Dabar kai žais Panevėžys bus grynai ką palaikyti A-lygoje, kai kažkada grįš Šiauliai, tai tada Šiaulius palaikysiu, smagu, kad mūsų tame regione ledai jau pajudėjo.

Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2019 Vas 03 15:27

2019-02-02 Gardine draugiškas rungtynes žaidė FK „Panevėžys“ ir Minsko „Luč“ komandos. Susitikimą rezultatu 2:1 (1:1) laimėjo Baltarusijos klubas.

Pasirengimo cikle – pirmasis pralaimėjimas

dima
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2019 Sau 22 14:28

2019 Vas 03 15:34

Su komunikacija Panevėžiui abydna.... :D Tragiškas komunikavimas... kažkaip dar buvau visai mažas, bet puikiai pamenu būdavo toks vaikinas, kuris būdavo atsakingas už Ekrano komunikaciją. Tai kurdavo puikius montažus, gera turinį..

2019 Vas 08 16:00

sprendžiant iš draugiškų rungtynių aprašymų, Ledesma vien dėl standartų afigenas pastiprinimas panevėžiui bus.

zoLTon
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2015 Rgp 18 10:14
Palaikoma komanda: Panevežys

2019 Vas 18 09:47

DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE NUSILEISTA LATVIJOS KOMANDAI

Marijampolėje vykusiose draugiškose rungtynėse jėgas išbandė FK „Panevėžys“ ir FK „Valmiera“. Susitikimą rezultaty 4:2 laimėjo Latvijos ekipa. „Valmiera“ atsirevanšavo už sausio mėnesio pabaigoje patirtą pralaimėjimą 3:4.

Mačo pradžia panevėžiečiams prasidėjo nesėkmingai. Jau 2-ąją rungtynių minutę, suklydus gynėjams, „Valmieros“ žaidėjas smūgiu galva pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po penkų minučių, pakėlus prie varžovų vartų kampinį, Vytas Gašpuitis turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet „Valmieros“ vartininkas išgelbėjo komandą. Dar vieną puikią progą pasižymėti panevėžiečiai turėjo 18-ąją susitikimo minutę. Rafaelis Ledesma tiksliu perdavimu išvedė Tadą Eliošių vieną prieš vieną su varžovų vartininku, bet panevėžietis iš 5 metrų nuotolio nesugebėjo pelnyti įvarčio.

38-ąją mačo minutę FK „Panevėžys“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo komandą nuo antrojo įvarčio, kai vienas prieš jį buvo atsidūręs „Valmieros“ futbolininkas. Po dviejų minučių Latvijos klubo žaidėjai surengė greitą kontrataką, o panevėžiečiai savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė varžovų žaidėją. Arbitro paskirtą 11 metrų baudinį „Valmieros“ futbolininkas tiksliai realizavo, o poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai atsiliekant 0:2.

Antrojo kėlinio pati pradžia panevėžiečiams vėl susiklostė nesėkmingai. Gaudydamas kamuolį suklydo vartininkas, o rezultatas tapo 0:3. 51-ąją susitikimo minutę „Valmieros“ baudos aikštelėje buvo pargriautas Sebastianas Vasquezas. Į varžovų vartus paskirtą 11metrų baudinį tiksliai realizavo Paulius Janušauskas. 57-ąją mačo minutę vėl šiurkščiai suklydo panevėžiečių žaidėjas. Norėdamas kamuolį atiduoti gynėjui, futbolininkas jį perdavė varžovui, kuris, iššokęs vienas prieš vartininką, pelnė dar vieną įvartį.

Atsilikdami 1:4, „Panevėžio“ žaidėjai bandė pakeisti rungtynių scenarijų sau palankesne linkme. 66-ąją susitikimo minutę S. Vasquezas tiksliai perdavė kamuolį ties 11 metrų P. Janušauskui, tačiau pastarojo žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio. Po keletos minučių prie varžovų vartų vėl buvo panaši situacija. Po S. Vasquezo iš krašto atlikto perdavimo P. Janušauskas iš 13 metrų nuotolio kamuolį sukirto į „Valmieros“ vartų skersinį. Vis dėlto P. Janušauskui 77-ąją mačo minutę, po R. Ledesmos perdavimo, pavyko iššokti vienam prieš varžovų vartininką ir jį įveikti.

