...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 06 12:55

Šiandien LOKO žaidžia paskutines LFF II lygos varžybas su Telšių Masčio klubu

Mastis turi 8 iš eilės laimėtų varžybų seriją ir paskutinį kartą paytrė pralaimėjimą namuose būtent prieš LOKO rezultatu 0-3.
LOKO gali pasigirti 9 pergaliu serija.

Šios varžybos turnyrinėje lentelėje nieko nelemia, tačiau sezoną pabaigti pergale savų žiūrovų akivaizdoje - būtina!!! Tikimės rimtos kovos. 8-)

Varžybų pradžia 15:00.

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 11:59

LOKOMOTYVAS 1 - 2 MASTIS
XVIII (18) turas, 2012 10 06

LOKO namie nesugebėjo pasipriešinti galingiesiems telšiškiams

http://klff.lt/index.php?option=com_con ... 4&Itemid=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Šeštadienį baigėsi 2012 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kurių nugalėtoja tapo Radviliškio „Lokomotyvo“ komanda. Po daugiau nei dešimtmečio į LFF II lygą sugrįžusi Radviliškio komanda, jau pirmajame sezone nudžiugino savo gerbėjus iškovodama nugalėtojų vardus bei įgydama teisę kitąmet dalyvauti LFF I lygos varžybose.

„Lokomotyvo“ komandos džiaugsmo neapkartino paskutiniajame ture Telšių „Masčiui“ patirtas pralaimėjimas rezultatu 1:2. Antrajame pirmenybių rate šios abi komandos žaidė pergalingai ir iškovojo po aštuonias pergales paeiliui. Tad paskutinė sezono dvikova, kuri turnyrine prasme nebeturėjo įtakos, buvo tiesiog principinė ir siekis išlikti nenugalėtam antroje sezono pusėje. Atkakliai vykusiame pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, o antroje rungtynių pusėje rungtynių eiga klostėsi permainingai. Pirmieji antrojo kėlinio viduryje pasižymėjo šeimininkai – 65 min. rungtynių minutę pasižymėjo Marius Butėnas (1:0). Tačiau „Masčio“ žaidėjai nesutriko ir per kiek daugiau nei dešimt minučių, po Tito Machovo ir Antano Bulošo įvarčių, išsiveržė į priekį (2:1), o įgytą persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Tad galutinėje rikiuotėje „Lokomotyvas“ iškovojo pirmąją vietą (44 tšk.), o „Mastis“, po pirmojo rato buvęs tik penktas ir be suklupimų sužaidęs antrąjį ratą, šoktelėjo į antrąją vietą.

Loko pralaimėjo, bet gėrė šampaniūkštį už gerą sezoną ir džiaugėsi, kad laimėjo pirmenybes. :mrgreen:

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 12:07

Paveikslėlis

Senai bebuvo toks jausmas...pralaimi,bet liudesio nei laso.Aciu vyrams uz cempioniska sezona!!!

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 14:04

Tai Žemaitijos čempionatą laimėjo klubas ne iš Žemaitijos. Žemaičiai nuo Romar laikų, taip ir neturėjo klubo galinčio, kažką laimėti. Jų vietinis čempionatas jaučiu būtų labai silpnas ir skurdus. O geresnius žaidėjus kaip mat nupirktų turtingi Aukštaitijos ir Suvalkijos klubai :)

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 14:26

Tai Žemaitijos čempionatą laimėjo klubas ne iš Žemaitijos. Žemaičiai nuo Romar laikų, taip ir neturėjo klubo galinčio, kažką laimėti. Jų vietinis čempionatas jaučiu būtų labai silpnas ir skurdus. O geresnius žaidėjus kaip mat nupirktų turtingi Aukštaitijos ir Suvalkijos klubai :)
Ten Vakarų zona, o jon sulenda visokie neaiškūs klubai, su neaiškiais tikslais ir vieną sezoną ten pažaidžia, suerzina žemaičius ir kažkur pradingsta. "Mastis" parodė, kad antrame rate yra nenugalimi, ir, paskutinėse rungtynėse nugalėjo LOKO 2-1, nors ir pralaiminėjo 0-1. Žemaičiai nenugalimi, man dėl to abejonių nėra.

