...

FK "Lokomotyvas" --> Radviliškis

2012 Geg 05 10:59

Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

Pastarąjį dešimtmetį Radviliškio komanda dalyvavo Šiaulių apskrities futbolo pirmenybėse, tačiau pastaruoju metu įvykdžius miesto stadiono rekonstrukciją, futbolo komanda taip pat nusprendė siekti aukštesnių tikslų. Mindaugo Urbonavičiaus vadovaujamoje komandoje dauguma žaidėjų bus iš Radviliškio, tačiau prie jų prisijungs ir keletas panevėžiečių, tarp kurių labiausia žinomas gynėjas Nerijus Sasnauskas, dar pernai atstovavęs Panevėžio „Ekranui“. Kiti panevėžiečiai pastaruoju metu rungtyniavo LFF I lygos komandose bei prieš du metus atstovavo Pasvalio „Sanžilei“.

Paskutinį kartą redagavo 4 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Geg 07 11:58

LOKOMOTYVAS 3 - 1 AKMENĖ
I (1) turas, 2012 05 05

Debiutabtė LOKOMOTYVO ekpia iš Radvilišio jau pirmose varžybose iškovojo pergalę. Nugalėta lygos senbuvė AKMENĖ

5. Radviliškio „Lokomotyvas" - Akmenės SC-FK „Akmenė" 3:1 (2:1).
Teisėjas: A. Strolė, 150 žiūrovų.
Įvarčiai: 38 min. Marius Ligeika (1:0), 39 min. Marius Ligeika (2:0), 45 min. Šarūnas Barakauskis (2:1), 62 min. Edgaras Stankevičius (3:1).
Įspėjimai: Šarūnas Barakauskis (SC-FK „Akmenė")

...

2012 Geg 12 11:30

JUVENTA 1 - 1 LOKOMOTYVAS
II (2) turas, 2012 05 11

Šiaulių krašto derbyje abi komandos pasidalino po tašką.
Šiauliečiai pirmieji įmušė įvartį ir visas rungtynes turėjo sau palankų rezultatą, tačiau apmaudžiai suklydo ir pačioje rungtynių pabaigoje leido Lokomotyvui išlyginti rezultatą.
Pirmas kėlinys vyko prieš lietų, kai buvo karšta ir tvanku, o antrame palijo lietus, aikštė buvo šlapia.

7. Šiaulių „Juventa-99" - Radviliškio „Lokomotyvas" 1:1 (1:0)
Teisėjas: Tomas Gutauskas, 80 žiūrovų.
Įvarčiai: 17 min. Justinas Krištopaitis (1:0), 90 min. Edgaras Stankevičius (1:1)
Įspėjimai: Martynas Konteikis, Dalius Kišla, Armanas Verbiejus, Justinas Krištopaitis (Juventa-99), Artūras Smirnovas, Deividas Milonaitis („Lokomotyvas")

...

2012 Geg 21 12:14

Radviliškio “Lokomotyvas” 5 – 0 Joniškio “Žygis”
III (3) turas, 2012 05 19

Radviliškyje susitiko komandos, kurios po dviejų turų užėmė pirmas dvi turnyrinės lentelės vietas. Tačiau šiose rungtynėse „Lokomotyvas“ akivaizdžiai pranoko Joniškio „TAIP-Žygio“ komandą ir per pirmąją rungtynių pusę įgijęs dviejų įvarčių persvarą (2:0), antrajame kėlinyje ją dar labiau padidino (5:0). Nugalėtojų gretose tris įvarčius įmušė Edgaras Stankevičius, po kartą pasižymėjo Marius Ligeika ir Ugnius Juozaitis.
Iškovota pergalė Radviliškio „Lokomotyvui“ leido užkopti į turnyrinės lentelės viršūnę
_______________________________________________________________

...

2012 Geg 24 17:39

Anonsas

Penktadienį 19.30 val. Kretingoje
Kretingos „Minija“ vs. Radviliškio "Lokomotyvas"

Mindaugo Urbonavičiaus vadovaujamoje komandoje dauguma žaidėjų yra iš Radviliškio, tačiau prie jų prisijungs ir keletas panevėžiečių, tarp kurių labiausiai žinomas gynėjas Nerijus Sasnauskas, dar pernai atstovavęs Panevėžio „Ekranui“. Kiti panevėžiečiai pastaruoju metu rungtyniavo LFF I lygos komandose bei prieš du metus atstovavo Pasvalio „Sanžilei“.

