bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10402
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 16 01:01

FK „PANEVĖŽYS“ ĮVEIKĖ FA „ŠIAULIUS“
http://fk-panevezys.lt/2018/12/15/fk-pa ... -siaulius/" onclick="window.open(this.href);return false;

2018 gruodžio 15

Nuo savaitės pradžios pasirengimo naujajam sezonui cikle dalyvaujantys FK „Panevėžys“ futbolininkai šiandien sužaidė pirmas kontrolines rungtynes. Panevėžiečiai namuose rezultatu 1:0 (0:0) įveikė FA „Šiaulius“. Šeimininkų gretose rungtynes pradėjo visi 11 peržiūroje dalyvaujantys naujokai. Nors teritorinė persvara priklausė šeimininkams, svečiai rungtyniavo neblogai ir paliko gerai organizuotos komandos įspūdį.

FA „Šiauliai“ pirmajame kėlinyje turėjo gerą progą pasižymėti, bet panevėžiečius nuo įvarčio išgelbėjo peržiūroje dalyvaujantis vartininkas iš Lenkijos. Iškart po pertraukos FK „Panevėžys“ gretose pasirodė praėjusiame sezone komandai atstovavęs Andrejus Karvackis. Būtent po šio futbolininko tikslaus smūgio maždaug iš 20 metrų atstumo 53-ąją mačo minutę krito įvartis į šiauliečių vartus. Kiek vėliau FK „Panevėžys‘ treneriai į aikštelę išleido Toma Kačerauską, Joną Skinderį ir Ronaldą Misiūną. Šeimininkai perėmė iniciatyvą ir turėjo progų pasižymėti. Peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis sukirto kamuolį į svečių vartų skersinį. Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, rezultatas nepasikeitė iki rungtynių pabaigos. FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 1:0.

Dar kartą FK „Panevėžys“ ir FA „Šiauliai“ susitiks kitą trečiadienį, gruodžio 19 dieną. Rungtynės Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 16 valandą.

piratas
Pranešimai: 1683
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 16 13:48

Saunuoliai panevezieciai, sugrazino futbola i Panevezi, dabar to paties belieka palinketi ir Siauliams.

zoLTon
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2015 Rgp 18 10:14
Palaikoma komanda: Panevežys

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 19 21:44

FK „PANEVĖŽYS“ DAR KARTĄ ĮVEIKĖ FA „ŠIAULIAI“

http://fk-panevezys.lt/2018/12/19/fk-pa ... KU6gG1BU-M" onclick="window.open(this.href);return false;

Šįvakar dar vienas kontrolines rungtynes žaidė FK „Panevėžys“. Savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 6:0 (3:0) nugalėjo FA „Šiauliai“. Tai buvo antroji šių komandų tarpusavio akistata per paskutines penkias dienas. Praėjusį penktadienį namuose žaidę panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 1:0 (0:0).

Šį kartą FK „Panevėžys“ treneriai aikštėje išbandė 11 į peržiūrą atvykusių naujokų. Be jų, aikštėje pasirodė ir penki su klubu sutartis turintys žaidėjai: A. Karvackis, T. Kačerauskas, J. Skinderis. R. Misiūnas ir S. Vasquezas.

Pirmajame kėlinyje varžovai beveik neturėjo galimybių pereiti į panevėžiečių aikštės pusę. Šeimininkai užtikrintai kontroliavo kamuolį ir jau 11-ąją mačo minutę pelnė pirmąjį įvartį. Iš krašto pakeltą kamuolį į šiauliečių vartus galva nukreipė Titas Aukštuolis. 37-ąją rungtynių minutę Sebastianas Vasquezas realizavo į svečių vartus skirtą 11 metrų baudinį. Dar po keturių minučių S. Vasquezas, suklydus šiauliečių gynėjams, iš 16 metrų atstumo nuginklavo svečių vartininką. Po pirmojo kėlinio FK „Panevėžys“ pirmavo rezultatu 3:0.

