Re: FK "Panevėžys"

2020 Vas 07 10:07

Panevėžys baigė komplektaciją, paskutiniais žaidėjais tapo du brazilai, mums gerai žinomas Matheus Bissi ir Jorge Elias. Tiesa Jorge Elias, nėra kažkoks no-name brazilas, sakyčiau toks visai nieko papildymas jis yra, ir rimtesniuose lygose pažaidęs, ir ten įvarčių sukrapštęs, tik traumą didelę apturėjęs.

2020 Vas 07 10:18

DAR DU BRAZILAI PAPILDĖ „PANEVĖŽIO“ GRETAS
2020 vasario 6

Į FK „Panevėžys“ gretas įsiliejo dar du naujokai. Klubas pasirašė sutartis Matheusu Bissi da Silva ir Jorge Elias dos Santos.

Dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis M. Bissi dar praėjusių metų Lietuvos A lygos čempionate atstovavo Kauno „Stumbrui“. Šiai ekipai pasitraukus iš šalies čempionato žaidėjas išvyko į Bahreino klubą „Al-Muharraq“.

Per savo karjerą atraminio saugo bei vidurio gynėjo pozicijose galintis rungtyniautis 28-erių metų futbolininkas rungtyniavo įvairiose Portugalijos, Brazilijos, Maltos, Bulgarijos, Lenkijos komandose.

Paskutiniu komandos naujoku prieš naujojo sezono startą tapo puolėjas iš Brazilijos Jorge Elias dos Santos. 28-erių metų žaidėjas pirmuosius penkis savo karjeros metus praleido gimtinėje. Be įvairių Brazilijos komandų futbolininkui teko rungtyniauti Austrijos „Kapfenberg“, Ukrainos „Černomorec“, Maltos „Hibernians“ klubuose.

M. Bissi ir J. Eliasas Aukštaitijos komandos sudėtyje žaidė draugišką susitikimą su su latvių „Jelgavos“ komanda. FK „Panevėžys“ su abiem naujokais pasirašė sutartis iki 2021 metų sezono pabaigos.

Pasirašęs sutartis su šiais dviem brazilais FK „Panevėžys“ baigė komandos komplektavimą prieš kovo pradžioje prasidėsiantį Lietuvos A lygos čempionatą.

2020 Vas 19 20:33

GARDINE RUNGTYNĖS BAIGĖSI LYGIOSIOMIS
2020 vasario 19

Šiandien Gardine draugiškas rungtynes su vietos „Neman“ žaidė FK „Panevėžys“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynes žymiai aktyviau pradėjo panevėžiečiai ir pirmas kelias susitikimo minutes žaidimas vyko vien tik „Neman“ komandos aikštės pusėje. Nepaisant to, pavojingų momentų prie šeimininkų vartų sukurti nepavyko.

11-ąją mačo minutę pirmą kartą kibti į darbą buvo priverstas „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, atrėmęs nestiprų šeimininkų žaidėjo smūgį. Po minutės R. Broetto jau neišgelbėjo savo komandos. „Neman“ ekipa surengė ataką dešiniuoju kraštu, pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas šeimininkų ekipos futbolininkas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Vėliau aikštėje vyko apylygė kova. Abiejų komandų žaidėjai rungtyniavo labai kietai, todėl mačo arbitras dažnai stabdydavo rungtynes, futbolininkams fiksuodamas pražangas.

30-ąją minutę panevėžiečiai surengė pavojingą ataką, bet Vytas Gašpuitis galva iš arti smūgiavo virš vartų. „Panevėžio“ futbolininkai kėlinio pabaigoje žaidė aktyviai, ilgiau kontroliavo kamuolį, bet didesnės grėsmės prie „Neman“ vartų sukurti nepavyko. Poilsio komandos išėjo šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo be didesnės žvalgybos ir keitėsi greitais išpuoliais. Panevėžiečių gretose pastebimas buvo Lukas Čerkauskas, surengęs kelis aštrius reidus dešiniuoju kraštu. 58-ąją mačo minutę puikia reakcija blykstelėjo R. Broetto, perkėlęs kamuolį per vartus po itin pavojongo šeimininkų žaidėjo smūgio galva.

