GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK "Šilutė":

2017 Spa 19 19:24

Vis tik, istrauke iki sezono pabaigos sis beviltiskas klubelis :) Ir uzsidirbo sezono metu (ir ne tik sio). Manyciau, visa I lygos problema isprestu pacios lygos merge'inimas su II-a ir sukurimas ala auksciausio megeju diviziono (ir ispleciama A lyga, kaip profesionalu, zinoma). Nezinau kaip viskas lazybu markete pasikeite, bet is esmes jokios kontoras nesiulo lazintis uz megeju lygas.
Siulai kaip amerikonams sukurti uzdara lyga :)
Siuliau kazkada ir taip, tik tiek kad franchises cia nelabai veiktu, nes tiesiog kitokia ekonomine sistema. Daug ka galiu pasiulyti KITOKIO, kas tikrai bent kazkiek pakeis bendra vaizda. Siuo atveju butu reikalavimai, promotinionas/relegationas, bet tik ivykdzius atitinkamus (zymiai aukstesnius reikalavimus). Taip per laika jei kazkoks klubas suaugs iki A lygos, tai ir bus vertas patekti. Na, panasiai gal kaip musu LKL'as, kur jau eile metu tos pacios komandos, o is NKL niekas nekyla ar del finansu, ar del arenu. Ir labai gerai, nes bendras lygis zenkliai pakiles.

Taip teoriskai ir A lygoj galetu butu daugiau klubu (12 ar kazkas pan.), ir maziau rungtyniu sezone, ir visi virsutiniai klubai maziau kartu zaistu su apatiniais.
Bet ai, cia pokyciai ateina tik karta per 10 metu :) Gal po kokios dekados ir tai ivyks :D

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Šilutė":

2017 Spa 20 07:22

S.Česnulis: „Jei pasitvirtins įtarimai, tą pačią sekundę atsistatydinsiu“
http://www.futbolas.lt/naujiena/402130/ ... tatydinsiu" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos U-17 rinktinės ir „Šilutės“ vyriausiojo trenerio pareigas derinantis Svajūnas Česnulis nemaloniai pagarsėjusiose pirmos lygos rungtynėse tarp „Žalgiris B“ komandos ir šilutiškių nedalyvo. Su jaunių rinktine Palangoje stovyklą rengiantis treneris apie savo kitų auklėtinių galimai parduotas rungtynes bei kapitono griežtą žodį jis tik šiandien perskaitė spaudoje.

„Bandau aiškintis, kas čia vyksta ir kas čia per situacija“, - portalui futbolas.lt sakė S.Česnulis.

Treneri, sakykite, ar per visą sezoną nors kartą buvo tokių rungtynių, kurios dėl galimų lažybų jums keltų bent kažkokių įtarimų?
Dėl savo užimtumo nemažai rungtynių praleidau. Bet kiek aš buvau, man nei minties tokios negalėjo būti apie tokius dalykus. Tai yra liga, kirminas...

Tačiau sutinkate, kad net nežiūrint į kontekstą, bet tik į rezultatą, kyla minčių, kad įvyko kažkas ne taip?
Faktiškai, kalbant apie rezultatą, visų pirma, reiktų žiūrėti į komandų sudėtį. Mūsų ekipoje nebuvo septynių pagrindinių žaidėjų. Apskritai, turėjome tik du keitimus. Be to, mūsų komanda susiduria su finansinėmis problemomis – atlyginimai vėluoja du mėnesius. Bandau tuo paaiškinti tokį skaudų pralaimėjimų. Nenoriu tikėti, kad priežastys yra kitos.

Jūsų kapitonas Edgaras Lukoševičius demonstratyviai paliko aikštę dar pirmajame kėlinyje. Bendravote su juo?
Taip, iškart paskambinau ir paklausiau, kas čia vyksta. Jis pasakė, kad pasiprašė keitimo, nes žaidėjai nesistengia. Vartininkui (Liudvikui Valiui) paskambinau, jis sako, kad visi stengėsi, tiesiog nesisekė. Nepatinka man tai, kas įvyko, nes dabar komandoje konfliktas neišvengiamas. Tai nėra gerai. Be to, skaudu klausytis, kai esu šiuo metu nutolęs.

Jūs šią akimirką galite garantuoti, kad ten viskas vyko švariai?
Man sunku pasakyti. Mes neseniai 0:5 pralaimėjome „Vyčiui“. Aš pats buvau ant suoliuko. Pirmą kėlinį pralaimėjome 0:4. Kadangi jau aišku, kurią vietą užimsime, atsirado, kas pradėjo demonstruoti ožius. O „Vyčiui“ reikia užimti trečią vietą, todėl jie „lipa ant galvos“. Jiems tai yra labai svarbu. Ir A.Liubinskas buvo kartu. Aš nežinau, nei minties nekilo apie rungtynių pardavimą.