Visi save gerbiantys A lygos klubai turi žemaičių. Be jų nebus jokių pergalių... 8-)
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

Zemaitis
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2012 Geg 03 12:30
Palaikoma komanda: Mastis

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 16:03

na antras ratas tikrai ispudingas buvo..ner net ko prikibt..vien i imustu ir praleistu ivarciu santyki paziurejus..
pirmas ratas viska labai sukomplikavo..3 lygiosios..2 pralaimejimai..perdaug biski..:)

Fk Mastis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012 Spa 08 18:10
Palaikoma komanda: Fk Mastis

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 18:26

Norėdami tapti lygos nugalėtojais tikrai per daug sau leidome pirmame rate. O antras ratas tai kaip per sviesta :D Įvarčių santykis 34-4 :)

Fk Mastis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012 Spa 08 18:10
Palaikoma komanda: Fk Mastis

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 08 18:27

Sveikiname su pirma vieta.

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 10 11:50

Aš irgi prisidedu prie sveikinimu LOKO ir tikiuosi, kad eis kitais metais I-on lygon. Zonoje jau viską pasieke, tai nera ko stabdyti.
Žiūrėsime, ką marijus Rimas ten priburs, kiek babkyčių surinks klubui.
Bet kuriuo atveju linkiu sėkmės ir tęsti pradėtus darbus. 8-)

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 15 13:35

Taurė keliauja i Radviliškį.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Aplankys visus Radviliškio rajono miestelius bei kaimelius ir spalio 19 bus namuose :)

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 19 13:33

Rad­vi­liš­kio „Lo­ko­mo­ty­vas“ – fut­bo­lo trau­ki­nio prie­ky­je
Jus­ti­na PO­CE­VI­ČIŪ­TĖ http://savaitrastis.siauliaiplius.lt/sportas" onclick="window.open(this.href);return false;

Tik šių me­tų pa­va­sa­rį įsi­kū­ręs Rad­vi­liš­kio fut­bo­lo klu­bas „Lo­ko­mo­ty­vas“ su­ge­bė­jo tap­ti LFF II ly­gos Va­ka­rų zo­nos pir­me­ny­bių nu­ga­lė­to­ju. Ko­man­da su­žai­dė 18 var­žy­bų ir su­rin­ku­si 44 taš­kus iš­ko­vo­jo ga­li­my­bę da­ly­vau­ti I ly­go­je. Le­mia­mas var­žy­bas Rad­vi­liš­kio ko­man­da vy­ko žais­ti į sve­čius su Klai­pė­dos „Gra­ni­tu“. Šia­me tu­re vie­nin­te­lis Ar­tū­ro Smir­no­vo įvar­tis nu­lė­mė čem­pio­nų var­dą.

Paveikslėlis
„Lo­ko­mo­ty­vo“ fut­bo­li­nin­kai vie­nin­gai sa­ko, kad svar­bu ne tik ge­ras fi­zi­nis pa­si­ren­gi­mas, bet ir drau­giš­ka at­mos­fe­ra.
Aurimo PETRAUSKO nuotr.

