, o dabar savo planus atskleidžia ir Garliavos ekipos atstovai. Ar vienas rajonas – ne per maža rinka tokiam skaičiui profesionalias ambicijas puoselėjančių klubų? T. Kijanskas tikina, kad jo atstovaujama komanda labiau orientuojasi į veiklą rajone, todėl „Kauno Žalgirio“ ir „Hegelmann Litauen“ tiesioginiais varžovais nelaiko ir pirmiausia žvelgia į vietos bendruomenę.

„Bendradarbiavimo (su Kauno klubais – LRT.lt) nėra, turime savo viziją, esame nusimatę aktualius klausimus. Esame rajono komanda, todėl su Kaunu tiesioginiu sąsajų neturime. Aišku, visada galima bendrauti futbolo klausimais, esame bendruomenė plačiąja prasme. Kauno apskrities futbolo federacijoje (KAFF) yra mūsų atstovų, kai kuriuos sprendimus reikės priimti bendrai, bet daugiau tikrai nieko nėra.

Dabar nežinome, kokia „Kauno Žalgirio“ ir „Hegelmann“ situacija, kaip jie viską įsivaizduoja. Aišku, malonu, kad Kaune tiek komandų, bet mes save pozicionuojame labiau kaip rajono komandą ir stengsimės jam garbingai atstovauti. Turime nusimatę daug darbų, atsivėrė daug galimybių ir dabar turime jomis naudotis“, – teigė T. Kijanskas.

Paklaustas, kokių problemų gali kilti klubui žengiant pirmus žingsnius vyrų futbole, T. Kijanskas tvirtino, kad tai visų pirma yra žmogiškųjų išteklių klausimas.

„Klubo augimo potencialą matome, tačiau taip pat matomas žmogiškų išteklių trūkumas. Norėtųsi, kad vienai vaikų grupei būtų du treneriai, kad vaikams būtų skiriamas didesnis dėmesys, bet kol kas to suteikti negalime, nes reikalingi papildomi etatai, kvalifikuoti treneriai. Jiems taip pat reikia suteikti atlyginimus, o finansiniai ištekliai šiuo metu to neleidžia. Bet žiūriu pozityviai, tikiu, kad galėsime įgyvendinti savo idėjas. Tai ne vienadienis projektas, o ilgalaikis, glaudaus bendradarbiavimo pavyzdys“, – pasakojo pašnekovas.

Viešojoje erdvėje nemažai dvejopų vertinimų sulaukė dar vienas Garliavos komandos pareiškimas – komanda, niekada nežaidusi net LFF antrosios lygos pirmenybėse, jau kitą sezoną nori startuoti pirmojoje lygoje. Vieni tokią iniciatyvą sveikina ir teigia, kad naujos komandos turėtų gauti tokį šansą, kiti lieka atsargesni ir tvirtina, kad ekipai būtų naudingiau jėgas pasitikrinti antrojoje lygoje ir kilti tik iškovojus tokią galimybę sportiniu principu.

„Mes ir patys suprantame, kad daug kas apeliuoja į sportinį principą, kad reikėtų kažkurioje lygoje iškovoti atitinkamą vietą ir tada žengti aukštyn, bet reikia atmerkti akis plačiau ir pažvelgti, kokia Lietuvos futbolo realybė. Pirmojoje lygoje yra komandų, rungtyniaujančių išimtinai, neatitinkančių visų kriterijų, tad klausimas, ar žmonės ten žaidžia vien iš entuziazmo, koks yra profesionalumo lygis. Mano supratimu, problemų yra, bet žiūrint į šių dienų realybę didelio skirtumo tarp pirmosios ir antrosios lygų nėra. Klausimas visada remiasi į finansus, kokiu biudžetu operuoja komanda.

Nemanau, kad pirmaujančios antrosios lygos komandos negalėtų žaisti pirmojoje lygoje, bet dėl suprantamų priežasčių rungtyniauti ten negali, todėl ir žaidėjai žaidžia ten, kur komandos gali mokėti. Didžioji dalis pirmosios lygos žaidėjų žaidžia mėgėjų statusu, antrojoje lygoje didelių atlyginimų irgi niekas negauna. Yra, kaip yra, nesuplakime visko į mišrainę ir nesakykime, kad yra būtina parungtyniauti vienur ar kitur“, – mintimis dalijosi T. Kijanskas.

Kaip sakė buvęs rinktinės kapitonas, klubas tokius sprendimus priima realiai įvertinęs savo galimybes varžytis tokiu lygiu ir surinkęs konkurencingą biudžetą, leisiantį varžytis su pirmosios lygos komandomis.

„Lietuvoje tikrai yra problemų dėl finansavimo, komandos nežino, kur bus rytoj, gaus finansavimą ar negaus, todėl reikia žiūrėti realiai, ką galima padaryti su turimu biudžetu, kur galima pastatyti komandą, kokią ji turi viziją, taip pat nereikia žadėti to, ko padaryti negali.

Mes viską vertiname realiai: jei gausime savivaldybės, verslo palaikymą, tada galėsime save pozicionuoti pirmojoje lygoje. To mes ir siekiame. Pirmoji lyga turi savų problemų, antroji – savų, gal net didesnių. Iš optimalios pusės bandome savo jaunimui suteikti kuo didesnę motyvaciją ir geresnes sąlygas rungtyniauti toje komandoje. Turime tikslų, bandysime tai padaryti ir tikimės, kad pavyks“, – pasakojo T. Kijanskas.

Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2020 Spa 19 09:49

na jeigu Kauno rajonas solidžiai parems, tai viskas įmanoma. Sąlygos yra, šviežiai rekonstruotą aikštę turi: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1384294#_

klubo tinklapis irgi neblogai atrodo: https://fkgarliava.lt/

Respublik
Pranešimai: 4141
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2021 Vas 10 20:43

Tadas Kijanskas apžvelgia FK Garliava atrankos varžybas
https://www.youtube.com/watch?&v=emeInHn6OsE


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11190
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Garliava" (Garliava)

2021 Kov 09 17:29


Anbo
Pranešimai: 8709
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Garliava"

2021 Kov 10 09:10

Ta raudona spalva akis rėžia :) Galėjo tamsesnį atspalvį parinkt

Grįžti į