Likusį iki rungtynių laiką aktyviau žaidė panevėžiečiai, bet jiems daugiau pasižymėti nepavyko. FK ,,Panevėžys“ pralaimėjo Latvijos ekipai rezultatu 2:4. Šiame susitikime daug klaidų darė visa komanda. FK „Panevėžys“ treneriai savo žaidėjus išbandė ne tik tose pozicijose, kur jie yra įpratę rungtyniauti, bet ir kitose.

Draugišką sutitikimą su „Valmiera“ panevėžiečiai rungtynes pradės tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Lukas Čerkauskas, Mantas Fridrikas, Aleksandras Erkinas, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Tadas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Rafaelis Ledesma.

Po keitimų aikštėje pasirodė Šarūnas Jurevičius, SebastiansVasquezas, Ernestas Veliulis, Andrejus Karvackis, Sigitas Urbys, Titas Aukštuolis, Edvardas Tamulevičius

Paskutines kontrolinės rungtynės FK „Panevėžys“ žais namuose šeštadienį, vasario 23 dieną. Panevėžiečiai Žemynos progimnazijos stadione susitiks su Kauno „Hegelmann Litauen“. Rungtynės prasidės 14 valandą.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

2019 Vas 19 11:21

„Panevėžys“ akistatoje su latviais dažnai klydo
fk-panevezys.lt 2019-02-18 17:02

Marijampolėje vykusiose draugiškose rungtynėse jėgas išbandė FK „Panevėžys“ ir FK „Valmiera“. Susitikimą rezultatu 4:2 laimėjo Latvijos ekipa. „Valmiera“ atsirevanšavo už sausio mėnesio pabaigoje patirtą pralaimėjimą 3:4.

Mačo pradžia panevėžiečiams prasidėjo nesėkmingai. Jau 2-ąją rungtynių minutę, suklydus gynėjams, „Valmiera“ žaidėjas smūgiu galva pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po penkių minučių, pakėlus prie varžovų vartų kampinį, Vytas Gašpuitis turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet „Valmiera“ vartininkas išgelbėjo komandą. Dar vieną puikią progą pasižymėti panevėžiečiai turėjo 18-ąją susitikimo minutę. Rafaelis Ledesma tiksliu perdavimu išvedė Tadą Eliošių vieną prieš vieną su varžovų vartininku, bet panevėžietis iš 5 metrų nuotolio nesugebėjo pelnyti įvarčio.

38-ąją mačo minutę FK „Panevėžys“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo komandą nuo antrojo įvarčio, kai vienas prieš jį buvo atsidūręs „Valmiera“ futbolininkas. Po dviejų minučių Latvijos klubo žaidėjai surengė greitą kontrataką, o panevėžiečiai savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė varžovų žaidėją. Arbitro paskirtą 11 metrų baudinį „Valmiera“ futbolininkas tiksliai realizavo, o poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai atsiliekant 0:2.

Antrojo kėlinio pati pradžia panevėžiečiams vėl susiklostė nesėkmingai. Gaudydamas kamuolį suklydo vartininkas, o rezultatas tapo 0:3. 51-ąją susitikimo minutę „Valmiera“ baudos aikštelėje buvo pargriautas Sebastianas Vasquezas. Į varžovų vartus paskirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Paulius Janušauskas. 57-ąją mačo minutę vėl šiurkščiai suklydo panevėžiečių žaidėjas. Norėdamas kamuolį atiduoti gynėjui, futbolininkas jį perdavė varžovui, kuris, iššokęs vienas prieš vartininką, pelnė dar vieną įvartį.