Kur­ti klu­bą pa­ska­ti­no su­tvar­ky­tas sta­dio­nas

Dar prieš še­še­rius me­tus Rad­vi­liš­kio spor­to cent­ro fut­bo­lo ko­man­da va­di­no­si „Žė­ru­čiu“, bet at­si­ra­dus pa­grin­di­nei rė­mė­jai – bend­ro­vei „Lie­tu­vos ge­le­žin­ke­liai“ – klu­bas bu­vo pa­va­din­tas „Lo­ko­mo­ty­vu“. Toks po­ky­tis ga­li bū­ti ne tik sėk­min­gas, bet ir sim­bo­liš­kas pa­čiai ko­man­dai – lo­ko­mo­ty­vas tu­ri vi­sa­da bū­ti trau­ki­nio prie­ky­je.
Praė­ju­siais me­tais FK „Lo­ko­mo­ty­vas“ bu­vo Rad­vi­liš­kio spor­to cent­ro ko­man­da ir rung­ty­nia­vo Šiau­lių ap­skri­ties pir­me­ny­bė­se. „Mes, bu­vę rad­vi­liš­kie­čiai, anks­čiau taip pat at­sto­va­vo­me mies­to ko­man­dai ir pa­ma­tę pui­kiai su­tvar­ky­tą sta­dio­ną nu­spren­dė­me, kad fut­bo­lo ly­gis Rad­vi­liš­ky­je nea­ti­tin­ka tu­ri­mos inf­rast­ruk­tū­ros. Nusp­ren­dė­me pa­ban­dy­ti „Lo­ko­mo­ty­vą“ kils­te­lė­ti į aukš­tes­nį spor­ti­nį ly­gį. Tuo tiks­lu bu­vo bū­ti­na įkur­ti klu­bą“, – pri­si­me­na „Lo­ko­mo­ty­vo“ klu­bo va­do­vas Ma­ri­jus Ri­mas. Eu­ro­pos fut­bo­le šiuo me­tu yra su­si­klos­čiu­si to­kia tvar­ka, kad tik klu­bai ga­li da­ly­vau­ti rim­tes­nė­se var­žy­bo­se ir ti­kė­tis su tuo su­si­ju­sios nau­dos. Be to, tik klu­bas ga­li tin­ka­mai ap­gin­ti mies­to fut­bo­lo in­te­re­sus.
Klu­bo va­do­vas pa­sa­ko­ja, kad dar prieš se­zo­ną su­pra­to, jog no­rint ko­vo­ti dėl aukš­tes­nių vie­tų ša­lies fut­bo­lo II ly­go­je bū­ti­na su­stip­rin­ti ko­man­dą žai­dė­jais iš ki­tų mies­tų. Ko­man­dos bran­duo­lį da­bar su­da­ro aukš­tes­nio ly­gio fut­bo­lo ra­ga­vę žai­dė­jai iš Pa­ne­vė­žio. Kai ku­rie jų rung­ty­nia­vo net pres­ti­ži­niuo­se Eu­ro­pos tau­rių tur­ny­ruo­se. Eki­po­je li­ko ir per­spek­ty­viau­si bei rim­čiau­siai į fut­bo­lą žiū­rin­tys rad­vi­liš­kie­čiai. Il­gai Rad­vi­liš­kio ko­man­do­je žai­džian­tis „Lo­ko­mo­ty­vo“ tre­ne­ris Min­dau­gas Ur­bo­na­vi­čius džiau­gia­si, kad tre­ni­ruo­tės ir var­žy­bos kar­tu su pa­ty­ru­siais fut­bo­li­nin­kais da­vė daug pa­tir­ties ir nau­dos vie­ti­niams žai­dė­jams, bet ne­sle­pia no­ro, kad kraš­tie­čių mo­ty­va­ci­ja at­sto­vau­ti sa­vo mies­tui bū­tų di­des­nė: „Gai­la, kad pra­ran­da­me žai­dė­jus, kai šie, bai­gę vi­du­ri­nę, pa­si­ren­ka stu­di­jas di­des­niuo­se mies­tuo­se, kar­tu pa­lik­da­mi ir fut­bo­lo ko­man­dą. Tuo­met ten­ka vėl priim­ti jau­nes­nius ne­pa­ty­ru­sius žai­dė­jus. Tie, ku­rie įsto­ja Šiau­liuo­se, mie­lai at­sto­vau­ja sa­vo gim­to­jo mies­to ko­man­dai.“ Tre­ne­ris ir klu­bo va­do­vas ne­pra­ran­da op­ti­miz­mo ir pri­si­me­na, kad dar prieš ge­rą de­šimt­me­tį Rad­vi­liš­kio klu­bas rung­ty­nia­vo aukš­tes­nia­me Lie­tu­vos fut­bo­lo di­vi­zio­ne. Ta­da pa­grin­dą su­da­rė vie­tos žai­dė­jai. „Ti­ki­mės, kad po ke­le­rių me­tų dar­bo ga­lė­si­me tuo vėl pa­si­džiaug­ti“, – sa­kė jis.