Panevėžiečiai stengėsi rezultatą išlyginti ir šeimininkų vartus atakavo gausiomis pajėgomis. „Neman“ futbolininkai pasitaikius progai rengdavo kontratakas. Aikštėje virė aistros, o mačo arbitrui sunkokai sekėsi kontroliuoti įvykius aikštėje. Nuo 75-osios susitikimo minutės panevėžiečiai rungtyniavo mažumoje. Teisėjas raudoną kortelę parodė „Panevėžio“ kapitonui Pauliui Janušauskui. Nepaisant to, 83-ąją minutę svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Šeimininkai netoli savo baudos aikštelės pažeidė taisykles. Rafaelis Floro galingai smūgiavo, kamuolys atšoko nuo šeimininkų žaidėjų išrikiuotos gyvatvorės, o V. Gašpuitis atsidūręs laiku iš vietoje sugebėjo pelnyti įvartį. Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šiame susitikime dėl mikrotraumų ir ligų „Panevėžio“ ekipai negalėjo padėti keletas futbolininkų.

Paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš Lietuvos A lygos čempionato startą FK „Panevėžys“ namuose žais vasario 29 dieną su šalies I lygoje rungtyniaujančia Kauno „Hegelmann Liatuen“ komanda. Šis susitikimas Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 13 valandą.

2020 Vas 19 20:37

Biškį nusirašo Brazdžionis. Pirmiausiai už antrą geltoną 61 minutę raudoną gavo vienas iš Panevėžio brazilų, o 75 minutę teisėjas padalino po raudoną abiem komandom. Tad mažumoje Panevėžys žaidė pusvalandį.

2020 Vas 19 20:44

Mačiau bičą puolime žaidžiantį su Gašpuičio maike. Pradžioje galvojau kad čia brazilas naujas panašaus sudėjimo į Gašpuitį, o db skaitydamas aprašimą galvoju, kad tikrai Gašpa nuo rungtynių pradžios puolime žaidė :o :shock:

zoLTon
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2015 Rgp 18 10:14
Palaikoma komanda: Panevežys

2020 Vas 19 22:45

Antrą kėlinį žiūrėjau, tai tikrai visą puolime atžaidė, gal dauguma puolėjų traumuoti buvo, nes ir Janušauskas prieky lakstė.

Žaidimo braižas su pakankamai aukštu spaudimu ir kamuolio įžaidimu trumpais perdavimais nuo gynybos jau matėsi, nors tikslumo dar labai trūksta ir kontraatakų nemažai pavojingų prasileido.

2020 Vas 19 22:48

Oficialus Panevėžio FB parašė, kad visi trys puolėjai traumuoti.

2020 Vas 24 12:44

SUŽAISTOS DRAUGIŠKOS RUNGTYNĖS SU LATVIJOS KOMANDOMIS
2020 vasario 24

Ruošdamasis artėjančiam sezonui FK „Panevėžys B“ namuose sužaidė draugiškas rungtynes RFS U-19 komanda iš Latvijos. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 3:1 (3:0).

Šiame susitikime „Panevėžio B“ ekipai padėjo keletas pagrindinės komandos žaidėjų. Rungtynes pradėjo vartininkas Šarūnas Jurevičius, aikštės žaidėjai Sebastianas Vasquezas, Ernestas Veliulis ir Tomas Salamanavičius. Po dviejų S. Vasquezo ir vieno E. Veliulio įvarčių panevėžiečiai pirmavo 3:0. Pakeitus šiuos futbolininkus kitais, antrajame kėlinyje rygiečiai perėmė iniciatyvą ir sušvelnino rezultatą.

