Re: FK "Rūdupis" (Prienai)

2015 Spa 08 11:38

„Rūdupis“ užtikrintai įveikė svečius iš Kybartų
2015 Spalio 08 d. http://www.fcstumbras.lt/rdupis-utikrin ... ybart,n238" onclick="window.open(this.href);return false;

Trečiadienio vakarą Kaune „Stumbro“ dublerinė komanda pasiekė užtikrintą pergalę prieš Kybartų „Sveikatą“ – rezultatu 8:2 (5:0).

Pergalė bent laikinai leido Prienų komandai pakilti į 3-ąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau už daugelį žemiau esančių varžovų yra sužaista daugiau susitikimų.

Pagal pelnytus įvarčius vėl išsiskyrė rezultatyviausias LFF II lygos žaidėjas D. Stradalovas: pirmajame kėlinyje jų pelnęs tris, o antrajame pridėjęs dar du. Pirmoje susitikimo dalyje po kartą pasižymėjo ir M. Dapkus bei T. Sparnauskas, o antrojoje – M. Zaleckis. Varžovų gretose susitikimui jau einant į pabaigą du sykius rezultatyviai atakas užbaigė M. Malinauskas.

Prienų komanda rungtyniavo tokia sudėtimi: A. Sikorskis, G. Klevinskas, L. Visockis, T. Sparnauskas (57 min. M. Karčiauskas), D. Stradalovas, E. Auryla (46 min. V. Žemaitis), D. Maciulevičius, M. Dapkus, M. Zaleckis, A. Jefišovas ir R. Blaževičius.

Spalio 12 d. 16 val. „Rūdupis“ išvykoje pradės rungtynes prieš Jonavos „Fajetoną“.

...

2015 Spa 23 14:23

„Rūdupis“ LFF lygos sezoną baigė pergale 11:1 (4:1) prieš „Hegelmann Litauen“.

3 įvarčius pelnė M. E. Djabrailovas, po 2 prie pergalės pridėjo A. Jefišovas. V. Žemaitis ir I. Prieskenis.
„Rūdupis“ LFF II lygos sezoną baigė pergale
2015 Spalio 23 d. http://www.fcstumbras.lt/rdupis-lff-ii- ... rgale,n249" onclick="window.open(this.href);return false;

Paskutiniąsias LFF II lygos Pietų zonos rungtynes „Stumbro“ dublerinė ekipa žaidė prieš Kauno „Hegelmann Litauen“ ir įveikė varžovus rezultatu 11:1 (4:1).

Jau 6 min. V. Žemaitis išvedė „Rūdupį“ į priekį, o 25 min. jis rezultatą ir padvigubino. 27 min. vienintelį rungtynių įvartį varžovams pelnė A. Alekna. Po minutės 2 įvarčių persvarą atstatė A. Jefišovas, o kėlinį rezultatyvia ataka užbaigė L. Jurevičius.

Po pertraukos 7 įvarčiai į „Hegelmann Litauen“ vartus krito tarp 50 ir 86 min.: 3 sykius pasižymėjo M. E. Djabrailovas, 2 – I. Prieskenis, po kartą – A. Jefišovas ir M. Zaleckis.

Be keitimų žaidusi Prienų komanda rungtyniavo šia sudėtimi: A. Sikorskis, M. E. Djabrailovas, G. Klevinskas, L. Visockis, L. Jurevičius, M. Zaleckis, I. Prieskenis, A. Jefišovas, R. Blaževičius, V. Žemaitis ir A. Bareikis.

Prienų ekipa (12 pergalių/6 pralaimėjimai) po pergalės laikinai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau visoms komandos sužaidus paskutiniąsias rungtynes, čia greičiausiai neužsibus. Marijampolės „Sūduva-2“ yra sužaidusi susitikimu mažiau, tačiau nuo „Rūdupio“ atsilieka 2 taškais; 2 susitikimus atsargoje turintis „Spyris-2“ taip pat atsilieka 2 taškais. Tiesa, „Rūdupis“ sezoną pradėjo savo sąskaitoje turėdamas -3 taškus. Pirmosios vietos nebeužleis „Druskininkų“ komanda.

Jei neįvyks stebuklas, „Rūdupio“ puolėjas D. Stradalovas turėtų tapti rezultatyviausiu lygos žaidėju (30 įvarčių), kadangi tik teorinių vilčių aplenkti jį turintis E. Mickevičius iš „Spyrio-2“ per 2 likusias rungtynes turėtų pelnyti bent 18 įvarčių, kad aplenktų Prienų komandos žaidėją.

„Rūdupio“ gretose pagal pelnytus įvarčius išsiskyrė ir M. Zaleckis bei I. Prieskenis, jų pelnę po 6; E. Skripkinas ir A. Jefišovas varžovus baudė po 5 sykius.

...

2015 Spa 29 14:11

- Senas, bet orginalus straipsniukas:

„Rūdupio“ futbolininkai pratęsė pergalių seriją

Prienų „Rūdupio“ futbolininkai 2:1 įveikė Kauno „Spyris-2“ komandą ir pratęsė iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.

Tai buvo saldus revanšas už pralaimėjimą pirmajame rate. Dabar abi komandos turi vienodą taškų skaičių (po 18) ir dalinasi 4-5 vietas. Tiesa, „Spyris-2“ futbolininkai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynės prasidėjo gan ramiai ir nei vienai komandai nepavykdavo sukurti pavojingų progų. Kėlinio pabaigoje „Rūdupio“ futbolininkai varžovų baudos aikštelėje sužaidė tiksliai ir I. Prieskenis pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:0, 43 min.). Tai jau trečiasis komandos saugo įvartis šiame sezone.

