2013 Rgs 02 08:29

Rungtynių statistika

2013 08 30

71. Telšių „Mastis" - Plungės „Babrungas" 1:3 (0:2)
Teisėjas: A. Mazalas. Teisėjo asistentai: L. Gerulaitis, T. Motuzas. Žiūrovų: 80
Įvarčiai: 87 min. P. Ukrinas („Mastis"). 10, 55 min. R. Rusys, 20 min. J. Kensminas („Babrungas").
Įspėjimai: 30 min. M. Šliogeris, 41 min. M. Šluta, 56 min. K. Jankauskas, 59 min. M. Bulaš („Mastis"). 41 min. M. Čeponas („Babrungas").

Žemaitijos derbyje tarp Telšių „Mastis" ir Plungės „Babrungas" vėl laimė šypsojosi plungiškiams, kurie įveikė savo varžovus rezultatu 3:1 (0:2).
Pirmajame rate taip pat pergalę šventė plungiškiai.

...

2013 Spa 05 15:41

MASTIS 1 : 2 VENTA

Po pirmojo kėlinio nulinės lygioios 0:0. Abi komandos turėjo po 2 geras progas.
Čia: pusė kėlinio apylygis žaidimas.. tik paskui mastiečiai nuo gynybos pradėjo žaisti.

VENTIEČIAI, smagi VENTOS palaikymo grupele. Vėl užkūrė savo bombikes ir dūmija į akis, visiems pilnos akys dūmų.
Šį kartą mergos jau apsirengusios šilčiau ir niekas per pertrauką jų ant galių sėdynių mašinose nešildys. O gaila. Būtų vaizdų. :mrgreen:

Antrame kėlinyje krito trys rungtynių įvarčiai. Nors pirmi pasižymėjo telšiškiai, bet po to prasileido net du įvarčius.

MASČIO pralaimėjimas 1 - 2.