“Lokomotyvas” per pirmus tris turus įmušė devynis įvarčius, iš kurių net 8 įmušė du puolėjai – penkis kartus pasižymėjo Edgaras Stankevičius ir triskart įmušė Marius Ligeika.
Ar išvysime penktadienį "Minijos" įvartį į varžovų vartus? Ar bus pasiekta pirma pergalė šiame sezone? Visa tai sužinosime per rungtynes „Minija“ – „Lokomotyvas“.

...

2012 Geg 28 13:20

MINIJA 0 - 1 LOKOMOTYVAS
IV (4) turas, 2012 05 26

Dar viena pergalė
„Minija“ pirmajame kėlinyje gan greitai įgijo žaidybinę persvarą ir sugebėjo per kėlinį surengti nemažai atakų, kurias saugas Artūras Anužis bei puolėjas Renatas Ticomirovas užbaigė pavojingais smūgiais į vartus, o LOKOMOTYVUI iki pertraukos tik retkarčiais pavyko sėkmingiau kontratakuoti.
Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino. Kretingiškiai ilgiau kontroliuodavo kamuolį, tačiau „Lokomotyvui“ pavyko surengti ne vieną grėsmingą momentą. LOKOMOTYVĄ nuo saugų Artūro Kurbangalijevo, Audriaus Gadeikio smūgių į vartus gelbėjo patikimai žaidęs vartininkas Aivaras Rudzitis, o „Miniją“ po įspūdingo radviliškiečio smūgio iš daugiau nei 30 metrų gelbėjo tik sėkmė, nes kamuolys tąkart atsitrenkė į skersinį. 76-ąją rungtynių minutę sėkmė nusišypsojo ir „Lokomotyvui“ – dešiniuoju aikštės kraštu prasiveržęs Mindaugas Urbonavičius atliko stiprų perdavimą palei aikštės galinę liniją, o nesėkmingai kamuolį atmušti bandęs „Minijos“ vartininkas nukreipė kamuolį į savus vartus (0:1). Rungtynėms baigiantis „Minija“ dar bandė išvengti pralaimėjimo, tačiau nebesukūrė įsimintinų momentų, o kontratakavęs „Lokomotyvas“ porą kartų galėjo padvigubinti savo persvarą.
Po šios pergalės „Lokomotyvas“ įsitvirtino pirmoje vietoje, o trečiąkart paeiliui pralaimėjusi "Minija" išlieka paskutinėje vietoje.
__________________________________________________________________________________

...

2012 Bir 04 16:19

KELMĖ 1 - 6 LOKOMOTYVAS
V (5) turas, 2012 06 02
  • Cezis di LECCE

Įspūdingą pergalę Kelmėje pasiekė LOKOMOTYVO klubas.
    Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus, tačiau radviliškiečiai suaktyvino žaidimą ir pradėjo mušti įvarčius vieną po kito.
    Galintinis rezultatas 6-1 ir dar viena pergalė.
    Dabar klubas yra pirmenybių lyderis.
Kelmės "VJSM-Kaslita" - Radviliškio "Lokomotyvas" 1:6 (1:1)
Teisėjas: Linas Gedvila, 50 žiūrovų.
Įvarčiai: 16 min. Marius Ligeika (0:1), 34 min. Tadas Špukas (1:1), 47 min. Edgaras Stankevičius (1:2), 64 min. Marius Ligeika (1:3), 75 min. Edgaras Stankevičius (1:4), 78 min. Mindaugas Urbonavičius (1:5), 87 min. Marius Ligeika (1:6).
Įspėjimai: Mantas Kaminas (VJSM-Kaslita), Edgaras Stankevičius („Lokomotyvas")

"Celsis" 2 - 5 "Lokomotyvas"

Kaune žaidė vietos CELSIS ir Radviliškio komanda. Po rezultatyvių rungtynių pergalę šventė svečiai- LOKOMOTYVO klubas.

2012 Bir 12 11:06

Va čia tai sensacija. Gal Celsis jau pamiršo, kaip ant žolės žaisti...

...