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai įmušė dar tris įvarčius. Du kartus pasižymėjo Titas Aukštuolis, (55 ir 70 min.), o sykį – Ronaldas Misiūnas (89 min).

Po dviejų kontrolinių rungtynių su FA „Šiauliai“ panevėžiečiai artimiausiu metu ketina pasirašyti sutartis su trimis futbolininkais.

Dar iki draugiškų rungtynių su šiauliečiais FK „Panevėžys“ pasirašė dviejų metų sutartį su Tautvydu Eliošiumi. Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis 27-erių metų futbolininkas praėjusiame sezone atstovavo „Jonavos‘ ekipai.

Kitą pasirengimo naujajam sezonui etapą FK „Panevėžys“ pradės sausio 7 dieną.

Anbo
Pranešimai: 6179
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 20 17:13

Galėtų ir Tautvydo brolį pasikviest :)

Xenon
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 20 21:09

Tai ir su broliu pasirašys, pinigų klausimas beliko.

Makenzis
Pranešimai: 6017
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Panevėžys"

2018 Gru 21 11:11

Tai ir su broliu pasirašys, pinigų klausimas beliko.
Imi du brolius, o moki lyg už vieną. Kalėdinė akcija. :D Panevėžiui apsimoka. :P

Makenzis
Pranešimai: 6017
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 03 10:56

painesnė situacija būtų jei Fk Panevėžys perimtų Ekrano vardą, kaio tada reikėtų dvi temas sujungti. Bet ir tai atrodo negręsia.
Ne tik vardą, bet ir titulus. ;)

O kam tada susjunginėti? Panevėžio paprasčiausiai neliktų.... nei vardo, nei dar kažko. :roll:
Arba pirktų vardą, bet, realiai, tik titulus. Klubas būtų įkurtas 2015, o titulai nusipirkti už 50 metų. :)
Liktų FK Panevėžys, tik labai nesveikai tituluotas. :D

Tai jokio reikalo sujunginėti nėra. Kuriuo vardu vadintųsi, tai ir būtų menama "teisybė". :roll:

Tobex
Pranešimai: 6131
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 07 20:44

FUTBOLININKAI RUOŠIASI A LYGOS STARTUI
http://fk-panevezys.lt/2019/01/07/futbo ... s-startui/" onclick="window.open(this.href);return false;

Po Naujųjų metų šiandien į pirmąją treniruotę susirinko FK „Panevėžys“ žaidėjai. „Žemynos“ progimnazijos stadione, nepaisant nepalankaus oro, futbolininkai negailėdami savęs liejo prakaitą. Treniruotėje dalyvavo tiek komandos senbuviai, tiek neseniai su klubu sutartis pasirašę futbolininkai. Iš pradžių treneriai Aleksandras Kurtijanas ir Dainius Gleveckas su žaidėjais diskutavo prie taktinės lentos, o po to veiksmas persikėlė ant stadiono dirbtinės dangos.

„Visi supranta, kad Lietuvos A lygos komandų meistriškumas smarkiai skiriasi nuo Pirmos lygos ekipų. Mes jau papildėme komandą keliais naujais žaidėjais, kurie turi nemažą patirį. Rungtyniaujant stipriausioje šalies lygoje labai svarbu turėti patyrusių futbolininkų, kuriems yra tekę rungtyniauti su pajėgiais varžovais. Iki Lietuvos A lygos starto laukia labai daug darbo. Kadangi turime nemažai naujokų, reikės sustyguoti komandinius veiksmu. Iki pilnos komplektacijos mums dar trūka 2-3 pajėgių futbolininkų“ – sakė komandos vyriausiasis treneris A. Kurtijanas.

„Praėjusiame sezone vienas iš sėkmės garantų buvo ne tik žaidėjų meistriškumas, bet ir puiki komandinė dvasia. Prie to labai daug prisidėjo klubo treneriai ir vadovai. Manau, kad ir šiais metais formuojasi irgi puikus bei draugiškas kolektyvas, pajėgus kovoti stipriausioje Lietuvos lygoje“, – teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Pagal sudarytą spacialią programą artimiausiu metu futbolininkai treniruosis vieną arba du kartus per dieną. Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ žaidėjai, pasiskirstę į dvi komandas, tarpusavyje sužais draugišką susitikimą.