Antrojo kėlinio pradžioje „Spyris-2“ futbolininkai išlygino rezultatą (57 min. A. Kšanavičius, 1:1). Varžovų atakos tapo agresyvesnės ir buvo sukurta ne viena proga įmušti įvartį, bet, kaip sakoma, neįmuši tu, įmuš tau. Taip ir atsitiko. 74 min. Prienų „Rūdupio“ žaidėjas G. Klevinskas, kuris į aikštę išėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (2:1). Dabar jau „Rūdupio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą, bet daugiau įvarčių įmušti nepavyko.

Pasiekta pergalė minimaliu skirtumu ir pratęsta nepralaimėtų rungtynių serija.

Rugsėjo 8 d. 19.00 val. Prienų „Rūdupio“ komanda žais Alytuje su „Dainavos“ futbolininkais.

„Rūdupio“ komandos sudėtis:

A. Sikorskis, L. Jurevičius, R. Sadauskas (78 min. M. Karčiauskas), K. Janonis, I. Prieskenis, T. Snapkauskas, R. Blaževičius, D. Stradalovas, M. Zaleckis, A. Bareikis (43 min. G. Klevinskas), M. E. Djabrailovas (71 min. A. Jefišovas).

Primename, jog „Rūdupio“ komanda yra LFF Aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ dubleris.
- įdomiai čia.. A lyga pervadinta į aukščiausią.. :D

Respublik
Pranešimai: 2865
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2019 Gru 31 18:14

„Sūduva“ bendradarbiaus su Prienų futbolo organizacijomis

Šiandien Marijampоlės „Sūduva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Prienų futbolo mokykla ir futbolo klubu „Prienai“. Marijampolėje vykusiame susitikime „Sūduvos“ futbolo centro techninis direktorius Eivinas Černiauskas prieniškiams treneriams Kęstučiui Deltuvai ir Marijui Makštučiui pristatė „Anderlecht“ programos principus, aptarė įvairias bendradarbiavimo formas.

„Prienų treneriai turi gerų įdomių minčių, daug noro, apsikeitėme idėjomis ir sutarėme dėl prieniškių dalyvavimo Marijampolėje rengiamuose turnyruose, galimybių naudotis mūsų infrastruktūra, kartu ugdyti žaidėjus, perspektyvių jų auklėtinių galimybes keltis į Marijampolę“, – po susitikimo sakė E. Černiauskas.

Respublik

2020 Rgs 19 18:50

„Nemunas“ lyg buldozeris pervažiavo „Simną“ ir iškovojo antrąją pergalę pirmenybėse

Ignas Mineikis

Rugsėjo 13 d. Birštono stadione susirinkę futbolo sirgaliai liko patenkinti, nes, stebėdami AAFF III lygos pirmenybių rungtynes tarp „Nemuno“ ir „Simno“ komandų, pamatė net 12 įvarčių.

Ir 10 iš jų pelnė Prienų-Birštono komandos „Nemunas“ žaidėjai. Du paguodos įvarčius įsirašė „Simno“ žaidėjai.

Jau pirmasis baudos smūgis į „Simno“ vartus pasibaigė įvarčiu (1:0). Savo pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė Ignas Miliūnas. Dar po kelių atakų varžovų baudos aikštelėje „Simno“ futbolininkas sužaidė ranka. Teisėjas iškart parodė į 11 m baudinį. Mantas Karčiauskas stojo prie 11 m žymos ir užtikrintai nuginklavo „Simno“ vartininką, nors pastarasis ir atspėjo smūgio kryptį (2:0).

„Nemuno“ futbolininkai tęsė varžovų vartų apgultį ir Saulius Čepkauskas meniškai pelnė trečiąjį įvartį (3:0). Reikia pagirti „Simno“ futbolininkus, kurie nežiūrėdami į praleistus įvarčius stengėsi dažniau pabūti „Nemuno“ aikštelės pusėje. Bet įvarčius mušė aikštelės šeimininkai. Varžovų baudos aikštelėje buvo pargriautas Mantas Karčiauskas. Uždirbtą 11 m baudos smūgį realizavo Ignas Miliūnas (4:0). Tai buvo jo antrasis įvartis šiose rungtynėse. Iki pirmojo kėlinio pabaigos aikštelės šeimininkai pelnė dar du įvarčius (Renatas Balnanosis, Ignas Miliūnas) ir po pirmojo kėlinio „Nemunas“ pirmavo net šešių įvarčių skirtumu.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu 11 m baudiniu, bet šį kartą jis buvo paskirtas į „Nemuno“ vartus. „Simno“ žaidėjas šaltakraujiškai jį realizavo (6:1). Bet jau kitoje atakoje Kristupas Tunyla pelnė septintąjį įvartį ir atkūrė 6 taškų skirtumą (7:1). Ketvirtąjį savo įvartį įmušė Ignas Miliūnas ir padidino „Nemuno“ persvarą iki 7 taškų (8:1). „Simno“ futbolininkai vieną iš atakų baigė įvarčiu ir vėl komandas skyrė 6 taškai (8:2).

Nors antrajame kėlinyje į aikštelę žengė net penki nauji Kęstučio Deltuvos auklėtiniai, komandos nusiteikimas nepasikeitė ir iki rungtynių pabaigos futbolininkai sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. Mantas Karčiauskas dar kartą stojo prie 11 m baudinio ribos. Jo smūgį atrėmė „Simno“ komandos vartininkas, bet po pakartotinio smūgio kamuolys atsidūrė vartuose (9:2). Tašką rungtynėse padėjo Rimvydas Iškauskas, gražiai, smūgiu galva, užbaigęs Sauliaus Čepkausko perdavimą į varžovų baudos aikštelę (10:2).

Tai buvo antroji mūsų krašto komandos pergalė AAFF III lygos pirmenybėse.