Bet sutikite, kad „Vilniaus Vytis“ ir „Žalgiris B“ skirtingo kalibro komandos?
Taip, bet lyginant mūsų vakarykštę sudėtį su ta, kai žaidėme su „Vyčiu“ irgi žymiai silpnesnė. Aišku, pralaimėjus 0:7 tai ne pasiteisinimas.

Užsiminėte, kad skaitėte straipsnius. Juose buvo parašyta, kaip svyravo koeficientai. Turbūt suprantate, kad šiaip sau to nebūna.
Na, su tais koeficientais, žaidžiant, reikia visų pirmą suprasti, apie ką jie yra. O man labai sunku kažką komentuoti. Aš visiškai nesuprantu, kas yra koeficientai ir kuo jie ten skiriasi. Suprantu tik tai, kad tokie dalykai yra tragedija. Kažką imi, skaičiuoji, dėlioji.. Aš kažkaip neįsivaizduoju.

Jūs jau bandėte gauti rungtynių video medžiagą?
Aš ją gausiu. Paprašysiu „Žalgirio“ trenerių ir mes ją gausime. Kiek bus įmanoma, pasižiūrėsiu įvarčius. Paprasčiausiai, dabar neturiu laiko fiziškai, bet vėliau paimsiu, išanalizuosiu, o tada žiūrėsim, kas čia vyksta.

Darykime prielaidą, kad įtarimai pasitvirtina. Kokias sankcijas siūlytumėte federacijai?
Iškart diskvalifikuoti pačiomis griežčiausiomis bausmėmis. O aš pats tą pačią sekundę pasitraukčiau iš trenerio posto.

Rimtai?
Iš karto, be jokių klausimų. Tai nėra mano pragyvenimo šaltinis. Be to, aš nenorėčiau būti su tais, kuriais negaliu pasitikėti. Jei tai pasitvirtins, eičiau kuo toliau ir neatsigręžčiau. Negalvodamas.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Šilutė":

2017 Spa 20 12:12

S.Česnulis: „Jei pasitvirtins įtarimai, tą pačią sekundę atsistatydinsiu“
http://www.futbolas.lt/naujiena/402130/ ... tatydinsiu" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos U-17 rinktinės ir „Šilutės“ vyriausiojo trenerio pareigas derinantis Svajūnas Česnulis nemaloniai pagarsėjusiose pirmos lygos rungtynėse tarp „Žalgiris B“ komandos ir šilutiškių nedalyvo.
Nedalyvavo. Visada taip. Nemaloniai nustebintas, nieko nežinau. Vienas prezidentas kiaulės akimis irgi taip sakydavo. Irgi nieko nežinojo. :)

Kiek man žinoma, tai Svajūnas rašydavo išvadas LFF užsakymu. Spręsdavo, kad fiksino, kas nekaltas. O kad panosėje kažkas vyksta, net negalėjo įtarti. :roll: Nustebintas. :lol:

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK "Šilutė":

2017 Spa 20 16:31

S.Česnulis: „Jei pasitvirtins įtarimai, tą pačią sekundę atsistatydinsiu“
http://www.futbolas.lt/naujiena/402130/ ... tatydinsiu" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos U-17 rinktinės ir „Šilutės“ vyriausiojo trenerio pareigas derinantis Svajūnas Česnulis nemaloniai pagarsėjusiose pirmos lygos rungtynėse tarp „Žalgiris B“ komandos ir šilutiškių nedalyvo.
Nedalyvavo. Visada taip. Nemaloniai nustebintas, nieko nežinau. Vienas prezidentas kiaulės akimis irgi taip sakydavo. Irgi nieko nežinojo. :)

Kiek man žinoma, tai Svajūnas rašydavo išvadas LFF užsakymu. Spręsdavo, kad fiksino, kas nekaltas. O kad panosėje kažkas vyksta, net negalėjo įtarti. :roll: Nustebintas. :lol:
Ir man keista, kad siais laikais yra zmoniu futbole, o konkreciai treneriu ir juolab salies rinktines, kurie nezino kas yra koeficientas (!) ir is vis, kaip vyksta lazybos. Atsilikes ir uzsisedejes kazkur 90-uosiuose. Bet matyt kai tie, kurie pasako, kas ir kada turi ivykti ir kiek pinigu atmes, pats pernelyg ir nesigilini i subtilybes.