Dar vieną draugišką susitikimą su latvių ekipa žaidė FA -FK „Panevėžys“ komanda, kuriai atstovavo 2004 metais gimę žaidėjai. Jaunieji panevėžiečiai rezultatu 2:6 nusileido „Daugavpils U-17“ futbolininkams.

Šeštadienį Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) įvyks du draugiški susitikimai. Pagrindinė FK „Panevėžys“ komanda susitiks su Lietuvos I lygoje rungtyniaujančiu Kauno klubu „Hegelmann Litauen“ (13.00 val.), o FK „Panevėžys B“ žais su FC „Ryga U-19“ (15.00 val.).

2020 Vas 29 19:04

PASIRENGIMO CIKLAS BAIGTAS PERGALE
2020 Vasario 29

Ruošdamasis artėjančiam Lietuvos A lygos čempionatui FK „Panevėžys“ sužaidė paskutiniąsias draugiškas rungtynes. „Žemynos“ progimnazijos stadione vykusiame susitikime panevėžiečiai rezultatu 1:0 (1:0) įveikė šalies I lygoje rungtyniaujančius Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Susitikimą žymiai aktyviau pradėjo šeimininkai ir gana ilgą laiką veiksmas vyko kauniečių aikštės pusėje. Jau pačioje mačo pradžioje panevėžiečiai sukūrė kelias pavojingas progas prie „Hegelmann Litauen“ ekipos vartų.

9-ąją susitikimo minutę Edenilsonas Bergonsi pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo virš svečių vartų. Po trijų minučių Tautvydas Eliošius turėjo puikią progą pasižymėti, bet iš 5 metrų atstumo pataikė tiesiai į varžovų vartininką.

Panevėžiečių aktyvus žaidimas davė vaisių 17-ąją mačo minutę. Šeimininkai surengė gražią ataką, kurioje dalyvavo visa eilė žaidėjų. Po tikslaus Hugo Figueiredo perdavimo iš krašto Rafaelis Floro iš arti nuginklavo kauniečių vartininką.

Pirmajame kėlinyje įsiminė dar du pavojingi momentai prie „Hegelmann Litauen“ komandos vartų. Svečių ekipos žaidėjas paskutinę akimirką spėjo išmušti kamuolį H. Figueiredo iš po kojų, kai šis buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką.

Komandos kapitono Pauliaus Janušausko ių 16 metrų nuotolio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia svečių vartų virpsto.

Po pertraukos komandų treneriai atliko nemažai keitimų. Nepaisant to, kamuolį ilgiau kontroliavo ir iniciatyvą turėjo „Panevėžio“ komanda. Neblogas progas pasižymėti turėjo Bruno Fandinho, Rafaelis Floro ir Tautvydas Eliošius. Šis žaidėjas buvo labai arti tikslo, bet „Hegelmann Litauen“ vartininkas sugebėjo pirštų galais pasiekti kamuolį ir jį nukreipti į kampinį.

Vienintelę rimtą progą kauniečiai sukūrė 78-ąją mačo minutę. „Hegelmann Litauen“ futbolininkas išbėgo vienas prieš „Panevėžio“ vartininką Šarūną Jurevičių, bet perkeldamas kamuolį per jį nepataikė į šeimininkų vartus.

Iškovojęs pergalę rezultatu 1:0 FK „Panevėžys“ baigė pasiruošimo naujajam sezonui etapą. Per jį panevėžiečiai sužaidė septynis susitikimus ir nepralaimėjo nė sykio. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai laimėjo tris mačus, o keturis baigė lygiosiomis.

Lietuvos A lygos čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 6 dieną Vilniuje su vietos „Žalgiriu“. Susitikimas „Sportimos“ manieže prasidės 19 valandą 30 minučių.

2020 Vas 29 21:51

Nors ir baigė komplektaciją, bet kažkoks japonas majačinosi šiandien draugiškose.

2020 Kov 01 23:03

Panevėžys visus vienos agentūros brazilus susirinkęs https://www.transfermarkt.com/elite-sta ... rater/5460 vienintelis nepaimtas Villela lieka :)