Sėk­min­gas se­zo­nas

Šių me­tų pir­me­ny­bė­se te­ko var­žy­tis net su ke­tu­rio­mis ko­man­do­mis, ku­rios pre­ten­da­vo į aukš­čiau­sias vie­tas. Šis se­zo­nas „Lo­ko­mo­ty­vui“ bu­vo itin sėk­min­gas. Per jį ko­man­dai pa­vy­ko iš­si­ko­vo­ti Žal­gi­rio drau­gi­jos nu­ga­lė­to­jų tau­rę, tap­ti pa­sau­li­nių TA­FI­SA žai­dy­nių lai­mė­to­jais, bet svar­biau­sias pa­sie­ki­mas klu­bui – LFF II ly­gos Va­ka­rų zo­nos pir­me­ny­bių per­ga­lė. Kaip ir žiū­ro­vams, nuo­šir­džiai ste­bė­ju­siems pir­me­ny­bių tur­ny­rą, taip ir tre­ne­riui M. Ur­bo­na­vi­čiui la­biau­siai įsi­mi­nė ant­ro ra­to su­si­ti­ki­mas su Šiau­lių „Ju­ven­tos-99“ ko­man­da. Var­žy­bas pa­vy­ko lai­mė­ti re­zul­ta­tu 3:2, nors dar ant­ro kė­li­nio vi­du­ry­je Rad­vi­liš­kio fut­bo­li­nin­kai at­si­li­ko 0:2. Tre­ne­ris ma­no, kad bū­tent ši per­ga­lė ir bu­vo di­džiau­sia mo­ty­va­ci­ja pa­si­ti­kė­ti sa­vo jė­go­mis ir lai­mė­ti pir­me­ny­bes.
Iš vi­so šių me­tų Va­ka­rų zo­nos pir­me­ny­bė­se da­ly­va­vo 10 ko­man­dų: Jo­niš­kio „Taip-žy­gis“, Šiau­lių „Ju­ven­ta-99“, Ak­me­nės SC-FK „Ak­me­nė“, Tel­šių „Mas­tis“, FK „Klai­pė­dos Gra­ni­tas“, Plun­gės „Bab­run­gas“, Klai­pė­dos „Jam­bo“, Kre­tin­gos „Mi­ni­ja“, Kel­mės VJSM „Kas­li­ta“ ir Rad­vi­liš­kio „Lo­ko­mo­ty­vas“. Ant­rą vie­tą, su­rin­ku­si 42 taš­kus, užė­mė Tel­šių ko­man­da, tre­čio­ji ati­te­ko šiau­lie­čiams, pel­niu­siems 35 taš­kus.
Drau­giš­ka ko­man­da ir no­ras to­bu­lė­ti
Fut­bo­las – ko­man­di­nis žai­di­mas, to­dėl čia svar­biau­sia yra pa­si­ti­kė­ji­mas ko­le­ga. „Lo­ko­mo­ty­vo“ ko­man­dos na­riai vie­nin­gai ak­cen­tuo­ja, kad svar­bu ne tik fi­zi­nis pa­si­ren­gi­mas, bet ir drau­giš­ka at­mos­fe­ra, no­ras to­bu­lė­ti. Re­zul­ta­ty­viau­sias „Lo­ko­mo­ty­vo“ žai­dė­jas Ed­ga­ras Stan­ke­vi­čius, ku­ris ka­muo­lį spar­do jau 10 me­tų, įsi­ti­ki­nęs, kad iš Pa­ne­vė­žio į Rad­vi­liš­kį pri­vi­lio­jo bū­tent drau­giš­kas ko­lek­ty­vas: „Ko­man­do­je tu­ri bū­ti ge­ras mik­rok­li­ma­tas, no­rint lai­mė­ti.“ Rad­vi­liš­kie­tis „Lo­ko­mo­ty­vo“ ka­pi­to­nas Ai­va­ras Ru­dzi­tis, uži­man­tis var­ti­nin­ko po­zi­ci­ją, džiau­gia­si gar­be at­sto­vau­ti sa­vo gim­ta­jam mies­tui, jį gar­sin­ti. Ka­pi­to­no tiks­las – siek­ti, kad ko­man­da kil­tų tik aukš­tyn. „Pla­nuo­ju žais­ti tol, kol leis svei­ka­ta ir ne­pra­ra­siu sa­vo spor­ti­nių įgū­džių“, – tei­gia jis.