Iki Lietuvos A lygos čempionato starto reprezentacinė miesto komanda ketina sužaisti 6-7 draugiškas rungtynes. Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais sausio 19 dieną su Lenkijos I lygoje rungtyniaujančią Suvalkų „Wigry“ ekipa. Rungtynės Marijampolės „Arvi“ arenoje prasidės 13 valandą.

Tobex
Pranešimai: 6131
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 11 15:42

PANEVĖŽYJE RUNGTYNIAUS BUVĘS „TRAKŲ“ ŽAIDĖJAS
http://fk-panevezys.lt/2019/01/11/panev ... -zaidejas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nuo pirmadienio aktyviai artėjančiam Lietuvos A lygos čempionatui ruošiasi FK „Panevėžys“. Treniruotėse darbuojasi ir keletas naujokų. Vienas iš jų – baltarusis Pavelas Krukas jau gerai pažįstamas mūsų šalies futbolo aistruoliams. Šis futbolininkas neseniai su FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį šiam sezonui.

Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas du sezonus (2016 ir 2017 metais) atstovavo šalies čempionato prizininkei „Trakų“ ekipai. Praėjusiame sezone P. Krukas žaidė Baltarusijos I lygoje rungtyniaujančioje „Belshina“ komandoje. Po metų pertraukos 26-erių gynėjas vėl rungtyniaus stipriausioje mūsų šalies lygoje.

P. Krukas anksčiau buvo kviečiamas į įvairaus amžiaus Baltarusijos jaunimo rinktines. Gynėjas rungtyniavo U-17, U-19 ir U-21 Baltarusijos rinktinėse ir atstovaudamas joms sužaidė kelias dešimtis rungtynių. Keletą sezonų P. Krukas žaidė garsiame Minsko „Dinamo“ klube, be to, rungtyniavo „Beryoza“, „Zhitkovichi“, Minsko „Dinamo-2“ komandose.

Pasibaigus treniruotei, Pavelas Krukas atsakė į jam pateiktus klausimus.

Kas padėjo apsispręsti rungtyniauti Panevėžyje?

Pats domiuosi Lietuvos futbolo aktualijomis, o apie FK „Panevėžys“ daug papasakojo praėjusiame sezone čia rungtyniavęs mano geras pažįstamas Ilja Tsyvilka. Iš jo lūpų išgirdau daug teigiamų atsiliepimų apie komandos vadovus, trenerius, žaidėjus ir visą klubo struktūrą. Žinau, kad klubas turi ilgalaikę ateities viziją, o jo darbuotojai – tikri savo srities profesionalai.

Kokie prisiminimai iš dviejų sezonų, praleistų „Trakų“ klube?

Žaidžiau stiprioje komandoje su pajėgiais varžovais. Deja, pirmame sezone patyriau kryžminių kelio raiščių traumą, dėl to keletą mėnesių negalėjau rungtyniauti. Atstovaudamas „Trakams“ iš arčiau susipažinau su lietuvišku futbolu, nes iki tol žaidžiau tik savo gimtojoje Baltarusijoje.

Ar „Panevėžio“ komandoje yra žaidėjų, su kuriais teko rungtyniauti kartu?

Tokių žaidėjų nėra, bet yra keletas futbolininkų, prieš kuriuos teko žaisti, kai atstovavau „Trakams“.

Ar yra tekę rungtyniauti ne tik vidurio gynėjo, bet ir kitose pozicijose?

Teko žaisti dešiniajame gynybos krašte, taip pat atraminiu saugu. Tačiau taip būdavo dėl to, kad kažkas negalėdavo žaisti tose pozicijose. Didžiąją karjeros dalį praleidau rungtyniaudamas vidurio gynėju.

Kaip atrodytų stipriausios Lietuvos komandos Baltarusijos čempionate?

