Mastis turėjo gerą sezoną ir garbingai užbaigė sezoną. Gaila, kad liko tik antri.

"Masčio" komandos treneriui Klaipėdoje įteikta vicečempionų taurė!!!

2013 Kov 26 14:34

JUVENTA-99 2 : 0 MASTIS
2013 03 23
FRIENDLY SPARING

Pirmos rungtynės Telšių MASČIUI susiklostė nesėkmingai. Pralaimėta Šiauliuose JUVENTAI rezultatu 0-2 (0-0).

Rungtynės vyko apylygiai, daugiau progų pasižymėti turėjo šeimininkai tačiau ir "Mastis" neišnaudojo keletos puikių galimybių pasižymėti.
Po rungtynių žaidėjai tikrai nebuvo nusivylę rezultatu, nes tai tik pirmas kartas kai spardėme kamuolį lauke po ilgos žiemos pertraukos.
Tikėkimės, kada nors ir Telšiuose atsiras tokia dirbtinos dangos aikštė kaip Šiauliuose ar Gargžduose ir nereiks puse metų lindėti salėje, kol orai leis ant žolės išeit.
______________________
Pagal MASTIS FB paskyrą.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2013 Kov 26 15:42

Jei tik tikėjimu remsis ir į bažnyčią vaikščios, tai tikrai neatsiras :)

...

2013 Kov 27 11:02

Telsiu MASTIS. Su tokia valdžia kaip Telšių sunku ko nors normalaus tikėtis. Geriausias pavyzdys mūsų naujasis stadionas.

...

2013 Bal 27 11:40

Mažeikių "Atmosfera" 0 : 1 MASTIS
Mažeikiai, 2013 balandis 26 d.
Draugiškos varžybos

Telsiu MASTIS
Paskutinėse pasiruošimo rungtynėse "Masčio" futbolininkai Mažeikiuose nugalėjo varžovus 1-0. Įvartį antro kėlinio viduryje po greitos atakos pelnė Ernestas Kenstavičius. Primėname kad sezonas prasideda gegužės 1 d. 14:00 val. Biržuose. "Mastis" - tavo miesto komanda!!!
Cezis Di Lecce
Va, man pasistojo klausimas, o kas tie varžovai buvo??? Atmosfera, Olipmas, ar kokia latvių komanda... :mrgreen:

2013 Geg 01 17:39

atrodo sezono startas "labai vykes"...pralaimeta 0-3....

The Miz

2013 Geg 01 17:46

sake Cezis, kad Birzai rimta kontora, o zemaiciai galvojo, kad nuvaziuos ir lengvai laimes

Zemaitis

2013 Geg 01 17:58

sezono pradzia...sunku vertint,bet tiek draugiskos tiek sios dienos rezultatas..tai kraupokas vaizdelis..neaisku kas uz telsiskius net zaidzia..galbut nieko padoraus nebeliko..
vienu zodziu reik dar palaukt..ir pasimatys kas ir kaip..

pasirodo..Akmene ir Plunge...patiese ju pacioj aikstej...nieko sau..

The Miz

2013 Geg 01 18:14

vienais metais nesurenka komandos, o kitais jau sustrelina ta akmeniskiu komanda.. arba plungiskiai atsippute buvo, tipo savo bezdzioneliu stadike tikejosi laimeti lengvai..

...

2013 Geg 03 10:23

MASTIS pralaimėjo Biržuose

Gegužės 1 dieną „Mastis“ pradėjo LFF II lygos vakarų zonos čempionatą Biržuose su vietos „Širvėnos“ komanda. Rungtynės prasidėjo žvalgyba, komandos viena su kita susitiko po 5 metų pertraukos tai pradžioje komandos tyrinėjo savo varžovus. Po to visą laiką kamuolio kontrolė priklausė Telšiams, kurie turėjo keletą idealių progų įvarčiui pelnyti tačiau jomis nepasinaudojo. Pirma galimybę sukūrė vienas iš trijų legionierių moldavų tačiau vietoj atlikto perdavimo Maksimas smūgiavo iš aštraus kampo ir į vartus nepataikė. Po keletos minučių telšiškiai vėl sukūrė pavojingą ataką kurios metu buvo atlikti net trys smūgiai į vartus, tačiau vieną atrėmė vartininkas, antras atsitrenkė į virpstą o trečias praskriejo visiškai šalia vartų. Praėjus porai minučių kontrataka surengę biržiečiai pelnė pirmąjį savo įvartį. Po to žaidimas vėl aprimo, kamuolį valdė daugiau telšiškiai ir bandydami išlyginti rezultatą didesnėmis pajėgomis puolė varžovų vartus palikdami varžovams didesnius šansus kontratakuoti. Tuo varžovai ir naudojosi. Pora kartų varžovų puolėjui pavyko „išeiti“ vienas prieš viena su mūsų vartininku tačiau Aleksas savo darbą atliko puikiai ir rezultatas nepasikeitė. 30 minute po varžovų pakelto kampinio krito antras įvartis ir rezultatas tapo 0-2.

Antras kėlinys prasidėjo telšiškių atakomis. Kamuolio kontrolė dar labiau perėjo i telšiškių rankas. Kėlinio viduryje dvi progas vienos atakos metu turėjo Mindaugas, kurio smūgiuotas kamuolys lietė varžovo koją ir prariedėjo greta virpsto. Po to iš karto sekusį kampinį jis užbaigė smūgiu galva į vartus tačiau kamuolį nuo vartų linijos galva atrėmė varžovų gynėjas. Atliekant šitą smūgį Mindaugui buvo prakirstas antakis ir sužaidus keletą minučių dėl kraujuojančios žaizdos jam teko palikti aikštę. Likus žaisti apie 15 min. moldavas Piotr darė stiprų skersą perdavimą i vartininko aikštelę tačiau kamuolys akivaizdžiai atsitrenkęs i varžovo ranką gryžo į aikštę. Teisėjas žinoma 11 metrų baudinio neskyrė . Pačioje kėlinio pabaigoje varžovai pasinaudoję tuo kad telšiškiai visą dėmesį skiria puolimui pelnė trečią savo įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu 3-0 biržiečių naudai.

Kitas rungtynes „Mastis“ žais gegužės 5 dieną 19:00 val. Šiauliuose su praėjusiai metais pirmoje lygoje rungtyniavusia Kuršėnų „Venta“ .

Biržų „Širvėna” – Telšių „Mastis“ 3:0 (2:0)
Teisėjas: Justinas Misevičius. Teisėjo asistentai: Saulius Makštelė, Tamoliūnas Mantas. Žiūrovų: 300
Įvarčiai: 22 min. Matas Gerulis (1:0), 30 min. Tadas Verkulevičius (2:0), 88 min. Vytas Galeckas (3:0).
Įspėjimai: nėra.