Atsilikdami 1:4, „Panevėžio“ žaidėjai bandė pakeisti rungtynių scenarijų sau palankesne linkme. 66-ąją susitikimo minutę S. Vasquezas tiksliai perdavė kamuolį ties 11 metrų P. Janušauskui, tačiau pastarojo žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio. Po keletos minučių prie varžovų vartų vėl buvo panaši situacija. Po S. Vasquezo iš krašto atlikto perdavimo P. Janušauskas iš 13 metrų nuotolio kamuolį sukirto į „Valmiera“ vartų skersinį. Vis dėlto P. Janušauskui 77-ąją mačo minutę, po R. Ledesmos perdavimo, pavyko iššokti vienam prieš varžovų vartininką ir jį įveikti.

Likusį rungtynių laiką aktyviau žaidė panevėžiečiai, bet jiems daugiau pasižymėti nepavyko. FK „Panevėžys“ pralaimėjo Latvijos ekipai rezultatu 2:4. Šiame susitikime daug klaidų darė visa komanda. FK „Panevėžys“ treneriai savo žaidėjus išbandė ne tik tose pozicijose, kur jie yra įpratę rungtyniauti, bet ir kitose.

Draugišką susitikimą su „Valmiera“ panevėžiečiai rungtynes pradėjo tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Lukas Čerkauskas, Mantas Fridrikas, Aleksandras Erkinas, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Tadas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Rafaelis Ledesma.

Po keitimų aikštėje pasirodė Šarūnas Jurevičius, Sebastianas Vasquezas, Ernestas Veliulis, Andrejus Karvackis, Sigitas Urbys, Titas Aukštuolis, Edvardas Tamulevičius

Nuo tokios komandos gauti.... gėda stačiai.

Makenzis

2019 Vas 19 18:45

Šį sezoną Adidas pakeis į Hummel.

Anbo

2019 Vas 23 18:18

Šiandien Panevėžyje, Žemynos progimnazijos stadione, draugišką susitikimą žaidė FK „Panevėžys“ ir Kauno FC „Hegelmann Litauen“. Rungtynes rezultatu 6:0 (1:0) laimėjo panevėžiečiai.

2019 Kov 10 09:33

Nepaisant mėnesiu ilgesnio pasiruošimo nepanašu kad Panevėžys būtų pasirengęs A lygai. Kol kas trūksta elementaraus agresyvumo, aštrumo, greičio. Biškį pasimetę atrodo. Adaptacija turbūt užtruks ilgiau nei galvota, o per tą laiką aukštesnės vietos nuplauks. Šiaip panevėžiokai turėtų per kokį mėnesį -pusantro atsigauti, komanda nėra tokia prasta kaip demonstruojamas žaidimas. Kitu atveju reiks galvot apie trenerio keitimą.

zoLTon

2019 Kov 10 14:27

Dar nekelčiau didelės panikos, agresyvumo ir kovos prieš Žalgirį atrodė jau daugiau buvo.
Pagrindinės bėdos tikriausiai dabar yra gynyba prieš kontraatakas ir tikslumas aštrinant veiksmus puolime, tai jas kažkiek apsprendus pagerėtų rezultatai.
Aišku iš naujokų kol kas nenuvilia tik Čerkauskas, o už Erkiną atraminiuose turbūt tas pats Banys geriau atrodytų :D

Sekančios prieš Palangą, tai galima tikėtis pamatyt kažkokį progresą.

Anbo

2019 Kov 11 11:55

na prieš Palangą jau privaloma laimėt :)

mafia7

2019 Kov 11 12:54

Prieš Palanga užtenka kiek greitesnį žaidimą primesti, paspartinti atakas ir su Palangos gynyba viso gero nutinka, nes Intzidis per lėtas žaidėjas, o Bagužis nebeturi sveikatos jau žaisti A-lygai ir šiaip matosi, nebe patempia Bagužis A-lygos levelio. tai va kol su savo nesąmonėm Palanga nesusitvarkys, tol tvarkys ją visi kas tik netingi.