Manau, kad pirmos keturios Lietuvos A lygos komandos Baltarusijos aukščiausioje lygoje atrodytų labai neblogai. Čempionate prizinės vietos greičiausiai nė vienai ekipai užimti nepavyktų, bet netoli prizininkų Lietuvos komandos galėtų būti. Pirmoji Baltarusijos lyga akivaizdžiai nusileidžia Lietuvos A lygai.

zoLTon
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2015 Rgp 18 10:14
Palaikoma komanda: Panevežys

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 19:08

FK „PANEVĖŽYS“ SUSTIPRINO GYNĖJAS IR SAUGAS

http://fk-panevezys.lt/2019/01/14/fk-pa ... -ir-saugas" onclick="window.open(this.href);return false;

FK „Panevėžys“ šiam sezonui pasirašė sutartis su dar dviem futbolininkais. Aukštaitijos sostinės ekipoje rungtyniaus gynėjas Sigitas Urbys ir saugas Aleksandras Erkinas.

Gargžduose gimusiam S. Urbiui Panevėžys puikiai pažįstamas miestas. Čia futbolininkas praleido dvejus metus. 2013 metais žaidėjas atstovavo „Ekrano“ jaunimo komandai, o 2014 metais – pagrindinei ekipai. Po to žaidėjas gynė gimtojo Gargždų miesto „Bangos“ klubo garbę, o praėjusiame sezone rungtyniavo „Palangos“ ekipoje. Kol kas futbolininkui legionieriaus duonos ragauti neteko, o visus savo karjeros metus praleido Lietuvoje.

„Palangos“ komandoje S. Urbiui dažnai teko rungtyniauti ir gynėjo, ir saugo pozicijoje. Pasak paties futbolininko, jo mėgstamiausia pozicija – dešiniojo krašto gynėjas.

Prieš keletą metų S. Urbys buvo kviečiamas į Lietuvos U-19 bei U-21 rinktines. Su komandos draugais S. Urbys Ispanijoje žaidė Europos čempionato U-19 amžiaus grupės Elitiniame turnyre, o vilkėdamas U-21 rinktinės marškinėlius atrankoje į Europos čempionatą sužaidė 7 susitikimus.

„Apsispręsti rungtyniauti FK „Panevėžys“ nebuvo sudėtinga. Šiame mieste jau rungtyniauvau du sezonus. Su T. Salamanavičiumi, M. Suvaizdžiu, E. Tamulevičiumi, J. Skinderiu kartu žaidėme „Ekrano“ ekipoje, su V. Gašpuičiu ir L. Čerkausku – šalies jaunimo rinktinėje, todėl daug žaidėjų puikiai pažįstu. Panevėžio futbolo sistema – viena iš geriausių šalyje. Čia eilę metų ugdomi žaidėjai įvairaus amžiaus šalies rinktinėms“, – sakė S. Urbys.

23-ejų metų žaidėjas teigė, kad jam Panevėžyje patinka treniruočių proceas, mikroklimatas ir draugiška atmosfera komandoje.

„Vadovaujant treneriams Aleksandrui Kurtijanui ir Dainiu Gleveckui, kiekvienas žaidėjas žino, ko iš jo norima. Viskas pasakoma labai tiksliai ir konkrečiai. Nors dar iki naujojo sezono starto liko šiek tiek laiko, bet, manau, kad susiformavo kolektyvas, galėsiantis drąsiai kovoti su stipriausiomis Lietuvos komandomis“, – teigė S. Urbys.

Kitas FK „Panevėžys“ naujokas – Aleksandras Erkinas – pirmą sezoną žais ne savo gimtojoje šalyje Rusijoje. Iki šiol atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas atstovavo Rusijos I ir II lygos komandoms. Sank Peterburge gimęs žaidėjas savo futbolininko karjerą pradėjo gimtojo miesto „Smena“ komandoje. Po to saugas rungtyniavo Jaroslavlio „Šiniko“, Maskvos „Torpedo“, Dzeržinsko „Chimiko“, Maskvos srities „Chimki“, Briansko „Dinamo“, Maikopo „Družba“ klubams. „Zenito“ futbolo adademiją baigęs A. Erkinas 7 sezonus praleido Rusijos I lygoje, o 3 – II lygoje.