Lu­kui Ar­laus­kui mo­ty­va­ci­ja žais­ti sie­ja­si ne tik su drau­giš­ku ko­lek­ty­vu, bet ir su pa­trio­tiz­mu: „Žais­ti sa­vo mies­to ko­man­do­je ir gin­ti jo var­dą man tik­ra gar­bė. Nors ko­man­do­je tu­ri­me daug nau­jų vei­dų, ga­liu drą­siai teig­ti, kad ko­man­da yra kaip kumš­tis, nė­ra jo­kių gru­pe­lių.“ Dėl to­li­mes­nių pla­nų Lu­kas dar nė­ra tvir­tas, jis šie­met baigs stu­di­jas Šiau­liuo­se, to­dėl tu­ri min­čių stu­di­juo­ti to­liau ki­ta­me mies­te. Kaip be­bū­tų, vie­nas ge­riau­sių „Lo­ko­mo­ty­vo“ žai­dė­jų džiau­gia­si at­sto­vau­da­mas sa­vo mies­to ko­man­dai.
Jau­nes­ni ko­man­dos na­riai kol kas ne­ža­da kel­ti spar­nų. De­vy­nio­lik­me­čiui Ug­niui Juo­zai­čiui pa­si­ti­kė­ji­mą sa­vi­mi įskie­pi­jo Šiau­lių fut­bo­lo aka­de­mi­ja, žais­da­mas tarp sa­vo bend­raam­žių jau­nuo­lis įgi­jo ne­pa­kei­čia­mos pa­tir­ties ir jau čia su­pra­to, ko­kia tu­ri bū­ti idea­li ko­man­da, ku­ri kar­tu to­bu­lė­tų ir bū­tų vie­nin­ga. Ug­nius ti­ki­si fut­bo­lą su­de­rin­ti su stu­di­jo­mis. Sep­ty­nio­lik­me­čiui Taut­vy­dui Vai­de­laus­kui, uži­man­čiam puo­lė­jo po­zi­ci­ją, fut­bo­las yra vie­na įdo­miau­sių ir su­dė­tin­giau­sių spor­to ša­kų. Jis sa­ko, kad aikš­tė­je ga­li iš­lie­ti emo­ci­jas, pa­ro­dy­ti ge­bė­ji­mus, ku­rių tu­ri dau­giau­sia. Trykš­tan­tis op­ti­miz­mu Taut­vy­das dar kol kas moks­lei­vis. Žai­džian­tis pir­mo­je aukš­tes­nio ly­gio ko­man­do­je jau­nuo­lis džiau­gia­si, kad ne­rei­kia nie­kur va­ži­nė­ti, vis­kas ša­lia, to­dėl kol kas jo pla­nai yra lik­ti „Lo­ko­mo­ty­vo“ klu­be.
Tre­ne­rio pa­lai­ky­mas ir ska­ti­ni­mas – dar vie­na di­de­lė prie­žas­tis ko­vo­ti ir iš­lik­ti prie­ky­je. „Jei žais­da­vo­me na­muo­se, tre­ne­ris Min­dau­gas Ur­bo­na­vi­čius vi­suo­met prieš var­žy­bas įkvėp­da­vo: „Pa­da­rom sau šven­tę prieš sa­vo žiū­ro­vus, sa­vo aikš­tė­je!“ – sa­ko D. Kol­di­nas. „Lo­ko­mo­ty­vo“ na­riai nea­be­jo­ja, kad il­gą žai­di­mo pa­tir­tį tu­rin­čio tre­ne­rio pa­drą­si­ni­mas ir tei­gia­mas nu­si­tei­ki­mas už­kre­čia ko­man­dą, ne­svar­bu, kur bū­tum – ar aikš­tė­je, ar ant suo­le­lio.
Šie­met mies­to gy­ven­to­jai tu­rės ga­li­my­bę pa­ma­ty­ti ir šiek tiek eg­zo­tiš­ką fut­bo­lo at­mai­ną – sa­lės fut­bo­lą. FK „Lo­ko­mo­ty­vas“ jau grei­tai star­tuos aukš­čiau­sio­je ša­lies sa­lės fut­bo­lo ly­go­je. Pir­mą­jį se­zo­ną ko­man­dos pa­grin­dą taip pat su­da­rys ki­tų mies­tų žai­dė­jai, bet per­spek­ty­vūs rad­vi­liš­kie­čiai tik­rai tu­rės ga­li­my­bę pa­si­reikš­ti. „Ti­ki­mės, kad dau­giau jau­ni­mo su­si­do­mės, pa­ma­tys ki­to­kį – tech­niš­ką – fut­bo­lą, o tai pa­ska­tins juos to­bu­lė­ti, siek­ti aukš­tes­nio meist­riš­ku­mo ir vė­liau su­stip­rin­ti „Lo­ko­mo­ty­vą“, – sa­ko Ma­ri­jus Ri­mas.

