2010 metų sezono FK VENTA gražiausių įvarčių TOP 10

LFF I-os lygos pirmenybių rungtynės VENTA - REO 2:0

Po įvartį pelnė Tomas Kavolis ir Aivaras Bagočius..

...

2011 Rgp 09 12:06

MINIJA 2-1 VENTA
XVI (16) turas.

I lygos autsaideris Kretingos “Minija” namų rungtynėse rezultatu 2:1 nugalėjo Kuršėnų “Ventos” futbolininkus.

Mano komentaras:
Koks nusivylimas. Ventukai turėjo šansą pakilti į šeštą vietą, tačiau nesugebėjo įveikti I lygos autsaiderių ir prarado labai svarbius taškus.
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

17 turas

Ventukai ir vėl nepasinaudojo proga pakilti į šeštą vietą turnyrinėje lentelįje. Namie sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis su Šilutės komanda.
Rungtynių pradžioje po Aivaro Thales ir Roberto Šmito įvarčių pirmavo Šilutės komanda, antrajame kėlinyje „Ventai" pirmąjį įvartį pelnė Tomas Kavolis, o išlyginamąjį - Aivaras Bagočius.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

2011 Rgp 16 13:50

LFF taurės III etapo rungtynės VENTA - Plikių SAKUONA rugpjūčio 23 dieną antradienį 19 valandą Daugėlių stadione.

Svarstau:
Jeigu Palanga "plikius" įveikė rezultatu 9:0, tai ko galime tikėtis šitose rungtynėse? Spėčiau, kad Venta yra pajėgesnė komanda, bet gal aš klystu. :lol:

...

2011 Rgp 19 13:34

Ar pavyks rytoj iškovoti pirmuosius taškus išvykoje?

Lifosa - VENTA

...

2011 Rgp 22 12:16

LIFOSA 5-2 VENTA
XVIII (18) turas

Antras ratas baigtas skaudžiu pralaimėjimu.
Kuršėnų VENTA baigė antrą LFF I-os lygos pirmenybių ratą skaudžių pralaimėjimu išvykoje Kėdainių LIFOSAI rezultatu 2:5.
Po įvartį Ventos komandai pelnė Aivaras Bagočius ir Marius Šluta.
2011 08 20.

...

2011 Rgp 24 12:18

VENTA 5-2 SAKUONA-KLARKSONAS
LFF taurė

Kuršėnų VENTA nugalėjo Plikių SAKUONĄ-KLARKSONĄ rezultatu 5:2 ir žengė į IV LFF taurės etapą.
Po įvartį VENTAI pelnė Aivaras Bagočius, Marius Šluta, Tomas Kavolis, Tomas Šimkauskas ir Airijus Dambrauskas.

...

2011 Rgp 29 12:32

VENTA rungtynes pradėjo nestipriausios sudėties, trūko 4 pagrindo žaidėjų. Per daug atsipalaidavę mūsų žaidėjai galėjo būti nubausti, bet svečiam trūko tikslumo atakos pabaigose. Palaipsniui VENTA perėmė iniciatyvą ir pradėjo kurti pavojingas atakas prie SAKUONOS vartų. Marius Šluta stipriai mušė į vartus, bet vartininkas atmušė kamuolį, o pirmasis prie šio atšokusio kamuolio suskubės Aivaras Bagočius pasiuntė jį į tinklą, 1:0. Netrukus Aivaras galėjo padidinti persvarą, bet nepergudravo vartininko. Atako nesiliovė link Plikių komandos vartų. Kitas Mariaus Šlutos smūgis buvo tikslus, 2:0. Po keletos minučių svečiai surengė greitą ataką, kuri buvo sustabdyta baudos aikštelėje neleistinai ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Pirmą smūgį Airidas Jocas atmušė, bet antras varžovas smūgis pasiekė tikslą. Artėjant kėliniui į pabaigą Tomas Kavolis pelnė įvartį ir kiek įtvirtino savo komandos persvarą, 3:1.
Nuo antro kėlinio pradžios atakos ritosi nuo vienų vartų iki kitų. Tomo Šimkausko smūgis iš maždaug 20 metrų buvo labai tikslus, 4:1. Atlikti keitimai kiek išderino VENTOS žaidimą ir svečiai sukūrė keletą labai pavojingų atakų. Laimei, puikiai žaidęs Airidas Jocas apgynė savo vartus. Visgi po kampinio varžovas pasižymėjo įspūdingu smūgiu iš oro, 4:2. Po pasiekto įvarčio SAKUONOS futbolininkai sukūrė dar ne vieną pavojingą ataką, bet kamuolys vartuose nepabuvojo. Tašką rungtynėse padėjo Airijus Dambrauskas, pelnęa paskutinį šių rungtynių įvartį, 5:2. VENTA iškovojo pergalę ir žengė į IV LFF taurės etapą. Kitos III etapo rungtynės vyks jau po nustatyto termino, t.y. po rugpjūčio 28 dienos.

...

2011 Rgs 02 14:15

LIETAVA 1-2 VENTA

Kuršėnų VENTA iškovojo pirmuosius taškus ir pirmą pergalę rungtyniaujant išvykoje. Jau per teisėjo pridėto laiko pabaigą Ventos komanda išplėšė pergalę prieš Jonavos LIETAVĄ rezultatu 2:1. Pergalingą įvartį pelnė Tomas Šimkauskas, o rezultatą išlygino Virginijus Šimkus.
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

VENTA 2-1 NEVĖŽIS

Kuršėnų VENTA savo aikštėje palaužė Kėdainių NEVĖŽĮ rezultatu 2:1.
Tai buvo trečiosios rungtynės šiame sezone su šia komanda.
Po įvartį Ventos komandai pelnė Donatas Kavolis ir Aivaras Bagočius.

...

2011 Rgs 12 13:53

LKKA FRK ATLETAS 2 - 2 VENTA

Kuršėnų VENTA iškovojo tašką rungtynėse Kaune su ATLETO komanda. Rungtynės baigėsi taikiai 2:2.
Po pirmo kėlinio ATLETAS pirmavo 2:0, bet antrame kėlinyje po Donato Kavolio ir Aivaro Bagočiaus įvarčių rezultatas tapo lygus.