Broetto patyrė smegenų sutrenkimą, iš rungtynių buvo nugabentas į Santariškes

2020 Kov 06 21:39

Kaipgi atrode Panevezio gynejo (Bissi lygtais) atsijungimas po pirmo smugio i kamuoli pries ketvirtaji ivarti? Visi sauks, kad lazybos ir pan., bet juk taip tikrai bent kazkiek patyre gynejai nezaidzia...

Pranešimai: 7312

2020 Kov 06 21:41

Man bent pasirodė, kad jie visiškai pametė ritmą po vartininko patirtos traumos, paskui raudona korta ir komandos žaidimas, planas buvo palaidotas, nu kaip ir rašiau ne pirmas atvejis kai komanda sezoną pradeda taip, tačiau paskui viskas normalizuojasi, tai manau nebus čia taip blogai jau

2020 Kov 06 21:49

tarp Broetto traumos ir Januševskio raudonos kortelės praėjo daug laiko

Praeitą sezoną dėl blogo pirmo rato Panevėžys prarado šansus realiai kabintis į 4 vietą. Reik tikėtis kad šiandieninės rungtynės buvo tik vienkartinis perdegimas ir nepasikartos ta pati istorija šiemet

Petriukas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020 Kov 08 17:13

2020 Kov 08 18:08

GARDINE RUNGTYNĖS BAIGĖSI LYGIOSIOMIS
2020 vasario 19

Šiandien Gardine draugiškas rungtynes su vietos „Neman“ žaidė FK „Panevėžys“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynes žymiai aktyviau pradėjo panevėžiečiai ir pirmas kelias susitikimo minutes žaidimas vyko vien tik „Neman“ komandos aikštės pusėje. Nepaisant to, pavojingų momentų prie šeimininkų vartų sukurti nepavyko.

11-ąją mačo minutę pirmą kartą kibti į darbą buvo priverstas „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, atrėmęs nestiprų šeimininkų žaidėjo smūgį. Po minutės R. Broetto jau neišgelbėjo savo komandos. „Neman“ ekipa surengė ataką dešiniuoju kraštu, pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas šeimininkų ekipos futbolininkas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Vėliau aikštėje vyko apylygė kova. Abiejų komandų žaidėjai rungtyniavo labai kietai, todėl mačo arbitras dažnai stabdydavo rungtynes, futbolininkams fiksuodamas pražangas.

30-ąją minutę panevėžiečiai surengė pavojingą ataką, bet Vytas Gašpuitis galva iš arti smūgiavo virš vartų. „Panevėžio“ futbolininkai kėlinio pabaigoje žaidė aktyviai, ilgiau kontroliavo kamuolį, bet didesnės grėsmės prie „Neman“ vartų sukurti nepavyko. Poilsio komandos išėjo šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo be didesnės žvalgybos ir keitėsi greitais išpuoliais. Panevėžiečių gretose pastebimas buvo Lukas Čerkauskas, surengęs kelis aštrius reidus dešiniuoju kraštu. 58-ąją mačo minutę puikia reakcija blykstelėjo R. Broetto, perkėlęs kamuolį per vartus po itin pavojongo šeimininkų žaidėjo smūgio galva.

Panevėžiečiai stengėsi rezultatą išlyginti ir šeimininkų vartus atakavo gausiomis pajėgomis. „Neman“ futbolininkai pasitaikius progai rengdavo kontratakas. Aikštėje virė aistros, o mačo arbitrui sunkokai sekėsi kontroliuoti įvykius aikštėje. Nuo 75-osios susitikimo minutės panevėžiečiai rungtyniavo mažumoje. Teisėjas raudoną kortelę parodė „Panevėžio“ kapitonui Pauliui Janušauskui. Nepaisant to, 83-ąją minutę svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Šeimininkai netoli savo baudos aikštelės pažeidė taisykles. Rafaelis Floro galingai smūgiavo, kamuolys atšoko nuo šeimininkų žaidėjų išrikiuotos gyvatvorės, o V. Gašpuitis atsidūręs laiku iš vietoje sugebėjo pelnyti įvartį. Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šiame susitikime dėl mikrotraumų ir ligų „Panevėžio“ ekipai negalėjo padėti keletas futbolininkų.

Paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš Lietuvos A lygos čempionato startą FK „Panevėžys“ namuose žais vasario 29 dieną su šalies I lygoje rungtyniaujančia Kauno „Hegelmann Liatuen“ komanda. Šis susitikimas Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 13 valandą.
Lyg ir buvo įmesta draugiškų rungtynių temoje, bet komentatoriai 1 turo rungtynių metu minėjo susistumdymą, nuoroda į epizodą: https://youtu.be/6mTTT6_L3pE?t=6060
Konfliktas ir aiškinimaisi su vis atsinaujinančiais susistumdymais truko kelias minutes, buvo smūgių ir spyrių iš abiejų pusių.

2020 Kov 12 12:22

2020 Kov 12 13:40

Na nors tiek gerai

Pranešimai: 7345

2020 Kov 13 16:02

Po pirmojo turo matėsi, kad blogis atrodo labai blogai. Žaidimas apgailėtinas. :lol: Visokie bisiai ir JJ iš viso nevelka A lygos levelio. :D

Pranešimai: 8640

2020 Geg 30 00:36

FK „Panevėžys“ varžovas – Gargždų „Banga“

Po ilgokos pertraukos šalies A lygos čempionato kovos vyks Gargžduose, kur šį šeštadienį vietos „Banga“ susitiks su „Panevėžio“ komanda.