Sebas
Pranešimai: 457
Užsiregistravo: 2013 Kov 26 13:16
Palaikoma komanda: Dainava

Re: FK "Šilutė":

2017 Lap 16 17:07

Dabar sėdžiu ir galvoju. Tai kaip baigėsi visa ši istorija? ar tyliai "nusėdo" į kamputį..?

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Šilutė":

2017 Lap 16 17:59

Lygtai dar nebuvo DK jokio sprendimo, tiria/svarsto vadinasi...

Sebas
Pranešimai: 457
Užsiregistravo: 2013 Kov 26 13:16
Palaikoma komanda: Dainava

Re: FK "Šilutė":

2017 Gru 12 21:36

Dar vis tylu. Jeigu viskas bus taip "tyliai" pamiršta tai viskas daug liūdniau pas mus futbole nei atrodė.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK "Šilutė":

2017 Gru 13 11:11

Dar vis tylu. Jeigu viskas bus taip "tyliai" pamiršta tai viskas daug liūdniau pas mus futbole nei atrodė.
Gali buti, kad tylu bus iki pat sezono pradzios, ir tada paaiskes, kad klubas licencijos negauna, o ir VK nusprendzia ju niekur nepriimt. Kaip sakant, kartais geriau nedirbt, jei imanoma tai padaryt. O jei paaisketu, kad kazkas buvo, dar ziurek ir praejusio sezono lentele reiks keisti, dalinti nuobaudas, taip tiketina jas gautu kokie legendiniai zaidejai, kas vel suketu audra futbolo visuomeneje ir t.t. Gal tiesiog geriausia cia viso to isvengti tokiu budu :) O II ar III-ioje lygoje jau nelabai kaip ir lazinsiesi... Be to, nemanau, kad ir po visu siu bajeriu kazkas nori remti kluba (kad ir ta pati savaivaldybejau pasisake apie tai) ir jiems pavyks surinkti ta minimalu biudzetuka...

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 22 19:51

Pirmu kartu gavo I lygos licenziją :) Joks sprendimas nepaviešintas, nors patys pasiskelbė, kad oficialų tyrimą pradėjo.

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 22 20:38

Pirmu kartu gavo I lygos licenziją :) Joks sprendimas nepaviešintas, nors patys pasiskelbė, kad oficialų tyrimą pradėjo.
O ko jiems negauti? Stadiona turi, vaikus turi (ir paciam klube, o ne per kokias nors sutartis), skolu niekam neturi (matyt netradiciniais budais zaidejai patys uzsidirba), Cesnulis LFF nuomone yra fainas bicas. Zodziu, viskas ciki piki.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 23 10:20

Tasai, kuris kalbėjo apie lažybas pats iš klubo išėjo. Jokių kliūčių, kad gautų licenciją neliko. :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 23 13:00

Gal kartais naujas Šilutės treneris - legendinis "žmogus su kepure"? :D
Klubui nurodyta keisti vyriausiąjį trenerį Svajūną Česnulį, kuris nors ir nedalyvavo skandalingosiose rungtynėse, viešai pasirodžius tokiai informacijai teigė, kad jei viskas pasitvirtins, jis tą pačią minutę atsistatydins. Šiuo metu klubą treniruoja naujas strategas.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/402824 ... ti-treneri" onclick="window.open(this.href);return false;

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 23 13:30

Gal kartais naujas Šilutės treneris - legendinis "žmogus su kepure"? :D
Klubui nurodyta keisti vyriausiąjį trenerį Svajūną Česnulį, kuris nors ir nedalyvavo skandalingosiose rungtynėse, viešai pasirodžius tokiai informacijai teigė, kad jei viskas pasitvirtins, jis tą pačią minutę atsistatydins. Šiuo metu klubą treniruoja naujas strategas.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/402824 ... ti-treneri" onclick="window.open(this.href);return false;
Zmogus su kepure ar ne dviem metams nusalintas?

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 23 15:00

Zmogus su kepure nusalintas praejusias, tai metai praejo, bet dar ilgai laukti iki jo galimo sugrizimo kitu metu kova :)
http://kauno.diena.lt/naujienos/sportas ... oti-801489" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Šilutė":

2018 Vas 24 13:48

Gerai jūs čia pabūrėte. :lol: Komandos trenerio pareigos patikėtos Marijui Jazbučiui. O treneris su vilko bilietu (GJ) į klubą, kuriame kažkas eilę metų buria apie galimas lažybas, būtų negražu visais aspektais. :roll:

Grįžti į