2012 Bir 12 11:12

Antros lygos, vakarų zonos lyderiai sutriuškino kažkokią komandėlę iš KAuno. :mrgreen: kokia čia sensacija???

...

2012 Bir 12 11:28

Radviliškio “Lokomotyvas” 2 – 2 Klaipėdos “Jambo”
VI (6) turas, 2012 06 09 - Birželio 9 d. (šeštadienis)

Lyderių dvikova sėkmingiau prasidėjo svečiams – „Jambo“ komandos rezultatyviausias žaidėjas Ernestas Razonas 13-ąją rungtynių minutę įmuštu įvarčiu išvedė savąją komandą į priekį (1:0). Tačiau neilgai trukus tiksliu smūgiu į vartus atsakė ir „Lokomotyvo“ rezultatyviausias žaidėjas Edgaras Stankevičius, įmušęs savo 8-ąjį įvartį šiose pirmenybėse, atstatė pusiausvyrą 1:1. Šeimininkams dar iki pertraukos pavyko pakreipti rungtynių eiga sau palankia linkme, kai 41-ąją rungtynių minutę pasižymėjo Justinas Gulbinas (2:1).
Atkakliai vykusiame antrajame kėlinyje pasižymėti pavyko tik klaipėdiečiams – likus apie penkioliką minučių iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino Ričardas Kaminskas (2:2).
Pasidalinusios po tašką “Lokomotyvo” ir “Jambo” komandos nutraukė viena kitos pergalių serijas, tačiau dar keliais taškais lenkia artimiausius persekiotojus “Mastį” ir “Juventą-99”.

______________________________________________________________________

...

2012 Bir 18 12:11

BABRUNGAS 0 - 3 LOKOMOTYVAS
VII (7) turas, 2012 06 16
  • Plungėje „Babrungas“ priėmė lyderę „Lokomotyvo“ komandą. Plungiškiams pirmajame kėlinyje pavyko atsilaikyti ir išlaikyti lygų rezultatą (0:0). Tačiau vos tik įsibėgėjus antrajam kėliniui rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Edgaras Stankevičius išvedė savo komandą į priekį (1:0), o rungtynėms baigiantis žaidžiantysis “Lokomotyvo” komandos treneris Mindaugas Urbonavičius dviem įvarčiais per porą minučių užtvirtino “Lokomotyvo” penktąją pergalę pirmenybėse.
_______________________

...

2012 Bir 25 16:32

LOKOMOTYVAS 1 - 4 KLAIPĖDOS GRANITAS
VIII (8) turas, 2012 06 24

Triuškinantis pralaimėjimas namuose

Radviliškio “Lokomotyvas” – Klaipėdos “Klaipėdos Granitas” 1:4 (0:3)

Iki šiol dažniausiai varžovus triuškinusi „Lokomotyvo“ komanda sekmadienį savoje aikštėje jau per pirmąjį kėlinį gavo „antausį“ nuo Klaipėdos „Klaipėdos Granito“ vienuolikės. Klaipėdiečiai į priekį išsiveržė 16-ąją rungtynių minutę po Ilja Solovjov įvarčio, o kėliniui baigiantis „Klaipėdos Granito“ persvarą įtvirtino Simas Juška ir Zigmas Jesipovas.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkams po Mariaus Butėno tikslaus smūgio į vartus pavyko įmušti garbės įvartį (1:3), bet pergalingai žaidę klaipėdiečiai ilgai netrukus po Arno Nausėdo įvarčio atstatė turėtą persvarą (4:1) ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. Trečiąją pergalę išeilės iškovojęs “Klaipėdos Granitas” privertė “Lokomotyvo” ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone.
__________________________

...

2012 Lie 02 14:17

MASTIS 0 - 3 LOKOMOTYVAS
IX (9) turas, 2012 06 30

Cezis di Lecce

Pirmenybių lyderiai neturėjo vargo su MASČIO klubu. Namuose žaidę žemaičiai sukūrė progų įmušti, tačiau vis nepavykdavo pasižymėti, o štai LOKOMOTYVAS sumušė net tris įvarčius ir laimėjo rungtynes sausu rezultatu.

CeZis di Lecce

Labai rezultatyviose rungtynės pergalę šventė radviliškiečiai. Minimalia persvara laimėję rungtybes pateko į kitą etapą- 4:5 (0:2, po pirmojo kėlinio)