Nors Rusijos „Premier“ lygoje žaidėjui neteko rungtyniauti, prieš šios lygos komandas aikštėje jam teko kovoti. Du kartus Rusijos taurės turnyre, atstovaujant „Chimiko“ komandai, teko žaisti prieš garsųjį Maskvos CSKA klubą. Vieną sykį, kai „Chimikas“ pralaimėjo 1:2, A. Erkinas savo komandai pelnė įvartį, įmušęs į daugkartinių Rusijos čempionų vartus.

29-erių metų futbolininkas į Panevėžį buvo atvykęs dar prieš Naujuosius metus ir savaitę su komanda treniravosi bei sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su FA „Šiauliai“. Anskčiau rusas žaidė arčiau puolėjų, o paskutinius tris sezonus rungtyniavo atraminio saugo pozicijoje.

A. Erkinas pripažino, kad lietuviškas futbolas nėra jam labai gerai pažįstamas, todėl bus įdomu rungtyniauti mūsų šalyje.

„Pirmoje Rusijos lygoje, kai atstovavau Maskvos „Torpedo“ komandai, kartu teko rungtyniauti su Sauliumi Klevinsku. Be to, gerai pažįstu ir Tomą Mikuckį, kuris ne vieną sezoną praleido Rusijos I lygoje“, – sąsajas su lietuvišku futbolu vardino A. Erkinas.

Paklaustas, ar neišgąsdino Lietuvą užklupę šalčiai, per kuriuos tenka treniruotis, futbolininkas tik šyptelėjo.

„Rusija – didelė šalis ir esant žymiai didesniems šalčiams man teko treniruotis bei rungtyniauti. Be to, esu gimęs šiaurinėje Rusijos sostinėje, Sant Peterburge, kur gamtinės sąlygos nėra šiltesnės nei Lietuvoje“, – sakė FK „Panevėžys“ naujokas.

A. Erkinas teigė esąs patenkinatas tuo, kad atvyko į Panevėžį.

„Jeigu palyginti pačias treniruotes, tai Panevėžyje jos žymiai intensyvesnės ir įdomesnės nei mano gimtinėje. Rusijos I lygoje daug vyresnio amžiaus trenerių, kurių metodika jau kiek pasenusi ir gana monotoniška“, sakė A. Erkinas.

mafia7
Pranešimai: 6309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 19:37

informacijos apie tą rusą kiek ne kiek yra, bet info nėra daug apie jį. Čia gal rusiškai daugiau informacijos būtų apie jį, bet pas mane ant klaviatūros nėra nupaišytos rusiškos kirilicos raidžių, tai nepamenu ką kur spaust atmintinai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10402
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 19:58

https://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Fu ... l-01091989" onclick="window.open(this.href);return false;
bet pas mane ant klaviatūros nėra nupaišytos rusiškos kirilicos raidžių
- Yra tam virtualios klaviatūros (on-screen keyboard).

Anbo
Pranešimai: 6179
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 20:05

Šiaip tai virsur rodo kad tas Erkinas yra puolėjas https://www.transfermarkt.com/aleksandr ... ler/106783" onclick="window.open(this.href);return false;

Behemoth'c
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 20:08

informacijos apie tą rusą kiek ne kiek yra, bet info nėra daug apie jį. Čia gal rusiškai daugiau informacijos būtų apie jį, bet pas mane ant klaviatūros nėra nupaišytos rusiškos kirilicos raidžių, tai nepamenu ką kur spaust atmintinai.
rasyk ne Erkin, o Yerkin.. rasi pakankamai.. (o jei nori daugiau rusiskos info, rasyk i Yandex'a lotiniskom, o tas i kirilitsa isvers)

Anbo
Pranešimai: 6179
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2019 Sau 14 20:11

šitas visai geras įrankis norint rašyti rusiškai - rašai lotynišku šriftu, iškart verčia į kirilicą, taip pat galima lengvai įterpti specifines raides https://translit.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į