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Spa 22 13:49

LOKO pasidabino medaliais ir atšventė sezsono pabaigtuves.

Paveikslėlis

Dabar paaiskejo, del ko LOKO tapo nugaletojais. :) Juk jie tokie alkani :) Turiu mintyje pergales. :)

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Lap 06 10:46

Visi atsakymai apie Radviliškio futbolą, tereikia užduoti klausimą:

http://ask.fm/FkLokomotyvas" onclick="window.open(this.href);return false;

無論是交往中 還是暗戀對象? 輸入兩人生日 答案呼之欲出! Šitas geras 8-)

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Lap 16 12:34

II lygos pirmenybės baigėsi, tačiau LOKO dalyvauja salės futbolo pirmenybėse.

„Lokomotyvas“ pervažiavo mažeikiškius
2012 m. lapkričio 14 d.

Sek­ma­die­nį Lie­tu­vos sa­lės fut­bo­lo A ly­gos čem­pio­na­to III tu­ro ma­če Rad­vi­liš­kio „Lo­ko­mo­ty­vas“ sa­vo aikš­tė­je 8:0 (4:0) su­triuš­ki­no Ma­žei­kių „Olim­po SC“ eki­pą.

Du įvar­čius prie per­ga­lės pri­dė­jo Gied­rius Ba­re­vi­čius (32, 39 mi­nu­tė­mis). Po sy­kį pa­si­žy­mė­jo Ig­nas Ša­po­la (15 min.), Da­rius Gul­bi­nas (17 min.), Man­tas Ma­ku­tu­no­vi­čius (19 min.), Sau­lius Vai­gi­nas (20 min.), Ma­rius Bu­tė­nas (27 min.) ir Ar­tū­ras Smir­no­vas (36 min.).

„Lai­mė­jo­me įti­ki­na­mai ir pel­ny­tai“, – ne­daug­žo­džia­vo „Lo­ko­mo­ty­vo“ va­do­vas Ma­ri­jus Ri­mas. Jo nuo­mo­ne, Rad­vi­liš­kio eki­pa – pa­ty­ru­sių ir per­spek­ty­vių jau­nų žai­dė­jų ly­di­nys, ku­ris su­si­žai­džia.

Šeš­ta­die­nį Kaz­lų Rū­dos „STIHL-SC“ sa­vo aikš­tė­je 6:2 (4:2) pra­no­ko Kai­šia­do­rių „Sa­vin­gę“, o Vil­niaus „Be­ken­tas“ na­mie 3:5 (2:2) bu­vo pri­vers­tas pri­pa­žin­ti Kau­no „Nau­ta­ros“ pra­na­šu­mą.

„Lo­ko­mo­ty­vas“ (6 taš­kai) po per­ga­lės pa­ki­lo į ant­rą­ją tur­ny­ri­nės len­te­lės po­zi­ci­ją. „Olim­po SC“ (3 tšk.) – prieš­pas­ku­ti­nis, penk­tas.

M. Ri­mas ant­ro­sios vie­tos ne­su­reikš­mi­na – čem­pio­na­to pra­džia, su­žais­ti trys tu­rai. Šeš­tą­jį se­zo­ną klu­bą tu­rin­čio va­do­vo nuo­mo­ne, šie­me­ti­nė ko­man­da – pa­jė­giau­sia.

Sa­vait­ga­lį „Lo­ko­mo­ty­vas“ sve­čiuo­se žais su „Nau­ta­ra“. M. Ri­mo įsi­ti­ki­ni­mu, Kau­no ko­man­da – pa­sta­ruo­sius pen­ke­rius me­tus stip­riau­sia Lie­tu­vos ko­man­da.

„Bus rim­tas iš­ban­dy­mas. Jis pa­ro­dys tik­rą­jį mū­sų pa­jė­gu­mą. Ti­kiuo­si, pa­si­prie­šin­si­me gar­bin­gai“, – vy­lė­si M. Ri­mas.
________________________________________________________________________________
„Šiau­lių kraš­to“ inf. http://www.skrastas.lt/?data=2012-11-14 ... 1352828074" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Radviliškio „LOKOMOTYVAS“

2012 Lap 16 12:36

Salės futbolas: “Lokomotyvas” sutriuškino “Olimpo SC”
2012.11.11, http://penalty.lt/sales-futbolas-lokomo ... olimpo-sc/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį sužaistos paskutiniosios Lietuvos salės futbolo A lygos trečiojo turo rungtynės.

Antrą iš eilės pergalę iškovojo Radviliškio “Lokomotyvas”. Radviliškiečiai namuose priėmė Mažeikių “Olimpo SC” ir sutriuškino 8:0. Trys taškai nugalėtojams leido pakilti į antrąją turnyro lentelės vietą.

Radviliškio “Lokomotyvas” – Mažeikių “Olimpo SC” 8:0 (4:0)
Teisėjai – N.Biriukovas (Vilnius), S.Vilniškis (Panevėžys)
Įvarčiai: 15 min. I.Šapola (1:0), 17 min. J.Gulbinas (2:0), 19 min. M.Makutunovičius (3:0), 20 min. S.Vaiginas (4:0), 27 min. M.Butėnas (5:0), 32 min. G.Barevičius (6:0), 36 min. A.Smirnovas (7:0), 39 min. G.Barevičius (8:0).

Grįžti į