Tiek panevėžiečiai, tiek gargždiškiai nesėkmingai pradėjo naująjį sezoną. Pirmosiose rungtynėse FK „Panevėžys“ išvykoje 0:4 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“, o „Banga“ svečiuose 0:1 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Paskutinį sykį oficialias tarpusavio rungtynes „Panevėžio“ ir „Bangos“ ekipos žaidė 2018 metais. Tuomet LFF I lygos pirmenybėse komandos pasidalino po pergalę. Panevėžiečiai išvykoje varžovams nusileido rezultatu 0:1, o namuose šventė pergalę 2:0. Būtent 2018 metais FK „Panevėžys“ tapo Pirmos lygos nugalėtoju ir iškovojo kelialapį į elitinį šalies divizioną. Tais metais „Banga“ liko trečioje turnyro lentelės vietoje.

Praėjusių metų sezone „Banga“, į priekį praleidusi tik Telšių „Džiugą“, Pirmos lygos pirmenybėse užėmė antrąją vietą. Gargždiškiai žaidė pereinamąsias rungtynes su „Palangos“ futbolininkais, kurie A lygoje liko septinti. Dviejų rungtynių serijoje (namuose laimėta 2:0, išvykoje sužaista lygiosiomis 2:2) įveikusi „Palangą“, Gargždų miesto ekipa iškovojo teisę rungtyniauti Lietuvos A lygos čempionate.

Pastarąjį kartą šalies A lygos čempionate „Banga“ rungtyniavo 2014 metais. Ištikimiausi „Bangos“ sirgaliai rytojaus rungtynėse dar negalės patekti į stadioną. Gargždų ekipa daug nuostolių neturi ir jai šeštadienį negalės padėti tik Skirmantas Rakauskas.

Dar prieš sezono pradžią „Bangos“ vyriausiasis treneris Tomas Tamošauskas akcentavo, jog kovingumu Gargždų klubas niekam nenusileis. To ir reikia laukti: komandoje ilgus metus rungtyniauja ne vienas žaidėjas, kuris puikiai supranta, ką „Banga“ reiškia vietos futbolo aistruoliams. Į Lietuvos čempionato kovas po ilgos pertraukos sugrįžo Karolis Urbaitis, Deividas Padaigis, Edvinas Bračkus, taip pat komandoje rungtyniauja dar visiškai neseniai Marijampolės „Sūduvai“ atstovavę Julius Kasparavičius ir Robertas Vėževičius.

Dėl dvikovoje su „Žalgiriu“ gautos raudonos kortelės susitikime Gargžduose negalės „Panevėžio“ ekipai padėti Justinas Januševskis.

2020 Geg 30 17:48

Panevėžys nykiai atrodo, visai nepažaidžia. 0:2 po pirmo kėlinio Gargžduose nėra tragedija, bet pats žaidimas neteikia vilčių. Jaučiu vėl reikės daug rungtynių kad Panevėžys įsižaistų, o tada jau gali būt vėlu.

2020 Geg 30 18:24

Jei komanda dėl kokių finansinių aspektų neužsilenks tai šiame sezone koks skirtumas jie paskutiniai ar priešpaskutiniai liks, vis tiek bandys kažkokiu būdu praplėsti tą lygą ir kiekviena komanda svarbi, tai gali ir taupymo rėžimu žaisti :D

2020 Geg 30 18:28

nu kad ne, reikia kovoti dėl vietos eurotaurių atrankose, kas atneša pinigus. kaip suprantu toks yra tikslas šitam sezonui. aišku sunkiai įgyvendinama, bet bandyt reikia

2020 Geg 30 18:30

Na tuoj vasara, transferų langas, tai jei bus iš ko, taisyti sudėtį reikia, nes akivaizdžiai nykiai atrodo ta Panevėžio sudėtis, bet kaip ir sakau jie saugūs kažkokių iškritimų čia nebus

2020 Bir 02 10:07

Bilietai į „Panevėžio“ – „Sūduvos“ rungtynes – jau prekyboje

Birželio 6 dieną FK „Panevėžys“ šalies A lygos trečiojo turo rungtynes savo aikštėje žais su Marijampolės „Sūduva“. Susitikimą, kuris „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą, galės stebėti tik 300 žiūrovų.

Į stadioną pateks visi tie žiūrovai, kurie įsigijo sezono abonementus, o taip pat turintys kvietimus ar VIP korteles. Ribotas bilietų skaičius bus parduodamas ir kitiems futbolo aistruoliams.

Žiūrovai, norintys garantuotai patekti į „Aukštaitijos“ stadione įvyksiančias „Panevėžio“ – „Sūduvos“ rungtynes, bilietus jau nuo šio pirmadienio gali įsigyti „Hummel“ parduotuvėje, įsikūrusioje PC „Babilonas“ (Klaipėgos g. 143a). Ten pat galima vis dar galima įsigyti ir abonementų į visas šio sezono FK „Panevėžys“ namų rungtynes.